• GoHome Professional
do 200000 eura parking što skuplji 80 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 200000 eura parking što skuplji 80 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura parking što skuplji 80 m2

  • Za upit "do 200000 eura parking što skuplji 80 m2" pronađeno 3 022 nekretnina - prosečna cena 1.916 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • 3.sprat
    • kablovska
    • 2.sprat
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Cerak, 190.000 €, 76,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je prostran i svetao dupleks stan na šestom spratu stambene zgrade sa liftom. Nalazi se u mirnom i dobro povezanom delu grada, idealnom za porodični život ili investiciju. Ukupna površina stana iznosi 96 m², dok je uknjiženo 76 m². Funkcionalno je podeljen na dva nivoa, pružajući....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 170.000 € na 190.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 190.000 €, 75,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.07.2025 - 164.800 €
13.08.2025 - 160.500 €
29.12.2025 - 170.000 €
27.03.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118422, I/III, klima, terasa, uknjižen, novogradnja, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju troiposoban stan od 75m² u urbanoj vili na Adicama. Stan se nalazi na prvom spratu a grejanje je na toplotne pumpe. Prodaje se kompletno namešten. Ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 190.000 €, 75,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051768, ADICE, UKNJIŽEN TROIPOSOBAN STAN OD 75m² <p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt:auto;mso-margin-bottom-alt:auto; line-height:normal"> Mirna oaza udobnosti – kompletno namešten troiposoban stan od 75m² sa dve terase <p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt:auto;mso-margin-bottom-alt:auto;....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 190.000 €, 75,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO NASELJE, 75m2 + TERASA, TROSOBAN Predstavljamo vam komforan trosoban stan pozicioniran na najlepšem delu Novog naselja. Odlično održavana zgrada. U stanu je sve renovirano, nova instalacija, tarket parket, nove plocice, bez ulaganja. Poseduje dnevnu sobu, odvojenu kuhinju koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 190.000 €, 86,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2022.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan dupleks od 86 m2 na Grbavici. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. On se sastoji iz donjeg nivoa u kom je smešten samo ulazni hodnik sa stepeništem, a na gornjoj etaži se nalazi kompletan stan, odnosno dnevni boravak sa trpezarijom, zasebna kuhinja sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.000 €, 74,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 4,0 stan od 74m2 u urbanoj vili na Telepu u blizini Park Telep igrališta za decu. Stan se nalazi na prvom spratu u mirnoj ulici. U cenu su uračunata dva parking mesta u dvorištu. + Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika AGENT: Nebojša Tukodi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 190.000 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 87m2 + garaža 14m2, sa mogućnošću korišćenja dela dvorišta od desetak kvadrata. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo, na spratu tri spavaće sobe od kojih je jedna prolazna, predsoblje i kupatilo. Izuzetno miran kraj. Nedavno kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 190.000 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi dvoetažni stan na lepoj lokaciji Zemuna u blizini autobuskih stajališta, škola, vrtića, super marketa. Stan u prizemnom delu ima dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, mokri čvor i ostavu. Na spratu su tri odvojene spavaće sobe, terasa i kupatilo. Stan je kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 190.000 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam fantastičnu nekretninu na jednoj od najatraktivnijih lokacija, kod Socijalnog. U pitanju je komforan trosoban stan odličnog rasporeda. Stan gleda na dvorište, gde možete da parkirate Vaš automobil a pritom je i izuzetno mirno . Nalazi se na svega par minuta hoda od centra,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 190.000 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan u Centru grada na najpoželjnijoj lokaciji. Stan je 67m2 grejne površine. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i tri velike terase (ukupno 20m2) , koje daju mogućnost proširenja svake sobe. Nalazi se na drugom spratu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 189.999 €, 81,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NOVA DETELINARA, 81m2, TROIPOSOBAN Predstavljamo Vam stan koji je uknjižene površine 81m2, izmereno 100m2, dvorišno je orijentisan, bez saobraćajne buke. Dupleks - nalazi se na 6. spratu u zgradi sa liftom. Izuzetno svetao, poseduje dve zastakljene terase, veliki dnevni boravak,odvojenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 189.995 €, 79,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prijatan i tih stan, dvostrano orjentisan. V isina od zemlje do simsa prozora 1.6-1.8m, ispod je stan . Mogućnost pravljenje dve male spavaće sobe od velike spavaće sobe. Svi neophodni sadržaji za ugodan život se nalaze u neposrednoj blizini. Izdvajamo autobusku stanicu na 70m i prodavnicu....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 189.995 €, 79,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prijatan i tih stan, dvostrano orjentisan. Visina od zemlje do simsa prozora 1.6-1.8m, ispod je stan. Mogućnost pravljenje dve male spavaće sobe od velike spavaće sobe. Svi neophodni sadržaji za ugodan život se nalaze u neposrednoj blizini. Izdvajamo autobusku stanicu na 70m i prodavnicu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 189.900 €, 81,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara Prodaje se duplex od 81m2 koji poseduje 2 zatvorene terase.Tako da stan ima 100m2. Dvorišno je orijentisan. U odličnom je stanju,bez ulaganja. Zgrada ima svoj parking u dvorištu samo za stanare. Idealan za porodicu. Uknjižen 1/1. Može na kredit.Cena 189.900....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 189.900 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan 87,41 m² – Čukarica (Cerak), Šavnička ulica Prodaje se komforan troiposoban stan površine 87,41 m², na prvom spratu stambene zgrade u mirnoj i lepo uređenoj ulici – Šavnička, Cerak. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, u blizini svih potrebnih sadržaja za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.800 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Ekskluzivno*** Na prodaju izuzetan stan površine 73m2, u blizini Hotela Sheraton. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, odmah useljiv Parking mesto u dvorištu ide uz stan, iza rampe, obeleženo. - 2 x spavaće sobe, open space dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, terasa - Panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.800 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetan stan površine 73m2, u blizini Hotela Sheraton. - 2 x spavaće sobe, open space dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, terasa - Panoramski pogled na Frušku goru - odlična zvučna izolacija - jugoistočna orijentacija, obilje prirodne svetlosti, bez direktnog udara sunčevih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 189.570 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 189.520 €, 76,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan duplex u zgradi novije gradnje! Uknjižen 1/1 na vlasnika. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, dva mokra čvora, dve ostave koje ne ulaze u kvadraturu i terasu. Dodatno je urađena toplotna i zvučna izolacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 189.480 €, 77,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je kraj marta 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Uz stan može da se kupi parking ili garažno mesto. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 189.480 €, 77,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeni objekat na Podbari – prodaja stanova u izgradnji Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smeštenu u atraktivnom delu Podbare – mirnoj, urbanoj zoni Novog Sada sa odličnom infrastrukturom i blizinom centra grada. Zgrada se sastoji isključivo od stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 189.470 €, 86,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru u neposrednoj blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta. Stan ima 86,12m2 projektovane površine, po strukturi je troiposoban, orijetisan ka jugozapadu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, dve dečije sobe, kupatila, sanitarnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 189.360 €, 77,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dvoiposoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi na prvom spratu,manja zgradica sa po jednim stanom na svakom spratu. Uz stan se dobija gratis jedno parking mesto, numerisano. Prelepa terasa.&amp;nbsp;U svakom stanu klima 18-ica.Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 189.005 €, 84,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Izuzetna nekretnina, na odličnoj lokaciji. Lokacija puna zelenila i parking prostora, a u blizini su škola, vrtić, gradski prevoz, pijaca itd. Stan je kompletno renoviran, sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija, odlična keramika, spušteni plafoni i halogena rasveta. Spavaći deo stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 189.000 €, 80,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 97419, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se 3.5 stan u Ćirpanovoj IV. sprat, lift, centralno grejanje.Svetao, duplex, dvorišno orijentisan. Donji nivo 52m2 ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, veliko kupatilo (kada), 1 spavaca soba, dve terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 189.000 €, 80,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 97419, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se 3.5 stan u Cirpanovoj IV. sprat, lift, centralno grejanje. Svetao, duplex, dvorisno orijentisan. Donji nivo 52m2 ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, veliko kupatilo (kada), 1 spavaca soba, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 189.000 €, 81,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i svetao stan u mirnom i atraktivnom delu Zemuna, u naselju Sava Kovačević. Stan je smešten na 1. spratu u dobro održavanoj zgradi sa tri lifta i video nadzorom, što garantuje visok nivo sigurnosti i udobnosti. Svi podaci o stanu su uknjiženi, što omogućava....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 189.000 €, 82,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu prestonice nadomak Trga republike u ponudi uknjižen kao poslovni prostor sa velikim potencijalom za obavljanje raznih uslužno-komercijalnih delatnosti. Ispred poslovnog prostora je pripadajući parking. Prostorije: 4 odvojene prostorije i 2 mokra čvora. Agent Bobana Savović....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 169.875 € na 188.750 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 188.750 €, 75,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 169.875 €
01.05.2026 - 188.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- Direktna prodaja od investitora - - Neto površina stana 75.50m2 - - Rok završetka radova 01.12.2026. godine - - Ulazni hodnik, kupatilo, toalet 2 spavaće sobe, dnevna soba i trpezarija, kuhinja, terasa - - U cenu uračunat PDV (10%), moguć je povrat istog za kupce prve nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 188.600 €, 82,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119582, PR/II, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan četverosoban stan u izgradnji na Telepu. Zgrada je kvalitetna i stanovi su vrhunski opremljeni. Postoji mogućnost kupovine parking prostora i garaža. Useljiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 187.880 €, 76,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan . Ponuda proverenog investitora. Izdvajamo: Termo blok+10cm izolacije spolja, pregradni zidovi puna cigla,šestokomorna PVC stolarija, tarket, sigurnosna vrata, keramika od evropskih prizvođača samo su neke od materijala koji će se koristiti za savršen kvalitetan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 187.870 €, 76,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1082145-Četvorosoban stan u izgradnji u blizini CENTRA.Radi se najkvalitetnijim materijalima. Cena je sa PDV-om. Prizemlje, lift, ,terasa, mogućnost kupovine garaže ili parking mesta. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 187.770 €, 77,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.450e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 187.650 €, 87,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U veoma mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, gradi se ova dvospratna zgrada!Odlični funkcionalni stanovi u izgradnji! U cenu stana je uknjučen PDV, što je idealno za kupce prve nekretnine. U ceni stana je i jedno parking mesto! agencijska šifra: 503604 KONTAKT MARINA 064/159-20-29 Terasa.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 187.650 €, 87,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odlični funkcionalni stanovi u izgradnji! U veoma mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, gradi se ova dvospratna zgrada! Bez gužve i buke u veoma prijatnom okruženju sa svim pratećim sadržajima! U cenu stana je uknjučen PDV, što je idealno za kupce prve nekretnine. U ceni stana je i jedno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 187.500 €, 75,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102191 - CENA 187500 + 3 posto agencijska provizija. Stan je na odličnoj lokaciji! Liman 2 blizu Promenad i Limanskog parka. Stan je svetao i praktičnog rasporeda. U sve prostorije iz predsoblja. Poseduje dve spavaće sobe, veliki dnevn boravak i izdvojenu kuhinju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 187.500 €, 75,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Nedaleko od Olimpa i Bulevara kralja Aleksandra, u ponudi 3.5 stan na 3.spratu. Postoji mogućnost kupovine stana na kredit. Zgrada spratnosti Pr. +3+Pk sa liftom. Materijali:termo blok, izolacija 10.-ka,silikatna fasada bele boje, sa noćnim osvetljenjem, zvučna i termička izolacija,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 187.057 €, 80,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je dvoiposoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B - objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C - objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-458 (od ukupno 459)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>