• GoHome Professional
do 200000 eura parking namešten do 50 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 200000 eura parking namešten do 50 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura parking namešten do 50 m2

  • Za upit "do 200000 eura parking namešten do 50 m2" pronađeno 976 nekretnina - prosečna cena 2.549 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 80.000 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u samom centru Zlatibora U neposrednoj blizini jezera, trga, Avantura parka, skijališta Obudojevica, početne stanice Gold Gondole i mnogih drugih sadržaja u ponudi Zlatibora Odlična lokacija za uživanje u čarima Zlatibora, ali takođe i dobra investiciona....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 94.500 €, 40,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122096, II/, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan manji dvoiposoban stan na Adicama u novijoj zgradi na drugom spratu. Stan je uknjižen i kompletno namešten. Ima parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 75.190 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1 soban stan u NOVOM SADU, CENTAR, površine 40m2. Stan se nalazi u strogom centru grada u Pešačkoj zoni. Prodaje se Namešten. Svi potrebni sadržaji u blizini. Mirna ulica. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Nov, neuseljavan, delimično namešten jednoiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, klima uređajem, veš-mašinom i plakarom u spavaćoj sobi. Neposredna blizina centra grada. III sprat u novoizgrađenom stambenom objektu sa liftom. Obezbeđeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzno opremljen stan-Grbavica, Lasla Gala ✨ Karakteristike stana: 🛋️ 40m2, jednoiposoban, potpuno namešten i opremljen za udoban boravak 🅿️ Obeleženo parking mesto u dvorištu zgrade 🏞️ Mirna orijentacija, idealna za opuštanje 🏢 Nalazi se na drugom spratu Pet friendly....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Blizina centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 28.000 €, 40,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Đorđa Markovića Kodera. Nov, kompletno i kvalitetno namešten, svetao jednoiposoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i strogog centra grada. Ovaj lep i moderno dizajniran stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijskim delom i savremeno....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 88.000 €, 40,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kopaonik, odmah useljivi novi apartmani sa super pogledom, povezani ski liftom sa stazama u centru .. / naselje Treska, na 1600m nadmorske visine, apartmani pogodni za zimski i letnji turizam, komplet opremljeni sa nameštajem i tehnikom, kablovska, internet, wi-fi, televizor, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 90.900 €, 40,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo Vam ponudimo stan u Učiteljskom naselju, opština Zvezdara. Stan se nalazi u niskom prizemlju stambene zgrade od četiri sprata. Zgrada je građena kvalitetnim materijalom i novije je gradnje. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 93.480 €, 40,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO! Fantastična nekretnina na top lokaciji u samom centru Zlatibora u novoj luksuznoj zgradi! Predivan jednoiposoban stan iz kog se prostire pogled na prelepi Zlatibor. Blizina svih atrakcija neophodnih za život, marketi, restorani, barovi i gondola. Stan funkcioniše kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Jednoiposoban stan sa garažnim mestom – Bulevar Evrope 📍 Lokacija: Bulevar Evrope 📏 Površina stana: 40 m² 🚗 Garažno mesto: 15 m² uključeno u cenu 🏢 Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) 🏗️ Nova, kvalitetno građena zgrada (termoizolacija, fasadna cigla, alu-drvo prozori) ✨ Karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Predstavljamo kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Limanske pijace, TC Promenada, Spensa, centra grada, više poslovnih banaka i trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux namešten stan, potpuno opremljen sa parking mestom u dvorištu zgrade. Stan je mirno orijentisan, na drugom spratu. Dostupan je od 01.08. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 21.200 €, 40,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten 1,5 stan u zgradi, 40m2, u centru grada - kod Mašinskog fakulteta. Zgrada ima zajednički besplatni parking od 40 mesta. Stan je u mom vlasništvu, na 1. spratu zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Sadrži hodnik, dnevni boravak, sobu, kuhinju, kupatilo, terasu i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 65.000 €, 39,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1054436Prodaja Stanova Novi Sad-Veternik.jednoiposoban 39m2. Novogradnja u mirnom delu Veternika, na pristupačnoj lokaciji. Stan u prizemlju uknjižen kao Garaža, koji se prodaje komplet namešten sa novim nameštajem. moderna i jako lepa kuhinja sa svim elementima, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 39,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Zlatiboru, ulica Alekse Popovića, površine 39m2, a po strukturi jednosoban. Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi sa liftom, i ima pripadajuće parking mesto. Stan se prodaje kompletno namešten. Grejanje je na struju, Cena 74.000 eura Agencija KULA .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 78.800 €, 39,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan, veoma funkcionalnog rasporeda prostorija. Zgrada novija, izuzetno dobro održavana. Stan se prodaje komplet namešten kao na slikama, ostaje i sva tehnika! Dvorišno orijentisan, veoma mirno okruženje, ispred je veliki parking, a u prizemlju zgrade biciklana. Uknjižen 1/1.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 83.000 €, 39,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Krfksa ulica Vila Zlatibor 4 Na prodaju prelep, potpuno namešten apartman površine 39 m2, smešten na 4. spratu od ukupno 5 u luksuznom objektu Vila Zlatibor 4. Zgrada se nalazi u jednoj od najlepših i najmirnijih ulica na Zlatiboru u neposrednoj blizini centra, ali dovoljno povučeno....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 69.900 €, 39,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

Preporuka. U prilici smo ponuditi u mirnom, lepom delu Zlatibora u ulici Umina voda, u objektu novije gradnje na prvom spratu, kompletno namešten apartman površine 39 m2. Sastoji se od : predsoblja, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i terasom, spavaće sobe. Grejanje norveški radijatori.....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 82.000 €, 39,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odličan, kompletno namešten stan u naselju Zova, dva kilometra od centra Zlatibora. Mirno i tiho mesto, daleko od buke a opet dovoljno blizu osnovnim infrastrukturnim sadrzajima. GREJANJE - Etažno, sprat PR/3, TERASA, PARKING ID oglasa: 71251. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 129.780 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN KOD SOCIJALNOG---Agencijska šifra: 1007657.Stan se nalazi u novijoj zgradi i poseduje nov nameštaj. Spavaća soba poseduje francuski ležaj, u hodniku se nalaze ugradni plakari, dnevna soba je u potpunosti nameštena, dok su kuhinja i kupatilo kompletno opremljeni.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 122.500 €, 39,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi jednoiposoban stan u Mirijevu. 39m2,nalazi se na visokom prizemlju od ukupno tri sprata zgrade novije gradnje. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Prodaje se kompletno namešten. Parking obezbeđen za stanare u dvorištu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 106.000 €, 39,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatibor - Najbolja lokacija, 39m2, terasa, uknjižen, vrhunska gradnja,garaza Prodaje se razradjen biznis, apartman koji se izdaje komplet novo namesten, na BOOKINGU sa ocenom 9,9. Na prodaju moderan stan površine 38m2 sa terasom, na jednoj od najboljih lokacija na Zlatiboru, Palisad.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 39,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 144.200 €, 39,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo prelep dvosoban stan kompletno namešten pozicioniran na trećem spratu ekskluzivnog kompleksa ROYAL GARDEN ZLATIBOR koji u svom sastavu sadrži recepciju, otvorene i zatvorene bazene, spa centar,dečije igraonice i veliki lobi bar sa restoranom. U sklopu stana dobija....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 82.400 €, 39,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prelep moderan stan u novogradnji, na 3. spratu zgrade izgrađene 2024. godine, bez lifta. Poslednji je sprat, bez kosina, iznad je tavan. Zgrada je izuzetno kvalitetno građena, energetski efikasna, te su mali režijski troškovi. Stan ima pogled na planinu Rtanj. Lokacija....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.000 €, 39,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux! 500m od centra Zlatibora — investicija na vrhunskoj lokaciji! U neposrednoj blizini hotela Bor. Stan je namešten i odlično opremljen, budući kupac dobija kompletno zaokruženu ponudu i, ukoliko želi, može ga odmah koristiti i kao investicionu nekretninu. Prednosti: ** Dodatna....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 39,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji na Zlatiboru Stan se nalazi u centru na samo 5 minuta šetnje od jezera u okviru naselja Đurkovac, jednog od lepših i atraktivnijih naselja na Zlatiboru Stan ima 39m2 Prirodno veoma svetao i funkcionalan stan na 1 spratu nove....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 133.900 €, 39,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban, u vrhunskom stanju, 39m2, kod Socijalnog +++ Agencijska oznaka 1063787 Izuzetna ponuda, odličan, potpuno namešten, jednoiposoban stan od 39m2, u blizini Socijalnog. Na traženoj lokaciji, u blizini centra grada, ambulante, osnovne škole, vrtića, marketa, u novijoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 133.900 €, 39,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 stan u NOVOM SADU, SOCIJALNO površine 39m2. Stan se nalazi u mirnoj ulici nadomak glavnih saobračajnica. Odlčno povezan sa ostalim delovima grada. Stan se prodaje komplet namešten. U dvorištu zgrade parking za stanare. Pozovite da pogledate. Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 72.000 €, 39,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

IZUZETNA PONUDA - u prilici smo da Vam ponudimo odličan stan u centru Zlatibora, na 5 minuta šetnje od jezera Stan se nalazi u okviru naselja Đurkovac u blizini mnogih turističkih i ugostiteljskih objekata koje nudi Zlatibor Kvadratura stana je 39m2 Nalazi se u visokom prizemlju zgrade....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 95.000 €, 39,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar Zlatibora, stan -apartman u novijoj zgradi kod Hotela Palisad. Stan se prodaje kompletno namešten, opremljen za izdavanje. Razrađen posao i kao takav pogodan za investiciju. Stan je uknjiženi može se kupiti na kredit. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 39,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija vam sa zadovoljstvom predstavlja izuzetnu nekretninu – jednoiposoban stan smešten u mirnoj ulici Kolo Srpskih Sestara, na prestižnoj lokaciji u naselju Grbavica. Ovaj stan, prizemnog tipa u zgradi iz 2005. godine koju je izgradio renomirani investitor Alexandar gradnja, prostire....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.800 €, 39,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u okviru jednog od njegovih najlepših naselja - naselje Golija Na 10 minuta hoda od centra, u blizini odmarališta Golija, Titove vile, crkve, Pepka, Maksija i mnogih drugih uslužnih i turističkih sadržaja Stan ima 39m2 Nalazi se na 3....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.800 €, 39,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u naselju Zova. Nalazi se na odličnoj lokaciji okruženom četinarskom šumom koja predstavlja savršeno mesto za odmor. Do jezera se stiže laganom šetnjom za petnestak minuta. Stan se nalazi na poslednjem spratu trospratne zgrade novije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 141.200 €, 39,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan na izuzetno traženoj lokaciji u gradu, Nova Detelinara. Stan se prodaje kompletno namešten,nameštaj nov ne korišćen. Uknjižen na prodavca, te je moguća kupovina kako gotovinski tako i kreditno. Stan je dvorišno orijentisan. Renomiran investitor, kvalitetna gradnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.000 €, 52,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Adice u blizini Novosadskog puta, na prodaju odličan jednoiposoban stan od 52m2, useljiv, uknjižen. Stan se prodaje kompletno namešten i ima svoj parking u dvorištu. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je u....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 126.690 €, 52,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČNA PRILIKA! Kompletno namešten dvoiposoban stan na prodaju u Ćirpanovoj ulici kvadrature 52m2 (upisanih) + 22m2 (neupisanih).Stan poseduje dnevni boravak i trpezariju sa kuhinjom, dve sobe, kupatilo i hodnik. Uz stan ide i parking mesto unutar dvorišta zgrade.Stan se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 136.170 €, 38,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja kompletno nameštenog jednoiposobnog stana površine 38m2 na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u blizini Beogradskog keja u naselju Podbara. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa ukupno četiri sprata i predstavlja odličan izbor kako za život tako i kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 83.230 €, 38,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo potpuno nov i namešten stan u kvalitetnoj zgradi. Odličan raspored, veoma svetao, dvorišno orijentisan, nalazi se u visokom prizemlju. Uz stan se dobija i pripadajuće parking mesto. Ima ostavu na terasi i zajedničku biciklanu u suterenu zgrade. Prodaje se kompletno namešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 126.690 €, 52,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten dvoiposoban stan, smešten u jednoj od najtraženijih ulica u Novom Sadu – Ćirpanova, na samo par koraka od Futoške pijace i Futoškog parka. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade bez lifta (postoji mogućnost ugradnje lifta u budućnosti jer je ostavljen....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 167.000 € na 159.900 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 159.900 €, 38,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 167.000 €
22.04.2026 - 159.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se renoviran i namešten stan sa jednom spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom i prostranim dnevnim boravkom sa trpezarijom. U kupatilo se ulazi iz spavaće sobe ali postoji mogućnost prepravke kao i izlaska na tavanski prostor iznad stana čime se dobija duplex. Parking ispred uzgrade....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 533)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>