• GoHome Professional
do 200000 eura parking bazen što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 200000 eura parking bazen što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura parking bazen što manji

  • Za upit "do 200000 eura parking bazen što manji" pronađeno 505 nekretnina - prosečna cena 1.776 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 194.529 €, 57,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Pravi biser Voždovca, objekat koji već na prvi pogled odiše luksuzom, u ulici Milisava Đurovića. Životni prostor unutar objekta karakterišu spoj modernog i prostranog. Fasadni zidovi od termo blokova sa poboljšanim termičkim karakteristikama. Za parkiranje, stanarima je na raspolaganju....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 108.300 €, 57,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Titova Vila Apartments & SPA je apartmanski kompleks na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od apartmanskih objekata, prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 87.000 €, 57,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, a svaki je deo arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke standarde....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 200.813 €, 58,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

-Novogradnja; - Useljivo; - Izuzetan kvalitet gradnje (hrastov parket, BOSAL sigurnosna vrata, drvo-aluminijumska stolarija, sanitarije visokog kvaliteta, ograda od kovanog gvožđa); - Fasada: kamena vuna i crvena cigla, koja omogućava vrhunsku termo-izolaciju i dugovečnost objekta;....

 
 
 
  Stan, IRIG, 128.750 €, 58,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

DVOSOBAN STAN, NOVOGRADNJA - VRDNIK, NEPOSREDNA BLIZINA TERMALNIH BAZENA - TOP LOKACIJA!---Agencijska šifra: 1007947. Prodaje se potpuno nov, komforan dvosoban stan na 1. spratu zgrade u Vrdniku, na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Termalnih bazena. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 127.600 €, 58,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najatraktivnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 87.000 €, 58,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se useljiva novogradnja,odlicno pozicioniran stan,u blizini vise prevoza,skola,doma zdravlja,pijace,Olimp bazena.Funkcionalan stan,sa dva mokra čvora,,predsobljem,dnevnim boravkom,kuhinjom,trpezarijom,spavacom sobom,lodjom.Stan svetao,miran kraj/EG ,odlicana gradnja.Zgrada....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 125.000 €, 61,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep trosoban stan na Zlatiboru, smešten u luksuznom naselju Kapije Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini budućeg kompleksa Park Zlatibor, gde je planirana izgradnja luksuznog hotela Crowne Plaza, restorana, padel centra, košarkaških terena, zatvorenog....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 90.225 €, 61,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Stan, SOPOT, 122.000 €, 62,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i kompletno opremljen stan u ekskluzivnom zatvorenom naselju na Kosmaju. Stan se nalazi na poslednjem spratu nove zgrade iz 2023. godine i pruža spektakularan pogled na prirodu i obronke Kosmaja. Idealan za odmor, život van grada ili kao premium investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, IRIG, 118.940 €, 62,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni apartmani u Vrdniku – spoj prirodnog mira i vrhunskog komfora *direktno od investitora - bez provizije* U srcu Fruške gore, u poznatom banjskom mestu Vrdnik, gradi se jedinstveni kompleks luksuznih apartmana koji nudi savršenu kombinaciju odmora, zdravlja i sigurne investicije.....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 97.000 €, 62,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jako prijatan, lep, prostran, renoviran stan. Na odlicnoj lokaciji u centru Vrdnika. Pred zgradom su prodavnice, u blizini autobuska stanica, kafici, restorani, manastir Ravanica, park, malo setnje do bazena. Stan je jako svetao dobra gradnja, ovog leta skoro da nismo ni palili klimu.....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 116.500 €, 63,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1050661Prodaja apartmana Vrdnik, centar, trosoban 63m2. Predvidjen rok završetka je februar-mart sledeće godine. Prestižan stambeni kompleks zatvorenog tipa u centru i neposrednoj blizini banje sa nadaleko poznatim termalnim izvorima. Sam kompleks će svojim budućim stanarima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 214.200 €, 63,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU LUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAH EKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM PROSTORIMA LIČNI KAFE RESTORAN, BAZEN I PARK NA KROVU ZGRADE ZA VLASNIKE PENTHAUSA NA ZADNJOJ ETAŽI MERMERNA FASADA SA UNUTRAŠNJIM ITALIJANSKIM ENTERIJEROM I EKSTERIJEROM....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 95.000 €, 63,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban namešten stan 63m2, kod Sportskog centra Pinki u Sremskoj Mitrovici. Stan se nalazi na prvom spratu, renoviran je 2014.godine, sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, dve spavaće sobe i terase. Grejanje je gradsko-toplifikacija.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 94.800 €, 64,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 67.450 €, 64,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Vrdniku 64 m2 *Površina stana 64m2 *Površina placa 300 m2 *Broj soba 3 *Struja /Voda *Grejanje/ čvrsto gorivo *Prilazni put Asfalt ###bez tereta ### Vlasnički udeo 1/1 Agencijska provizija uračunata (proviziju plaća prodavac ) Šifra nekretnine: 11084 Šifra agencije: 1338 *Stan....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 78.000 €, 65,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Tehničke karakteristike • Grejanje: Centralni kotao na gas •....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 122.000 €, 66,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvoiposoban stan u izgradnji iznad Vrezinskog bazena i DISAStan se nalazi na III-spratu stambene zgrade sa liftom, pvrsine od 66m2 sa grejanjem na struju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavace sobe, hodnika, kupatila i terase. Povracaj PDV-a za kupce....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 107.200 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV DELUX STAN SA GARAŽNIM MESTOM, BAZENOM I SPA CENTROM ZA IZDAVANJE! Kontakt: +381668091211 Cena: 1.600 EURA Lokacija: Beograd, ul Vojvode Milenka, sprat 5/8 Površina: 67 m2 + ostava od 8m2 + garažno mesto od 13m2 Struktura: Luxuzan dvosoban stan, kompletno namešten, koji se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 107.133 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN+GARŽA+OSTAVA MAXIS GROUP -Agencija za nekretnine Broj u registru posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan DVOSOBAN stan 67m², u cenu uključena garža i ostava 📍 Slavka Ćuruvije – prestižna i mirna lokacija 💶 Cena: 1600 € ⏱ Odmah useljiv Izdaje se luksuzan, nikada useljavan stan....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 103.000 €, 67,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128907, 11.49a, spratna, jedan sprat, struja, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Nova, jedinstvena, komforna, spratna vikend kuća, neto površine 80m2, na placu od 11,5 ari, potes....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 103.000 €, 67,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128907, 11.49a, spratna, jedan sprat, struja, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, ostava, mogucnost prosirenja, deljiv. Nova, jedinstvena, komforna, spratna vikend kuca, neto povrsine 80m2, na placu od 11,5 ari, potes....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 100.695 €, 68,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2025.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 194.600 €, 70,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra lux stanovi u Šumicama , u blizini parka, škole, obdaništa, prevoza, marketa , sportskog centra, dva dečija bazena, Sc Šumice i zelena oaza Šumice. Visok nivo gradnje : Drvo-aluminijum stolarija sa aluminijumskim roletnama na elektro pogon , široki parket , etažno grejanje-podno,....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 113.300 €, 70,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prizemna kuća u Čortanovcima. Prostire se na placu od 1432m2, raspored kuće je dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. U suterenu ima oko 60m2 koji može da posluži kao garaža ili letnja kuhinja sa špajzom. U kuću se može ući sa tri ulaza,....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 112.790 €, 70,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2022.,

www.indomio.rs

FANTASTIČNA NEKRETNINA U PRIRODI! Predstavljamo Vam kuću na Fruškoj gori, s pogledom na Novi Sad. Nalazi se na osunčanoj padini (Rakovac, Arsin do), sva u zelenilu - okružena visokim borovima, čempresima, jelama, brezama, trešnjama Kuća je izgrađena na lepom velikom placu, udaljena....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 103.905 €, 70,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
  Kuća, LIPNIČKI ŠOR, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila Drina predstavlja objekat koji je u potpunosti posvećen ideji luksuznog gostinskog najma i boravka na ekskluzivnog imanju u potpunoj prirodi. Na samoj obali reke Drine, u pitomom i neurbanom delu naselja, Vila Drina se nalazi na 7 km od grada Loznice, odnosno na ~2h vožnje iz....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 213.000 €, 71,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

POPOVICA, 71m2, TROSOBAN U mirnom vikend-naselju Popovica, na samo četiri kilometra od centra Novog Sada, gradi se ekskluzivni stambeni kompleks „Royal Residency“. Posebna vrednost kompleksa su i prostrane zelene površine veće od 2.000 m² , sa automatskim sistemom za navodnjavanje,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 105.900 €, 71,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 105.900 €, 71,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 95.850 €, 71,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ovaj stan sa dve spavaće sobe , se nalazi u naselju Eco Green , u Mladenovcu , 25.Maj , u na I spratu zgrade koja će biti završena krajem 2025.godine. Toplotna pumpa kao način grejanja/hlađenja ,na podovima parketi, kupatilo i kuhinja sa uvoznom keramikom ( može da se bira od 3 ponuđene),....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 120.000 €, 72,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 137.000 €, 73,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u modernom kompleksu novoformiranog naselja na Bubnju. Zgrada poseduje recepciju, dva lifta, bazen za stanare, decje igraliste. Novija gradnja, useljiv od 01.03.26. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavace sobe, terase sa prelepim pogledom....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 175.100 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu prizemnu kuću u centru Rakovca, na samo 500m od glavnog puta NS-Beočin. Kuća je prizemna, sendvič zid i još rađena izolacija. Kuća je veoma dobro održavana, ne zahteva ulaganja i odmah je useljiva. Kuća poseduje dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 208.500 €, 74,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan duplex u Temerinskoj ulici, u novoj zgradi. Za razliku od standardnih stanova koji su samo za stanovanje, ovaj Duplex je Idealan i planiran za California Mini Hostel, Stan na Dan, ili Rentiranje Apartmana: Uradjeno u California Stilu sa Klima Uredjajem, mini bazenom, i mogucnost....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 173.300 €, 75,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 3,0 stana od 75,35m2 u izgradnji u kompleksu Royal Residency. Popovica, Srbija. Royal Residency. Luksuzan zatvoreni kompleks sa bazenima okružen zelenilom U mirnom vikend naselju Popovica, na četiri kilometara od centra Novog Sada, gradi se luksuzni zatvoreni kompleks "Royal....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 142.500 €, 75,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 84303, PR/I, terasa, nov, u izgradnji. Spremni smo da Vam ponudimo apartmane u naselju pored teniskog kluba na Rudinama. Apartmani se nalaze 3,5km od centra Zlatibora u mirnom naselju koje je izgrađeno u jednom arhitektonskom stilu. Apartmani su urađeni u 2 indentične....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 453)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>