• GoHome Professional
do 200000 eura parking 70 m2 što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 200000 eura parking 70 m2 što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura parking 70 m2 što manji

  • Za upit "do 200000 eura parking 70 m2 što manji" pronađeno 3 920 nekretnina - prosečna cena 2.104 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • renovirano
    • kablovska
    • duplex
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 145.000 €, 64,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep, svetao i funkcionalan stan u kući, uknjižen na ime vlasnika na 64m² korisnog prostora, u idiličnom ambijentu i zelenilu, u miru i tišini ulice Kružna, u Kumodražu na Voždovcu. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 139.900 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Labudovom brdu! Cena: 139900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Rakovica, Labudovo brdo Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - hodnik - dnevni boravak - kuhinja - dve spavaće sobe - kupatilo OPIS: Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 64m2,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 120.000 €, 64,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s511 Na prodaju je moderan, funkcionalan i kompletno opremljen stan površine 64 m² u novoj i urednoj zgradi na Kosmaju, idealan za one koji žele mir, udobnost i prirodu, a da su ipak nadomak Beograda (oko 1 sat vožnje). Struktura stana: – svetao dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 176.750 €, 64,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novi stanovi razlicitih struktura struktura, na odlicnoj lokaciji, nalaze se u blizini osnovne skole "Jozef Atila",vrtica i Doma zdravlja. Uz kupovinu stana postoji mogucnost kupovine,garaznog i parking mesta. Za kupce prvog stana moguć povrat PDV-A, Za vise informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 189.360 €, 64,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, " grad u gradu", mesto duge i bogate istorije, predstavlja jednu od najlepših beogradskih opština. Blizina reka, mogućnost uživanja u prirodi, boemski duh i njegova bogata infrastruktura čine ga veoma poželjnim mestom za život i stanovanje. U tom kontekstu, odlično pozicioniran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.720 €, 64,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za moderno i komforno stanovanje u najlepšem delu Mirijeva. Na vrhu naselja, u okviru novog projekta nalazi se ova novogradnja koja predstavlja savršenu kombinaciju zelenila i mira dok su svi ključni sadržaji na dohvat ruke. Lokacija: Izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.626 €, 64,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stambeni kompleks u perspektivnom delu Novog Sada koji nudi 81 stan, uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jedno parking ili garažno mesto. Kompleks predstavlja moderan udoban, funkcionalan kao I porodični životni prostor sa dodatnim pogodnostima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 44.800 €, 64,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 160.000 €, 64,36 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 921 Direktna cena od investitora bez provizije. Izrada i nadzor overe kupoprodajnog ugovora su obezbeđeni. - Stan se nalazi u Mirijevu, lokacija zgrade je dovoljno udaljena i zelenilom zaštićena od saobraćajnica, pruža jedinstvenu mogućnost za moderno i komforno stanovanje u ambijentu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 178.117 €, 64,77 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kvalitetna novogradnja u srcu Ceraku U ponudi su stanovi u savremenom stambenom objektu na atraktivnoj lokaciji – Partizanske vode Planirani završetak radova: mart 2027. godine. Mogucnost kupovine garažnog mesta (kolektivna garaža sa auto-platformama): Donji nivo – 18.000 € Gornji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 120.250 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Troiposoban stan u novoj zgradi u blizini restorana Paris lux Stan je u izgradnji nove stambene zgrade na I i II-spratu sa liftom povrsine od 63.94m2 sa grejanjem na struju. Na podu ce biti bukov ili hrastov parket prve klase, pvc stolarija. Keramika takodje prve klase.Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 195.000 €, 65,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U ponudi imamo dvosoban stan na trećem spratu u zgradi sa liftom na odličnoj lokaciji u ulici Ljuba Vučkovića, nadomak Vojvode Stepe. Odlično je povezan sa svim delovima grada, parking je slobodan u okolini zgrade. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.810 €, 65,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru nepokretnosti (prednost). • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 123.500 €, 65,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.feniks.rs

Izuzetan trosoban stan sa velikim svetlim open space prostorom, kuhinjom i izlaskom na terasu, dve prostrane spavaće sobe i kupatilo. Grejanje je etažno sa mogućnosti podešavanje željene temperature. Mogućnost kupovine parking mesta za 5000 evra. Odlična lokacija u blizini svih sadržaja....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 140.000 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.gsigma.rs

VRNJAČKA BANJA - Prodaje se stan u strogom centru Banje, starogradnja, održavan, namešten 65 m2 plus terasa 30m2 + terasa 8 m2. . Grejanje je samostalno 18kw - kotao na struju. Stan je veoma svetao, sa lepim pogledom, veoma praktičnog rasporeda prostorija za udoban život, prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Renoviran dvoiposoban stan na najboljoj lokaciji na Banovom brdu. Sastoji se od dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kuhinje, hodnika, kupatila i 2 terase. Kompletno je renoviran pre 5 godina i veoma lepo održavan. Grejanje je na inverter klima uredjaj i samim tim su računi veoma niski.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 123.690 €, 65,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 65.1 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severoistok-severozapad. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 145.750 €, 65,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan namešten stan sa parking mestom. Idealan za porodičan život, u blizini škola, vrtića i marketa. Vrhunski kvalitet nameštaja. Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 65,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep uknjižen dvoiposoban stan novije gradnje, nalazi dr na eskluzivnoj lokaciji kod parka Čair, u ulici Tome Roksandića, površine je 65m2, ima terasu, CG, nalazi se na IV spratu, ima parking, parket, PVC stolariju, sigurosna vrata, keramiku i sanitarije I klase, KTV,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 184.730 €, 65,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 64,59m2. Nalazi se na šestom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 124.900 € na 120.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 127.000 €
10.11.2025 - 124.900 €
03.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Duplex u zasebnom delu kuće sa odvojenim ulazom. Na donjem nivou nalaze se: dnevna soba, kuhinja, kupatilo. Na gornjem nivou: velika spavaća soba sa dosta prostora za odlaganje stvari. Grejanje na dve Inverter klime + norveški radijatori. Ispred ulaza se nalazi veranda za sedenje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prostran trosoban stan u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 126.250 €, 65,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na jednoj od najboljih lokacija u Novom Sadu. U pitanju je trosoban stan odličnog rasporeda. Stan ima prelepu dnevnu sobu, kvadratnog oblika koju lako možete organizovati onako kako Vam odgovara. Kuhinja je odvojena odličnim i veoma funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 167.380 €, 65,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2022.,

www.indomio.rs

Duplex sa odlično iskorišćenim prostorom u mirnoj ulici koja se nalazi u blizini glavnog Bulevara. U donjoj etaži je prostrani dnevni boravak koji ima izlaz na terasu, odvojena kuhinja i malo kupatilo, dok je na gornjoj etaži degažman iz kog se ulazi u dve komforne spavaće sobe. Kosine....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 165.000 €, 65,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, odvojen spavaći deo sa 2 spavaće sobe i kupatilom. Stan ima terasu. Miran deo naselja. U blizini supermarketi, dom zdravlja, pošta, škola, tržni centar, stanice gradskog prevoza. Parking mesto 13.65m2 ušlo je u cenu 165000. Lux - novogradnja.....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 149.201 €, 65,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kompleks u naselju Veliki Mokri Lug, na mirnoj lokaciji koja omogućava brz pristup svim ključnim saobraćajnicama. Zahvaljujući blizini autoputa (do koga se stiže za svega nekoliko minuta), stanari uživaju u izuzetnoj povezanosti sa ostatkom grada, a istovremeno su okruženi zelenilom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 97.000 €, 65,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam stan idealnog rasporeda u zgradi koja je završena 2014-te godine, u mirnom delu Novog Sada, na lokaciji koja je puna zelenila i mesta za parking. Na svega par minuta od stana se nalazi sve što je potrebno za miran porodičan život, na svega stotinjak metara je Satelitska....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 150.150 €, 65,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju nov stan u izgradnji od 65m2 na trećem spratu, lift, grejanje na gas, dva mokra čvora ( kupatilo + wc), terasa. Cena parking mesta u dvorištu je 10000€. Cena je sa pdv-om Oglas za: Prodaju Grejanje: gas Kvadratura: 65 m 2 Sobe: 3 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 164.450 €, 65,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva potrebna infrastuktura na dohvat ruke. Projekat se radi sa kompletnom dokumentacijom i u ponudi su stanovi raznih struktura i raznih kvadratura.....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 75.000 €, 65,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Carice Milice Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.000 €, 65,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102506 CENA: 165.000 e + agencijska provizija od 3 %. Na prodaju prelep, funkcionalan stan u kvalitetno gradjenoj zgradi na odličnoj lokaciji!!! Parking mesto u dvoristu za stanare, obezbeđeno kapijom. Sastoji se iz dnevnog boravka spojenog sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 184.500 €, 65,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam prodaju novog trosobnog stana, funkcionalnog rasporeda, koji se nalazi u u moderno dizajniranom kompleksu nadomak tri bulevara (Patrijarha Pavla, Evrope i Cara Lazara). Dnevni boravak, kuhinja/trpezarija (open-space) Dve spavaće sobe Kupatilo kao i zaseban toalet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 129.430 €, 65,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 200.000 €, 65,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju moderanog stambeno-poslovnogi kompleksa, prvoklasnog kvaliteta. Enterijeri će biti opremljeni premium materijalima, a sama zgrada će biti izgradđena prema najvišim standardima, pružajući udobnost i sigurnost stanovanja. Stanovi su opremljeni prvoklasnim materijalima-....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 110.500 €, 65,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je troiposoban stan u novogradnji smeštenoj na dobroj lokaciji, u mirnijem delu grada na Trošarini. Površine je 65m2, nalazi se na I spratu zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i kupatilom, tri spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.193 €, 65,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan, na 500m od šetališta, i u neposrednoj blizini mesta gde ce se graditi gondola ka Goču. Stan je površine 65,63m2, i sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavace sobe, dva kupatila i hodnika. Nalazi se u prizemlju. Stan se nalazi u zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 65,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Bulevar , odlično mesto za porodicu .Agencijska oznaka 1098066. Cena stama 200.000eu +3% agencijske provizije. Ptrodaje se odličan trosoban stan . Nalazi se na odličnoj poziciji za udobno porodično stanovanje . nalazi se u zgradi iz 2005g. koja je u blizini bulevara, Futoške pijace,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 87.700 €, 65,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se namesten dvoiposoban stan u donjem delu Erdoglije, povrsine 65m2, 2 sprat, gas, terasa, pokriveno parking mesto. Stan je jako lep, ocuvan, sem krecenja ne treba drugo ulaganje. Sastoji se iz dnevne sobe, 2 spavace sobe, kuhinje, ostave, predsoblja, kupatila, degazmana.....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 129.430 €, 65,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 101.000 €, 65,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 148.500 €, 65,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

EDIT NEKRETNINE/ PRODAJA Izdvajamo trosoban stan površine 64,56 m² u savremenom stambenom projektu u traženom i dobro povezanom delu grada, u neposrednoj blizini Knjaževačke ulice. Stan se nalazi na I spratu i raspolaže funkcionalno organizovanim prostorom: ulazni hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 126.500 € na 124.000 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 124.000 €, 65,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 116.500 €
19.12.2025 - 118.000 €
15.02.2026 - 126.500 €
06.04.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Dvoetažni stan ukupne korisne površine 65 m2.Uknjižen.U nivou prizemlja neto površine 29,87m2 u nivou potkrovlja neto površine 35,14m2.Tarket podovi.Stanu pripada deo dvorišta(terasa) površine 25 m2 sa ostavom od 4 m2 i parking mesto,kapija na daljinski . Novogradnja u naselju Ovča....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 442)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>