• GoHome Professional
do 200000 eura opremljen useljiv što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 200000 eura opremljen useljiv što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura opremljen useljiv što manji

  • Za upit "do 200000 eura opremljen useljiv što manji" pronađeno 723 nekretnina - prosečna cena 2.109 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 35,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.indomio.rs

Nov, komforan, funkcionalan stan, jugo-zapadno orijentisan u zgradi useljenoj 2023. godine. Nalazi se na 700m od centra u mirnoj ulici sa prelepim pogledom.Prodaje se kompletno opremljen, sa nameštajem i svim uređajima koji su u garanciji: radna ploča za kuvanje, rerna, mašina za....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 59.500 €, 35,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2023.,

www.indomio.rs

Objekat je uknjižen i građen po najnovijim standardima koji su propisani u građevinarstvu. Svi apartmani su oko 35 m2. Zgrada ima lift za 8 osoba. Nalazi se na kilometar od centra Zlatibora, u naselju Sloboda. Dobra zvučna i toplotna izolacija. Podne obloge Tarket 1. klase, sa 30....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122695, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova. Prvo izdavanje! U ponudi je potpuno nov, luksuzno opremljen jednosoban stan modernog enterijera u mirnom delu Vračara. Stan poseduje kuhinju sa ostrvom, ugradne elemente, veliki plakar do plafona,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 19.250 €, 35,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan, idealan za život ili kao investicija. Nalazi se u mirnoj ulici u srcu Zemuna, na top lokaciji uz kej. U cenu uračunati svi troškovi (struja, voda, internet i tv) Minimum zakup: 6 meseci Funkcionalan raspored Blizina svih sadržaja Useljiv odmah –....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao renoviran jednoiposoban stan od 35m² u ulici Mitropolita Stratimirovića na Autokomandi. Stan se nalazi na prvom spratu trospratne zgrade. Stan je kompletno namešten i opremljen - TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom, šporetom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 170.000 €, 36,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131800, PR/VI, klima, uknjižen, renoviran, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, ostava. Stan u prizemlju stare kvalitetne zgrade iz 60-tih godina, dvorišno orijentisan u neposrednoj blizini Ekonomskog fakulteta ,Filološke gimnazije, Beograda na vodi. Blizina....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131800, PR/VI, klima, uknjizen, renoviran, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, ostava. Stan u prizemlju stare kvalitetne zgrade iz 60-tih godina, dvorisno orijentisan u neposrednoj blizini Ekonomskog fakulteta ,Filoloske gimnazije, Beograda na vodi. Blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.400 €, 36,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je veoma malo korišćen stan u novogradnji, u zgradi useljenoj 2021. godine, na Telepu u Novom Sadu. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 5 i ima površinu od 36,16 m2. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Ulično je orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 128.750 €, 36,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prijatan i funkcionalno organizovan jednoiposoban stan, smešten u mirnoj ulici, idealan za one koji žele da budu blizu svih gradskih dešavanja, a ipak uživaju u tišini i privatnosti. Stan se nalazi u novijoj zgradi iz 2013. godine, sa liftom i pristupom za osobe sa invaliditetom.....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 103.000 €, 36,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ul Prvoboraca u ponudi imamo uknjižen 1.5 stan od 36kvm (2m2 terasa) Pozicioniran na idealnom prvom spratu, u održavanoj zgradi koja je udaljena 80m od stajališta gradskog prevoza, marketa, škole. Kompletno opremljen i kao takav se prodaje. Dvorišno je orijentisan, svetao, funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 101.000 €, 36,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 99.910 €, 36,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan, koji se nalazi u centru i najtraženijoj lokaciji. Stan je kompletno opremljen za život i odmah useljiv po isplati. Zgrada je stara samo dve godine, vrhunskog kvaliteta. Zgrada ima lift koji ide od podzemne garaze do stana. Uz ovaj stan ide i garažno mesto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 99.900 €, 36,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odmah useljiv i kompletno namešten jednosoban stan na Jugovićevu. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade 15 godina starosti, u odličnom je očuvanom stanju, lepo i kvalitetno opremljen, spreman za življenje ili izdavanje. Lep deo grada, miran, porodični kraj,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 72.100 €, 36,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan jednoiposoban stan površine 36 m², smešten na lepoj lokaciji na Klisi. Zgrada novijeg datuma. Stan nov, useljiv, kompletno opremljen. Grejanje podno (toplotne pumpe) , nisi režijski troškovi. Dosta parking mesta u okolini. U blizini svi neophodni sadržaji za život.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 189.000 €, 37,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno opremljen jednoiposoban stan na Novoj Detelinari. Top lokacija u gradu, odlično povezana saobraćajnicama i u blizini svih potrebnih sadržaja za život. Stan je odmah useljiv, sa kompletnim pratećim nameštajem, belom tehnikom i ugradnim elementima. Kontakt: 062205251....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 37,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na Novom Naselju površine 37m2, smešten na visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Veoma je funkcionalnog rasporeda, sa maksimalno iskorišćenim prostorom, što ga čini idealnim kako za život,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 126.690 €, 37,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan površine 37 m², smešten u mirnoj i traženoj ulici, nadomak samog centra grada. Stan se nalazi u zgradi sa centralnim grejanjem i uknjižen je, što omogućava brzu i sigurnu kupoprodaju. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, sa pažljivo odabranim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 123.000 €, 37,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderno uređen stan – Gundulićeva ulica, 37 m² Prodaje se kompletno namešten, funkcionalan stan površine 37 m², smešten u Gundulićevoj ulici. Stan se odlikuje modernim enterijerom, pažljivo osmišljenim rasporedom prostorija i spreman je za useljenje bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 37,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Alekse Popovi��a, 4/6, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-37m2 , ugovorna povr��ina-37.00m2, U ponudi je apartman u blizini Instituta ��igota i hotela Tornik, 600m2 od centra Zlatibora. Sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje, dnevne sobe, lo��e sa prelepim pogledom. Stolarija alu,....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 49.010 €, 37,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan, Srebrno jezero, 37.7 m2 Novi stan na trećem spratu sa pogledom na zelenilo oko Srebrnog jezera. Klima uredjaj, zasebna terasa, PVC prozori, opremljeno kupatilo. Dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba. Cena po kvadratu je 1,300 eur. Apartman je već useljiv. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 24.050 €, 37,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122620, II/V, klima, telefon, terasa, renoviran, stara gradnja. Izdaje se renoviran i kompletno opremljen, odmah useljiv jednosoban stan na II spratu. Svetao i sunčan sa terasom, nameštaj, TV, frižider,novo. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ Izdaje se – Moderan jednosoban stan (37 m²) ✨ 🏠 Novogradnja – kompletno namešten – odmah useljiv 📍 Odlična lokacija, u blizini svih sadržaja i gradskog prevoza ☀️ Jugozapadna orijentacija, svetao i sunčan, 4. sprat 🔹 Ulazno predsoblje sa ugradnim plakarima 🔹 Dnevno-spavaća soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 20.350 €, 37,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se jednoiposoban stan – Novo naselje (Park Novi) | Kompletno namešten | Garažno mesto | 37m² 📍 Na atraktivnoj lokaciji u okviru modernog stambenog kompleksa Park Novi na Novom naselju, u ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 37m². Stan se nalazi na 6.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 164.800 €, 38,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija! Ovaj jednoiposoban stan se prodaje komplet namešten, bez ulaganja, i takav prestavlja idealnu priliku da uložite vaš novac. Idealnog rasporeda u svojoj kvadraturi, i moderno opremljen, ostavlja fantastičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 163.000 €, 38,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se izuzetan, moderno opremljen stan na jednoj od najlepših lokacija na Zvezdari – Severni bulevar, Ledinačka ulica. Stan se nalazi na 6. spratu kvalitetne novogradnje sa liftom i veoma urednim, reprezentativnim ulazom. Lokacija: Miran kraj, odmah uz Severni bulevar, odlično....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 162.000 €, 38,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan mali stan u luksuznoj novoj zgradi staroj par godina. Stan je jednoiposoban, 38m2, ima malu terasu, nalazi se na šestom spratu. U zgradi su dva lifta najkvalitetnije marke Schindler. Zgrada je luksuzno zidana sa najkvalitetnijim materijalima. Prodaje se kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 38,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaja luksuzno opremljenog stana sa pogledom na Dunav – Severni bulevar, Zvezdara Na prodaju izuzetan, moderno opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Zvezdari – Ledinačka ulica, u neposrednoj blizini Severnog bulevara. Stan se nalazi na 6. spratu kvalitetne novogradnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 160.000 €, 38,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1045645…NOVI SAD. CENTAR. JEDNOIPOSOBAN 38 m2. U strogom centru grada, kompletno opremljen i sa ukusom namešten stan. Na 2 minuta od pešačke zone. Ima dnevnu sobu sa kuhinjom, spavaću sobu, hodnik i kupatilo. Uknjižen na 38 a u stvarnosti ima 40 m2 i odmah useljiv. Za sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 159.950 €, 38,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju svetao i funkcionalan jednoiposoban stan, u naselju ,, Zemunske kapije". Savršeno pozicioniran za udoban gradski život. Stan je uknjižen, nalazi se u novoj zgradi visokog kvaliteta i odmah je useljiv. Opremljen je PVC stolarijom, sigurnosnim vratima, parketom od punog drveta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 144.200 €, 38,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.500 €, 38,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju - Podbara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen 25 minuta hoda do centra grada. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442255 Na prodaju je useljiv, kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 123.600 €, 38,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar , jednoiposoban, namešten , useljiv +++Agencijska oznaka 1064027. Prodaje se jednoiposoban stan od 38m2 na atraktivnoj lokaciji . Objekat se nalazi u blizini Futoške pijace , centar i nedaleko od fakulteta . Kompletno je opremljen i tako se prodaje . Zgrad kvalitetno zidana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 118.500 €, 38,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini centra grada i svihvažnh sadržaja prodajemo jednoiposoban stan koji pruža izuzetne ulosve za život. Prodaje se kompletno namešten, opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom što omogućava budućem vlasniku momentalno....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 85.000 €, 38,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju potpuno opremljen stan u samom centru Zlatibora, u ulici Miladina Pećinara. Nalazi se na drugom spratu i ima površinu od 38 kvadratnih metara. Stan je funkcionalno organizovan i poseduje odvojenu spavaću sobu, što ga čini idealnim kako za život i odmor, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 38,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 82.400 €, 38,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija! Ovaj jednoiposoban stan se prodaje komplet namešten, bez ulaganja, i takav prestavlja idealnu priliku da uložite vaš novac! Idealnog rasporeda u svojoj kvadraturi, i moderno opremljen, ostavlja fantastičan....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 63.000 € na 65.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 38,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 67.600 €
18.01.2026 - 63.500 €
30.01.2026 - 61.000 €
03.04.2026 - 63.000 €
10.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo 1,5 stan od vlasnika. Udaljen 3 km od jezera u mirnom okruženju. Stan je delimično opremljen i odmah useljiv. Najkvalitetniji materijali, počev od vrata, sanitarija do roletni na daljinsko upravljanje. Stan se vodi kao vpr, ali je visina prvog sprata. Bazen i spa se uskoro....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 60, 28.500 €, 38,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, površine 38kv, nalazi se u novoj zgradi (2022god), u naselju New Minel u ulici Tošin bunar. Stan je luksuzno opremljen. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne sobe, odvojene spavaće sobe i terase. U dnevnoj sobi ima trosed na razvlačenje, u spavaćoj francuski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan stan na odličnoj lokaciji u mirnom okruženju, a opet nadomak svih infrastrukturnih objekata potrebnih za život. U stanu je moguć odabir nameeštaja po želji u dnevnoj sobi. Stan je opremljen modernom tehnologijom. Odmah useljiv. PROSTORIJE: kuhinja, dnevni....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.600 €, 38,50 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2025.,

www.feniks.rs

Odličan namešten stan na odličnoj lokaciji, blizu centra. Kvalitetno građena i opremljen stan. Uknjižen je i odmah useljiv. Nikole Altomanovića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 156.400 €, 39,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

Posredujemo u prodaji stana na Voždovacu, Lekino brdo - Garibaldijeva 1.0, 39m2 + terasa/dvorište 27m2, PR/4, CG/toplotne pumpe, klima, telefon, interfon Prostorije: predsoblje, soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasa/dvorište površine 27m2 (koja nije uračunata u navedenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 124.115 €, 39,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan od 39m2 na Telepu, u jednoj od najtraženijih lokacija za prodaju stanova u Novom Sadu. Stan se nalazi u modernoj novogradnji visokog kvaliteta gradnje, sa video nadzorom, i predstavlja odličnu priliku kako za kupce koji traže siguran dom, tako i za investitore....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 557)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>