• GoHome Professional
do 200000 eura dvorište 1.sprat porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura dvorište 1.sprat porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura dvorište 1.sprat porasla cena

  • Za upit "do 200000 eura dvorište 1.sprat porasla cena" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.074 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2
    • do 210 m2
    • 210 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 210 m2
    • 260 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 696 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 183.000 € na 193.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, 193.000 €, 240,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 183.000 €
08.05.2026 - 193.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130522, 2.5a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. *LUX KUCA* + GARAZA KAC 240 m2 - plac 2,5 a. KUCA NA SPRAT, PR+1+PK. Osnova svake etaze 85 m2. Prizemlje i sprat je redovne visine zidova, 280 cm. Debljina zidova 50 cm.....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 183.000 € na 193.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KAC, 193.000 €, 240,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 183.000 €
08.05.2026 - 193.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130522, 2.5a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. *LUX KUĆA* + GARAŽA KAĆ 240 m2 - plac 2,5 a. KUĆA NA SPRAT, PR+1+PK. Osnova svake etaže 85 m2. Prizemlje i sprat je redovne visine zidova, 280 cm. Debljina zidova 50 cm.....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 167.350 € na 184.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 184.000 €, 65,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 167.350 €
01.05.2026 - 184.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan i prostran stan u jednoj od najkvalitetnijih zgrada u Novom Sadu - Severni Telep. Ovaj stan površine 65 m², po strukturi 2.5-soban, pruža savršen spoj komfora, funkcionalnosti i estetike. Smešten je na prvom spratu zgrade sa ukupno dva nivoa, u objektu bez lifta,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura dvorište 1.sprat porasla cena'
149.000 €
149.000 €
219.000 €
 
+3%

Promena cene sa 85.000 € na 87.550 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 85.000 €
27.03.2026 - 87.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja. Odlična, spratna, funkcionalna kuća od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaže, u....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 48.000 € na 51.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVAČICA, 51.000 €, 110,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 48.000 €
08.05.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Debeljači,selu na oko 40 kilometara od Beograda, na prodaju kuća novije gradnje sa 7 ari placa. Kuća ima prizemlje i sprat, prizemlje useljeno i u funkciji, sprat sređen i uz manja ulaganja /krečenje i sl./ i on useljiv. U Prizemlju dve spavaće sobe,veliki dnevni boravak,kupatilo,hodnik,kuhinja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>