• GoHome Professional
do 200000 eura do 70 m2 što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 200000 eura do 70 m2 što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 70 m2 što skuplji

  • Za upit "do 200000 eura do 70 m2 što skuplji" pronađeno 67 315 nekretnina - prosečna cena 2.382 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 218.000 €, 66,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan u izgradnji na Zvezdari u ulici Dimitrija Tucovića u neposrednoj blizini hotela Zira. Nalazi se na trećem spratu nove zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, degažmana, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 218.000 €, 62,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan na odličnoj lokaciji, uknjižen na vlasnika 1/1, nedaleko od Ekonomske škole. Odlična mikrolokacija, povezan sa svim delovima grada. Uredno održavana zgrada sa liftom. Stan odlične strukture sa tri spavaće sobe, velikom dnevnom sobom, odvojenom kuhinjom, predulazom i zastakljenom....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 220.000 € na 218.000 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 218.000 €, 58,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 220.000 €
23.04.2026 - 218.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan na Novom Beogradu, kompletno namešten i spreman za useljenje ili nastavak izdavanja. U stanu se trenutno nalaze zakupci, što ga čini odličnom prilikom za investiciju i siguran prihod od rente. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 218.000 €, 72,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan u Makedonskoj ulici na ekskluzivnoj lokaciji u strogom centru Beograda, u zgradi koja se nalazi pod kulturnom zastitom. Stan je povrsine 72 m2˛ i vodi se kao poslovni prostor. Nekretnina je podeljena na dva potpuno nezavisna apartmana sto ovu nekretninu cini idealnom....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 235.000 € na 218.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 218.000 €, 56,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 215.000 €
06.02.2026 - 235.000 €
01.05.2026 - 218.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

2,0 Vracar , Juzni Bulevar , 56m2 ( 52m2 merena kvadratura + 2 terase ) , uknjizena kvadratura 44m2 , 1 / 4 , bez lifta , eg / mermerni radijatori , perfektan , kompletno , luksuzno renoviran stan , odmah useljiv ( neuseljavan posle renoviranja ) , dvostrano orijentisan jug - zapad....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 218.000 €, 36,00 m2 cca 6060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Hilandarska 1. 5, 36m2 (terasa 5m2), 3/6, EG, lift, podrum Prodaje se stan na ekskluzivnoj lokaciji u samom centru Starog grada. Kompletno renoviran (košuljica, parket, PVC stolarija). Prostorije: dnevno-trpezarijski deo sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Terasa Podrum Hilandarska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 218.000 €, 33,00 m2 cca 6610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Arena, 217.900 €, 54,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Odličan, višenamenski poslovni prostor u samom centru Novog Beograda u neposrednoj blizini Beogradske Arene. Uknjižen na 54 m2, a realne površine 56 m². Lokacija i mikrolokacija su takve da vam nude široki spektar poslovnih mogućnosti. Takođe, lokal predstavlja odličnu investiciju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 217.750 €, 67,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja u Zemunu, u ulici Ševinoj. Stan je uknjižen na 67m, trosoban po strukturi. U prizemlju od 1. Predsoblje, gostinjski toalet, dnevni boravak, trpezarija, dve spavaće sobe, terasa i kupatilo. Kotao na struju. Stanu pripada parking mesto. Agencijska provizija 2% Agent: Jelena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 217.750 €, 67,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

-Uknjižen. -Vlasništvo 1/1. -Čista i uredna dokumentacija. • -Zgrada useljena - decembar 2023god. • -Uknjižena kvadratura stana je 67m2. -Visoko prizemlje u visini prvog sprata. -Dvostrano orijentisan. -Izuzetno svetao i komforan stan. • -EG na struju. -Klima uredjaj. -PVC stolarija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 217.750 €, 67,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, funkcionalan i svetao stan u novogradnji, površine 67 m², na VPR koje je u visini prvog sprata. Stan se nalazi u mirnoj ulici na odličnoj mikrolokaciji, sa svim važnim sadržajima u neposrednoj blizini. Po strukturi 3.0 sa odličnim rasporedom : centralni deo stana čini....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan je uknjižen na 67m2 i moguca je kupovina na kredit. Odličan trosoban stan, novogradnja u mirnom delu Zemuna. Dvostrano je orjentisan, izuzetno sunčan i veoma svetao. Zgrada je nova, useljena u decembru 2023. godine. Grejanje je na elektricni kotao, poseduje klimu u dnevnoj sobi.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 217.690 €, 61,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi na jednoj od najtrazenijih lokacija u Beogradu,u mirnoj ulici Stan je svetao,sa odlicnim rasporedom prostorija,opremljen je podnim grejanjem i prvoklasnom keramikom i sanitarijom.Kvalitet gradnje i zavrsne obrade ke na visokom nivou! Stan je pogodan kako za porodicno stanovanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 217.610 €, 66,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi izgradnja višeporodičnog objekta na atraktivnoj lokaciji ! Komforan sadržaj življenja u neposrednoj blizini Limanske pijace, doma zdravlja, fakulteta,trgovinskih centara Promenade, Merkatora itd. Moderan izgled i kvalitet objekta -- FunderMax ventilaciona fasada,t ermo akustični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 217.610 €, 66,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 526273 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 217.610 €, 66,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 526289 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 217.556 €, 71,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 71.33m2(terasa 3.66m2), CG sa kalorimetrima, dva lifta, V/VI, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Moderan stambeni kompleks u Zemunu. Ovaj projekat obuhvata modernu arhitekturu, zelene površine i različite sadržaje koji poboljšavaju kvalitet života. Fokusira se na održivost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 217.500 €, 75,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaja 1102420 - Cena 217.500e + 3% agencijska provizija. Prodaje se komforan trosoban stan površine 75 m² na odličnoj lokaciji na Bulevaru Oslobođenja, u jednom od najtraženijih delova Novog Sada, Liman 2. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom iz koje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 217.350 €, 69,38 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U mirnoj ulici Živka Davidovića gradi se novi stambeni objekat. Lokacija na kojoj je smešten, osim izmeštenosti od gradske buke i zagađenja, odlikuje odlična saobraćajna povezanost, brz i lak pristup auto-putu, kao i blizina svih važnih javnih sadržaja. Cvetkova pijaca (900m), AVIV....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 217.330 €, 67,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, trosoban stan na lokaciji Cara Dušana. Lokacija koja je izuzetno atraktivna, zbog blizine centra grada i odlične povezanosti sa svim delovima grada. Investitor koji je gradio zgradu je vrlo poznat po kvalitetu izgradnje i opreme. Gradnja je po najvišim standardima, a oprema najnovije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 217.180 €, 66,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi izgradnja višeporodičnog objekta na atraktivnoj lokaciji ! Komforan sadržaj življenja u neposrednoj blizini Limanske pijace, doma zdravlja, fakulteta, trgovinskih centara Promenade, Merkatora itd. Moderan izgled i kvalitet objekta -- FunderMax ventilaciona fasada, termo akustični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 217.180 €, 66,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 526254 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 217.000 €, 70,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižen troiposoban stan površine 70mkv sa terasom od 3mkv. Nalazi se na 2/3 spratu zgrade građene 2011g. Centralno grejanje sa ugrađenim kalorimetrima. PVC stolarija. Dva mokra čvora, hidromasažna kada. Visina plafona 2,90m. Sigurnosna vrata. U stanu ostaje kompletna kuhinja i ugradni....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šumice prodaja stana. Prodaja prelepog stana od 70m2 u novijoj zgradi bez lifta, iz 2012 godine. Stan se nalazi na idealnom II spratu od III koliko ima zgrada. Jugoistočno je orjentisan i veoma svetao. Na minut hoda od Sportskog centra i parka Šumice. Stan se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 217.000 €, 70,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetan trosoban dupleks na Grbavici. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom. Izuzetno komforan stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,dva kupatila,dve spavaće sobe i prelepe dve terase. Lokacija stana omogućava jednostavan pristup svim kulturnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 217.000 €, 67,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 3.0, 67m2, IV/IV, terasa, 2 mokra čvora, CG, bez lifta. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe, 2 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, 2 mokra čvora. Stan je u izvornom stanju i ceo je za renoviranje. Agenc. provizija 2% Agent: Jelena Krstić br.licence 1296 "Art nekretnine"....

 
 
 
  Stan, BANJA, 217.000 €, 67,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131657, I/V, klima, lift, telefon, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju izuzetno funkcionalan i moderan stan u naselju Sunnyville, na odličnoj lokaciji, nadomak centra grada, po veoma konkurentnoj ceni.Stan površine 67m² odlikuje se odličnim rasporedom i maksimalno....

 
 
 
  Stan, BANJA, 217.000 €, 67,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131657, I/V, klima, lift, telefon, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju izuzetno funkcionalan i moderan stan u naselju Sunnyville, na odlicnoj lokaciji, nadomak centra grada, po veoma konkurentnoj ceni. Stan povrsine 67m² odlikuje se odlicnim rasporedom i maksimalno....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 217.000 €, 71,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U modernom i arhitektonski upečatljivom stambenom kompleksu u izgradnji u Višnjičkoj ulici, u Beograd, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan trosoban stan površine 72 m², pozicioniran na 7. spratu, sa predivnim otvorenim pogledom i severozapadnom orijentacijom. Planirani rok završetka:....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 220.000 € na 217.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 217.000 €, 63,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 225.000 €
18.03.2026 - 220.000 €
03.04.2026 - 217.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prelep svetao i komforan stan na fantastičnoj lokaciji. Stan je idealnog rasporeda i strukture, izuzetno je komforan i odlično pozicioniran. Sastoji se od ulaznog dela, hodnika, prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, velike terase, kupatila, ostavnog dela, jedne veće i jedne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 217.000 €, 59,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dupleks stan na odličnoj lokaciji, nekoliko minuta hoda od Botaničke baste u kući sa renoviranom fasadom uknjižene površine 59m2. Sastoji se od ulaznog dela, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila I galerija visine 1.70m uz mogućnost rekonstrukcije krova I podizanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 217.000 €, 72,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo potpuno opremljen lokal za ugostiteljsku delatnost-kafić. Na odličnoj lokaciji,u blizini Tašmajdana u ulici Starine Novaka,ukupne površine 72m2. Prostor je funkcionalno raspoređen,moderno uređen,uredan i spreman za rad bez dodatnih ulaganja. Za svaku....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 217.000 €, 76,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetna novogradnja kod Olimpa! Dvostrano orijentisan i komforan stan nalazi se u mirnom kraju sa odličnom infrastrukturom. Kvalitetna gradnja, energetski efikasan objekat, lift, garaža i lepo uređen ulaz. Idealno za porodičan život. Postoji mogućnost kupovine garažnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 216.999 €, 57,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan (2.0) u luksuznoj novogradnji, izgrađenoj prema najvišim standardima kvaliteta. Stan je površine 57 m² i nalazi se na drugom spratu zgrade. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjskim delom, koja izlazi na prostranu terasu, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 216.920 €, 66,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan trosoban stan u starogradnji blizu Bulevara Oslobodjenja. Lokacija svima poznata - Grbavica. Sam stan je renoviran i zahteva samo krečenje. Sve ostalo je promenjeno. Sve strujne i vodovodne instalacije u kupatilima i kuhinji su promenjene. Na podu je parket....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 216.900 €, 66,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2024.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odličan porodični stan na Grbavici. Stan je kompletno renoviran i sve je urađeno po najvišim standardima. Spoljna stolarija je PVC, brenda Rehau, unutrašnja vrata su od punog drveta-trešnje, prvoklasne granitne i keramičke pločice, slavine Hansgrohe, u svim prostorijama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 216.900 €, 66,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 sobanstan u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 66m2. Stan je u izgradnji. Renomiran investitor. Cena stana sa pdv. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 216.888 €, 48,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja – Bez provizije! 💳 Mogućnost plaćanja na rate!– dinamičan plan otplate do završetka gradnje ✅ Maxis Group doo – Ovlašćeni partner BELGRADE WATERFRONT-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🚗 Mogućnost kupovine garažnog mesta 🏢 BW NOVA – Moderan dvosoban stan na....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 208.000 € na 216.800 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 216.800 €, 73,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2025 - 208.000 €
03.05.2026 - 216.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, Vojvode Stepe, iznad Trošarine, novogradnja, 3.0 stan, 73m2(T), III/VI, lift, cg, kvalitetna novogradnja sa urednom građevinskom dokumentacijom. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Očekivani rok useljenja je najkasnije do kraja 2026.godine. Odlična lokacija, objekat se gradi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 429)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>