• GoHome Professional
do 200000 eura do 70 m2 uknjižen što manji 2.sprat - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 200000 eura do 70 m2 uknjižen što manji 2.sprat - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 70 m2 uknjižen što manji 2.sprat

  • Za upit "do 200000 eura do 70 m2 uknjižen što manji 2.sprat" pronađeno 492 nekretnina - prosečna cena 2.580 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjizen, komforan dvosoban stan na Novom naselju - Sonsi. Odlican raspored, iz hodnika se ide u sve prostorije, dvostrano orijentisan, odlicno odrzavan. Drugi sprat, lift, terasa, IDS 18943. .

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 152.440 € na 150.380 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 150.380 €, 64,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 152.440 €
06.03.2026 - 150.380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je trosoban stan na Petrovaradinu, ukupne površine 64 m², smešten na drugom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se odlikuje kvalitetnim rasporedom prostorija koji obezbeđuje maksimalnu funkcionalnost i komfor za porodično stanovanje. Grejanje je centralno sa kalorimetrima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 164.800 €, 64,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, odličan trosoban stan u zgradi iz 2014. godine na Detelinari. Odlično održavan. Postoji mogućnost dogovora oko kupovine kvalitetnog nameštaja i tehnike. Drugi sprat, terasa, dva kupatila, grejanje centralno na gas - niski računi, IDS 75081. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 64,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo troiposoban stan u mirnom delu grada,na Novom Naselju,stan se nalazi na drugom spratu novije zgrade,sa dve terase,dve manje sobe i spavacom sobom,wc odvojen od kupatila,manja ostava takodje u stanu,u stanu bi ostala ugradna kuhinja,zgrada ima video nadzor,uknjizen,pa je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 184.580 €, 64,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan 2,5 stan od 64m2 Rumenački put,Avijatičarsko naselje.Stan poseduje prostran dnevni poravak,dve spavaće sobe,kuhinje,terasu,wc i kupatilo.Kuhinja je kompletno opremljena i ulazi u cenu stana.Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom,centralno grejanje,protočna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 148.000 €, 64,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128321, II/IV, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan od 64m2 u Petrovaradinu,ulica Rackog na drugom spratu sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavace sobe, kupatila, hodnika i terase. Uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 148.000 €, 64,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128321, II/IV, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan od 64m2 u Petrovaradinu,ulica Račkog na drugom spratu sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 160.000 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

CENA je 160 000 eura + agencijska provizija 3%. Uknjizen, komforan dvosoban stan na Novom naselju - Sonsi. Odlican raspored, iz hodnika se ide u sve prostorije, dvostrano orijentisan, odlicno odrzavan. Drugi sprat, lift, terasa, IDS 18943. Dvosoban stan, Novi Sad - Novo Naselje Šonsi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 158.620 €, 64,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak niški kej, osnovna škola, Pravni fakultet, autobuska stajališta, pešačka zona.. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 149.350 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1098841 - uknjižen komforan dvoiposoban stan na Avijaci ji. Zgrada je u mirnom kraju okružena zelenilom. Stan je kompletno renoviran i prodaje se sa svim stvarima. Dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija. Drugi sprat, lift , velika terasa . KONTAKT....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.000 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118009, II/IV, terasa, uknjižen. Na prodaju komforan dvosoban stan na Novom naselju ( ŠONSI) drugi sprat sa liftom. Stan se sastoji od komotnog predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, lepe lođe sa ostavom, kupatilo i spavaća soba. Stan je uknjižen. Više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.900 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN, NOVO NASELJE---Agencijska šifra 1000040. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom i dvostrano je orijentisan. Ulazni hodnik, desno dnevna soba sa izlazom na terasu, pored kuhinja sa trpezarijom sa izlazom na terasu,preko puta spavaća soba....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1061993 - uknjižen komforan dvoiposoban stan na Avijaci ji. Zgrada je u mirnom kraju okružena zelenilom. Stan kompletno renoviran i prodaje se sa svim stvarima. Dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija. Drugi sprat, lift , terasa . KONTAKT OSOBA SVETLANA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 65,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvostrano orijentisan stan na odlicnoj lokaciji u Brace Jerkovic. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetno izgradjene zgrade sa slobodnim parking prostorom. U blizini se nalazi nekoliko autobuskih stajalista, SC Stadion, osnovne skole, supermarketi, pijaca i sav drugi sadrzaj neophodan....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 56.650 €, 65,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban stan u samom centru Vrdnika. Stan se nalazi u zgradi starije gradnje, na drugom spratu. Uknjižen je na 65m2 na vlasnika 1/1. Stan je odličnog rasporeda i pruža izuzetan komfor, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju, kupatilo. Dnavna....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 57.680 €, 65,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

531790- Komforan dvosoban stan u samom centru Vrdnika. Stan se nalazi u zgradi starije gradnje, na drugom spratu. Uknjižen je na 65m2 na vlasnika 1/1. Stan je odličnog rasporeda i pruža izuzetan komfor, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju, kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 65,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo dvostrano orijentisan dvoiposoban stan od 65 m², smešten na drugom spratu zgrade bez lifta, na atraktivnoj lokaciji u strogom centru grada. Stan je veoma osvetljen i poseduje dva ulaza, što pruža dodatnu fleksibilnost u korišćenju prostora. Raspored prostorija: Odvojena....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 54.100 €, 65,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 162.500 €, 65,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN.LIFT.TERASA. DRUGI SPRAT. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 86.000 €, 66,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2023.,

www.indomio.rs

Očuvan stan, centar, uknjižen, drugi sprat, stara gradnja, grejanje na gas, miran deo grada, idealno za odmor, cena 1300 evra po kvadratu. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 216.300 €, 66,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Nova Detelinara. LUX PONUDA - KOMPLETNO NAMEŠTEN, TROSOBAN STAN U NOVOJ ZGRADI! Stan se nalazi u najatraktivnijoj ulici Novog Sada, u novoizgrađenom kompleksu stambenih zgrada na drugom spratu zgrade sa liftom. Odličan stan za izdavanje ili porodicu, po strukturi trosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, prekoputa novoizgrađenog Doma zdravlja. Iznad stana postoji tavanski prostor površine oko 50m2, pa je moguće proširiti stan. Stan je uknjizen, moguca je kupovina putem stambenog kredita. Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan trosoban stan u centralnom mirnom delu Borče. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade u kojoj je deset stanova. Prostorije u stanu: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i lođa. Orijentisan je ka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 125.000 €, 66,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adice. NOVOGRADNJA SA POVRATOM PDVa ,TROSOBAN STAN SA DVE TERASE! Stan se nalazi u novoizgrađenoj stambenoj zgradi niže spratnosti, na 1/2 spratu. Površine je 66m2 i u osnovi je trosoban, a sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i terasom (oko 5m2), dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 179.900 €, 66,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi troiposoban stan na odličnoj lokaciji. Uknjižen, u izvornom stanju, funkcionalan i adaptibilan. Nalazi se na drugom spratu održavane zgrade od osam spratova. Stan je dvostrano orijentisan, sunčan i svetao sa lepim pogledom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 66,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007169.Prodaje se kompletno opremljen troiposoban stan površine 66m2 na drugom spratu zgrade na Novom naselju. Stan je savršenom rasporeda iz hodnika se ulazi u sve trostorije. Sastoji se iz dnevne sobe u čijem sklopu se nalazi trpezarija i kuhinja, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u porodicom, mirnom kraju na Petlovom brdu. Stan je korisne povrsine 57m2 + dve lodje ukupno 12.4m2 + podrum. Sastoji se od spavace sobe, dnevne....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 77.050 €, 67,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - STAPARSKI PUT, DVOSOBAN STAN 67 M2, II SPRAT - Prodaje se veliki, komforan, stan.Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, hodnika, ostave, kupatila i dve zatvorene terase.Ima cg, podrum.Ima svoj vodomer, PVC stolarija sa troslojnim staklom.U zgradi ima....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 160.000 €
17.12.2025 - 165.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u porodicom, mirnom kraju na Petlovom brdu. Stan je korisne površine 57m2 + dve lođe ukupno 12.4m2 + podrum. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 180.000 €, 67,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen 67 m2, dvosoban, adaptibilan u dvoiposoban stan. Novije gradnje – 2008. Odmah do naselja Paunov breg. Veoma svetao, dvostrano orijentisan. Na drugom spratu, iznad stana je tavanski prostor. Grejanje je TA ili EG na struju sa kalorimetrima. Bulevar, prevoz, snabdevanje, Paunov....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 128.000 €, 67,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 67m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na drugom spratu sa četri lifta. Stan se nalazi na tri nivoa, na prvom nivou je ulazni hodnik, trpezarija sa kuhinjom, na drugom nivou dnevni boravak sa izlaskom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 195.000 €, 67,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124699, II/III, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban salonski stan u neposrednoj blizini Izvrsnog veca i Keja na drugom spratu bez lifta. Stan je sa visokim plafonima i u izvornom stanju. Jedna od najboljih lokacija u gradu. Retko u ponudi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 67,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 124699, II/III, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban salonski stan u neposrednoj blizini Izvršnog veća i Keja na drugom spratu bez lifta. Stan je sa visokim plafonima i u izvornom stanju. Jedna od najboljih lokacija u gradu. Retko u ponudi.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 220.000 €, 67,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je stan na izuzetnoj lokaciji u ulici Omladinskih brigada, u srcu Novog Beograda. Ova lokacija je jedna od najatraktivnijih zbog blizine svih ključnih sadržaja potrebnih za udoban život. U neposrednoj blizini su Novi Merkator, Opština Novi Beograd, Osnovna škola "Duško....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 220.000 €, 67,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo predivan, veoma osvetljen i komforan stan. Nalazi se na veoma atraktivnoj i urbnanoj lokaciji, ali u veoma mirnoj ulici. Neposredna blizina Beograda na vodi, Palate pravde, škola, vrtića, marketa. Sve što je potrebno za miran i obezbeđen život. Stan je uknjižen 67m2(u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 156.400 €, 68,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetnu novogradnju na Zvezdari, u Bulevara kralja Aleksandra. Stan je površine 68m2 i nalazi se na drugom spratu zgrade u novogradnji. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, master spavaće....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 75.000 €, 68,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.gsigma.rs

Dvosoban stan na odličnoj lokaciji, centar - Žitni trg. Uknjižen na 68 m2 plus dve terase, tako da lako može da se pretvori u dvoiposoban - trosoban stan. Stan se nalazi na drugom spratu. Lep raspored u stanu. Po ulasku u stan pruža se hodnik koji vodi u sve prostorije. Komforan dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 166.600 €, 68,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju, udaljen svega 3 minuta hoda od Limana Stan je funkcionalne strukture, sa komfornim dnevnim boravkom, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila, toaleta i prostrane terase. Nalazi se na 2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.780 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju, uknjižen, dvoiposoban, prostran, konforan, svetao i topao stan, idealan za porodicu, na veoma traženoj lokaciji, Bul. patrijarha Pavla. Stan je dvostrano orijentisan, 1 spavaca soba gleda na bulevar a ostatak stana na Frušku goru. Novija gradnja, 2018 god. Stan je na 2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 133.900 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposoban dupleks stan uknjižene površine 68m² a ukupne površine 87m2 u novijoj zgradi na Telepskoj dolini. Stan se nalazi na 2. spratu, uknjižen 1/1 i odmah useljiv. Grejanje je na gas preko radijatora, svaki stan ima svoj kotao i protočni bojler za toplu vodu. Mesečni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 450)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>