• GoHome Professional
do 200000 eura do 70 m2 centralno grejanje dvorišt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura do 70 m2 centralno grejanje dvorišt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 70 m2 centralno grejanje dvorište

  • Za upit "do 200000 eura do 70 m2 centralno grejanje dvorište" pronađeno 40 nekretnina - prosečna cena 2.681 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten stan od 63m² u Nišu Struktura stana: ✅ Dve spavaće sobe ✅ Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom ✅ Kupatilo ✅ Hodnik Prednosti i dodatne pogodnosti: ✔ Prodaje se sa celokupnim nameštajem – spreman za useljenje odmah ✔ Tri klima uređaja – maksimalna udobnost....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 154.500 €, 62,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Senteleki Kornela. Uknjižena, dvojna kuća na mirnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, Osnovne škole ´Jožef Atila´, Nasipa i autobuske stanice. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže - prizemlje i suteren. U prizemlju ove kuće nalaze se....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 220.720 € na 218.015 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 218.015 €, 62,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 220.720 €
10.05.2026 - 218.015 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan broj 14 u izgradnji, površine 62 m², sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom,dve udobne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura do 70 m2 centralno grejanje dvorište'
150.000 €
150.000 €
164.800 €
  Kuća, NOVI SAD, 131.850 €, 69,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.indomio.rs

41222, 063 526 063 Milovan, Prodaje se uknjižena kuća, papiri čisti, bez ulaganja, 3 sobe, hodnik, kuhuinja, kupatilo, centralno grejanje, iznad je tavan, struja trofazna, ispred kuće nastrešnica za parking, dvorište, sa šupom i podrumom. .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 149.350 €, 69,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u elitnom delu grada, u mirnoj ulici, u potezu ulice Cara Dušana. Stan se nalazi u dvojnoj kući, sa posebnim ulazom i svojim ograđenim dvorištem, površine 70 m2. Stan je potpuno samostalno uknjižen bez tereta i nikakve veze nema sa susedom sem zajedničkog....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 154.500 €, 69,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje. DVOJNA KUĆA. Uknjižena dvojna četvorosobna kuća u neposrednoj blizini ulice Cara Dušana i Bulevara Evrope. Predmetnu kuću čine ulazni hodnik, trpezarija, kuhinja, tri sobe i kupatilo. Tavan i podrum. Centralno grejanje na čvrsto gorivo i gas.Polovina....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 149.350 €, 69,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosobna kuća u elitnom delu grada, u mirnoj ulici, u potezu ulice Cara Dušana. Kuća je deo dvojne kuće, sa posebnim ulazom i svojim ograđenim dvorištem, površine 70 m2. Stan je potpuno samostalno uknjižen bez tereta i nikakve veze nema sa susedom sem zajedničkog uličnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 168.800 €, 66,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan na Limanu 3 +++ Agencijska oznaka 1062952 - Uknjižen dvoiposoban stan na Limanu 3. Zgrada je na odličnoj lokaciji. Pozicionirana je van saobraćaja i buke okružena drvećem i travnjakom. Stan se sastoi iz dve spavaće sobe, dnegnog boravka trpezarije i kuhinje. Poseduje....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 70.000 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2024.,

www.indomio.rs

NAPOMENA;STAN NIJE U ZGRADI,VEC ZASEBNA JEDINICA PRIZEMNA ZA SEBE,KAO KUCA.Prodaje se trosoban stan u Kikindi, površine 64m2. Stan je u prizemlju, sa sopstvenim ulazom. Stan ima centralno grejanje (na gas), inverter klima uređaj, pvc stolarijusa roletnama i zebra zavesama. Kompletno....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 70.000 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u Kikindi, površine 64m2. Stan je u prizemlju, sa sopstvenim ulazom. Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i hodnika. Stan ima centralno grejanje (na gas), inverter klima uređaj, pvc stolarijusa roletnama i zebra zavesama.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 123.600 €, 62,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128855, IV/IV, klima, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, tavan, mogucnost prosirenja, deljiv. Odlican, sredjen, komforan stan od 60m2, dvorisno orjentisan, na IV spratu Novom Naselju! Zgrada je iz 90.tih, odrzavana, bez ikakvih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 53.940 €, 60,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 IZDAVANJE – DVOSOBAN NAMEŠTEN STAN-sa novim tehnučkim uređajima-sve novo u garanciji U BW QUARTET 3. MOŽE I ZA STAN NA DAN CENA: 900 € (prostor + garažno mesto) 📍 Beograd na vodi – Pogled na Palatu pravde 🏷️ Samo prostor: 900 € 🏷️ Garaža: 100 € ✨....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ATRAKTIVNA LOKACIJA zgrada " PETICA"! Cena: 800€ Kontakt: +381668091211 Lokacija:Novi Beograd, Blok 63 Površina: 60m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: - ulaznog hodnika, - dnevnog boravka, - trpezarije, - kuhinje, - spavaće sobe, - kupatila i - terase. OPIS: Iz ponude....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 154.500 € na 144.200 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 144.200 €, 56,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 154.500 €
15.03.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lep i funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², koji se nalazi u mirnom delu Rotkvarije, jedne od najtraženijih lokacija za porodično stanovanje u Novom Sadu. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade stare, kvalitetne gradnje sa liftom i video nadzorom. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.000 €, 55,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi lep, funkcionalan stan, sa odličnim odnosom strukture i kvadrature Nalazi se u mirnoj ulici, u najlepšem delu Zemuna Trostrano orijentisan, osvetljen, vrlo prijatan za boravak Prodaje se kompletno namešten Zgrada je uredna i odlično održavana Uknjižen 1/1 Centralno grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

BANOVO BRDO – RETKA PRILIKA SA POTENCIJALOM U mirnoj ulici Rajka od Rasine, tik iznad Požeške ulice, prodaje se dvosoban stan od 55 m² na II spratu kuće, dvostrano orijentisan, sa dve terase. Stan je u izvornom stanju, što pruža mogućnost uređenja po sopstvenim željama. Posebna prednost....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je retka i zanimljiva nekretnina sa velikim potencijalom da se vrednost poveća i dobije prioritet na lokaciji. U ulici Rajka od Rasine, tik iznad Požeške ulice na Banovom brdu. Na prvom spratu je 2.0 stan od 55 m2. Dvostrano orijentisan, dve terase. Iznad stana je tavanski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banjica, Paunova ulica. Uknjižen, dvoiposoban stan, površine 55m² u prizemlju sa dvorištem. Dve spavaće sobe, centralno grejanje. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini okretnice tramvaja, TC Banjica, Osnovne škole, vrtića, marketa Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 138.000 €, 52,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je stan od 52m² smešten na drugom spratu održavane stambene zgrade sa dva lifta, idealan za parove, porodice ili investiciju za izdavanje. Raspored stana: Ulazni hodnik Dnevni boravak sa trpezarijom Kuhinja Dve spavaće sobe Kupatilo + dodatni toalet Ostava Pripadajuća podrumska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 52,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban prazan stan na Grbavici, jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno renoviran, uknjižen i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade, u mirnom i uređenom dvorišnom okruženju. Stan ima površinu 52m² + 7m², terasa i sastoji se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 52,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 147.000 €, 52,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN STAN U ZGRADI OD FASADNE CIGLE – MIRNA ULICA, ZELENO OKRUŽENJE! U ponudi je prostran stan od 52 m² (uknjiženih 43 m²), sa dvema zastakljenim lođama, smešten u visokom prizemlju zgrade od fasadne cigle, u jednoj od najlepših i najmirnijih ulica Banovog Brda – Toše Jovanovića.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 190.000 €, 51,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan koji se nalazi u staroj, predratnoj zgradi sa svega tri sprata, u Dositejevoj ulici. Lokacija govori sama za sebe – tik uz Narodno pozorište i Trg Republike, ali ono što ovaj stan izdvaja jeste činjenica da je smešten ka unutrašnjem delu bloka, daleko od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novoj Detelinari, svega 50 metara od Bulevara Evrope, a opet u mirnoj, tihoj ulici. Uknjižen 1/1, kupovina direktno od vlasnika. GLAVNE PREDNOSTI NEKRETNINE Dvostrani dupleks sa odvojenim celinama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 200.000 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji na Dedinju. Realizovan je u urbanom skladu forme i gradskog života, sagrađen od najkvalitetnijih materijala koje market može da ponudi. Smešten je u mirnom....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 187.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 187.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1 na 41m², dok je stvarna, merena površina 49m². Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ustanička, st/4, cg-Stvarna površina-48m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se 1.5 stan u Ustaničkoj ulici. Veoma je svetao, dvostrano orijentisan i odlično je povezan sa svim delovima grada. U stanu je centralno grejanje i uknjižen je na 48m2, s tim da se ispred ulaza u stan nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 154.500 €, 48,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1062852 - Uknjižen dvosoban stan blizu centra. Stan je lepo opremljen i sve je u ceni. Sastoi se iz spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije.Postoi terasa sa lepim pogledom na dvorište.Treći sprat, lift, centralno grejanje, U dvorištu numerisano parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 125.600 €, 44,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana u novoizgrađenom kompleksu. Naselje je zatvorenog tipa sa privatnim obezbedjenjem 24h, video nadzorom i unutrašnjim dvorištem sa igralištem za decu. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, koncept open space, spavaću sobu, kupatilo....

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, Slavija, 185.000 €, 42,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Svetozara Markovića, dva studio apartmana U ponudi su dva potpuno odvojena i potpuno nameštena studio apartmana ukupne površine 42m2 (18m2+24m2). Smešteni su u prizemlju manje stambene zgrade s vlastitim ograđenim dvorištem. Idealno za investiciju - oba apartmana imaju aktivne najmove....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 170.000 €, 41,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 180.000 €
06.03.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Novopazarskoj ulici, u blizini Kalenić pijace, Čuburskog parka i hrama Svetog Save nudimo mali salonski stan u odlično održavanoj renoviranoj zgradi sa lepim unutrašnjim i zaštićenim dvorištem. Stan se nalazi u visokom prizemlju i nije moguće u njega gledati sa ulice a u dužem periodu....

 
 
 
  Poslovni prostor, OBRENOVAC, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

• Na prodaju trosobni stan u naselju Gaj u Obrenovcu ukupne stambene površine 90m2 sa dodatnim prostorom na raspolaganju (lokal) od 15m2. • Struktura: Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, ostave i toaleta. Gornja etaža se sastoji od tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude moderno opremljen trosoban stan u prestižnoj zgradi Quartet 1, na odličnoj lokaciji uz Savski park, u blizini Savske promenade i BW Kule. Zgrada je okružena zelenilom i poseduje privatno dvorište, pružajući mir i udobnost u samom centru grada. Stan je....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Dorćol, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan od 38kvm u novoizgrađenom luksuznom kopleksu na Dorćolu. Mirna lokacija na samo par minuta od centra grada. U sastavu kompleksa postoji spa, teretana, uređeno dvorište sa raznim sadržajima, kao i pristup izolovanoj terasi sa klupama samo za stanare. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 108.000 €, 36,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN STAN NA VOŽDOVCU. Zgrada se nalazi na odličnoj poziciji u blizini svih potrebnih objekata infrastrukture (prodavnice, škola, obdanište, stanica gradskog prevoza itd.).Smeštena je u mirnoj ulici bez gradske buke i direktnog zagađenja. Izuzetno je kvalitetno građena sa odličnom....

 
 
 
  Stan, APATIN, 30.000 €, 76,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje je trosoban stan u Prigrevici, koji se nalaze u kuci podeljene u tri zasebna stana sa pripadajućom šupom i dvorištem, odmah useljiv, prodaje se sa nameštajem. Raspored: 3 sobe, kuhinja sa trpezarijom, špajz, kupatilo, posebno terasa, šupa (pomoćni objekat) ✔ Centralno grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 95.300 €, 26,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno funkcionalna i estetski uređena garsonjera na atraktivnoj lokaciji – Adamovićevo naselje, jedna od najtraženijih zona u Novom Sadu. Savršen izbor kako za samostalan život, tako i za sigurnu investiciju sa brzom isplativošću! Zamislite stan u kojem vas svakodnevno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Banatić, 71.010 €, 22,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja jednosobnog stana u Novom Sadu, na traženoj gradskoj lokaciji Banatić, u neposrednoj blizini Železničke stanice. Stan ima 22 m2 i nalazi se na 5. spratu stambene zgrade. Iako manje kvadrature, prostor je izuzetno funkcionalno organizovan, što ovu nekretninu čini....