• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 190 m2 dvorište - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 190 m2 dvorište - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 190 m2 dvorište

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 190 m2 dvorište" pronađeno 239 nekretnina - prosečna cena 747 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 61000 eura
    • do 76000 eura (prosečna cena)
    • do 91000 eura
    • do 763 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEČEJ, 190.960 €, 194,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u prelepom delu Bečeja udaljena tri ulice od samog centra i Zelene glavne ulice, kuća je delimično renovirana i podeljena u dve stambene jedinice sa dvorištem i pratećim objektima u samom dvorištu! Za više informacija kontaktirati naše agente prodaje! KONTAKTIRAJTE....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 150.000 €, 194,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108034, 7a, spratna, terasa(3), uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta, ostava, može zamena(), deljiv, vertikala. Dve odvojene stambene jedinice. Po potrebi garaža se može pretvoriti u stambeni prpstor. Na glavnom putu. Moguća zamena za manji stan u Batajnici. Više....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 126.500 €, 195,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična, potpuno renovirana kuća slonskog tipa, sa sređenim lokalom u centru Srbobrana.Kuća ima lepo veliko predsoblje, tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, trepezariju sa kuhinjom, renovirano novo kupatilo, a u produžetku kuće se nalazi još jedna soba, velika ostava....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 108.000 €, 195,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodicna kuca u ulici Vojvodjanska broj 5 na Kolarskom putu. Udaljena od autoputa 3 km, od Smedereva 7km. Kuca je 184m kvadratnih, useljiva 10 ari placa sa vocem i ogradjeno je dvoriste. Ulaz je zatvorenog tipa pod terasom od 7.70x2.75 metara kvadratnih i pomocna zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 205.000 €, 195,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban dupleks open space stan 195 m2 u luksuznoj urbanoj vili. Stan je na drugom spratu. U najurbanijem delu Veternika, u veoma mirnoj ulici, sagrađena je ova prelepa luksuzna vila, koja će Vas svojim kvalitetom i izgledom oboriti sa nogu! Građena po najvišim arhitektonskim....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 210.000 €, 185,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu kuću u Sremskim Karlovcima, prizemna kuća skladnog rasporeda, bez trunke ulaganja , u sklopu kuće je i lokal koji se trenutno izdaje. Ova nekretnina poseduje lepo sređeno, ušuškano dvorište .Sistem grejanja na toplotne pumpe - grejanje i hlađenje. Ne propustite....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 118.000 €, 195,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Kralja Petra I, u blizini gradskog trga, prodaje se prizemna kuća korisne površine 195 m2, na parceli ukupne površine cc 700m2. Kuća je u dobrom stanju i sastoji se od dve celine. Prva celina sa ulice predstavlja poslovni prostor, površine cc 90m2 koji je trenutno u zakupu....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 190.550 €, 185,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 139.000 €, 195,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 196,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam porodičnu kuću na Adicama. Kuća je spratna i u prirodi ima 196m2, prostire se na placu veličine 520m2. U prizemlju se nalaze prostrana dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i wc. Na spratu je dnevni boravak, kuhinja sa trpezariom, dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 184.000 €, 184,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju fina prizemna porodična kuća novije gradnje u naselju Podvinik na 5 km od centra. Nalazi se u mirnom okruženju i sve više atraktivnom za porodično stanovanje. U neposrednoj blizini su vrtić, škola, ambulanta, pošta. Građena je od ytonga (25 cm) sa stiroporom 5 cm, čime....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 183.600 €, 184,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetna spratna kuća smeštena u tihom i prijatnom delu Kudoša, idealna za porodičan život i beg od gradske gužve. Kuća je ukupne površine 184m², funkcionalno organizovana na dva nivoa, i nalazi se na prostranom placu od 455m² sa lepo uređenim dvorištem bez dodatnih objekata.....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 159.000 €, 196,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Pećincima, u ulici Braće Krstić koja je sagrađena na placu od 18,20a. Ukupna kvadratura kuće je 196 m2 i podeljena je u tri nivoa. Prvi nivo kuće čine garaža i jedna stambena jedninica, koja se sastoji od kuhinje, trpezarije, kupatila,vešeraja, kotlarnice kao i prostora....

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 133.900 €, 184,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u mirnom delu Bačkog Jarka na samo 10 minuta od centra Novog Sada. Kuca poseduje veliko i lepo sredjeno dvoriste sa mladim sadnicama voća. Sagradjena je 80tih godina poseduje nove pvc prozore na gornjem spratu nov parket i kupatilo a u prizemlju zapoceta izrada novog....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 92.700 €, 183,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća u Suseku, sa prelepim dvorištem koje je odlično za porodicu sa decom. U blizini Dunav. Nekretnina vredna vaše pažnje. Sve preporuke. Za više informacija i gledanje pozovite naše agente. https://trg-nekretnine.rs/prodaja-kuca/susek-vikendnaselje/512792 .

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 164.000 €, 183,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 124000, 20.65a, struja, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 90.000 €, 183,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: K647 Na prodaju je sjajna kuća površine 183 m2 koja nudi idiličan život u prirodi. Kuća je smeštena samo 20ak minuta vožnje od popularnog Kosmaja i svega pola sata od Beograda, pružajući idealnu ravnotežu između mirnog ruralnog okruženja i blizine urbanih pogodnosti. Nalazi....

 
 
 
  Kuća, KULA, 70.000 €, 197,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prizemna kuća u Crvenki, opština Kula, ukupne površine 197 m², smeštena na ograđenom placu od 872 m². Kuća je funkcionalno podeljena u dva odvojena stambena dela, što je čini idealnom za višečlanu porodicu, dve generacije ili kombinaciju stanovanja i izdavanja. Raspored....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 164.000 €, 183,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124000, 20.65a, struja, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 103.000 €, 183,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prava salonska kuća u centru Srbobrana. Kuća je nekada pripadala čuvenoj porodici Dunđerski i nosi nekadašnju lepotu salonskog stanovanja.Kuću je potrebno renovirati i budući kupac može uz pažljivo planiranje od nje stvoriti prestižnu nekretninu. Kuća ima plafone visoke....

 
 
 
  Kuća, MALA VRBICA, 90.000 €, 183,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 87.550 €, 183,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

*Odlična kuća sa prelepim dvorištem koje je odlično za porodicu sa decom. *U blizini Dunav *Za više informacija i gledanje pozovite naše agente. .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 169.950 €, 183,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veternička rampa, kuća sa poslovnim prostorom +++ Agencijska oznaka nekretnine 3046629, Novi Sad, Veternička rampa. Kuća na lepoj lokaciji , sa manjim dvorištem. U prizemlju se nalazi radionica koja je izdata u zakup, i može da se preuredi u stambeni prostor. Na spratu je trosoban....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 92.700 €, 183,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća u Suseku, sa prelepim dvorištem koje je odlično za porodicu sa decom. U blizini Dunav. Nekretnina vredna vaše pažnje. Sve preporuke. Za više informacija i gledanje pozovite naše agente. .

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 63.860 €, 197,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća čvrste gradnje, blizu centra. Kuća ima lepu veliku zatvorenu terasu u L, iz koje se ulazi u sve prostorije. Kuća ima pet soba, kuhinju i kupatilo. Kuća ima lepo veliko dvorište sa zelenilom. Kuća je uknjižena bez tereta, može se kupiti i putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 165.000 €, 182,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

Dve predivne nove kuće na jednom placu. Veoma lepe nove komforne i svetle kuće fenomenalnog rasporeda i strukture. Moderno i sa ukusom opremljene. Nalaze se na 8 ari placa i u veoma mirnoj ulici. Prva kuća ima 98m2, i sastoji se od ulaznog dela, hodnika, kupatila, 2 spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 148.000 €, 182,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzna porodična kuća u Vrčinu, opština Grocka, idealna za one koji traže mir, komfor i beg od gradske gužve, a da su i dalje nadomak Beograda. Kuća se prostire na dva sprata, potpuno je opremljena i nameštena, pažljivo uređena sa akcentom na funkcionalnost i estetiku.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 79.000 €, 198,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Bajmoku, nedaleko od centra mesta, prodaje se prostrana porodična kuća površine 198 m², smeštena na velikoj parceli od 1263 m² sa brojnim pomoćnim i ekonomskim objektima. Kuća je spratna i funkcionalnog rasporeda. Prizemlje tri sobe kuhinja sa trpezarijom dva kupatila špajz Sprat....

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 148.000 €, 182,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 135.000 €, 198,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostrana kuća u Smederevu, spratnosti koja uključuje suteren, visoko prizemlje i potkrovlje, ukupne korisne površine od 198 m2, smeštena na pažljivo održavanom placu od 5 ari. U suterenskom delu nalazi se prostran, funkcionalan podrum opremljen mokrim čvorom, kao i....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 175.000 €, 198,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća u Veterniku. Kuća je prostrana, prizemlje se sastoji od dvevnog boravka, prostranog hodnika iz kojeg se ulazi u sve prostrorije, dve spavaće sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, a na spratu su dve komforne spavaće sobe, kuhinja i kupatilo. Funkcionalnog....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 135.000 €, 198,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća spratnosti (suteren, visoko prizemlje i potkrovlje spratne visine), kuća je upisana u katastar sa upotrebnom dozvolom, sa dva dvosobna stana od po 70 m2. U suterenu ima podrum sa mokrim čvorom i dve sobe od kojih je u jednoj kotao na čvrsto gorivo. U visokom prizemlju....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 206.000 €, 181,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

SAVRŠENA KUĆA KOJA ZARAĐUJE ZA VAS – TOP LOKACIJA U JAGODINI! Tražite nekretninu koja nije samo dom, već i sigurna investicija? Upravo ste je pronašli. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Jagodini, u blizini Pedagoškog fakulteta, nalazi se kuća koja nudi maksimalnu fleksibilnost,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 180.000 €, 181,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju restoran, petosobna kuća i dva stana na placu od 13,40 a, na vrlo atraktivnoj lokaciji u širem centru grada. Restoran se sastoji od 2 sale kapaciteta 130 gostiju, kuhinje, dva sanitarna čvora, prostorije za garderobu. Kuću čini dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, pet....

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 66.950 €, 181,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična kuća u centru Bezdana, uknjižene stambene površine 181m2 na placu od 446m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, predsoblja, kupatila. Gradjena od čvrstog materijala, po podu je parket, drvena stolarija, grejanje na čvrsto gorivo.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 206.000 €, 181,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna kuća površine 181 m² koja spaja udoban porodični život sa izuzetnim investicionim potencijalom. Ova nekretnina nije samo dom – već prilika za siguran prihod. Lokacija i dvorište: Privatni posed, potpuno osiguran kod Đenerali osiguranja Popločano dvorište sa letnjikovcem....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 180.000 €, 181,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, LIPOVICA, 119.500 €, 181,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 67630, 7a, spratna, 1, struja, terasa(2), uknjižen, stara gradnja, garaza, dvorište/bašta. Lepa, održavana kuća na glavnom putu sa lepim placem i garažom , plac je pun zelenila, voćki, kuća je bez većih ulaganja, 500m od Zlatiborca, blizu je autobuska stanica, blizu....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 69.900 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća površine 200 m2 na placu od 24,5 ara, građena od mešovitog materijala, renovirana pre par godina. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i hodnika. Po podovima patos, grejanje centralno na čvrsto gorivo, trofazna struja. Kuća ima izlaz na....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 195.000 € na 190.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RUŠANJ, 190.000 €, 200,00 m2 cca 950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 180.000 €
21.11.2025 - 190.000 €
05.01.2026 - 195.000 €
26.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Sastoji se od prizemlja, u kome su predsoblje, toalet, dnevna soba, kuhinja, soba, terasa, garaža i kotlarnica; sprata, u kojem su dnevna soba, 2 spavaće sobe, kupatilo i terasa. Ima podrum i veliko dvorište. Blizu je gradskog prevoza, Ibarske magistrale, prodavnice Kupac plaća....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 210.000 €, 180,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.indomio.rs

KORIĆANI - 50m od Glavnog puta - u blizini Eureke Površina placa: 4.41a Površina kuće: 180m2 Pr + Sp1 Površina pomoćnog objekta: 40m2 Struktura kuće: Prizemlje (Pr): + hodnik + kupatilo + stepenište (za sprta) + 2x spavaća soba + dnevni boravak + kuhinja + trpezarija Sprat 1 (Sp1):....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 150.000 €, 180,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2023.,

www.heroldo.com

Spratna kuća sa uređenim dvorištem na placu površine 5. 17 ari. Kuća je površine 180m2 raspoređenih u tri nivoa i to prizemlje, sprat i potkrovlje. U prizemlju se nalaze: hodnik, dnevna soba, kuhinja i trpezarija, vešeraj i kupatilo. Sprat čine tri spavaće sobe, dnevna soba, hodnik....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 239)

<< <1 2 3 4 5 6> >>