• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat klima

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat klima" pronađeno 105 nekretnina - prosečna cena 1.091 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 93000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 89.000 €, 74,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u TPC Radnički, površine 74 kvm, na trećem spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ( ugrađeni kalolimetri- merači ), lift u zgradi. Sastoji se od pred prostora iz koji se ulazi u dve kancelarije, kuhinjicu i toalet.Lokal je klimatizovan. Uknjižen ( upotrebna dozvola....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 97.000 €, 83,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Centar - četvorosoban dupleks stan površine 83m2 na II spratu u zgradi sa 3 sprata i bez lifta. U donjoj (ulaznoj) etaži se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, spavaća soba, degažman, kupatilo i toalet, a u gornjoj etaži (III sprat, potkrovlje zgrade) se nalaze....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 139.000 €, 125,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan u centru Zrenjanina, uknjižen na 112m2 ali u prirodi ima 125m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, ostave, tri spavaće sobe, kupatila, malog toaleta, vešernice , hodnika i velike terase.Zgrada....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat klima'
99.990 €
99.990 €
109.200 €
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 215.600 €, 154,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 6. 0, prazan poslovni prostor u poslovnoj zgradi. Zauzima celi sprat, sastoji se od sest kancelarija, dva toaleta i cajne kuhinje. Prostor se nalazi na 3 spratu, u zgradi sa dva lifta. Kompletno nove instalacije sa Rack ormanom, kompletno izvedenom instalacijom za vise korisnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 95.200 €, 68,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan trosoban stan – Vračar, Crveni krst U neposrednoj blizini Crvenog krsta, izdaje se moderan trosoban stan od 68 m², pozicioniran na trećem spratu kvalitetne novogradnje. Stan karakterišu besprekorna organizacija prostora i pažljivo birani detalji. Svetao dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 130.200 €, 93,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Novog Sada, u Železničkoj ulici, izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan na trećem spratu moderne zgrade sa liftom. Enterijer je pažljivo uređen, sa stilom i sofisticiranim detaljima koji pružaju osećaj doma i udobnosti na svakom koraku. Stan obuhvata dnevni boravak,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux 3,0 stan u Vukice Mitrovic na trećem spratu. Stan je površine 68m2 sa dve spavaće sobe i dnevnim boravkom. Dostupan je od 01. oktobra. U cenu stana je uračunato i parking mesto. Cena mesečnog zakupa stana iznosi 1400eur. Zakupodavac zahteva 1 mesečnu zakupninu i 1 depozit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 128.800 €, 92,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Odličan, veoma komforan dvoiposoban stan nadomak pešačke zone i Pupinove palate. Ovaj veoma svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, vešernica, kupatilo sa tuš kabinom i terasa ulično orijentisana.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 57.000 €, 41,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Manji dvosoban stan u naselju Bagljaš, 41m2,nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika.Po podovima je parket, sigurnosna ulazna vrata,centralno gradsko grejanje, klima, ugradni plakari.Uknjižen i odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 98.690 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u srcu Vračara, površine 70,78m2. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u novogradnji. Stan je izrazito svetao sa dosta dnevne svetlosti. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 85.900 €, 61,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Nisu Mokranjceva, po strukturi stan je dvoiposoban, povrsine 61m2 sa terasom, na 3. spratu zgrade sa liftom, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se ide zasebno u sve prostorije, dnevni boravak sa trpezarijom, terasom i kuhinjom, iz hodnika dve velike spavace sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 122.850 €, 91,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u centru Beograda, na par koraka od Cvetnog trga. Stan je površine 91m2 i nalazi se na trećem spratu stambene zgrade. Po strukturi je četvorosoban. Opremljen je kompletno sa svim potrebnim tehničkim aparatima. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 47.000 €, 35,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

HIT - SNIŽENA CENA - TOP PONUDA Na prodaju apartman na Kopaoniku, 35m2, 47.000e. Apartman se nalazi u novoj zgradi na trećem spratu bez lifta u kompleksu Kraljevi Čardaci i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, RUMA, 72.000 €, 54,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan u centru Rume, preko puta pijace, površine 54 m2. Stan se nalazi na 3.spratu, u kvalitetnoj zgradi gde postoje i podrumske prostorije. U stanu je PVC stolarija, parket u dnevnoj sobi, isključen sa centralnog grejanja, ima inverter klima i norveški radijator....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 49.010 €, 37,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan, Srebrno jezero, 37.7 m2 Novi stan na trećem spratu sa pogledom na zelenilo oko Srebrnog jezera. Klima uredjaj, zasebna terasa, PVC prozori, opremljeno kupatilo. Dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba. Cena po kvadratu je 1,300 eur. Apartman je već useljiv. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, RUMA, 91.000 €, 69,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem porodičan, trosoban stan u Rumi, ulica 15. Maja. Stan je 70 kvadrata, poseduje dve spavaće sobe, kupatilo, prostranu dnevnu sobu, sa trpezarijom i kuhinjom. Takodje, poseduje i dve terase. Nalazi se na trećem spratu. Zgrada je na samom ćošku. Za više informacija pozvati 0604146545....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 76.000 €, 59,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan stan površine 59 m², smešten na trećem spratu u zgradi starije, kvalitetne gradnje. Zgrada nema lift, ali spratnost je veoma prijatna za svakodnevno korišćenje jer nema napornih stepenica. Stan je kompletno renoviran, sa novom električnom instalacijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 88.700 €, 69,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 69m2 u stambenom objektu bez lifta na trećem spratu (nije poslednji), ima blage kosine, ali je ceo prostor koristan. Stan se nalazi iznad hotela Marica, na lokaciji odličnoj za miran porodični život. Sastoji se od ulaznog hodnika, iz koga je ulaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 106.250 €, 85,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran,trosoban Cvetni trg za izdavanje Cena:1250 Kontakt:+381668091211 Lokacija: Beograd,Cvetni trg, sprat 3. od 6 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom; - 2 spavaće sobe; - 1 kupatilo; - ostava; - vešeraj; - terasa; - predsoblje.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 67.000 €, 47,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, III sprat. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa.Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 139.000 €, 112,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2024.,

www.gsigma.rs

Četvorosoban stan u centru grada. Stan je uknjižen na 112 m2, osnova stana je 124 m2 plus prostrana terasa, i nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, kupatila, toaleta, vešeraja, i tri spavaće sobe CG u stanu....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s448 Prodaje se divan renoviran dvoiposoban stan od 57 kvadrata, koji se nalazi u samom centru Mladenovca na trećem spratu zgrade. Vrlo je funkcionalan, a od prostorija poseduje: kuhinju sa trepezarijom i ostavom, dnevnu sobu, spavaću sobu, degažman, kupatilo i terasu. Oprema:....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 185.500 €, 151,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se duplex na Vašarištu kod restorana Neptun na trećem spratu. Stan je iz dva nivoa i ima 151m2.Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa izlaskom na veliku terasu koja je orjentisana prema Velikom parku, izvojene trpezarije, izdvojene kuhinje, jedne spavaće sobe , predsoblja,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 113.000 €, 79,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 90.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 93.000 €
24.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.heroldo.com

Stan visokog komfora u zgradi novije zgrade sa dve spavaće sobe, kupatilom i toaletom , veći dnevni boravak sa otvorenim pogledom ka gradu. Odvojenom kuhinjom, više balkonskih terasa i lođa za uzivanje u letnjim i zimskim mesecima. Stan je veoma , svetao , nudi visoki komfor porodici,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 28, 144.000 €, 120,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Izuzetan stan. - Dvostrana orijentacija. - Pravi četvorosoban. - Dva mokra čvora. - Tri terase. - Dve klime. - Odvojena kuhinja s trpezarijom. - Tri velike spavaće sobe. - Veliki dnevni boravak (okrenut ka parku). - Odlična lokacija. - Treći sprat. - Idealno za poslovni prostor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.000 €, 90,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljvan, troiposoban lux stan 90m2 na početku Telepa, iza Lidl-a, blizu Ribarskog ostrva, Jerneja Kopitara ulica. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom. Ima tri spavaće sobe, dnevni boravak, dve terase u stanu i jednu veliku, predivnu, krovnu terasu....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 65.000 €, 55,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Subotice se prodaje, starija gradnja, treći sprat bez lifta. Podrum, ostava, Klima.

 
 
 
  Stan, KIKINDA, Centar, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Trgu srpskih dobrovoljaca, u odličnoj zgradi bez lifta, na trećem spratu, prodaje se prostran trosoban stan, korisne povšine 89 m2. Stan je odličnog rasporeda i poseduje prostranu terasu. U navedenoj ceni uračunato je parking mesto, kuhinja i ugradni plakari. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 91.900 €, 80,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se svetao i funkcionalno organizovan trosoban stan u strogom centru Vrbasa, ukupne površine 80 m² (74 m² stambenog prostora + dve terase). Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade. 🏡 Raspored: Stan ima odličan raspored – iz velikog ulaznog hodnika ulazi se direktno u sve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 150.000 €, 104,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini hotela Marica. Nalazi se na dobroj i mirnoj lokaciji, odlična investicija za porodični život i izdavanje. U blizini su hoteli, ambulanta, škola, vrtić. Stan je uknjižene kvadrature 104m2, po strukturi troiposoban. Nalazi se u manjem stambenom objektu, na....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 84.100 €, 58,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan dvosoban stan u izgradnji u Vrbasu u ulici Save Kovačevića .U pitanju je proveren investitor Spirala invest koji iza sebe ima na desetine završenih projekata.Stan se nalazi na 1/3 spratu u zgradi sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 61.800 €, 57,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan nedaleko od Lidla, površine 57 m², nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta i ima klasičan, veoma funkcionalan raspored: ulazni hodnik, spavaća soba, dnevni boravak sa izlaskom na terasu, kuhinja takođe sa izlazom na terasu, ostava i kupatilo. Stan je dvostrano orijentisan, svetao,....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 93.000 €, 87,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Bačkoj Palanci u centru, na atraktivnoj lokaciji, ulica Jugoslovenske armije. Trosoban stan 87m2 u dva nivoa, treći sprat. Donji deo stana:-predsoblje -ostava -kupatilo -prostran dnevni boravak -kuhinja sa trpezarijom -terasa sa ostavom Gornji deo stana:-hodnik -kupatilo....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 74.000 €, 71,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s356 Na prodaju prostran i svetao stan od 71 m², smešten na 3. spratu zgrade u samom srcu grada! Ova nekretnina kombinuje udobnost, funkcionalnost i izvanrednu lokaciju – u neposrednoj blizini škole, vrtića, glavne autobuske stanice i svih ključnih sadržaja za lagodan život.....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 61.000 €, 59,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN JE U CENTRU 3 SPRAT NAMESTEN TELEFON 0601977587 Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 96.530 €, 66,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan nov trosoban stan u Temerinu koji se nalazi na 3/3 spratu nove zgrade sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe,vesernice, kupatila toaleta i terase.Blizina svih gradskih sadržaja. Stan se prodaje prazan.Moguć....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd, Savski Venac - Slavija Izdaje se 3.0-soban poslovni prostor ukupne površine 80m2. Nalazi se na 100 metara od Slavije, odlična lokacija! Idealno za razne vrste delatnosti (advokatska kancelarija, školica, ordinacija, salon lepote, masaža..). Kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo Lux dvosoban stan na Tašmajdanu, površine 62m2. Nalazi se na trećem spratu, novije zgrade od osam spratova sa liftom. Po strukturi se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje i odvojene trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Spavaća soba je dvostrano....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 133.000 €, 133,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u strogom centru. Površina stana je 133m2 plus dva manja balkona. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, 4 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i dva ulaza u stan. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi bez lifta. Uz stan ide parking mesto....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd, Savski Venac - Slavija Izdaje se 3.0-soban stan ukupne površine 80m2. Nalazi se na 100 metara od Slavije, odlična lokacija! Kompletno renoviran! Salonski stan, visina plafona 3m. Svaka soba je površine oko 18m2. Nalazi se na 3. spratu, ima lift. Poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Ise Bajića. Odličan, autentičan, kompletno namešten dvoiposoban dupleks stan u pešačkoj zoni. Nadomak Dunavskog parka. Ovaj lep i svetao stambeni prostor modernog dizanja čine dva nivoa. Na prvom nivou nalaze se prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 101)

<< <1 2 3> >>