• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat 60 m2

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat 60 m2" pronađeno 46 nekretnina - prosečna cena 1.114 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 86000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 76.000 € na 73.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 73.000 €, 59,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 76.000 €
05.04.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se svetao i funkcionalan trosoban stan površine 59 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade u naselju Tabane, na odličnoj i mirnoj lokaciji. Stan je renoviran, a posebno je važno što je urađena potpuno nova električna instalacija, što budućim vlasnicima donosi sigurnost....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 64.000 €, 59,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi renoviran dvoiposoban stan veličine od 59m2 na Novoj Selenči. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila, ostave i terase. Grejanje na struju. U stanu renovirano kupatilo, stolarija PVC. Na....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 76.000 €, 59,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan stan površine 59 m², smešten na trećem spratu u zgradi starije, kvalitetne gradnje. Zgrada nema lift, ali spratnost je veoma prijatna za svakodnevno korišćenje jer nema napornih stepenica. Stan je kompletno renoviran, sa novom električnom instalacijom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat 60 m2'
57.000 €
57.000 €
36.000 €
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110899. Prelep, kompletno namešten, dvosoban salonski stan površine 60m2, koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade koja je jedno od kulturnih dobara Novog Sada, locirane u neposrednoj blizini pešačke zone. U cenu zakupa su uračunate režije osim struje. Stan je....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

SOMBOR - STAPARSKI PUT, DVOSOBAN 60 M2 Prodaje se komforan, dvosoban stan na trećem spratu, bez lifta. Sastoji se iz spavaće sobe, dnevne sobe, predsoblja, kuhinje sa špajzom, kupatila i dve terase.Grejanje preko TA peći.Ima podrumsku prostoriju u zgradi.Nova PVC stolarija. Cena:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Grčkoškolska. Kompčetno namešten, veoma komforan dvosoban salonski stan sa visinom plafona preko 3.5m. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, ostava i velika terasa sa lepim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

lux 3.5 soban stan na 3 spratu, duplex, 2 spavaće sobe, dnevna, kuhinja sa trpezarijom, terasa, kupatilo zvati na viber ili whatsapp 004916098726654 Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX namešten stan u ulici Bulevar despota Stefana u Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od pet spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne prostorije, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u centru Vrdnika komplet namešten na 3.spratu bez lifta.Odrzavan stan redovno. Cena:1000€ po m2 plus 3% agencijska provizija Magistrator 021 reg br:622 Telefon:0644950427 0631448223 Terasa.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 64.000 €, 59,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju dvoiposoban stan na Selenči, u blizini poslastičarnice "Gojko". - Površina stana je 59 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Stan obuhvata hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m² na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi na trećem spratu i predstavlja odličan izbor za udoban život u mirnom delu grada, uz neposrednu blizinu restorana, kafića, prodavnica i gradskog prevoza.....

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €, 61,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kompletno renoviran trosoban stan 61m2 u Beloj Crkvi naselje Rasadnik. Stan se nalazi na 3 spratu . Cena 58.000 eur. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 064/248-83 -73 ... Prikaži broj . Trosoban stan, Bela Crkva | Prodaja · 61m² · 58.000€.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 88.725 €, 59,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 59.15 m2, Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom dve spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Ovakva struktura je dostupna na prvom, drugom....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 61.000 €, 59,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN JE U CENTRU 3 SPRAT NAMESTEN TELEFON 0601977587 Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 42.700 €, 61,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo konforan dvoiposoban stan površine 61m2 koji se nalazi na Zvezdari kod ulice Gospodara Vučića. Stan se nalazi na 3. spratu nove zgrade od 7 spratova. Sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, terase, kupatila i toaleta. Kompletno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 85.900 €, 61,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Nisu Mokranjceva, po strukturi stan je dvoiposoban, povrsine 61m2 sa terasom, na 3. spratu zgrade sa liftom, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se ide zasebno u sve prostorije, dnevni boravak sa trpezarijom, terasom i kuhinjom, iz hodnika dve velike spavace sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.400 €, 62,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam samo par kilometara od Novog Sada odličan dvosoban stan. Stan je idalan za porodičan život. U nepodrednoj blizini se nalazi Dunav. Nekretnina se nalazi na trećem spratu i okružena je zelenilom. Mir i tišina. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 89.400 €, 62,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Liman 2,komforan dvosoban stan na trećem spratu u zgradi sa liftom,odvojena kuhinja ,istočno orijentisan.Izvorno stanje,zgrada ima biciklanu . (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052386 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 61.800 €, 58,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dvosoban stan sa odvojenom kuhinjom na Detelinari. Izvorno stanje, dobro održavan. Treći sprat, terasa.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053225 .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 91.000 €, 62,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Kertvaroš, prodaje se NOV trosoban stan površine 62kvm na trećem spratu (3/3) u novoj zgradi (2025g.) sa liftom. U svom sastavu stan poseduje: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, terasa i kupatilo. Stolarija je PVC sa roletnama i drvena, na podovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo Lux dvosoban stan na Tašmajdanu, površine 62m2. Nalazi se na trećem spratu, novije zgrade od osam spratova sa liftom. Po strukturi se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje i odvojene trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Spavaća soba je dvostrano....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 84.100 €, 58,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan dvosoban stan u izgradnji u Vrbasu u ulici Save Kovačevića .U pitanju je proveren investitor Spirala invest koji iza sebe ima na desetine završenih projekata.Stan se nalazi na 1/3 spratu u zgradi sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 40.600 €, 58,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan, na trećem spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini OFK stadiona i Bogoslovije. Novogradnja, kompletno name[ten stan, nikad useljavan. Nisu dozvoljeni kućni ljubiumci. Samo za dugoročni zakup,minimum godinu dana. Obavezan 1 depozit. PROSTORIJE:hodnik,kupatilo,spavaca....

 
 
 
  Stan, Novi Ledinci, 89.400 €, 62,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam samo par kilometara od Novog Sada odličan dvosoban stan. Stan je idalan za porodičan život. U nepodrednoj blizini se nalazi Dunav. Nekretnina se nalazi na trećem spratu i okružena je zelenilom. Mir i tišina. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. KING....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 55.800 €, 62,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep dvoiposoba stan kod Spensa, ulica Laze Kostića. Stan je kompletno namešten,sve novo i moderno, kao i sama zgrada. Uz stan može da se uzme i parking mesto kao i garaža uz doplatu. Sastoji se od hodmnika,dnevne sobe koja je prostrana i svetla,dve spavaće spbe,kuhinje,kupatila....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 85.000 €, 57,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Radijalac, prodaje se dvosoban stan površine 57m² na trećem spratu od ukupno četiri. Stan se sastoji od dve sobe, hodnika, kuhinje, terase, ostave i kupatila. Stan ima pripadajući podrum, dok zgrada poseduje zajedničku biciklanu. Stan je kupljen i adaptiran krajem 1995.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 55.000 €, 63,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostran stan od 63m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Stan poseduje veliki i svetli dneni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu i veliko kupatilo. Kosine u stanu ne oduzimaju od veličine stana. Zgrada je novije gradnje, u dvorištu se nalazi parking mesto.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 51.500 €, 57,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvosoban stan na Selenči, u blizini hotela "Barcode". -Površina stana je 57 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Mogućnost preuređenja u dvoiposoban stan. -Stan poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, spavaću sobu, kao i dve....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 81.900 € na 79.900 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 79.900 €, 63,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2025 - 81.900 €
01.03.2026 - 79.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, a ipak u mirnom i tihom okruženju bez buke. Idealna kombinacija urbanog života i privatnosti! Bukvalno sve vam je na dohvat ruke – prodavnice, škole, vrtići, kafići, restorani, javni prevoz, banke… Sve dostupno pešaka za....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 61.800 €, 57,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan nedaleko od Lidla, površine 57 m², nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta i ima klasičan, veoma funkcionalan raspored: ulazni hodnik, spavaća soba, dnevni boravak sa izlaskom na terasu, kuhinja takođe sa izlazom na terasu, ostava i kupatilo. Stan je dvostrano orijentisan, svetao,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - Selenča, stan 56m2 Prodaje se lep, komforan, stan pretvoren u dvoiposoban na lepoj lokaciji, blizu su vrtići, škole, parkovi, igrališta, marketi, autobuska stanica idr.Sastoji se iz dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, hodnika, kupatila i zastakljene terase.Grejanje....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 82.400 €, 64,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvoiposoban stan na Selenči, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović". -Površina stana je 64 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, renovirano kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostavu, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 75.000 €, 56,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvoiposoban stan u Somboru, na Selenči, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović", samoposluge, staračkog doma. -Površina stana je 56 m2 + terasa površine 2,4 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PETRIJEVO, 84.900 €, 56,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrijevski potok, zgrada u novogradnji, stara desetak godina. Neposredna blizina Endomeda, odlična lokacija. Sređen stan, bez ulaganja sa kvalitetnim uređajima i nameštajem. Stan se nalazi na trećem spratu od pet u zgradi bez lifta. Zgrada sa gasom, vrlo male mesečne režije. Prikaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom možemo da Vam ponudimo stan u novogradnji u centru grada na Vračaru u blizini Južnog bulevara. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja ima 5 sprata i lift. Stan je izuzetno svetao i funkcionalan sa prostranom dnevnom sobom koja je spojena sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 58.000 €, 56,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s482 Na prodaju je stan smešten u srcu grada, idealan dom za udoban i praktičan gradski život. Sa svojih 56 m2 prostora, ovaj stan se nalazi na 3. spratu, pružajući izvanredan pogled na gradsku siluetu. Dnevni boravak je ukrašen zanimljivom tapetom šume koja stvara miran ambijent....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.000 €, 64,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan funkcionalan, svetao, dvoiposoban stan, južno orjentisan, u zgradi, sagrađene 2007 godine, na 3.spratu, bez lifta, sa TA grejanjem. Stan se prodaje u kompletu sa nameštajem. Zgrada se nalazi u ul. Crvenih javorova, u Donjoj Vrežini, sa direktnim pešačkom prilazom....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s448 Prodaje se divan renoviran dvoiposoban stan od 57 kvadrata, koji se nalazi u samom centru Mladenovca na trećem spratu zgrade. Vrlo je funkcionalan, a od prostorija poseduje: kuhinju sa trepezarijom i ostavom, dnevnu sobu, spavaću sobu, degažman, kupatilo i terasu. Oprema:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Novi Sad, Grbavica - 56m2, dvosoban stan - Treći sprat bez lifta - Kompletno opremljen stan - Odmah useljiv - Hodnik. kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, prostrana terasa, spavaća soba, kupatilo Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za sve....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 97.500 €, 65,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan, budući dom u izgradnji - idealna prilika za one koji žele da se usele u martu 2026 u potpuno nov, luksuzno uređen prostor!Ovaj elegantan stan sa dve spavaće sobe nalazi se na trećem spratu kvalitetne stambene zgrade u izgradnji. Projektovan je tako da pruži maksimalnu....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 67.000 €, 65,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Vrdnika površina stana 65m2 grejanje na struju i čvrsto gorivo 2 sobe zgrada starije gradnje agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) vlasništvo 1/1 privatna svojina ###bez tereta### šifra agencije: 1338 šifra nekretnine: 12957 Stan se nalazi u zgradi na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9103131. Izdaje se lepo namešten trosoban stan (65m2) na trećem spratu u novoj zgradi sa liftom na Bulevaru u blizini Futoške pijace. U cenu je uračunata i garaža površine 15m2. Stan je odmah useljiv. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 42)

<< <1> >>