• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 podrum parke - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 podrum parke - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 podrum parket

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 podrum parket" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 560 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 37000 eura
    • do 47000 eura (prosečna cena)
    • do 56000 eura
    • do 472 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ODŽACI, 65.000 €, 165,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

BAČKI GRAČAC - Kuća na parceli od 965 m2 - Prodaje se kuća od čvrstog materijala u ODLIČNOM STANJU u Bačkom Gračacu, oko cca 65 km od Novog Sada.Sastoji se iz dve odvojene jedinice.U kući do ulice, koja je površine 121 m2, se nalaze dve spavaće sobe, predsoblje, kupatilo, dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 71.000 €, 175,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju zidana kuća koja se nalazi u Somboru i ima 175m2. Poseduje 3 sobe, kuhinju, trpezariju, hodnik, špajz, kupatilo, podrum i terasu. Stolarija drvena podovi su beton, pločice i parket, Grejanje centralno, struja trofazna, gradska voda. Plac je 698m2 i sadrži garažu, tri šupe....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 70.000 €, 170,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Radničkom naselju površine 170m2. Prizemlje kuće je portpuno renovirano i prodaje se po sisitemu “ključ u ruke”. Prizemlje se sastoji od ulaznog godnika, posebnog kupatila i mokrog čvora, takođe ima dnevnu sobu, kuhinju, tri spavaće sobe i terasu. Na podu je parket,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 podrum parket'
95.000 €
95.000 €
185.000 €
  Kuća, ZRENJANIN, Mala Amerika, 99.000 €, 178,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća u naselju Mala Amerika. Dvojna kuća. Sastoji se od tri etaže. U prizemlju se nalazi jednosoban stan (50 m2) i garaža u sklopu kuće. Na spratu kuće sa zasebnim ulazom nalazi se trosoban stan - komforan dnevni boravak sa izlazom na terasu, trpezarija i kuhinja (ostava) sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 153.000 €, 178,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća sa pomoćnim objektima i voćnjakom – Beška **U ponudi je prostrana porodična kuća novije gradnje u mirnom delu Beške, idealna za život višečlane porodice ili kombinaciju stanovanja i posla. *Površina kuće: 178 m² *Struktura: *Podrum: 30 m² *Prizemlje: hodnik, dnevni....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 119.000 €, 180,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća površine 180m2 + podrumski i tavanski prostor na građevinskom placu od 9,94 ara u Stublinama, opština Obrenovac. U prizemlju kuće se nalaze letnja kujna sa trpezarijom, garaža-kotlarnica, toalet i ostava dok se ispod navedene etaže nalazi mali podrum. Spoljno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 3)

<< <1> >>