• GoHome Professional
do 200000 eura barem 70 m2 što skuplji podrum - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200000 eura barem 70 m2 što skuplji podrum - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura barem 70 m2 što skuplji podrum

  • Za upit "do 200000 eura barem 70 m2 što skuplji podrum" pronađeno 3 593 nekretnina - prosečna cena 1.444 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KALUĐERICA, 219.300 €, 300,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98398, 4a, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 219.030 €, 73,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 219.000 €, 75,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

🏡 EKSKLUZIVNA PONUDA – ODMAH USELJIV, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA CERAKU Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran, odmah useljiv, trosoban stan, površine 75m², uknjižen kao prizemlje, a na terenu visine visokog prizemlja. ✨ Stan je kompletno renoviran: 🪟 PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 219.000 €, 77,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao , dvostran, očuvan i zdrav dvoiposoban stan ; u zgradi iz kraja sedamdesetih godina, povučena od ulice, okružena zelenilom. Blizina autobuske stanice, prodavnica, vrtića, škola..crkva. Stan očuvan , održavan, izmenjena stolarija u spavaćim sobama, izvorno dvoiposoban, i uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 219.000 €, 79,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Save Kovačevića, Gornjogradska, 79.33m2 . 79.33m2, 3.0, 1/2, CG, terasa, podrum, interfon Dokumentacija: uknjižen. Stanje: izvorno. Izuzetno svetao, funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 219.000 €, 89,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

Troiposoban stan u Bloku 70, 89m2 Predstavljamo odličan i adaptiran troiposoban stan u Bloku 70, uz ulicu Omladinskih brigada. Stan je uknjižen na 82 m2, dok zajedno sa dve lođe čini ukupno 89 m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 219.000 €, 92,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Svaki kupac na poklon dobija osiguranje nepokretnosti i stvari domaćinstva u trajanju od 1 godine! 5.0, 92m2, terasa, podno grejanje, II/II, ostava, telefon, interfon, pdrum, parking. Donji nivo 49m2 uknjiženo, gornji nivo predat na legalizaciju. Lep svetao stan iz dva nivoa : donji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 219.000 €, 66,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan stan na Lionu, opština Zvezdara. Na veoma atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Cvetkove pijace, Bulevara, ulice Vojislava Ilića i na 10 minuta hoda od Beoshoping centra i sportskog centra Olimp Odlično povezan sa drugim delovima grada putem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 219.000 €, 65,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Vračar - Krunski venac - Krunska 65m2 (40+25 natkrivena terasa) 1.5, 65m2 (40m2 stambena površina +25m2 natkrivena terasa), 6/6, CG, lift, podrum U samom centru grada, na poslednjem spratu kvalitetne zgrade iz 1989. godine, prodaje se svetao i izuzetno funkcionalan 1.5 stan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 38, 219.000 €, 64,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na visokom prizemlju, kompletno renoviran, površine 62 m² (uknjiženo 64 m²), sa pripadajućim podrumom od 18 m². Stan je u odličnom stanju i spreman za useljenje. Nalazi se u mirnom delu sa parkom ispred, što pruža dodatnu udobnost, dok su prodavnice, kafići i gradski....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 222.000 € na 219.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 219.000 €, 119,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 285.000 €
12.12.2025 - 275.000 €
19.12.2025 - 269.000 €
26.12.2025 - 262.000 €
09.01.2026 - 258.000 €
23.01.2026 - 255.000 €
26.01.2026 - 252.000 €
28.01.2026 - 249.000 €
08.02.2026 - 245.000 €
13.02.2026 - 242.000 €
20.02.2026 - 239.000 €
04.03.2026 - 233.000 €
08.03.2026 - 238.000 €
11.03.2026 - 236.000 €
15.03.2026 - 234.000 €
20.03.2026 - 231.000 €
25.03.2026 - 229.000 €
03.04.2026 - 226.000 €
08.04.2026 - 224.000 €
19.04.2026 - 222.000 €
18.05.2026 - 219.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125724, VII/VIII, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, tavan, ostava, deljiv, stambena zgrada. Prodajem četvorosoban dupleks stan od 124m² na Vidikovcu,opština Rakovica. Stan se nalazi na 7.spratu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Cerak, 219.000 €, 136,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.berzanekretnina.org

Zasebna kuća na placu, sa lokalom-poslovnim prostorom u prizemlju. Lokal može imati više namena: ugostiteljstvo, trgovina, kancelarija, magacin..Ima pripadajući podrum oko 20m2, pušnicu. Ispred je plac oko 40m2 za 2 automobila. 2 strujomera i zasebni ulazi. Kuća je ozakonjena na....

 
 
 
  Kuća, BELI POTOK, 219.000 €, 140,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Objekat je u centru Belog potoka ima 2 terase u prizemlju i na I spratu. Radi se o porodičnoj stambenoj zgradi, objektu sa dva stana. Četvorosoban stan - prizemlje i I sprat, površine 76m2. Stanu pripada potkrovlje pretvoreno u stambeni prostor od cca 30m2 i podrum. U dvorištu je....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 219.000 €, 380,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo kvalitetno građenu kuću sredinom 80 tih godina. Kuća je građena sa građevinskom dozvolom. Dobijeno resenje o uputrebnoj dozvoli. Bruto površine 390/ neto 328. U osnovi 11x9 metara. Kuća je u izvornom održavanom stanju. Stolarija je drvna u dobrom stanju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 218.000 €, 91,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo izuzetno dobrog rasporeda troiposoban stan, mereno 91 kvadrat, upisano u katastru 88 m2. je odlicnog rasporeda, poseduje odvojen spavaci blok koga cine 3 spavace sobe i kupatilo. Nalazi se u odlicno odrzavanoj zgradi, sa 3 nova lifta, na trinaestom spratu od ukupno sedamnaest.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 217.610 €, 66,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi izgradnja višeporodičnog objekta na atraktivnoj lokaciji ! Komforan sadržaj življenja u neposrednoj blizini Limanske pijace, doma zdravlja, fakulteta, trgovinskih centara Promenade, Merkatora itd. Moderan izgled i kvalitet objekta -- FunderMax ventilaciona fasada, termo akustični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 217.540 €, 88,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji sa završnim rokom krajem 2022 godine. PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, harstov parket. Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 217.500 €, 87,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO NASELJE, 87m2, TROSOBAN Odličan porodičan stan u kvalitetnoj staroj gradnji koju svi vole! Idealnog rasporeda, iz predsoblja se sa leve strane ulazi u dnevnu sobu sa kuhinjom, trpezarijom i terasom, u sredini stana su kupatilo, toalet i ostava, a sa desne strane spavaći blok....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 217.380 €, 132,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stanove u centru Temerina sa završetkom 2026. godine. Odlična čvrsta betonska gradnja sa blokovima, ALU stolarija, parket-tarket, keramika više klase. Grejanje na gas sa kalolimetrima sa daljinskim očitavanjemVisina plafona na poslednjem spratu je 2,9m bez gipsanih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 217.000 €, 85,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Višnjički venac Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BANJA, 217.000 €, 85,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Višnjička banja, Višnjički venac, 85m2 . 85m2, 3.0, 2/4, CG,lođa, terasa, podrum, interfon, izvorno, uknjižen. Ako tražite stan koji ima: dobru kvadraturu (77m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 216.920 €, 66,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan trosoban stan u starogradnji blizu Bulevara Oslobodjenja. Lokacija svima poznata - Grbavica. Sam stan je renoviran i zahteva samo krečenje. Sve ostalo je promenjeno. Sve strujne i vodovodne instalacije u kupatilima i kuhinji su promenjene. Na podu je parket....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 216.920 €, 108,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen salonski stan u centru grada. Sastoji se iz 2 nivoa. Mogu da budu 3 stambene jedinice. Odličan za hostel i za poslovni prostor. Vredi videti. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 216.900 €, 66,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2024.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odličan porodični stan na Grbavici. Stan je kompletno renoviran i sve je urađeno po najvišim standardima. Spoljna stolarija je PVC, brenda Rehau, unutrašnja vrata su od punog drveta-trešnje, prvoklasne granitne i keramičke pločice, slavine Hansgrohe, u svim prostorijama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 216.300 €, 70,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Opis Nekretnine: Vrsta nekretnine: Trosoban stan Kvadratura: 72m² Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije: Terasa, Lift, Parking, Garaža, Podrum, Ostava, Internet, Telefon, Satelitska TV, Kablovska TV, Klima uređaj Tekst oglasa:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 216.300 €, 70,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep stan na odličnoj poziciji u Novom Sadu. Radi se o Novoj Deterinari. Naravno parking kao i svugde može predstavljati problem, ali ne i u ovom slučaju. Postoji mogućnost kupovine garaže od 17m2 pod šifrom 545676. Odličan trosoban stan. PVC stolarija, parket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 216.300 €, 69,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan troiposoban stan u blizini pijace na Novoj Detelinari. Uknjižen na vlasnika. Stan je dobro očuvan i idealanog je rasporeda. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Monika 065/448-4648 Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 216.300 €, 79,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno opremljen četvorosoban stan površine 79m2 sa parking mestom Zgrada je novije gradnje, zavidnog kvaliteta. Nekretnina je savršenog rasporeda, iz hodnika u sve prostorije. Svaka prostorija je odličnih dimenzija. Stan poseduje dve terase i dva mokra čvora. Podno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 216.300 €, 81,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Top lokacija! Retko u ponudi, uknjižen trosoban stan sa fantastičnim rasporedom. Nalazi se u jednom od najlepših delova Novog Sada. Liman 1 je poznat po zelenim površinama i igralištima za decu. U neposrednoj blizini nalaze se Spens sa bazenima, Štrand, fakulteti, osnovna škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 216.300 €, 90,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran porodičan stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Nalazi se u zgradi novije gradnje sa liftom i velikim parkingom u dvorištu zgrade za stanare. Na svega par minuta hoda do marketa, autobuske stanice, srednje škole. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 216.300 €, 94,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan trosoban stan na veoma traženoj lokaciji! Zgradu je gradio pouzdan investitor, ulaz je veoma dobro održavan. Stan veoma svetao, opremljen odličnim nameštajem i tehnikom. Veoma komforne prostorije! Za više informacija pozovite! Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 216.300 €, 129,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nameštena samostalna kuća sa 6 soba, od 180m²( 129 u katastru) na placu od 7,91 ari u Čardaku, kod Sremske Kamenice. Kuća je izgrađena 1995. godine od cigle i renovirana je. Ima dva kupatila i terasu. Grejanje je na gas. Obezbeđeno je garažno mesto. Dostupan je internet,....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 216.300 €, 148,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna spratna kuca. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kuhinje i kupatila. Kuca ima podrum. Nalazi se u zoni nacionalnog parka. Za vise informacija pozovite nase agente prodaje. .

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 216.300 €, 148,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća kvalitetne gradnje u zoni nacionalnog parka, odlično pozicionirana. Poseduje kuhinju, kupatilo, dve sobe, terasu i podrum. Pozovite naše agente 064 8 222 154. .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 216.300 €, 170,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 3091371 - Prodaje se prizemna kuća u Sremskoj Kamenici, sa dve odvojene stambene jedinice 60m2 i 100m2, pod istim krovom. Manji stan 60m2: 1 spavaća soba, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo. Veći stan 100m2: 2 spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 216.300 €, 170,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća u Sremskoj Kamenici, sa dve odvojene stambene jedinice 60m2 i 100m2+++ Agencijska oznaka 3046619 - Prodaje se prizemna kuća u Sremskoj Kamenici, sa dve odvojene stambene jedinice 60m2 i 100m2, pod istim krovom. Manji stan 60m2: 1 spavaća soba, dnevna soba,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 216.300 €, 300,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2024.,

www.status-nekretnine.com

Futog-EKSKLUZIVA-Petosobna Porodična kuća 300 m2 na Placu od 674 m2 na Top Lokaciji... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 216.300 €, 303,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna čvrsto građena višeporodična kuća. Veliki broj soba sa predivnim dvorištem. Podrum ispod velike sobe. Garaža plus nusprostorije. Nedavno završena kuća bez ulaganja. Kvalitetna nekretnina u centru Kovilja. Struja,voda,kanalizacija,asfaltSve uknjiženo . Za sve detalje....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 195.000 € na 216.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 216.000 €, 80,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 195.000 €
13.03.2026 - 216.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Mirijevo 3, u neposrednoj blizini ulice Koste Nađa, predstavlja izuzetnu priliku za život u popularnom beogradskom naselju. Ovaj raskošan stan površine 80m² (uknjižen na 72m²) nalazi se na prvom spratu očaravajuće četvorospratne zgrade, izrađene od fasadne cigle i okružene bogatim....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 216.000 €, 200,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 79194, spratna, klima, telefon, uknjižen, garaza, parking. . Ulica je izmedju velikih saobraćajnica (Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla) ali je mirna, bez buke. Nedaleko od "Minakve" i "Univera", na 50m od megamarketa "Roda". Kuća....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 216.000 €, 200,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 79194, spratna, klima, telefon, uknjizen, garaza, parking. . Ulica je izmedju velikih saobracajnica (Futoskog puta i Bulevara patrijarha Pavla) ali je mirna, bez buke. Nedaleko od "Minakve" i "Univera", na 50m od megamarketa "Roda". Kuca ima oko 200 m2 , odnosno, ima....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 215.500 €, 95,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu urbanu vilu sa dva ulaza u jednoj od mirnih ulica na Petrovaradinu nedaleko od glavne Preradovićeve ulice. Stan je u izgradnji,a zgrada će po planu biti gotova krajem 2025 godine. Oprema je fenomenalna, nova, veoma kvalitetna, prvoklasna keramika,parket,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 512)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>