• GoHome Professional
do 200000 eura barem 70 m2 bazen namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura barem 70 m2 bazen namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura barem 70 m2 bazen namešten

  • Za upit "do 200000 eura barem 70 m2 bazen namešten" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 1.268 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 174.500 €, 78,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – na prodaju moderan stan u Vrnjačkoj Banji, smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, na svega nekoliko minuta hoda od centra i svih ključnih sadržaja. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za izdavanje stanova Vrnjačka Banja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Opština, 77.220 €, 78,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun Stadion 68+10m2 novo luksuzno namesteno mirna ulica na korak od sportskog centra sa bazenom, zatvorenim terenima, teretanom, saunom i spa centrom nekoliko minuta od centra Zemuna i Dunava, izuzetna novagradnja, uredan ulaz, stan na 2 spratu, visoki plafoni, osvetljen, funkcionalan,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura barem 70 m2 bazen namešten'
107.133 €
107.200 €
190.000 €
  Stan, TEMERIN, 87.000 €, 68,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem NEUKNJIŽEN lep i moderno namešten trosoban stan u centru Temerina u zgradi na prvom spratu. Stan je idealano pozicioniran i svetao. Stan se sastoji od predsoblja sa garderoberom, velike dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinja je odvojena i ima prozor, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 77.000 €, 105,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća sa tri odvojena objekta na placu od 3,5 ara u Vrdniku. Nekretnina se nalazi na dobroj lokaciji u blizini škole i ima izlaz na dve ulice. Objekat 1 (23 m²): Kuhinja sa ostavom – idealna kao letnja kuhinja Objekat 2 (55 m²): Potpuno renoviran, sastoji se od predsoblja....

 
 
 
  Stan, BRUS, 75.000 €, 63,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno namešten apartman u prelepom planinskom ambijentu – Brzeće, u podnožju Kopaonika. Apart hotel FOKA SPA je smesten u mestu Brzeće na 1000 m nadmorske visine. Nalazi se u podnozju planine Kopaonik koja je najveci planinski masiv Srbije i jedan od najlepsih ski centara....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 95.000 €, 63,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban namešten stan 63m2, kod Sportskog centra Pinki u Sremskoj Mitrovici. Stan se nalazi na prvom spratu, renoviran je 2014.godine, sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, dve spavaće sobe i terase. Grejanje je gradsko-toplifikacija.....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TREPČA, 75.000 €, 300,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako ste tražili miran dom u prelepom okruženju,izdvojenom od gradske buke,ali dovoljno blizu svih pogodnosti upravo ste ga našli. Predstavljam vam lepu I funkcionalnu kuću u nadaleko poznatom turističkom naselju Gornja Trepča kod Čačka,idealnu za porodicu koja želi da uživa u tišini....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>