• GoHome Professional
do 200000 eura barem 70 m2 bazen ekskluzivan do 18 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura barem 70 m2 bazen ekskluzivan do 18 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura barem 70 m2 bazen ekskluzivan do 1800 eura/m2

  • Za upit "do 200000 eura barem 70 m2 bazen ekskluzivan do 1800 eura/m2" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 1.065 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 82000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 107.133 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN+GARŽA+OSTAVA MAXIS GROUP -Agencija za nekretnine Broj u registru posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan DVOSOBAN stan 67m², u cenu uključena garža i ostava 📍 Slavka Ćuruvije – prestižna i mirna lokacija 💶 Cena: 1600 € ⏱ Odmah useljiv Izdaje se luksuzan, nikada useljavan stan....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 165.000 €, 160,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Uknjižena kuća na tri nivoa u osnovi 68m2 na placu od 9,3 Ara. Bruto površina kuće: 219m2, neto površina kuće: 160m2 Kuća je očuvana lepo sredjena, adaptirana kompletno 2007. godine, izolovana, bez većih ulaganja sa otvorenim pogledom. Priključena je na gradski....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 169.000 € na 162.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 162.000 €, 271,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 169.000 €
15.05.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA PONUDA – PRODAJE SE POTPUNO NOVA MODERNA KUĆA U ŠULJKOVCU, NADOMAK JAGODINE! Ako sanjate o savršenom porodičnom domu na mirnoj lokaciji, sa velikim placem i vrhunskim komforom – ovo je kuća koju ne smete propustiti! OSNOVNE KARAKTERISTIKE: Potpuno nova, moderno projektovana....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura barem 70 m2 bazen ekskluzivan do 1800 eura/m2'
220.000 €
220.000 €
  Kuća, KULA, 60.000 €, 230,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNA PONUDA! Uknjižena predratna vila na idealnoj lokaciji u Kuli – 230 m² stambenog prostora na placu od čak 12 ari! Predstavljamo Vam izuzetnu priliku – impozantnu višesobnu kuću od 230 m², smeštenu na prostranom placu površine 1.200 m², na atraktivnoj i lako pristupačnoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 3)

<< <1> >>