• GoHome Professional
do 200000 eura barem 70 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura barem 70 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura barem 70 m2 što manji

  • Za upit "do 200000 eura barem 70 m2 što manji" pronađeno 50 799 nekretnina - prosečna cena 1.231 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 753 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • duplex
    • renovirano
    • lođa
    • 4.sprat
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 39.900 €, 84,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KONFORAN TROSOBAN STAN U NASELJU DUBOČICA, SA CENTRALNIM GREJANJEM, LIFTOM. STRUKTURA STANA: PREDSOBLJE, VELIKI DNEVNI BORAVA, KUHINJA, LOĐA, DVE SPAVAĆE SOBE, KUPATILO, TOALET. ZGRADA SA UPOTREBNOM DOZVOLOM. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 117.000 €, 63,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja stana u novogradnji-Pantelej. Stanovi su u fazi izgradnje,useljenje decembar 2026 Zgrada kvalitetne gradnje visoke funkcionalnosti. Cena sa uracunatim pdv-om mogucnos kupovine parking mesta 5800 e Za dodate informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11 Tehnicke karakteristike;....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 2.0, 63m2 (terasa 3m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura barem 70 m2 što manji'
80.000 €
172.480 €
103.830 €
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 210.000 €, 63,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan, uknjižen na 62,61 m2, realne površine sa terasom 104m2, koji se nalazi na prizemlju objekta u ulici Ljube Nedića, u neposrednoj blizini Dušanovacke pijace i auto puta. Stan je orijentisan prema dvorištu koje pripada stanu. Sastoji se od prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, 95.000 €, 63,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Zgrada novije gradnje, deo Aranđelovca poznat kao „Otvoreno polje“, na 1 min. od parka Bukovička banja i na 3 min. od centra grada! Cvijićeva.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 132.237 €, 63,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Branka Krsmanovića, Medijana, 132237€, 63m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Branka Krsmanovića, Medijana Branka Krsmanovića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 172.480 €, 63,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Pazovački put Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 135.190 €, 63,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje.. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 88.200 €, 63,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se kompletno renoviran, luksuzno opremljen stan, funkcionalan, dve spavaće sobe, sam centar grada. Internet Kablovska Lift Klima Interfon.

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.teofilnekretnine.com

U ponudi je kuća sa lepim dvorištem, prelepim pogledom, u mirnom delu Starih Banovaca. Delimično renovirana, po strukturi dvosoban stan sa zatvorenim antreom. Moguća je dogradnja ukoliko to želi budući vlasnik. Stari Banovci, dvadesetak kilometara od Beograda na obali Dunava, spojeni....

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 18.000 €, 63,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Tordi. Nalazi se u centru sela. Kuća je pretvorena u poslovni prostor - prodavnica, kuhinja, dva sanitarna čvora i magacin. Građena od čvrstog materijala... Grejanje TA Stolarija drvena.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja u višespratnici koja se veoma dobro održava. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 187.110 €, 63,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054648, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 63m2 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan stan površine 63m², sa čak tri spavaće sobe. Ovo je nekretnina koja kombinuje mir, praktičnost i odličnu povezanost sa svim delovima grada, idealna za porodičan život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan odlikuje....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 57.000 €, 63,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća naselje Duvanika. Građena od čvrstog materijala (sendvič zid). Sastoji se od dnevnog boravka, dve sobe, kuhinje, ostave i kupatila. Na podovima parket, keramika Grejanje na gas plinske peći. U dvorištu postoje pomoćne prostorije koje se mogu adaptirati u jednosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 153.450 €, 63,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Koste Racina, Novi Sad, 153450€, 63m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Koste Racina, Novi Sad Koste Racina.

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 105.000 €, 63,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.menadzer.biz

Prodaja jako funkcionalnog dvosobnmog stana, lako adaptibilnog u dvoiposoban, na visokom prizemlju prilicno izdignutom, Na ulazu u Sremčicu iz pravca Zeleznika unaselju planski gradenjom osamdestih godina, fasadna cigla. Naselje Gorica ima kompletnu infrastrukturu.Puno mesta za parkiranje,....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 31.000 €, 63,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.indomio.rs

U selu Lukovo prodaje se kuca 62m2, ekonomski objekat koji je namenjen cuvanju zivotinja na placu od oko 8ari.Kuca je tvrdog materijala,sa ugradjenom pvc stolarijom.Sastoji se od cetiri prostorija u prizmelju,kupatilo,hodnik,i cetiri prostorija na spratu.Na podu je uglavnom samo beton,u....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 149.900 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dudova Šuma, nov stan, 2 spavaće sobe i dnevni boravak, gleda na dvorište, kompletno namešten, mali troškovi, zatvorena terasa. Odličan stan, jako kvalitetne stvari,uz stan se dobijaju i parking mesto kao i ostava u suterenu. Oglas za: Prodaju Grejanje: gas Kvadratura: 63 m 2 Sobe:....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 90.000 €, 63,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2025.,

www.gsigma.rs

Dve kuće na jednom placu, ulična i dvorišna koje su pretvorene u poslovni prostor. Naselje Bagljaš. Oba prostora se trenutno izdaju. Na parceli postoji velika montažna hala. Novom vlasniku može koristiti kao poslovni prostor. Mogućnost poslovnog prostora da se pretvori i u kuću za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Bulevar oslobođenja, Novi Sad, 150000€, 63m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Bulevar oslobođenja, Novi Sad Bulevar oslobođenja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 187.000 €, 63,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 63m2(terasa 8m2), 2/4, CG, interfon, internet, ktv, podrum Vitanovačka ulica se proteže centralnim delom opštine Voždovac i spaja ulice Vojvode Stepe i Zaplanjsku. Miran kraj grada prepoznatljiv po nižim stambenim zgradama i porodičnim kućama pri čemu je infrastrukturno kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 220.000 €, 63,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u bloku 70 ,u blizini svih neophodnih sadržaja za kvalitetan život, kao i gradskog prevoza ka svim delovima grada, u prilici smo da vam ponudimo : Uknjižen dvosoban stan 59m2 plus 4m2 terasa, u izvornom stanju, odmah useljiv. Prostorno odličan, funkcionalan, adaptibilan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 195.000 €, 63,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.feniks.rs

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan stan, smesten u neposrednoj blizini Mirijevskog bulevara, idealna lokacija za sve koji zele da zive udobno, prakticno i na dobro povezanom mestu u gradu. Radeta Markovića.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 125.500 €, 63,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je novogradnja smeštena na odličnoj lokaciji u naselju Čalije. Prodaje se dvoiposoban stan površine 62,77m2, na IV spratu, zgrade spratnosti P+4 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 97.340 €, 63,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2022.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan u izgradnji. Rok završetka radova je prolece 2022. godine. Za kupce prve nekretnine, povrat PDVa. Pozovite za više informacija .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 94.500 €, 63,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

U blizini crkve i marketa nalazi se kompletno, moderno renoviran stan. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa terasom, kuhinjom i trpezarijom, spavace sobe i kupatila. Stan se prodaje sa namestajem i tehnikom. Zgrada je povucena od ulice, sredjena, sa parking prostorom ispred....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 220.000 € na 210.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 63,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 215.000 €
18.04.2026 - 220.000 €
21.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo stan u okviru Rudo zgrada, opština Zvezdara. Stan je vrlo prostran i površine 63m2. Nalazi se na 10. spratu stambene zgrade od 27. spratova. Odlično pozicioniran, te se sa terase pruža prelep otvoreni pogled ka ostatku grada. Zgrade su kvalitetne gradnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 164.800 €, 63,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41857, 063 547 298 Branka, Prodajemo stan na odlicnoj lokaciji. Zgrada je useljena ove godine. Stan se prodaje sa svim ugradnim elementima i tehnikom koji su visokog kvaliteta. Poseduje dve spavace sobe, dva mokra cvora- kupatilo i wc, kuhinju i dnevnu sobu kao i terasu. Bez ulaganja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se moderan i funkcionalan stan na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici, ukupne površine 63 m² (uknjiženo 35 m²), smešten u potkrovlju sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Stan je odlično organizovan i sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj .....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 178.500 €, 63,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.feniks.rs

Trosoban stan po strukturi na najboljoj lokaciji kod Instituta za majku i dete, zgada ima lift koji ide do petog sprata. Stan pruža izuzetene mogućnosti. Podna kvadratura je 63m2, a knjižena 51m2, redukovana kvadratura nastala zbog kosina u delu stana. General Ždanova.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.000 €, 63,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Odličan stan na Petlovom brdu u zgradi novijeg datuma. Sastoji se od 2 spavaće sobe, kupatila, dnevno trpezarijsko kuhinjskog dela i terase sa lepim pogledom. Stan je svetao i prostran. Grejanje je na gas tako da su računi veoma niski. Ulaz je lepo održavan, a autobuska stanica je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Prvomajska, Sopot, 120000€, 63m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Prvomajska, Sopot Prvomajska.

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 86.000 €, 63,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi duplex stan u naselju Krnjača ukupne površine 63,60 m2. Po strukturi trosoban. Ostaje kuhinja i dnevni boravak.U procesu legalizacije. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.700 €, 63,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053452…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, NOVA DETELINARA, DVOSOBAN STAN, RUMENAČKA ULICA, 63m2… Predstavljam vam odličan, komforan, klasik dvosoban stan površine 63m2, pozicioniran na prvom spratu stambene zgrade odličnog kvaliteta. Akcenat na vrhunski raspored sledećih prsotorija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 176.843 €, 63,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 110.560 € na 116.880 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 116.880 €, 63,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 110.560 €
08.03.2026 - 116.880 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u modernoj novogradnji, površine 63.18m2 na trećem spratu, sa dva lifta. Zgrada je po strukturi Po+P+5, smeštena iznad Pantelejske crkve. Nov komleks koji budućim stanarima pruža mir i privatnost od svakodnevne gužve, a opet udaljen svega 12 minuta vožnje....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 162.000 €, 63,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119081, V/XIV, lift(2), terasa, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se dvosoban stan na bulevaru Oslobođenja u izvornom stanju. Stan poseduje prostrano predsoblje, dnevni boravak sa terasom koji je orijentisan bočno, ka ulici Lasla Gala,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.400 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Trosoban stan 63 m2 u Izgradnji na TOP-TOP Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 140.000 €, 63,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo lep dvosoban stan površine 63m2 sa pripadajućom terasom od 20m2 u blizini okretnice linije 26, u naselju Braće Jerković, na Voždovcu. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 214.849 €, 63,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U manjem stambenom objektu u izgradnji na Paliluli, u zoni Bogoslovije i Omladinskog stadiona, u ponudi je dvoiposoban stan funkcionalnog rasporeda, pogodan za porodično stanovanje, ali i kao kvalitetna investicija. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 438)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>