• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 200000 eura 60 m2 što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 što veći

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 što veći" pronađeno 13 654 nekretnina - prosečna cena 2.255 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 65,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran četvorosoban stan na Grbavici. Nekretnina se nalazi u najlepšem delu naselja, u neposrednoj blizini, dve osnovne škole, vrtića, ambulate i više supermarketa. Idealna investicija, kupovinom ovog stana dobijate odličnu mogućnost proširenja svog doma za nekih dodatnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 124.445 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekrentina, na prodaju trosoban stan površine 64,61m², smešten u mirnom naselju Donja Vrežina, u Nišu. Stan se nalazi na prizemlju stambene zgrade sa liftom, što dodatno doprinosi praktičnosti i udobnosti svakodnevnog života. Raspored prostora obuhvata ulazni deo, dnevnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 172.900 €, 65,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Tekelijina, Novi Sad, 172900€, 65m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Tekelijina, Novi Sad Tekelijina.

 
 
 
  Kuća, KOVAČEVAC, 55.000 €, 65,00 m2 cca 850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2023. - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2023.,

www.heroldo.com

Prizemna vikendica sa prelepim dvorištem. Sastoji se od trpezarije sa kuhinjom , kupatila i ostave. Na samom placu se nalazi dosta voćki i to: 5 stabala trešanja, 10 stabala višanja, 1 stablo jabuka, 15 stabala krušaka, 110 stabala šljiva, 6 oraha, 5 kajsija, 4 lešnika, 15 kupina,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 120.250 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan u novoj zgradi u blizini restorana Paris lux Stan je u izgradnji nove stambene zgrade na I i II-spratu sa liftom povrsine od 63.94m2 sa grejanjem na struju. Na podu ce biti bukov ili hrastov parket prve klase, pvc stolarija. Keramika takodje prve klase.Stan se sastoji....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću od 65m2 na prelepom placu od 3.700m2 u Čortanovcima. Pored kuće na placu postoje i 4 pomoćna objekta kao i podrum od 40m2. Donji deo placa je ravan, sa puno voća (šljive, kajsije, višnje, kruške, dunje). Kuća poseduje svu potrebnu infrastrukturu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 145.750 €, 65,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan namešten stan sa parking mestom. Idealan za porodičan život, u blizini škola, vrtića i marketa. Vrhunski kvalitet nameštaja. Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 195.000 €, 65,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen trosoban stan u prelepom delu naselja sa dosta zelenih površina. Stan ima odličan raspored prostorija. Idealan je za višečlanu porodicu. Prirodni položaj i dobri sadržaji daju prednost življenju u ovom delu grada, posebno u letnjim mesecima. U skorije vreme stan je renoviran,promenjene....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 200.000 €, 65,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća od 65m2 na 7 ari placa. Kuća poseduje dnevnu sobu, kuhinju, 2 spavaće sobe i kupatilo. Kuća je u iznovrnom stanju. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija od 3% se dodaje na cenu. Za ostale informacije možete nas kontaktirati na 066 829 2224 ili 065 2727 090 N Nekretnine. Agencija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 167.380 €, 65,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Novo u ponudi! Predstavljamo Vam izvanrednu nekretninu na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevaru! Stan je izuzetno komforan i perfektnog rasporeda. Kompletno je renoviran, bez trunke ulaganja. Dvorišno je orijentisan i ne čuje se buka sa Bulevara. S obzirom na poziciju....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 154.500 € na 159.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 159.000 €, 65,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2025 - 164.800 €
10.08.2025 - 160.680 €
26.09.2025 - 158.600 €
07.11.2025 - 154.000 €
07.12.2025 - 154.500 €
11.03.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan na odlicnoj lokaciji, pogodan za porodice sa decom. U blizini škole, vrtići, marketi, Štrand, fakulteti, Promenada, Spens Oko zgrade ima više većih parkinga, 2 biciklane u sastavu zgrade, koje su raspoložive stanarima na korišćenje. Poseduje: Dnevnu sobu, praktičnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.050 €, 65,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054722, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 65m2 Ćirila i Metodija.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 200.850 €, 65,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodajemo KOMPLETNO opremljen LOKAL na Novom Naselju. Lokal je ukupne kvadrature 65 m2. U sklopu lokala se nalaze dve bašte , ispred i iza u dvorištu, kao i kancelarija. Uknjižen 1/1. Za više informacija nazovite nas. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 167.688 €, 65,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja u Zemunu ,blizina Cara Dušana , stanovi modernog dizajna i enterijera,biće na raspolaganju lokali ,garaže ,poslovni prostor za restorane ili supermarkete. Sve ono što čini lagodan život nalaziće se u ovom kompleksu sa dve lamele ,dva nivoa podzemnih garaža. Stolarija je....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 149.201 €, 65,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kompleks u naselju Veliki Mokri Lug, na mirnoj lokaciji koja omogućava brz pristup svim ključnim saobraćajnicama. Zahvaljujući blizini autoputa (do koga se stiže za svega nekoliko minuta), stanari uživaju u izuzetnoj povezanosti sa ostatkom grada, a istovremeno su okruženi zelenilom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 204.000 €, 65,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju dvoiposobnog stana traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini Betanije i Železničke stanice. Dvorišno orjentisan, što obezbeđuje mir i tišinu. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Kuhinja i kupatilo imaju prirodnu ventilaciju. Stan....

 
 
 
  Stan, IRIG, 93.000 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

svetao, topao stan, useljiv bez mnogo ulaganja. Vlasnik 1/1 Stan je ne drugom spratu, velicine 65 m2 - predsoblje, velika kuhinja, dnevna soba, spavaca soba, terasa, kupatilo, spajz, podrum u podrumu zgrade. Grejanje na struju i cvrsto gorivo. Parketi klasicni. Stan se nalazi na drugom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 216.818 € na 206.818 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 206.818 €, 65,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 216.818 €
03.04.2026 - 206.818 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi, dupleks stan u novoj zgradi kod SC Olimp, opština Zvezdara. U jednom od najtraženijih delova grada, stan površine 65m2. Nalazi se u prizemlju i prvom spratu nove stambene zgrade. Zgrada je kvalitetne gradnje, sa liftom i ukupno četiri sprata. Po strukturi stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 70.000 €, 65,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Idealno za izdavanje. Stan se sastoji od dve spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila.U cenu ulazi kompletan nameštaj. Mogućnost kupovine sprata koji je adaptiran u stan od isto 65m2.Cena u kompletu je 105000e Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.10.2025 - 127.000 €
08.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, dupleks u kući, 2.0, klima, veranda, parking. U ponudi imamo prelep duplex koji se nalazi u zasebnom objektu kuće. U donjem nivou se nalazi dnevna soba sa prostranim i velikim kupatilom a na gornjem nivou spavaća soba. U kuhinji se nalazi pokretno ostrvo koje možete pomerati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.050 €, 65,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054713 , TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 65m2 .

 
 
 
  Kuća, APATIN, 25.000 €, 65,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju vikendica koja se nalazi u vikend naselju Kučka kod Apatina, idealna za odmor, boravak u prirodi ili kao investicija za iznajmljivanje. Objekat ima površinu od 65 m² i smešten je na prostranom placu od čak 3.381 m², što pruža brojne mogućnosti korišćenja. Raspored prostorija:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 97.000 €, 65,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam stan idealnog rasporeda u zgradi koja je završena 2014-te godine, u mirnom delu Novog Sada, na lokaciji koja je puna zelenila i mesta za parking. Na svega par minuta od stana se nalazi sve što je potrebno za miran porodičan život, na svega stotinjak metara je Satelitska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.050 €, 65,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054852, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN STAN, 65 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude trosoban stan, površine 65 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 182.000 €, 65,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Poslovni prostor, Kozačinskog, Novi Sad, 182000€, 65m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Poslovni prostor, Kozačinskog, Novi Sad Kozačinskog.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 132.870 €, 65,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan na izuzetnoj lokaciji koji vam nudi savršenu ravnotežu između praktičnosti i udobnosti. Agencijska oznaka 1096981, Novi Sad, Nova Detelinara, 67m2, dvoiposoban, peti sprat .Ovaj duplex pruža vam luksuz dvostruke etaže, sa dovoljno prostora za vas i vašu porodicu. Na donjem nivu....

 
 
 
  Stan, OPOVO, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u centru Opova, na 30 km od Beograda, i 26 km od Pančeva, idealan za život u okruženju prirode, blizu bedema. Blizu svih neophodnih sadržaja(prodavnice,pošta, Dom zdravlja), 100 metara od reke Tamiš, 150 m od sportskih terena. Uz stan ide i ostava odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 160.680 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijska oznaka 1082153-Trosoban stan u izgradnji u blizini CENTRA.Radi se najkvalitetnijim materijalima. Cena je sa PDV-om. Drugi sprat, lift, ,terasa, mogućnost kupovine garaže ili parking mesta. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 200.000 €, 65,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju moderanog stambeno-poslovnogi kompleksa, prvoklasnog kvaliteta. Enterijeri će biti opremljeni premium materijalima, a sama zgrada će biti izgradđena prema najvišim standardima, pružajući udobnost i sigurnost stanovanja. Stanovi su opremljeni prvoklasnim materijalima-....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 182.799 €, 65,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno povoljan stan - poslovni apartman u kompleksu Vojvoda Residence je useljiv sledećeg meseca. Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. U suterenu zgrade se nalazi veliki bazen, teretana....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 61.800 €, 65,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Šarmantna vikendica na Kamenjaru – stvorite svoju oazu uz Dunav---Agencijska šifra 3000371.Prodaje se renovirana vikend kuća ukupne površine 65 m2 koja se nalazi na Kamenjaru 2. Ušuškana u jednom od najlepših prirodnih kutaka, na obali moćnog Dunava, ova šarmantna vikendica na Kamenjaru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 137.250 €, 65,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2023.,

www.indomio.rs

Fenomenalan duplex na veoma atraktivnoj lokaciji. Dvorišno orjentisan tako da nema buke. Na donjem nivou kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, kupatilo sa ležećom kadom i prostrana spavaća soba. Na gornjem nivou nalaze se dve manje spavaće sobe, stepenice su zidane. Stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 118.242 €, 65,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na II, III i IV spratu stambene zgrade sa liftom. Kvadratura: 65,69 m² Sastoji se od: -predsoblja -dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom - 2 spavace sobe -kupatila -terase U ponudi su stanovi u kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 113.225 €, 65,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji sa 2 spavaće sobe, na 3. spratu u naselju Kotež sada po specijalnom popustu! Stan je orijentisan ka sunčanoj strani, sa obiljem prirodne svetlosti zahvaljujući velikim staklenim površinama. Grejanje je podno, u kombinaciji sa inverter klimom, što omogućava....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 78.000 €, 65,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Tehničke karakteristike • Grejanje: Centralni kotao na gas •....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 169.000 €, 65,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 103221, telefon, uknjižen, nov luks, novogradnja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 62.000 €, 65,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal u samom centru grada u blizini Pravnog fakulteta, na Obilićevom vencu. Površina lokala iznosi 65m2. Lokal se sastoji od ulaznog dela, jedne velike prostorije, sa prostorom za kuhinju i kupatila. Pogodan za razne delatnosti(kancelarisko-administrativni poslovi, magacin....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 80.070 €, 65,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan troiposoban stan! Stan je izuzetno funkcionalan nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini pijaca, market, autobuska stanica. Cena sa PDV-om. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 127.000 €, 65,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Izvorno dvosoban stan u korektnom stanju. U sve prostorije se ulazi iz hodnika. Uknjižen. Agencijska provizija koju plaća kupac 2% uknjižen GORANKA, licenca br. 4763 069/1009855 2/4 TOŠIN BUNAR || dokumentacija : uknjižen TOŠIN BUNAR.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.040 €, 65,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastičan dvoiposoban stan kod Detelinarske pijace. Zgrada vrlo kvalitetna! Odličan raspored, lep dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom u jednoj etaži, druga etaža se sastoji od 2 komforne spavaće sobe. Stan je dvorišno orijentisan, pa je mir i tišina. Uknjižen 1/1 na ime vlasnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 178.000 €, 65,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, PODBARA površine 65m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Mirna ulica. Svi potrebni sadržaji u blizini, škola, vrtić, megamarketi kao i ostali sadržaji. Odlična komunikacija sa glavnim saobračajnicama. Mogučnost kupovine putem stambenog krediita.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 128.750 €, 65,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo odličan dvoiposoban stan na Novom Naselju u ulici Bate Brkića. Nalazi se na par minuta hoda od autobuskih stajališta,pošte,pijace,kao i brojnih prodavnica. Ovaj stan je idealan i za porodice sa malom decom kao i za školarce jer se nalazi pored osnovne škole "Prva Vojvodjanska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 451)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>