• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 što skuplji parking - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 200000 eura 60 m2 što skuplji parking - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 što skuplji parking

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 što skuplji parking" pronađeno 4 177 nekretnina - prosečna cena 2.244 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • useljiv
    • namešten
    • 1.sprat
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 188.000 €, 56,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Lepo potkrovlje na IV spratu, u zgradi iz 1928. godine, parking mesto u dvorištu zgrade, nadomak Beograda na vodi. Savska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 187.870 €, 64,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetno lep i funkcionalan dvosoban stan površine 64 m², smešten na trećem spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženijih ulica – Cara Dušana. Stan je u potpunosti renoviran i pažljivo uređen, sa akcentom na komfor, svetlost i moderan stil. Posebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 187.460 €, 65,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, prostran, svetao, trosoban stan, na izuzetnoj lokaciji. Veoma kvalitetna zgrada, novijeg datuma, uvučena sa ulice. Stan odlično opremljen (bambusov parket, PVC, sigurnosna vrata.). Uz stan postoji mogućnost kupovine garaže, ali nije uslov za kupovinu. Nekretnina je uknjižena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 187.000 €, 64,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prodaju stanova u izgradnji na Grbavici, u blizini Limanske pijace, parka, TC Promenade i mnogih drugih sadržaja koje nudi ova atraktivna lokacija. Visok kvalitet gradnje, renomirani investitor. Energetski pasoš B kategorije. Termo-akustični blok, FunderMax termo-ventilaciona....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 186.940 €, 55,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo uknjižen, lepo opremljen trosoban stan na prvom spratu zgrade u jednoj od najatraktivnijih ulica grada – Cara Dušana. Ovaj stan nudi savršen spoj udobnosti i praktičnosti, idealan za porodicu ili sve koji žele nekretninu bez dodatnih ulaganja. Stan se sastoji od prostranog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 186.900 €, 63,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan stan, kompletno renoviran, bez ulaganja. Po strukturi je 2.0, svetao, okrenut ka dvorištu. Uknjižen je na 63m2 korisne površine. U lepo održavanoj zgradi od fasadne cigle sa liftom, centralnim grejanjem i protočnom toplom vodom. U stanu ostaju ugradni plakari i kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 186.500 €, 59,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov, neuseljavan trosoban stan od 59 m² na Novoj Detelinari, na raskrsnici Bulevara Evrope i Hadži Ruvimove ulice, u zgradi renomiranog investitora City gradnja. Zgrada je završena 2025. godine, a stan je potpuno nov i spreman za useljenje odmah, bez ikakvih dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 186.400 €, 59,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Atraktivna lokacija, cena sa PDV-om. Mogućnost kupovine parking ili garažnog mesta. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 186.390 €, 65,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan u izgradnji na odličnoj lokaciji u Zemunu Površine je 65,40m2 i nalazi se na petom spratu stambene zgrade od pet spratova i povučen sprat Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054791, TELEP, BANIJSKA 30, DVOIPOSOBAN, 60M2 U ponudi je prelep trosoban stan od 60m² koji odiše toplinom doma i pruža savršen balans komfora, funkcionalnosti i porodične atmosfere. Idealan je za porodice, ali i za sve koji žele miran i prijatan životni prostor bez dodatnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Luksuzno, lepo uređen stan u luksuznom objektu Queen, potpuno opremljen, poseduje dnevni boravak, trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Postoji mogućnost kupovine i parking mesta po ceni od 14.000 eur. Struktura 3.0 Kvadratura 60m2 Nameštenost Namešten Spratnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129484, III/, lift, terasa. U ponudi je kompletno opremljen stan u savremenom kompleksu Avijacija – Square Garden, na trećem spratu, ulično orijentisan ka mirnoj ulici.Stan čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129484, III/, lift, terasa. U ponudi je kompletno opremljen stan u savremenom kompleksu Avijacija – Square Garden, na trecem spratu, ulicno orijentisan ka mirnoj ulici. Stan cine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavace sobe, kupatilo i terasa. Prodaje....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzno, lepo uređen stan u luksuznom objektu Queen, potpuno opremljen, poseduje dnevni boravak, trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Postoji mogućnost kupovine i parking mesta po ceni od 15.000 eur. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 186.000 €, 61,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno opremljen, luksuzan komforan dvosoban stan sa sopstevnim parking mestom, odmah useljiv. Odlična zgrada,stan i oprema u samom stanu, zaista na visokom nivou. Agencijska oznaka stana 1099512, Novi Sad, Telep, 61 m2, dvosoban, treći sprat ( ne i poslednji). Dvosobna nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 186.000 €, 62,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u manjoj zgradi na Zvezdari, u mirnoj ulici u blizini Cvetkove pijace. Dobra saobraćajna povezanost s ostalim delovima grada i lak pristup autoputu karakterišu ovu lokaciju. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade. Sastoji se iz centralne prostorije sa ulogom dnevne sobe i trpezarije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.900 €, 65,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju moderanog stambeno-poslovnogi kompleksa, prvoklasnog kvaliteta. Stambeni kompleks u Novom Sadu koji se sastoji od 3 lamele uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jedno parking ili garažno mesto. Stanovi dostupni na I, II i....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 182.825 € na 185.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 185.500 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 182.825 €
17.04.2026 - 185.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostran i funkcionalan dvosoban stan površine 63 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade u mirnom i uređenom delu Novog Sada, na Novom naselju. Ova lokacija je poznata po dobroj organizaciji, zelenilu i odličnim uslovima za porodičan život. Stan je pažljivo osmišljenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Telep, prodaje se nov odmah useljiv dvoiposoban stan od 60m2, parking u dvorištu. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan poseduje parking u dvorištu. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dvoiposoban stan u NOVOJ ZGRADI sa liftom, na samo 2min.od OŠ, TVRĐAVE, PARKA.. ODLIČAN I LUKSIZNO OPREMLJEN STAN sa terasom, dvorišno orijentisan. Opremljen NOVIM NAMEŠTAJEM I UGRADNOM BELOM TEHNIKOM (sve u garanciji). Dodatno je opremljen i sitnim pokućstvom koje je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

549327-Na prodaju funkcionalan trosoban stan smešten u izuzetnoj lokaciji – u neposrednoj blizini bulevara, a opet povučen od gradske buke, što omogućava mir i privatnost. Zgrada je kvalitetne gradnje, uredno održavana i sređena. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i maksimalno iskorišćenim....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam priliku da postanete vlasnik prelepog stana površine 60m², koji se nalazi u novoj, modernoj zgradi izuzetnog kvaliteta u naselju Stari Majur, u srcu Petrovaradina. Ovaj luksuzno opremljeni stan ne samo da pruža udobnost, već i vrhunski estetski doživljaj, jer je pažljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 185.400 €, 61,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVAN DUPLEKS U SAMOM CENTRU – USELJIV ODMAH Na prodaju je kompletno opremljen i moderno uređen dupleks stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, idealan za miran, siguran i komforan život, ali i kao odlična investicija za izdavanje. Stan se prodaje potpuno namešten i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetno lepo uređen dvoiposoban stan na Telepu, površine 59 m², na 2. spratu moderne urbane vile. Stan se prodaje kompletno namešten, sa pažljivo biranim nameštajem i detaljima, bez dodatnih ulaganja – spreman za useljenje ili izdavanje. Raspored je izuzetno funkcionalan:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov, luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 59 m², smešten na drugom spratu moderne urbane vile na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu. Stan je pažljivo projektovan i uređen prema najvišim standardima savremenog stanovanja, sa posebnim akcentom na kvalitet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 185.400 €, 58,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan na Novom naselju, deo je luksuznog kompleksa koji se nalazi u mirnom delu grada,okruženo zelenilom.Stan se nalazi u jednoj etaži, poseduje komforni dnevni boravak u skolpu kog je i kuhinju sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 185.400 €, 57,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100899 - Prodaje se fantastičan dvosoban stan blizu Sajma i Kliničkog centra. Lokacija je savršena, odlična kako za život, tako i za poslovni prostor. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, izdvojenu kuhinju i trpezariju. Terasa sa pogledom na dvorište. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.400 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan,stan se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Cara Lazara.Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom.Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom,dve spavaće sobe,kupatilo,hodnik,veliku terasu i parking garažno mesto koje se doplaćuje 20000e.Stan je polunamešten,....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 185.400 €, 56,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu porodičnu kuću za one koji žele da pobegnu iz grada u oazu mira i tišine. Nekretnina se nalazi u Žablju, poseduje prelep plac sa puno prostora za zemljoradnju, dok je na svega 3 minute peške udaljena od Jegričkog jezera. U prirodi ova kuća zauzima mnogo veću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 185.400 €, 56,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan u zgradi odličnog kvaliteta! šifra 494526, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 185.400 €, 56,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

548821-Predstavljamo Vam fenomenalan, LUX opremljen stan u jednom od najpoželjnijih delova grada za porodičan život, na Tatarskom brdu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i radne sobe.Radna soba je zvučno izolovana i idealna je za one....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 185.400 €, 64,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina na odličnoj lokaciji, kompletno renovirana bez ikakvih ulaganja! Lako se može prepraviti u dvoiposoban, oko zgrade dosta parking mesta, u blizini škole, vrtića. Za više informacija pozovite!064/215-02-36** Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 185.400 €, 56,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX opremljen I neodoljiv stan u jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada,stan za uživanje na Tatarskom brdu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i radne sobe. Radna soba je zvučno izolovana i idealna je za one koji traze mir i tišinu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.200 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi! Renoviran stan površine 58m2, u prizemlju, sa plafonom visine 4,20m u Dunavskoj ulici. Prednost ovog stana je pored lokacije i parking mesta u dvorištu i to što celom površinom stana može da se napravi galerija. Promenjena stolarija, podovi, ostavljena konstukcija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.200 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična prilika. U samom srcu Novog Sada u Dunavskoj ulici nalazi se ova nekretnina. Uknjižena je, ima svoje pripadajuće parking mesto. Ova nekretnina ima odličan potencijal za razne namene tako da možete slobodno pozvati naše agente za više informacija. Srećna kupovina. Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 185.000 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u Beogradu u ulici Vojvode Stepe.Stan se nalazi na 6 spratu, ima 60 m2,od prostorija ima xodnik, kuhinju sa trpezarija,soba iz koje se izlazi na terasu,dnevni boravak,spavaću sobu,špajiz,kupatilo,terasa,podrum,na međuspratu ima ima i ostavu 1m2,ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan izuzetno svetao, dvostrano orijentisan stan, povrṣ̌ine 60m2. Stan se sastoji od dnevne sobe, prostrane trpezarije, kuhinje sa ostavom, spavaće sobe, kupatila, i terase sa lepim pogledom. Obezbeđen je parking ispred zgrade. Odlična lokacija u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 189.000 € na 185.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.04.2026 - 197.000 €
16.04.2026 - 189.000 €
05.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan stan u Vojvođanskoj ulici, u zgradi iz 2015 godine, korisne površine 59m. Stan se nalazi na četvrtom spratu, iznad je tavanski prostor, u zgradi sa liftom. U zgradi se nalazi garaža, vlasništvo Parking servisa. Prostorije: hodnik, kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 185.000 €, 61,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji na Ceraku u zgradi od 23 stana spratnosti Po+P+3+M. Budući stan je na drugom od četiri sprata, površine 61m2 i po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinjsko- trpezarijskog dela, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i lođe. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Trosoban stan na visokom prizemlju u zgradi od 4 sprata. Dvostrano orijentisan u izvornom stanju, vrlo lepo osvetljen sa pogledom većim delom na ulicu, bočno na ulaz u zgradu. Stan čine: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, velika dnevna soba, dve spavaće sobe i kupatilo. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 108241, PSUT/IV, klima, uknjižen, izvorno stanje, novogradnja. *** Stan u vili novije gradnje, izuzetno lokacijski pozicioniran.*** Objekat je zidan sa pažnjom, za sopstvene potrebe, najkvalitetnijim materijalima. Stan ima poseban ulaz i sastoji se od prostranog antrea,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 420)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>