• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 useljiv uknjižen Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 60 m2 useljiv uknjižen Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 useljiv uknjižen Najnovije

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 useljiv uknjižen najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 154.000 €, 60,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Miljakovac – 2.5, 60m², dvostrano orijentisan, dve lođe U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 60m² na Miljakovcu, u ulici Stanka Paunovica Veljka, smešten na 5. spratu uredne stambene zgrade bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Retkost na tržištu — nov 2.0 uknjižen stan u zoni Sunnyville U ponudi je nov, uknjižen, trostrano orijentisan, funkcionalan i izuzetno kvalitetno građen dvosoban stan sa terasom površine 60m². Nalazi se se na visokom prizemlju male stambene zgrade u kojoj postoji samo 5 stanova. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.indomio.rs

Uknjižen, komforan dvosoban stan u odličnoj zgradi na Bulevaru Evrope. Sjajno pozicioniran, trostrano orijentisan, izuzetno osvetljen. Prodaje se kompletno namešten (sve novo, očuvano), odmah je useljiv. Dobar raspored sa prostranim sobama, odvojenom kuhinjom, dozovljava adaptaciju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske 2. 5, 64m2 (terasa 17m2), EG, PR/5 Svetao i funkcionalan stan u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od komotnog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve sobe, velike natkrivene terase (pod terase obložen pločicama i prekriven vodootpornim itisonom),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 2.0, 60m2 (terasa 9m2), VPR/5, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan na Karaburmi, smešten u visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 177.160 €, 60,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude odlično održavan, komforan, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Betanije i centra grada. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 191.480 €, 60,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Avijatičarsko naselje. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom kvalitetnih materijala gradnje i modernog dizajna. Nalazi se na lepoj lokaciji za stanovanje sa odličnom konekcijom sa ostalim delovima grada.....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123861, PR/II, klima, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Stan u mirnom delu Višnjicke Banje, preko puta naselja Sunnywille. Nov, neuseljavan. Vrlo komforan ; veliki kuhinjsko-trpezarijski deo, dnevni boravak prostran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 147.000 €, 60,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo nov, uknjižen, trosoban stan koji se sastoji od : dnevno- kuhinjsko-trpezarijskog dela, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Prostrana terasa pruža pogled ka gradu. Dvostrano orjentisan. Zgrada građena prema visokim standardima gradnje,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123861, PR/II, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Stan u mirnom delu Visnjicke Banje, preko puta naselja Sunnywille. Nov, neuseljavan. Vrlo komforan ; veliki kuhinjsko-trpezarijski deo, dnevni boravak prostran....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura 60 m2 useljiv uknjižen (538)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>