• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 renovirano što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200000 eura 60 m2 renovirano što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 renovirano što veći

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 renovirano što veći" pronađeno 1 337 nekretnina - prosečna cena 2.383 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • podrum
    • 2.sprat
    • novogradnja
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MALI MOKRI LUG, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Živka Davidovića, 1/3, ta, uknjižen-Stvarna površina-65m2 , ugovorna površina-58.00m2, Stan u ulici Živka Davidovića kod Ustaničke ulice. Renoviran, svetao, trostran, ima veliku terasu, ta grejanje. U blizini svih sadržaja neophodnih za kavlitetan svakodnevni život. Agencijska provizija....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 200.000 € na 195.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 195.000 €, 65,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 220.000 €
11.02.2026 - 213.000 €
22.03.2026 - 200.000 €
24.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran dvoiposoban stan na najboljoj lokaciji na Banovom brdu. Sastoji se od dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kuhinje, hodnika, kupatila i 2 terase. Kompletno je renoviran pre 5 godina i veoma lepo održavan. Grejanje je na inverter klima uredjaj i samim tim su računi veoma niski.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 48.750 €, 65,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111374, I/IV, klima, lift, terasa, renoviran, ulaz mermerni, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je renoviran stan u mirnom, elitnom porodičnom kraju. Nalazi se u održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom i interfonom. Stan je šarmantnog enterijera, po....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 127.500 €, 65,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 109032, I/V, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, može zamena(), stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 54.100 €, 65,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban stan u samom centru Vrdnika. Stan se nalazi u zgradi starije gradnje, na drugom spratu. Uknjižen je na 65m2 na vlasnika 1/1. Stan je odličnog rasporeda i pruža izuzetan komfor, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju, kupatilo. Dnavna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 162.000 €, 65,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114850, III/V, klima, terasa, uknjižen, podrum. Stan je delimično renoviran , bez potrebe za dodatnim trenutnim ulaganjem , parket odličan , kupatilo odlično , nova klima , sigurnosna trezor vrata. Zgrada nema lift. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 175.100 €, 65,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na Limanu 2 – savršena lokacija! Na prodaju trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Liman 2. Stan se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom kraju, nadomak Dunava, šetališta, univerziteta i svih važnih sadržaja – idealno kako za porodični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 92.700 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo renoviran dvoiposoban stan. U prelepom delu Petrovaradina. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećna kupovina! 064/215-02-36** Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 156.000 €, 65,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

8. (predzadnji) sprat, 2 sobe + dnevni boravak, ostava + manja ostavica na terasi, mogucnost nadogradnje francuskog balkona. Ima lift i 2 biciklane u zgradi. Plusevi pored lokacije, optimalne kvadrature i odlicnog rasporeda su nedavno potpuno renovirano kupatilo i sve cevi, zatvorena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep, renoviran stan u mirnom delu bloka okružen zelenilom, terenima i velikim brojem parkinga. Stan se sastoji od ulaznog hodnika koji vodi u veliku dnevnu sobu iz koje se izlazi na lođu, zatim kuhinju i trpezariju, drugi hodnik iz koga se ide u veliku spavaću sobu i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 57.680 €, 65,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

531790- Komforan dvosoban stan u samom centru Vrdnika. Stan se nalazi u zgradi starije gradnje, na drugom spratu. Uknjižen je na 65m2 na vlasnika 1/1. Stan je odličnog rasporeda i pruža izuzetan komfor, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju, kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.400 €, 65,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstven stan na tržištu! Trosoban stan u manjoj zgradi u mirnoj ulici. Zgrada poseduje svoje dvorište koje služi za odmor i igru. Stan poseduje dnevnu sobu, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu i dve terase. STAN BEZ IKAKVOG ULAGANJA. Kupatilo renovirano 2022. godine. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 119.995 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran dvoiposoban stan na naselju. Izvorno dvosoban, pretvoren u dvoiposoban. Komforan, ima veliku terasu, bez ulaganja. Uknjižen bez tereta, zgrada sa liftom. 069/383-1007. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120036, terasa, renoviran, parking, dvorište/bašta, dvorišna zgrada. Izdajemo stan u ulici Zvezdarske Jelke, koji se nalazi na Zvezdari. Dvoiposoban stan od 65m2 sa velikom dnevnom sobom, trpezarijom,dve spavace sobe, dva kupatila i terasa. U stanu se nalazi i ostava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 174.070 €, 65,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je stan na odličnoj lokaciji,retko na tržištu,na Limanu 3,u Šeksirovoj ulici. Odličan kako za život tako i za izdavanje. Stan se sastoji od hodnika iz kojeg se ulazi u dnevnu sobu, kuhinja sa odvojenom trpezarijom, kupatilom kao i još jednom prostranom odvojenom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Novo renoviran dvoiposoban stan. U prelepom delu Petrovaradina. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećna kupovina! Kontaktirajte nas: 064/803-33-23 021/230-00-31 art.nsgroup@gmail.com www.art-nekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 205.000 €, 65,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je trosoban stan na odličnoj lokaciji na Bežanijskoj kosi nedaleko od pijace, u blizini škole, vrtića, kao i Maxi-ja sa dosta parking prostora oko zgrade, gde je ulaz u zgradu sa strane ulice, ali i iz dvorišta pretvorenog u prelep park. Stan je dvostrano orijentisan - južno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izvorno dvosoban stan odlične strukture u zgradi iz 80-ih, sa pogledom na zelenilo. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i lođa od 6kvm. Stan ima pripadajući podrum i mesto za odlaganje bicikla u prizemlju zgrade. U stanu renovirano kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 91.000 €, 65,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan, renoviran stan u potkrovlju zgrade. Izgrađen sa dobijenom upotrebnom dozvolom. Zgrada uknjižena i priključena na kanalizaciju. U neposrednoj blizini škole, pijace, Doma zdravlja, u centru Koteža. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298.....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 56.650 €, 65,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se u blizini hotela Hyatt lep, namešten, renoviran stan, veoma funkcionalan. Dvostrano je orijentisan, svetao. Nalazi se na 3. spratu u zgradi bez lifta. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Obavezan depozit. Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 121.540 €, 65,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan na Novom Naselju Stan je kompletno renoviran: *vodovodne instalacije *kupatilo *kuhinja *pvc stolarija Nalazi se u mirnom delu Novog Naselja u blizini vrtica,skole,igralista,autobuski stajalista i svega sto je potrebno za porodican zivot. Za više informacije pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.000 €, 65,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kvalitetan stan uradjen u kvalitetnoj zgradi na najskupljoj lokaciji u Mirijevu.Sjajan izbor za kupovinu.Stan potpuno renoviran,sa odlicnim rasporedom prostorija. Lokacija stana je savrsena u blizini svega potrebnog za zivot. https://www.grujicnekretnine.rs/nekretnine/prodaje-se-stanrableova/....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 65,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Perfektan trosoban stan u novijoj zgradi, izuzetno kvalitetno izgrađen, opremljen vrhunskim materijalima Nalazi se na atraktivnoj lokaciji, s obiljem parkinga i zelenih površina, u blizini marketa, restorana i ostalih sadržaja. Stan ne zahteva dodatna ulaganja, opremljen je modernim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 154.500 €, 65,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, potez oko Sajma i Nove Detelinare. Prodaje se stan, uknjižen, bez tereta, renoviran – od tada u njemu nije niko živeo. U 65m2, tri odvojene sobe i odvojena kuhinja. Prelepa terasa – pravilnog oblika. Ostava na terasi. Još jedna ostava u funkciji garderobera. Lift, Cg, nije....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 92.700 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo renoviran dvoiposoban stan. U prelepom delu Petrovaradina. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećna kupovina! Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 160.680 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan na odlicnoj lokaciji, pogodan za porodice sa decom. U blizini škole, vrtići, marketi, Štrand, fakulteti, Promenada, Spens Oko zgrade ima više većih parkinga, 2 biciklane u sastavu zgrade, koje su raspoložive stanarima na korišćenje. Poseduje: Dnevnu sobu, praktičnu....

 
 
 
  Stan, KREMNA, 71.000 €, 65,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5 Tara, Kremna Uknjižen stan od 65m2, vpr, eg, ktv, internet, podrum. Odlična lokacija sam centar Kremne, u krugu od 200m su prodavnice, apoteka, benzinska pumpa, ugostiteljski objekti. Stan je kompletno renoviran i prodaje se potpuno namešten. Uz stan ide i pripadajući podrum koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 167.900 €, 65,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan kompletno renoviran bez ikakvih ulaganja. Pogled ima ka Fruškoj Gori. Nalazi se na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici nadomak svih aktuelnih dešavanja. Za sve informacije nazvati agenciju. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan smešten u zgradi iz 80-ih godina, u ulici Dragice Končar, u neposrednoj blizini Maksija, ušuškan u zelenilu i tišini, idealan za porodičan život. Stan je funkcionalnog rasporeda, sa mogućnošću adaptacije u dvoiposoban. Kupatilo je renovirano, što predstavlja....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u naselju 4. juli na prvom spratu grejne površine 65 m2 plus terasa. Sastoji se od hodnika, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Stan kompletno renoviran i luksuzno opremljen nameštajem i uređajima. Po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 50.700 €, 65,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan luksuzno opremljen stan na samom Keju! Kompletno je renoviran od poda do plafona, opremljen potpuno novim i kvalitetnim nameštajem. Ima lepu, dvorišno orijentisanu terasu. Riblja pijaca je na 5 minuta hoda a u blizini su kafići, restorani, prodavnice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 100.790 €, 65,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo renoviran dvoiposoban stan. U prelepom delu Petrovaradina. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećna kupovina! U potkrovlju, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namešten stan u Zahumskoj ulici, nadomak Vukovog spomenika. Stan je salonskog tipa i nalazi se u prizemlju stambene zgrade ali je dvorišno orijentisan. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 187.900 €, 64,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na odličnoj lokaciji , dvosoban 64m2 , renoviran, svetao stan na trećem spratu u zgradi sa liftom. Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 177.000 €, 64,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 64m2 (terasa), vpr/11, CG, lift, interfon, internet, KTV, video nadzor, podrum Ulica Serdar Janka Vukotića nalazi se u mirnom i porodičnom delu naselja Labudovo brdo, na opštini Rakovica. U neposrednoj blizini nalaze se osnovna i srednja škola, kao i svi neophodni sadržaji za....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.350 € na 159.650 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 159.650 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.07.2025 - 149.350 €
27.02.2026 - 159.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja stana- renoviran-Avijatičarsko naselje Prodajemo renoviran stan na Avijatičarskom naselju, nalazi se na drugom spratu sa liftom u zgradi kvalitetne gradnje. Nekretnina je okružena zelenilom, ispred zgrade se nalazi parking koji nije zoniran. Poseduje 64m2, dvoiposobne je strukture,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 178.000 €, 64,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji za porodičan život. Vrlo je funkcionalan i lako adaptibilan u troiposoban. Zamenjene su vodovodne instalacije, parket, a kupatilo je renovirano. Naselje je uređeno, sa dosta zelenila i šetalištem oivičenim velikim javnim parkingom. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 105.600 €, 64,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican dvosoban stan,kompletno renoviran Uknjizen. Veoma svetao stan. Prodaje se sa novom kuhinjom i elementima ,ugaona garnitura ,trpezariski sto sa stolicama,dve klime i puno lepih ukrasnih detalja., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053090 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 176.500 €, 64,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Kompletno renoviran, potpuno opremljen stan, poseduje dve spavaće sobe, ostavu 8m2 koja nije uračunata u kvadraturu stana, trostrano orijentisan, dva parking mesta u dvorištu zgrade sa prvom korišćenja. Postoji mogućnost otkupa nameštaja. Struktura 3.0 Kvadratura 64m2 Nameštenost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 150.000 €, 64,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Liman 2,funkcionalan trosoban stan u potkrovlju sa terasom. STAN JE UMEĐUVREMENU KOMPLETNO RENOVIRAN,I SDA IMA OKO 100M2,OVO SUFOTOGRAFIJE PRE RENOVIRANJA. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052101 .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 205.000 € na 199.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 199.000 €, 64,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.05.2026 - 205.000 €
07.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, izvorno dvoiposoban stan sa lođom, delimično renoviran, funkcionalan, sa dve odvojene spavaće sobe. Novi kuhinjski elementi. Stan poseduje dva mokra čvora, zaseban toalet što je ređe u takvim stanovima, kupatilo sa prozorom. Veoma je svetao, sa lepim, širokim pogledom, u....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 448)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>