• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 podrum što jeftiniji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 200000 eura 60 m2 podrum što jeftiniji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 podrum što jeftiniji

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 podrum što jeftiniji" pronađeno 915 nekretnina - prosečna cena 2.358 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 80.000 € na 85.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 80.000 €
08.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen stan na strelištu od 52m2 stambene površine + 2 terase ( sa terasama kvdratura je oko 60m). U stanu je sve renovirano osim kupatila.stan ima pripadajući podrum .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten, dvosoban stan u dobrom stanju. Odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, spavaća soba ima oko 20m2. Dodatno je rađena spoljašnja i unutrašnja izolacija pre oko 7 godina. Pripadajuća ostava u dvorištu. Pozovite za više informacija. 064/8222147, 021/425-112, 061/6608824....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 85.000 €, 61,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Sjajna prilika da postanete vlasnik odličnog stana koji se nalazi u stambenoj zgradi na drugom spratu sa pogledom na Dunav, otprilike 15 minuta vožnje do autoputa. Stan je potpuno renoviran, uključujući elektricne i vodovodne instalacije. Na zgradi je u toku uredjivanje fasade. Možete....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 85.000 €, 58,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Pančeva, u naselju Kotež 1, nalazi se stan koji svojim rasporedom i toplinom pruža osećaj doma već na prvi pogled. Ušuškan među zelenilom, a na samo nekoliko koraka od svih važnih sadržaja – prodavnica, škole, vrtića, pijace – ovaj stan nudi svakodnevnu praktičnost i....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 85.000 €, 57,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Radijalac, prodaje se dvosoban stan površine 57m² na trećem spratu od ukupno četiri. Stan se sastoji od dve sobe, hodnika, kuhinje, terase, ostave i kupatila. Stan ima pripadajući podrum, dok zgrada poseduje zajedničku biciklanu. Stan je kupljen i adaptiran krajem 1995.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 85.000 €, 56,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Veoma dobar stan u centru Padinske skele. Izvorno dvosoban, adaptiran u dvoiposoban, dvostrano orijentisan (severo-zapad i severo-istok). U stanu promenjena PVC stolarija (ima i komarnike). Zgrada uknjižena, ali nije uknjižen na vlasnika (ima kompletnu dokumentaciju za uknjiženje....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, Pejton, 85.100 €, 65,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109835, I/I, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, podrum, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodaje se stan u naselju Pejton u Kruševcu. U cenu stana ulazi i garaže koja se nalazi ispod stana i koja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 85.900 €, 61,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Nisu Mokranjceva, po strukturi stan je dvoiposoban, povrsine 61m2 sa terasom, na 3. spratu zgrade sa liftom, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se ide zasebno u sve prostorije, dnevni boravak sa trpezarijom, terasom i kuhinjom, iz hodnika dve velike spavace sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 86.000 €, 65,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lep,konforan stan P=65m2+terasa 17.5m2 na prvom spratu manje stambene jedinice. Stan se nalazi u mirnom delu grada, naselje Čalije,Sastoji se od: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, veliki hodnik,2 spavaće sobe,kupatilo i terasa. PVC stolarija,podovi-parket,....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 87.550 €, 61,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 11464 Stan Stari Slankamen 61 m2 *površina stan 61 m2 *drugi sprat/dve spavaće sobe/dnevni boravak sa kuhinjom/predsoblje *ostava/ terasa/podrum *stan je potpuno renoviran /Nova spoljašnja i unutrašnja stolarija, vodovodne i električne instalacije,hoblovan parket…....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 87.550 €, 58,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Liman 3 Odličan dvosoban stan na Limanu 3, kompletno renoviran. Poseduje dve sobe, dva mokra čvora, dve terase, veliku trpezariju sa kuhinjom, podrum, biciklana U neposrednoj blizini vrtića, škole, pijace, domova, doma zdravlja, fakulteta..(Bomil nekretnine, Novi Sad,....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, 89.000 €, 61,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Arandjelovca Gornja jadranska Prizemlje(nema pentranja uz stepenice : ) ), ima dva ulaza, sa spoljne strane, kroz zatvorenu terasu, koja je pretvorena u hodnik(8kv nije uknjizeno , kupcu dodje gratis). Kao i iz unutrasnjosti zgrade Stan ima 61kv +8kv. Pregradjen i napravljeno....

 
 
 
  Stan, Novi Ledinci, 89.400 €, 62,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam samo par kilometara od Novog Sada odličan dvosoban stan. Stan je idalan za porodičan život. U nepodrednoj blizini se nalazi Dunav. Nekretnina se nalazi na trećem spratu i okružena je zelenilom. Mir i tišina. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. KING....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 89.900 €, 55,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

Ulica Kralja Milutina, luksuzno sređen stan na trećem spratu, 55 kvadrata i zatvorena terasa. Deo dnevne sobe renoviran, luksuzno opremljen (aluminijumska stolarija, nemačka keramika, dva mokra čvora)., dve klime, podrum. Prodaje se opremljen stvarima i uređajima. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119406, I/III, klima, telefon, terasa, uknjižen, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Na prodaju odličan stan od 60m² u mirnom i porodičnom okruženju Padinske Skele, u ulici Srpskog Husarskog Puka. Stan se na nalazi na I spratu zgrade bez lifta. Zgrada je....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 90.000 €, 62,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 74m2, privatna je svojina 1/1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska i ogradjenim pripadajućim dvorištem. Kuća je starije gradnje sa tavanom od karatavana, ima visoke plafone i dva ulaza. Promenjena je stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 56,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan u Borči, Centar 2. 56 m2, nalazi se u prizemlju zgrade starije gradnje. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i velike terase. Ono što ga čini posebnim je pripadajuće dvorište i park za decu pored samog stana. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 90.000 €, 64,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Jabučkoj ulici. Na prodaju lep, renoviran stan, ukupne povrsine 40 m2 sa pripadajucom terasom od 30m2. Zgrada je uknjizena stan je iz otkupa. Stan je svetao, topao, prostoran, sastoji se od kuhinje, kupatila, hodnika, dnevne sobe kao i 2 spavace sobe od kojih je jedna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 92.700 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo renoviran dvoiposoban stan. U prelepom delu Petrovaradina. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećna kupovina! 064/215-02-36** Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Rojkovac, 93.000 €, 60,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dvosoban stan u dobrom stanju. Zgrada sa liftom. Zastakljena terasa. Odlična lokacija u blizini škole, vrtića, pošte i marketa. Pripadajući podrum, vešernica i ostava. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 93.000 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Svetao, topao stan, useljiv bez mnogo ulaganja. Vlasnik 1/1 Stan je ne drugom spratu, velicine 65 m2 - predsoblje, velika kuhinja, dnevna soba, spavaca soba, terasa, kupatilo, spajz, podrum u podrumu zgrade. Grejanje na struju i cvrsto gorivo. Parketi klasicni. Stan se nalazi na drugom....

 
 
 
  Stan, IRIG, 93.000 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

svetao, topao stan, useljiv bez mnogo ulaganja. Vlasnik 1/1 Stan je ne drugom spratu, velicine 65 m2 - predsoblje, velika kuhinja, dnevna soba, spavaca soba, terasa, kupatilo, spajz, podrum u podrumu zgrade. Grejanje na struju i cvrsto gorivo. Parketi klasicni. Stan se nalazi na drugom....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 94.000 €, 62,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan u Banji Vrdnik,Železnička ulica,dvorišno orijentisan,visoko prizemlje. Stan je KOMPLETNO renoviran,bez ikakvih ulaganja. Stanu pripada ostava u podrumu zgrade koja ne ulazi u kvadraturu stana. Uknjižen, vlasnik. Moguća zamena za kuću ili vikendicu na Fruškoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 95.000 €, 61,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada od bele fasadne cigle na vrlo dobroj lokaciji, nalazi se između doma zdravlja i pijace. Nisko je prizemlje, pola podesta od ulaznih vrata u zgradu. Ukopan, dvostrano orijentisan. Dve sobe, kuhinja prolazna do kupatila i dnevni boravak. Stan nije naknadno preuređivan nego je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 95.000 €, 62,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Paliluli u neposrednoj blizini palilulske pijace i udaljen na 10minuta od glavnog gradskog šetališta. Nalazi se na devetom spratu zgrade koja ima lift i koja je priključena na centralno grejanje. Stan je uknjižen u Katastru na 62m2 (stvarna kvadratura je....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 95.000 €, 63,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban namešten stan 63m2, kod Sportskog centra Pinki u Sremskoj Mitrovici. Stan se nalazi na prvom spratu, renoviran je 2014.godine, sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, dve spavaće sobe i terase. Grejanje je gradsko-toplifikacija.....

 
 
 
  Stan, BANJA, 95.000 €, 57,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju se nudi stan u izuzetnoj lokaciji, u samom centru Niške Banje, u blizini pešačke zone. Idealna nekretnina za sve koji žele miran život u blizini svih važnih sadržaja, sa neposrednom dostupnošću prodavnica, restorana i javnog prevoza. Karakteristike stana: Površina: 57 m²....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 95.480 €, 55,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan stan na traženoj lokaciji u gradu, na bulevaru a opet zavučen. Stan uknjižen na 29m2 u prirodi ima 55m2 galeriju dodatno. Stan se prodaje namešten, ostavlja odličan utisak, vredi videti! Dvorišno orijentisan. Za više informacija i zakazivanje gledanja kontaktirajte naše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 96.310 €, 55,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban komforan stan na samom početku Adica, u blizini Bulevara patrijarha Pavla. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, komotne spavaće sobe, odvojene kuhinje sa ostavom, kupatila, hodnika i 2 terase. Grejanje je na gas, veoma povoljno, sami regulišete potrošnju. Oko zgrade....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 97.000 €, 62,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jako prijatan, lep, prostran, renoviran stan. Na odlicnoj lokaciji u centru Vrdnika. Pred zgradom su prodavnice, u blizini autobuska stanica, kafici, restorani, manastir Ravanica, park, malo setnje do bazena. Stan je jako svetao dobra gradnja, ovog leta skoro da nismo ni palili klimu.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 97.000 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ma prodaju dvosoban stan kod slatke kuce, 57m2, PVC stolarija, parket, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i terasom, 2 spavace sobe i rešo kuhinje. Stan je uknjižen, u fazi otkupa je, može kredit ili subvencija. Za više informacija pozvati Terasa, Podrum, ostava,....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 97.280 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na trećem spratu u izgradnji od investitora KPT Invest Group. Stan od 61m² opremljen je vrhunskim SMART HOME sistemom koji upravlja rasvetom, roletnama, bojlerom, te rashladnim i grejnim sistemima. U cenu stana je uključena i ostava na poslednjem spratu (4,25m²), a moguće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 97.850 €, 57,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 5087078 Prodaje se uknjižen stan u kući u centru grada. Lepa salonska kuća, dvoiposoban stana sa tri prozora do ulice. Stan je renoviran i postavljeni su radijatori. Iznad stana je tavan koji se može preurediti u stan. U dvorištu se nalazi ostava. Pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, OVČA, 99.000 €, 56,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan ukupne površine 56,55 m2 Stanu pripada deo dvorišta, parking mesto i ostava od 4m2 .Podno grejanje,tarket podovi.Uknjižen. Novogradnja u naselju Ovča u glavnoj ulici,blizina autobuske stanice autobusa 105 i 105L,blizina škole,vrtića,doma zdravlja,igrališta,prodavnica i nove saobraćajnice....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 99.550 €, 65,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106056, III/III, lift, telefon, terasa, u izgradnji, parking, dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp. Prodaju se stanovi u izgradnji u Panteleju. Ono što ovu zgradu čini drugačijom od ostalih jeste specifičnost njene fasade, pokrivena parking mesta, ostava uz svaki stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.700 €, 57,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je troiposoban namešten stan uknjižen na 57 kvadrata a korisne površine 70 m2 na drugom spratu na Telepu u blizini limana IV,.Atraktivan , praktičan dupleks ima na donjem nivou hodnik predsoblje, kupatilo, dnevni boravak, kuhinju, terasu 6 m2, spavaću sobu, stepenice....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 99.700 €, 56,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja stanova od investitora. Stambeni objekat u izgradnji, spratnosti Po + P + 6 nalazi se na Panteleju u Nišu. Zgrada poseduje lift, podzemnu garažu i parking Stanovi raznih struktura i kvadratura : Garsonjere povrsine 25,5m2 ; Jednoiposobni povrsine 39m2, 41m2, 46,5m2....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 100.000 €, 56,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan grejne površine 56 m2 + 20 m2 terasa u novogradnji na I spratu u neposrednoj blizini centra. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i tpezarijom, kupatila, ostave, odvojene spavaće sobe i velike terase koja ima izlaz iz dnevnog boravka i spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 100.001 €, 62,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik1/1, Stan je komforan u izvornome stanju odrzavan. Buduci vlasnik ima priliku preuredjenja po sopstvenoj potrebi. Okolo zgrade puno zelenila,parkinga,železnička i autobuska stanica, posta,zelena pijaca i više prodavnica . Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 100.790 €, 65,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo renoviran dvoiposoban stan. U prelepom delu Petrovaradina. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećna kupovina! U potkrovlju, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 103.000 €, 57,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2022.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Stan se prodaje kompletno opromljen sa belom tehnikom i nameštajem. Poseduje dva sanitarna čvora. Pripada mu zajednička biciklana-podrum. Uknjižen 1/1. Dovoljno parkinga oko zgrade. Škola i vrtić u blizini. Odlična izolacija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 553)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>