• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 što veći do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 60 m2 što veći do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 što veći do 2200 eura/m2

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 što veći do 2200 eura/m2" pronađeno 7 293 nekretnina - prosečna cena 1.702 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • lift
    • potkrovlje
    • novogradnja
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 144.870 €, 65,85 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Na opštini Zvezdara, na kat.parceli 3725, KO Mirijevo, gradi se slobodno stojeći stambeno-poslovni objekat sa 6 lamela ukupne površine preko 16.000m2, spratnosti 2po+pr+3spr+pov sprat. Nine Kirsanove, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Mirijevo, Nine Kirsanove, novogradnja.

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 130.000 €, 65,77 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Novogradnja u centru Batajnice. Kvalitetna gradnja. Nalazi se na prvom spratu. Podno grejanje. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Stan poseduje i pripadajuće parking mesto. Od prostorija ima dnevnu sobu sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Odličan raspored prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 89.900 €, 65,29 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvoiposoban stan na najtraženijoj lokaciji u Borči – Centar 2, ulica Valjevskog odreda,300m od škole, zelenila, parkova. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa liftom, na idealnom 4. spratu od ukupno 5 (iznad stana se nalazi cela etaža). Stan je odmah useljiv(kako....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura 60 m2 što veći do 2200 eura/m2'
98.880 €
143.000 €
142.860 €
  Stan, ČAJETINA, 143.000 €, 65,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja vrhunskog kvaliteta. Uz stan ide i parking mesto i ostava. Rok završetka zgrade 31.12.2025. Za svaku preporuku. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 142.140 €, 65,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dobro održavan , po strukturi 2.5 stan u novijoj zgradi na Novom naselju. Stan je odličan za porodični život. Nalazi se u mirnom kraju okružen zelenilom , veći marketi, škole, dečja igrališta i autobuska stajališta se nalaze u neposrednoj blizini. Stan je dobro održavan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 142.120 €, 65,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 142.050 €, 65,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 64.56 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život zbog blizine škole, vrtića i svih potrebnih infrastrukturnih objekata. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 143.220 €, 65,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2022.,

www.indomio.rs

TOP LOKACIJA! Prodaje se odličan trosoban stan, na prvom spratu. Uknjižen 1/1, bez tereta. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, sa izlazom na prelepu terasu, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom i trpezarijom, hodnik (iz kojeg se ide u sve prostorije), dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 141.570 €, 65,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji sa rokom septembar 2025. godine. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Pouzdan investitor. Za kupce prve nekretnine mogućnost povrata PDV-a! Pozovite za više informacija! 021/6620001 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 140.820 €, 65,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 140.800 €, 65,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 soban stan u PETROVARADINU površine 65m2. Cena stana pdv. Stan je u izgradnji. Renomiran investitor. Blizina svih sadržaja potrebnih za život. Odlično je povezan sa glavnom saobračajnicom kao i sa gradom. Mirna ulica. Mogućnost kupovine stana putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 140.590 €, 65,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1092660 - CENA sa PDV-om, Trosoban stan u kvalitetnoj izgranji u Petrovaradinu. Grejanje na Gas-kalorimetri. Treći sprat,lift,terasa. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 140.284 €, 65,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, 140.284 €, 65,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 140.000 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.gsigma.rs

VRNJAČKA BANJA - Prodaje se stan u strogom centru Banje, starogradnja, održavan, namešten 65 m2 plus terasa 30m2 + terasa 8 m2. . Grejanje je samostalno 18kw - kotao na struju. Stan je veoma svetao, sa lepim pogledom, veoma praktičnog rasporeda prostorija za udoban život, prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 140.000 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Telep, 65m² ++|++ Trosoban stan, na dobroj lokaciji. Na donjem nivou dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, toalet i terasa, na gornjem se nalaze dve spavaće sobe sa kupatilom, ukupne površine 120m², u potkrovlju tavanski prostor od 25m², sa mogućnošću korišćenja kao ostave ili....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 140.000 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Bulevar Nemanjića, Medijana, 140000€, 65m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Bulevar Nemanjića, Medijana Bulevar Nemanjića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan namešten stan sa parking mestom. Idealan za porodičan život, u blizini škola, vrtića i marketa. Vrhunski kvalitet nameštaja. Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlican trosoban stan na Grbavici! .

 
 
 
  Stan, VINIK, 140.000 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, u blizini Pantelejske crkve. Stan je površine 64,70m2, nalazi se na IV spratu u objektu visoko kvalitetne gradnje. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Iznad stana će biti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 140.000 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1092881 - Uknjižen trosoban stan u centru Petrovaradina. Zgrada je iz 2011.godine. Spavaće sobe su okrenute ka dvorištu dnevna ka ulici. Treći sprat, dve terase. Trosoban stan, Novi Sad - Centar | Prodaja · 65m² · 140.000€.

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 133.250 € na 139.900 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 139.900 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 133.250 €
10.04.2026 - 139.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan 65m u izgradnji Telep Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Telep Sobnost: Trosoban Kvadratura: 65m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 133.250 € na 139.900 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 139.900 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 133.250 €
10.04.2026 - 139.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan 65m Telep u izgradnji Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Telep Sobnost: Trosoban Kvadratura: 65m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije Terasa, Klima Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 139.540 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.11.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.400 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

***NOVO U PONUDI***Novi stanovi na odlicnoj lokaciji. Jednoj od najpozeljnijih za zivot. Jako kvalitetna gradnja!Fudermax ploce i demit fasada, PVC spoljna stolarija ANTRACIT sa sestokomornim krilom i petokomornim stokom, sigurnosna vrata sa maksimalnim stepenom zastite, trocelicni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 139.050 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran, dvosoban stan na Detelinari. Prodaje se komplet namešten. Stan ima pripdajući podrum. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 139.050 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Novoj Detelinari - moderan, svetao i funkcionalan Smešten je na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u mirnoj i porodičnoj ulici Na prvom spratu u zgradi sa liftom. Poseduje prostran dnevni boravak uz još dve sobe, kao i kuhinju, kupatilo i terasu sa pogledom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 139.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 143.000 €
11.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan od 65m2, u novoizgrađenoj zgradi u jednom od najlepših delova Surčin. Stan se nalazi u okviru modernog mini kompleksa od četiri zgrade i predstavlja odličan izbor za porodičan život ili investiciju. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA, u blizini Vojislava Ilića. Objekat spratnosto Su+Pr+2+Pk. Spoljni zidovi klima blok 19cm i kontaktna fasada od EPSa debljine 12cm uz trake kamene vune. PVC stolarija. Sobna vrata drvo i medijapan. Sigurnosna ulazna vrata. Granitna keramika i hrastov parket. Energetski....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 139.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nov stan u centru od 65m2 na 1. spratu po strukturi dvoiposoban, dva mokra čvora (kupatilo+wc), ostava, terasa. Useljiv odmah. Mogućnost kupovine garažnog mesta. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 139.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 143.000 €
13.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan od 65m2, u novoizgrađenoj zgradi u jednom od najlepših delova Surčin. Stan se nalazi u okviru modernog mini kompleksa od četiri zgrade i predstavlja odličan izbor za porodičan život ili investiciju. Funkcionalan raspored obuhvata dve spavaće sobe, kuhinju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 143.680 €, 65,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije strukturno lep trosoban stan na Novoj Detelinari. Zgrada je dobro pozicionirana, u blizini svih potrebnih sadržaja. Stan se prodaje sa ugradnim elementima - kuhinja i plakari. Važno je napomenuti da se uz stan može kupiti i garaža ispred koje postoji i parking mesto,....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 138.201 €, 65,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, građevinska dozvola, mogućnost kupovine na kredit, rok završetka 2026.god. U ponudi stanovi i poslovni apartmani. Garažno mesto 17.000e+PDV Parking van garaže 8.000e Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 137.991 €, 65,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Tražite savršen spoj prirodnog okruženja i blizine centra Zlatibora? Kompleks "Ruj Mountain Residence & Spa" pruža upravo to! Smešten na zlatiborskom proplanku, u neposrednoj blizini naselja Jelena Anžujska i hotela "Zelenkada", ovaj ekskluzivni kompleks nudi idiličan pogled na panoramu....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 139.000 € na 137.900 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 137.900 €, 65,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 139.000 €
20.03.2026 - 137.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

BULEVAR EVROPE , USELJIVBRZO , DOBRA CENA . Cena stana 139,900 + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka 1099461. Prodaje se odličan stan u dva nivoa na Bulevaru Evrope . Zgrada stara 15 godina , odlično zidana , uknjižena. Stan je dvorišno orjentisan, U donjem nivou se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 137.250 €, 65,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2023.,

www.indomio.rs

Fenomenalan duplex na veoma atraktivnoj lokaciji. Dvorišno orjentisan tako da nema buke. Na donjem nivou kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, kupatilo sa ležećom kadom i prostrana spavaća soba. Na gornjem nivou nalaze se dve manje spavaće sobe, stepenice su zidane. Stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 136.220 €, 65,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://max-nekretnine.rs/prodaja-stan/petrovaradin-stari_majur/513647 Pozovite nas za vise info: 021/221-5500 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 144.166 €, 65,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- U ponudi trosoban stan odličnog rasporeda; - Useljivo, centar Batajnice, ulica Jovana Brankovića; - Sastoji se od hodnika (9,83m2), dnevnog boravka sa trpezarijom (21,84m2), kuhinje (5,93m2), kupatila (4,62m2), toaleta (1,81m2), spavaće sobe (9,34m2), druge spavaće sobe (9m2), i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 136.000 €, 65,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad - Nova detelinara, na prodaju odličan dvoiposoban stan na dva nivoa, 66m2, novija zgrada sa liftom, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila i terase u donjem delu. Gore je hodnik, dve spavaće sobe i kupatilo. Stan je u dobrom stanju, bez većih....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 65,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-kuca/sremskakamenica-popovica/547431 .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 65,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća sa lepim pogledom na Dunav na potezu Sremske Kamenica u mirnom delu. Površina kuće 65m2, površina placa 421m2. Pogodno za investitore. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, MAJUR, 144.200 €, 65,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan odličnog rasporeda, uknjižen i bez većih ulaganja. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 464)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>