• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 što veći Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 60 m2 što veći Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 što veći Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 što veći zadnjih 14 dana" pronađeno 319 nekretnina - prosečna cena 2.498 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRAGUJEVAC, 96.500 €, 55,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo odličan, opremljen dvosban stan u strogom centru grada, u blizini Opštine. Struktura: hodnik, kupatilo, prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, ostavom i izlazom na terasu (koja ne ulazi u kvadraturu stana), spavaća soba. Stan lepog rasporeda, komfornih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 160.000 €, 65,06 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prostran trosoban stan u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 72.000 €, 65,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo sa Vam ponudimo stan u bluzini centra Inđije, škole, doma zdravlja, opštine. Stan se nalazi u starogradnji, na 4 spratu od 4 u zgradi bez lifta. Po strukturi je trosoban konforan stan od 65m2 . Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevno trpezarijskog dela, kuhinje u separeu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura 60 m2 što veći zadnjih 14 dana'
150.000 €
110.000 €
190.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 195.000 €, 65,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Dušanovac, šarm Beograda, odličan 65m2 Stan se nalazi u jednoj od prestižnih ulica za život u centru Dušanovca. Zgrada je od fasadne cigle, uredna sa liftom i centralnim grejanjem. Infrastruktura je savršena, a udaljenost od Centra grada je 10 minuta. Stan se nalazi na četvrtom spratu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Renoviran dvoiposoban stan na najboljoj lokaciji na Banovom brdu. Sastoji se od dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kuhinje, hodnika, kupatila i 2 terase. Kompletno je renoviran pre 5 godina i veoma lepo održavan. Grejanje je na inverter klima uredjaj i samim tim su računi veoma niski.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 129.730 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Dupleks 65 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 198.900 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Trosoban stan u novoj, modernoj zgradi, useljiv. Zgrada građena kvalitetnim materijalima. Solunskih boraca, Beograd, Srbija ; Čukarica, Cerak, Solunskih boraca, nov, useljiv, kvalitetan.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 150.150 €, 65,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju nov stan u izgradnji od 65m2 na trećem spratu, lift, grejanje na gas, dva mokra čvora ( kupatilo + wc), terasa. Cena parking mesta u dvorištu je 10000€. Cena je sa pdv-om Oglas za: Prodaju Grejanje: gas Kvadratura: 65 m 2 Sobe: 3 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 179.000 €, 65,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0 Cerak, ulica Ratka Mitrovića, 65m2+T, VPR/2, UKNJIŽEN, TA/gas. Trostrano okrenut, jako dobar raspored. Stan na izvanrednoj lokaciji, na samoj granici Ceraka i Filmskog grada, sa izvanrednom saobraćajnom vezom ka svim delovima grada, u neposrednoj blizini škole, obdaništa i svih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.050 €, 65,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054852, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN STAN, 65 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude trosoban stan, površine 65 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Živka Davidovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 140.284 €, 65,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 204.750 €, 65,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao, moderan stan u mirnom kraju! Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 195.000 €, 65,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal u centru Vrnjačke Banje, površine 65 m², predstavlja odličnu priliku za različite poslovne namene. Nalazi se u atraktivnoj gradskoj zoni, što ga čini pogodnim za delatnosti koje zahtevaju dobru vidljivost i pristupačnost. Prostor je funkcionalne površine i lako se može prilagoditi....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 120.330 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u modernom stambenom objektu spratnosti Po+P+5, koji je smešten na veoma mirnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na grad i prestavlja odlično mnesto za sve koji žele beg od gradske buke i gužve. Površine je 65,04m2, sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 39.500 €, 65,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan stan smešten u glavnoj ulici u Ćupriji, na izuzetno traženoj lokaciji, preko puta Dom zdravlja. Stan odlikuje veoma dobar i praktičan raspored prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, fizički odvojene kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 115.000 €, 65,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban duplex stan u blizini Bogoslovije, smešten u manjoj i mirnoj zgradi. Stan je uknjižen na 28 m², dok je stvarna, merena površina 65 m². Sastoji se iz dva nivoa: Donji nivo: Ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom. Gornji nivo:....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 84.500 €, 65,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanse nalaze na II spratu stambene zgrade površine je 65m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što ste pogledali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 198.900 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u novoj, modernoj zgradi, useljiv. Zgrada građena kvalitetnim materijalima. Sama lokacija i pozicija zgrade i stana je poznata po dobrim uslovima za miran i organizovan porodičan život. Centar Žarkova kao i svi drugi sadržaji omogućavaju dobru komunikaciju sa snabdevanjem,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.600 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je dvoiposoban stan od 65 m² u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u mirnoj ulici Dr. Đorđa Joanovića 3, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma i Nove Detelinare. Stan se nalazi na 8. spratu u zgradi sa liftom, u starijoj gradnji, i odlikuje ga izuzetno funkcionalan i logičan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 103.650 €, 65,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 64,78 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 48.000 €, 64,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan u lux stambenom objektu Zen Hill u Zemunu. Dvosoban stan, smešten u mirnom kraju, površine 64m2 . Objekat je izgrađen u novom modernom stambenom bloku i zadovoljava najviše lokacijske kriterijume savremenog života. Neposredna blizina Gardoš kule,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se dvoiposoban stan površine 64 m² (stambeni deo + terasa od 17 m²) u novijoj zgradi u ulici Matice Srpske. Stan je pozicioniran u prizemlju, funkcionalnog je rasporeda i maksimalno održavan. Stan se prodaje potpuno namešten. Obezbeđen parking za stanare. Matice srpske, Beograd,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.000 €, 64,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, izvorno dvoiposoban stan sa lođom, delimično renoviran, funkcionalan, sa dve odvojene spavaće sobe. Novi kuhinjski elementi. Stan poseduje dva mokra čvora, zaseban toalet što je ređe u takvim stanovima, kupatilo sa prozorom. Veoma je svetao, sa lepim, širokim pogledom, u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Podrum Patrisa Lumumbe Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom Bačkom mestu Futogu Uknjiženu Porodičnu kuću 64 m2 na TOP LOKACIJI kuća je Prizemna Dvoiposobna komplet je Renovirana ima Dnevnu sobu sa trpezarijom, odvojenu kuhinju, dve spavaće sobe, dva mokra čvora, hodnik, predsoblje i Lepu Terasu Poseduje letnju kujnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 64,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo funkcionalan dvosoban stan na Julinom Brdu, u ulici Poručnika Spasića i Mašere. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, špajza i zastakljene terase. Nekretnina je u izvornom stanju i zahteva određena ulaganja, ali pruža....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 140.000 € na 134.400 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Sajam, 134.400 €, 64,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 140.000 €
12.05.2026 - 134.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054760 NOVI SAD, NOVA DETELINARA, DVOIPOSOBAN. 64 m² Izdavjamo iz naše ponude dvoiposoban stan od 64 m² na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na na Novoj detelinari, u neposrednoj blizini je sva infrastruktura za porodični život. Pozicija stana je na sedmom spratu, u mansardnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 195.000 €, 64,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dve spavaće sobe Šesti sprat iznad stana je potkrovlje. Najmanja kosina 2,05m pun beton , Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 64 m 2 Sobe: 3 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Sprat: 6 Ukupno Spratova: 7.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 148.000 €, 64,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Predivan porodičan stan od 64 m2 u mirnom delu Stare Rakovice. Stan je dvostrano orijentisan sa dve terase i predivnim pogledom ka Avali. Izuzetno je svetao, okružen zelenilom i potpuno zaštićen od eventualne buke. Nalazi se u blizini više autobuskih linija, železničke stanice (BEO....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nikole Vu��ete, 5/7, cg, uknj.-Stvarna povr��ina-64m2 , ugovorna povr��ina-56.00m2, Stan na odli��noj lokaciji, blizina ��etali��ta i jezera Ade Ciganlije, kompletno i kvalitetno renoviran, dve terase zatvorene i integrisane u dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim blokom, kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.900 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Interfon Podrum Patrisa Lumumbe Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.080 €, 64,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054724, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 64m2 .

 
 
 
  Poslovni prostor, POŽAREVAC, 89.000 €, 64,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal od 64m2 + parking mesto u Pozarevcu ,ulica Bratstva jedinstva - Pionirski trg NOVOGRADNJA - NEMA PDV-A CENA 98.000EUR VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, VRANJE, 76.900 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan stan u naselju Ledena stena. Odličnog rasporeda, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji od: predsoblja, velikog dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 195.000 €, 64,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dve spavaće sobe Šesti sprat iznad stana je potkrovlje. Najmanja kosina 2,05m pun beton , .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 195.700 €, 64,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, LIMAN 1, TROSOBAN STAN, 64 m2 Nudimo vam na prodaju odličan stan na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, neposredna blizina fakulteta, SPENS-a, škole, vrtića, Dunava i Štranda. Delimično je renoviran, PVC stolarija je postavljena u skoro celom stanu (izuzeta je samo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 151.390 €, 64,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan koji se nalazi u novom stambenom objektu spratnosti Po1+Po2+P+5 na lepoj lokaciji u blizini keja. Površine je 64,42m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 199.900 €, 64,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan 64m2 na 18-tom spratu od 19, dvoiposoban, ulica Jurija Gagarina, Blok 62, Novi Beograd Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarjom i izlazom na lođu, veće i manje spavaće sobe , kupatila i wc-a a oni su odvojeni. Stan je u lepo održavanom ulazu i zgradi sa dva lifta-manji....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 141.262 €, 64,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 160.000 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

CENA je 160 000 eura + agencijska provizija 3%. Uknjizen, komforan dvosoban stan na Novom naselju - Sonsi. Odlican raspored, iz hodnika se ide u sve prostorije, dvostrano orijentisan, odlicno odrzavan. Drugi sprat, lift, terasa, IDS 18943. Dvosoban stan, Novi Sad - Novo Naselje Šonsi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 64m², smešten u prizemlju kvalitetne novogradnje, sa dodatnih 40m² privatnog dvorišta/terase. Nekretnina se izdvaja savremenim dizajnom, luksuznim detaljima i vrhunskom opremom, idealna za porodičan život ili investiciju.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 318)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>