• GoHome Professional
do 200000 eura 1.sprat parking što veći Zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 1.sprat parking što veći Zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 1.sprat parking što veći Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 200000 eura 1.sprat parking što veći zadnjih 7 dana" pronađeno 26 nekretnina - prosečna cena 2.670 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep stan u izgradnji kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini nalaze se nekoliko osnovnih škola, vrtića, više fakulteta, ambulanta, pijaca i brojne trgovinske radnje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.000 €, 81,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji u centru grada kod Saborne crkve. U blizini su pošta Marger, autobusko stajalište, palilulska pijaca osnovna škola, vrtić, mnogi marketi Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ima mogućnosti za pretvaranje u poslovni prostor. Pešačka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura 1.sprat parking što veći zadnjih 7 dana'
144.550 €
153.400 €
105.000 €
  Stan, NOVI SAD, Adice, 144.200 €, 69,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan u Lipovom gaju, zaokruženom naselju prilagođenom prvenstveno mirnom i bezbednom stanovanju sa 24-satnim obezbeđenjem. Naselje karakterišu široke ulice, dovoljno parking mesta, zelenih površina i igrališta za decu. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa svega 3 stana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 179.000 €, 67,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054747, NOVI SAD, SAJAM, TROSOBAN, 67 m2 Na prodaju izuzetno funkcionalan i kompletno opremljen stan površine 67 m², sa pripadajućim numerisanim parking mestom, na atraktivnoj lokaciji na Sajmištu. Stan se nalazi na prvom spratu (nije suteren), uknjižen je 1/1 i moguća je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 149.000 €, 60,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice, 10-ak minuta hoda do samog centra grada. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 59,60 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 149.000 €, 59,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.000 €, 59,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 110145 - CENA sa uračunatom provizijom od 3%. u U CENI kuhinja i deo ugradnog nameštaja. Uknjižen lepo uredjen i održavan četvorosoban stan na Telepu. Stan poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak, izdvojenu kuhinju, trpezariju i ustakljenu terasu. U izvornom stanju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zgrada okružena zelenilom, kod okretnice autobusa 30. Stan na idealnom prvom spratu sa liftom, jugozapadno orijentisan sa pogledom na zelenilo. Izvorno stanje, što omogućava novom vlasniku da ga prilagodi sopstvenim potrebama. Odmah useljiv, moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu naselja bez buke i sa puno zelenila, stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i trpezarija sa izlazom na lođu, spavaća soba i kupatilo. Stan je u izvornom stanju što omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.000 €, 47,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

ODLIČAN dvoiposoban stan , komplet OPREMLJEN sa dva PARKING mesta , Adice ! CENA 105.000 + agencijska provizija od 3% +++ Agencijska oznaka stana 1101389, Novi Sad, Adice. Prodaje se opremljen dvoiposoban stan sa dva parking mesta u zgradi staroj tri godine. U stanu je sve novo, rađeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 132.500 €, 44,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Kneževac - 17.oktobra 2.0, 44m2, 1/4, EG, lift, parking, interfon. Odličan dvosoban stan u centru Kneževca, ma 1. spratu od 4, u blizini osnovne škole, apoteke, prodavnica i autobuske stanice. Prostorije: veliki dnevni boravak, hodnik, spavaća soba, kuhinja sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.400 €, 44,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

NOVO u ponudi! Na odličnoj lokaciji, u blizini Maxi i Lidl prodavnica na Vidikovcu, nalazi se objekat sa stanovima sledećih veličina: 106m2 i 88m2 na prvom spratu i stanovi od: 100m2, 29m2, 44m2, 41m2 i 54m2 koji se nalaze na drugom spratu. Stanovi su u sivoj fazi i može se dogovariti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju nameštenog, dvosobnog stana na Novom naselju sa komplet belom tehnikom, sa pogledom orijentisanim na park i zelenilo. Stan je izuzetno svetao i topao, odiše jako dobrom energijom. Nalazi se u četvorospratnoj zgradi od žute fasadne cigle, na prvom spratu bez lifta.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.000 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan, površine 43m2, na prvom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na uglu Sremske i Bulevara Nemanjića. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i lodja. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 90.000 €, 42,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan, površine 42m2 na petom spratu novije stambene zgrade sa liftom. Zgrada je smeštena na Somborskom Bulevaru, u blizini drugog kružnog toka. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 60.000 €, 41,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan na prvom spratu, blizu centra i gradske plaže. Nalazi se u mirnom i prijatnom delu grada, u blizini svih važnih sadržaja. Uvek ima slobodnih parking mesta ispred zgrade. Stan je dvostrano orijentisan. Funkcionalan raspored, odlična lokacija i praktičan sprat čine ga....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Crveni pevac. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) spavaća soba kupatilo terasa Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 109.553 €, 37,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stanovi se mogu kupiti....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 58.000 €, 34,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na Zlatiboru – odlična lokacija, 500m od centra Prodaje se stan na prvom spratu ulici Mijaila Radovića 8, na atraktivnoj lokaciji na Zlatibor. Stan se nalazi na samo 500 metara od centra, a istovremeno pruža mir i privatnost idealno za odmor, život ili kao investicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Zemunski kej - Beogradska 0. 5, 26m2, terasa 3m2, norveški radijatori, klima, 1/4, interfon, parking Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zemunskog keja, u Beogradskoj ulici, prodaje se potpuno renoviran stan od 26m2, funkcionalna garsonjera, smeštena na 1. spratu održavane....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Zemunski kej - Beogradska 0.5, 26m2, terasa 3m2, norveški radijatori, klima, 1/4, interfon, parking Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zemunskog keja, u Beogradskoj ulici, prodaje se potpuno renoviran stan od 26m2, funkcionalna garsonjera, smeštena na 1. spratu održavane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 34.300 €, 21,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 21m2 i u osnovi je garsonjera. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prvom spratu od dva sprata. Grejanje je podno - toplotne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 25)

<< <1> >>