• GoHome Professional
do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 uknjižen Najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 uknjižen Najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 uknjižen Najnovije

  • Za upit "do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 uknjižen najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 135.000 €, 60,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan na Margeru Stan se nalazi u stambenoj zgradi na prvom spratu površine 60m2 i grejanjem na struju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i ostavom,dve spavaće sobe i kupat Zgrada se nalazina odličnoj lokaciji pored osnovne škole, vrtića i Ideje, pošte.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, namešten, 2.5-soban stan, 60m2. Sastoji se od dnevno-trpezarijskog dela sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Nalazi se na 1. spratu, jugo-zapadno orijentisan, grejanje je etažno .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOPOT, 115.000 €, 60,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2025 - 132.000 €
02.01.2026 - 125.000 €
25.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Sopot, Kosmaj - Prvomajska 2.5, 60m2 (terasa 19m2), 1/2, EG, klima, interfon, video nadzor, parking U ponudi odličan dvoiposoban stan u novogradnji na Kosmaju. Nalazi se na prvom spratu sa prelepim pogledom na zelenilo, u zgradi koja je neposredno uz šumu koja je pod državnom zaštitom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma zanimljiv dvosoban stan u dva nivoa koji se nalazi na prvom spratu, ali realno je visina drugog sprata. Zgrada starije gradnje pa samim tim ostavlja loš utisak zbog fasade. Uknjižen na 60m2 ali ima više - oko 68m2 jer lođa i ostava na drugom nivou nisu ušle u kvadraturu. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 195.000 €, 69,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Južni bulevar - Maksima Gorkog 2. 0, 69m2 (terasa 6m2), 1/2, TA, telefon, podrum U ponudi za prodaju odličan salonski stan na dobroj lokaciji u neposrednoj blizini Druge ekonomske škole. Nalazi se na prvom spratu i sklonjen je od buke glavnih saobraćajnica. Sastoji se od dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100415 CENA 220.000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen dvosoban stan na Limanu 1, blizu studentskih domova, Dunava i Štranda. Stan poseduje spavaću sobu, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom. Prvi sprat, lift, terasa sa lepim pogledom na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Ljubice Luković, u blizini Severnog bulevara, 60m2+T, dupleks, I sprat i potkrovlje. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Ruzveltove ulice i Bulevara Kralja Aleksandra, blizina snabdevanja i prevoza. Prvi nivo: hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 142.000 €, 60,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 193.125 €, 60,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007108.Predivan i kompletno namešten trosoban stan koji se nalazi u samom centru Novog Sada, na početku pešačke zone. Površine 60 m2 i nalazi se na 1.spratu zgrade bez lifta. Grejanje je na gas sa kalorimetrima i plaća se po utrošku. Uknjižen, bez tereta i zabležbi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka -1096580- Uknjižen dvosoban stan u centru Novog Sada, u delu poznatijem kao Stari grad. Zgrada je stara ali se radi rekonstrukcija fasade. U stanu su potrebna higijenska ulaganja. Može da se adaptira u trosoban po potrebi kupca. Centralno gradsko grejanje. Prvi sprat,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 uknjižen (910)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>