• GoHome Professional
do 200000 eura što manji pala cena Oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura što manji pala cena Oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji pala cena Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 200000 eura što manji pala cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 188.725 € na 185.268 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 185.268 €, 69,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.12.2025 - 188.725 €
15.02.2026 - 185.268 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju četvorosobni stanovi 69,13 m2 U IZGRADNJI. Cene se kreću od 2.730 eur/m2 sa PDV-om u zavisnosti od dinamike i načina plaćanja. Predstavljamo projekat renomiranog i pouzdanog investitora, prepoznatljivog na tržištu nekretnina po arhitektonskom izrazu, visokom kvalitetu gradnje,....

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 21.000 € na 15.990 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Staro Sajmište, 15.990 €, 10,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 21.000 €
13.03.2026 - 15.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U Bloku 22, garažno mesto, uknjiženo, površine 10m2. Garažno mesto je sa video nadzorom, kao i portirom, a nalazi se u neposrednoj blizini Sava Centra. Na parking mestu je moguće parkirati dva motora. Parking širine 2m, pogodan je za manja vozila poput punta, smarta, corsu i sl. Iznos....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 10.000 € na 9.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, NOVI SAD, Bulevar, 9.000 €, 11,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 10.000 €
05.05.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000449. NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, GARAŽNO MESTO, 11m2, EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE. Oglašavamo prodaju uknjiženog garažnog mesta pozicioniranog na trećem spratu, od ukupno pet spratova, u garaži na Bulevaru oslobođenja. Nalazi se u blizini Promenade i Merkatora i, obzirom....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 30.000 € na 27.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Palata Pravde, 27.000 €, 12,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 29.000 €
17.12.2025 - 30.000 €
11.03.2026 - 27.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Beograd na vodi - garažno mesto u garaži koju dele BW Aqua i BW Verde. Nivo -1. Odlična pozicija, u blizini ulaza u lift u zgradu BW Verde. Zgrada na dobroj poziciji u blizini Kule i Galerije. Obezbeđenje 24/7, video nadzor, ulaz na rampu samo sa karticom. Na odličnoj poziciji, nema....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 25.000 € na 22.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 12,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 25.000 €
08.05.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Lipov lad - Prespanska garaža, 12m2, -1, lift Garažno mesto u novoj zgradi. Poseduje lift. Garažno mesto je klackalica - donje mesto na klackalici, ima veliki prostor za manevrisanje. Garaža ima samo jedan nivo, donje mesto na klackalici. Dimenzije mesta: širina 240cm, visina....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 25.000 € na 22.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 12,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 25.000 €
08.05.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Prespanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 40.000 € na 39.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 39.000 €, 13,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.01.2026 - 40.000 €
07.04.2026 - 39.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1050221. NOVI SAD, AVIJACIJA, GARSONJERA, 13m2. NOVO U PONUDI! Predstavljamo vam ovaj fenomenalni mikro stan, savršen za svrhu investicije, Ovaj mali stan poseduje sobu, smaknutu kuhinju i kupatilo. Ulaz je iz dvorišta zgrade, ispred stana moguće je napraviti terasu. Lokacija....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 17.000 € na 15.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 15.000 €, 13,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 17.000 €
27.03.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena garažna mesta u nivou visokog prizemlja. Pogodno za vozila svih dimenzija. Odličan manevarski prostor. Ulaz sa rampom. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 49.990 € na 47.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 47.000 €, 14,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 49.990 €
27.03.2026 - 47.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera, uknjižena kao garaža na 14m2. Kompletno nameštena. Renovirana. Centralno grejanje. Infostan 2000 dinara. Zgrada povučena od ulice. Parking ispred stana. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja Agent: Vladimir Jovanović br. licence 1773 "Art....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 49.500 € na 42.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 42.000 €, 14,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 49.500 €
09.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična investiciona prilika – samostalna kućica kod SC Vračar. U ponudi je manji samostalni objekat površine 14 m², smešten u dvorištu u neposrednoj blizini Sportskog centra Vračar. Nekretnina predstavlja idealnu priliku za kupce koji traže projekat za renoviranje i prilagođavanje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura što manji pala cena (4086)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>