• GoHome Professional
do 200000 eura što manji kablovska parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura što manji kablovska parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji kablovska parking

  • Za upit "do 200000 eura što manji kablovska parking" pronađeno 7 190 nekretnina - prosečna cena 1.870 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Altina, 164.000 €, 84,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Altina - Ćurčijina 3.0, 84m2 (dve terase 8m2), 2/3, EG, gas, parking. U ponudi je na prodaju odlično organizovan, prostran i svetao stan na Altini,. Nalazi se na samom početku naselja, kompletno opremljen, u odličnom stanju. Stan je u porodičnoj, stambenoj zgradi, u potkrovlju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 23.750 €, 13,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi garsonjera ukupne površine 13,66 m2.Prvi sprat (potkrovlje). U procesu legalizacije.Odlična lokacija. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Borča, 35.000 €, 14,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi adaptirana garaža u stan ukupne površine 14,48 m2. Odlična lokacija, centar 2 u Borči,blizina pijace. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura što manji kablovska parking'
169.000 €
169.000 €
56.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 97.000 €, 16,00 m2 cca 6060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na izuzetnoj lokaciji na Dorćolu, blizu Kalemegdana, u ulici Visokog Stevana. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade koja je okružena zelenilom. Dobro pozicioniran, zaštićen od buke, svetao. Zgrada i ulaz veoma uredni i održavani....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 39.140 €, 16,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stan u mirnom delu Klise, u blizini popularne Najlon pijace. Odličan za život, kao i inevsticija za izdavanje. Uz stan dobijate parking mesto. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 105.000 €, 18,00 m2 cca 5830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan površine 18m2, na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Hrama svetog Save, Kalenić pijace, Pravnog fakulteta. Nalazi se u urednoj zgradi starije gradnje, stan je kompletno renoviran 2017 godine. Orijentisan prema dvorištu, izuteno tih i svetao. Zbog svoje strukture ali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 79.000 €, 19,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaji svetla potpuno renovirana, moderno nameštena i potpuno opremljena garsonjera u prizemlju zgrade u Šumicama, bez ulaganja. Svi uređaji i nameštaj potpuno novi i nekorišćeni. Centralno grejanje i klima za dodatni ugođaj. Parking oko zgrade za stanare. Uknjižena 1/1, odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 59.230 €, 19,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam funkcionalan i kompletno renoviran stan u dvorišnom objektu, idealan za one koji traže komfornu životnu sredinu ili sigurnu investiciju. Stan se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevar Evropre. Stan je uknjižen na 19m2 dok u stvarnosti ima....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 40.380 €, 19,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Mišeluku sa rokom završetka krajem 2026. godine. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: aluminijumska stolarija, tarket, podno i plafonsko grejanje i hladjenje ! Pozovite kako bi se uverili u sve prednosti ovog objekta kao i lokacije! Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 31.830 €, 19,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na atraktivnoj lokaciji pogodan za investiciju. Ova nekretnina ima dve etaže i to, na donjoj etaži se nalaze kupatilo, kuhinja i dnevna soba. Na gornjoj etaži se nalazi spavaća soba gde ima mesta za francuski ležaj, plakar i radni sto. U prirodi ovaj stan ima cca 30m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 129.000 €, 20,00 m2 cca 6450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je potpuno sredjen stan na odličnoj lokaciji. -Pripadajući parking za jedno ili više vozila -Centralna gradska lokacija -Potpuno sredjen i opremljen -Pogodan za poslovne aktivnosti Kontaktirajte nas za više informacija i zakazivanje razgledanja. Agencijska nadoknada iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 87.300 €, 20,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera 20 m² – Karaburma centar Uknjižen stan bez ulaganja, nalazi se na drugom spratu u mirnom i sigurnom okruženju, okružen parkom i zelenilom. Kompletno namešten, opremljen video nadzorom, kablovskom TV, internetom, interfon sistemom i TA grejanjem. Topla voda, javni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 79.000 €, 20,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru u naselju Braće Jerković, opština Voždovac Garsonjera je površine 20m2 Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata Zgrada je lepo održavana i kvalitetne gradnje PVC stolarija Potrebna su manja ulaganja Grejanje u stanu je na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 66.950 €, 20,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera koja se nalazi na odličnoj lokaciji kako za izdavanje tako i za život. Mirna, porodična lokacija, blizina železničke i autobuske stanice, škola, vrtića, velikih trgovina, parkova, igrališta. Nalazi se na 11. spratu, komplet renovirana. Za ljubitelje visina pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 63.860 €, 20,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je uknjižena nekretnina koja se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Kraljevića Marka, blizu železničke stanice, centra grada i svih ostalih sadržaja neophodnih za modernu svakodnevnicu.Stan se nalazi na jedanaestom, poslednjem spratu zgrade, na krovu je nedavno urađena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 54.590 €, 20,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju stana u potkrovlju (6. sprat) stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Zgrada ima lift do 5. sprata, a zatim stepenište do potkrovlja. Uknjižen na 20m2 (realno ~24m², zbog kosina) U dvorištu zgrade postoji 7 parking mesta, samo za stanare zgrade.....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 53.800 €, 20,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 45.000 €, 20,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi interesantna garsonjera u Novom Sadu – lokacija Telep. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta, dvorišno je orijentisan ka jugu. Ova garsonjera, iako zahteva određena ulaganja, nudi sjajnu priliku da je uredite potpuno po svom ukusu – bilo da kupujete kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.140 €, 20,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 36.300 €, 20,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 20 m2, u izgradnji, prizemlje stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi garsonjera, u sklopu koje su dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom površine 14,77 m2, kupatilo 3,96 m2 i hodnik 1,89....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.900 €, 21,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji kod Voždovačke crkve. Odlična garsonjera u zgradi novije gradnje sa sopstvenim parkingom. Stan je sunčan, svetao. Gleda na Vitanovačku i Vojvode Stepe. Visoko prizemlje, visina prvog sprata. U blizini više linija gradskog prevoza, ugostiteljskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 65.000 €, 21,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 21m2, GARSONJERA Na prodaju je ova odlična garsonjera u kvalitetno gradjenoj zgradi nadomak centra grada. Zgrada ima parking sa rampom za stanare zgrade, nenaznačena mesta ali ih ima dovoljno za sve stanare. Stan se nalazi na drugom spratu, a zgrada ima i lift. Nakon malog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 64.000 €, 21,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem garsonjeru 21 m² – odlična lokacija, odmah useljiva Prodajem funkcionalnu garsonjeru od 21 m², smeštenu u krugu novosadske "dvojke", u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici (drvored), svega nekoliko minuta hoda od strogog centra grada. Lokacija: U neposrednoj blizini se nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 56.650 €, 21,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna nekretnina u mirnoj ulici. Dvorišno je orijentisana, prodaje se nameštena. Odlična kako za život, tako i kao investicija. Uz stan imate i parking mesto, što olakšava današnje probleme svakodnevice u traženju savršene nekretnine. A ova svakako jeste jedna od takvih. Za....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 53.560 €, 21,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manji apartman na prvom spratu poznatog resorta Kraljevi Čardaci na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 20,57 m2, odlično je orijentisan i osvetljen, udoban i moderno opremljen. Prodaje se kompletno namešten. Pogodan je za izdavanje tokom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 44.000 €, 21,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju Studio u centru Zlatobora (500m od jezera ) Prizemlje Parking Kompletno namešten Terasa Moguca zamena za nekretninu u Novom Sadu ili okolini Vise informacija na Viber ili Whastapp 004915901431241 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 40.310 €, 21,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru u centru Zlatibora! Prodaje se kompletno nameštena, u pitanju je novija gradnja, bez ikakvih ulaganja. Nalazi se u neposrednoj blizini jezera, a oko zgrade ima dovoljno parking mesta. Ako tražite nekretninu u koju biste investirali novac, ovo je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.140 €, 21,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 38.000 €, 21,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Kotež ukupne površine 21,29 m2 po strukturi garsonjera. Odlična lokacija.U procesu legalizacije. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 36.069 €, 21,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Stambeni apartman u izuzetno kvalitetnom objektu, apartmanskog tipa, u jednom od najlepših delova Divčibara, u tzv. Beogradskom naselju, na putu koji vodi ka Golupcu. Nalazi se u mirnom okruženju, okružen zelenilom i borovima, na samo 20-tak minuta šetnje do centra, pešačkom stazom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 33.225 €, 21,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na novoj lokaciji novo urbano naselje! Vise vila sa stanovima razlicitih struktura. Do Promenade za 5 minuta voznje. Odlican kvalitet gradnje. Garsonjere razlicitih kvadratura: 21 m2 - 33225 eur 26 m2 - 41270 eur 28 m2 - 44080 eur Vredi pogledati!!! 0611436777 Parking, garaža, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 97.000 €, 22,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na Dorćolu, u ulici Visokog Stevan Stan se nalazi na četvtom spratu stambene zgrade od jedanaest Površine je 22m2 (mereno ima 20m2 + 2m2 terasa), uknjižena na 16m2 Grejanje u stanu je centralno Klima Prodaje se nameštena Dosta osunčan sa puno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 82.400 €, 22,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odlična garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu! Sama nekretnina je kockastog oblika i nalazi se na drugom spratu - dvorišno orijentisana što pruža potpuni mir i tišinu U neposrednoj blizini zgrade stacionirane su prodavnice, pijaca, Ide-a, Univer,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 64.900 €, 22,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 stan u NOVOM SADU, ADICE površine 22m2 plus terasa i dvorište oko stana. Izuzetno je funkcionalan i iskorišten. Odvojena spavaća soba u ovoj kvadraturi. Stan se prodaje namešten. Nalazi se na granici Telepa i Adica u mirnoj ulici. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.000 €, 22,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nameštena garsonjera u Vrnjačkoj Banji. Nalazi se nedaleko od Mosta ljubavi u blizini Vrnjačkih termi i Slatine. Stan ima svoje parking mesto, terasu a zgrada je stara samo par godina. Prostor je klimatizovan a kuhinja savršeno opremljena. Savremeno kupatilo i dnevni boravak.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 57.680 €, 22,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru u mirnom delu Novog Sada - Satelit. U neposrednoj blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za svakodnevni život prodavnice, apoteke, autobuska stajališta, pijaca Sama okolina zgrade skoro uvek poseduje parking mesta, idealna prililka za investiciju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 56.650 €, 22,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika na top lokaciji, odlična za izdavanje. 553360 Kontakt: 021/221-5100 Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 55.120 €, 22,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednoiposoban stan na vrlo traženoj lokaciji u gradu. Odvojena spavaća soba. Kuhinja uvučena sa svojom prirodnom ventilacijom. Prelep ambijent za život, blizina škola, vrtića, marketa, autobuskog stajališta, banke, marketa. Okolo zgrade dosta zelenila i parking prostora.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 53.050 €, 22,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Temerinskog puta na Klisi. Ovaj stan se prodaje kompletno namešten i nema apsolutno nikakvih ulaganja! Bela tehnika je i dalje pod garancijom. Perfektna prilika za investiciju! Stan je uknjižen na vlasnika i nema nikakvih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 50.930 €, 22,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.999 €, 22,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103743, IV/V, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking. Apartman LUX, odlična lokacija! Merena površina 24,3m2. Terasa površine 6m2. Odlična investicija za izdavanje ili za odmor. Pogodan za 3 osobe,poseduje TV smart 58inča,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 47.740 €, 22,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 584)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>