Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "do 200000 eura što manji kablovska 2.sprat 60 m2" pronađeno 57 nekretnina - prosečna cena 2.080 €/m2
Filtriraj
Promena cene sa 118.450 € na 113.300 €
dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 118.450 €
01.05.2026 - 113.300 €
25.01.2026.,
www.srbija-nekretnine.org
Prodaje se dvoiposoban dupleks stan ukupne površine 57 m², smešten na 2. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Nove Detelinare, u neposrednoj blizini pijace, marketa i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Stan se nalazi u potkrovlju, funkcionalnog rasporeda na dva nivoa.....
16.09.2025.,
www.oglasi.rs
U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Visinski je pozicioniran na nivou prvog sprata. Po strukturi je dvoiposoban. Izdaje se kompletno namešten. Sastoji se od ulaznog hodnika,....
16.09.2025.,
www.oglasi.rs
Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....
16.09.2025.,
www.oglasi.rs
Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je drugi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....
24.01.2025.,
www.oglasi.rs
Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude par stanova raznovrsnih kvadratura i spratnosti u novoizgrađenoj zgradi u naselju Boleč u opštini Grocka U blizini se nalaze prodavnice, pumpe, dom zdravlja, osnovna skola i ostali infrastrukturni objekti Izolacija sendvič zid, hrastov parket....
16.09.2025.,