• GoHome Professional
do 200000 eura što manji 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura što manji 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji 60 m2

  • Za upit "do 200000 eura što manji 60 m2" pronađeno 13 690 nekretnina - prosečna cena 2.256 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • useljiv
    • bazen
    • 2.sprat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 25.500 €, 55,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE DVOSOBAN KOMFORAN STAN, U RADNIČKOM NASELJU, NA 2. SPRATU, SA UREDNIM PAPIRIMA. STRUKTURA STANA: HODNIK, KUHINJA, KUPATILO, DNEVNA SOBA, DVE SPAVAĆE SOBE, TERASA I PRIPADAJUĆI PODRUM. STAN JE BEZ VEĆIH ULAGANJA, VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 119.240 €, 54,20 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1221 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 063220187 U ponudi dvoiposoban stan u Batajnici, na dobroj lokaciji u blizini centra mesta i autoputa Beograd - Novi Sad, kao i svih sadržaja neophodnih za kvalitetan život. Stan ima 54m2 i čine ga dnevna soba....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 200.600 € na 190.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 190.000 €, 54,22 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 200.600 €
19.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja 2026, privatno vlasništvo 1/1. Niko nije živeo u stanu. Na oglašenu cenu kupac plaća porez na prenos apsolutnih prava 2,5%. Vrhunski kvalitat gradnje, odličan raspored prostorija, grejanje i hlađenje sa ekonomičnom toplotnom pumpom, pogled na Hram Svetog Save. Odlična....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura što manji 60 m2'
17.000 €
95.200 €
47.000 €
  Stan, SURČIN, 105.000 €, 54,27 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1369 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju dvoiposoban stan površine 54.27 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 182.000 €, 54,34 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se trosoban stan u novogradnji u najlepšem delu Ceraka.Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom,odvojene kuhinje,kupatila,dve spavaće sobe i velike terase.Stan poseduje jednu samo pripadajuću terasu koja nije uračunata u kvadraturu 10m2 i još jednu ogromnu terasu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 143.000 €, 55,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2025.,

www.fima-nekretnine.rs

DIREKTNO OD INVESTITORA, BEZ PROVIZIJE! Na opštini Zvezdara, naselje Veliki Mokri Lug, ul.Cvetanova ćuprija prodaje se novogradnja koja se zida sa građevinskom dozvolom po savremenim građevinskim propisima i standardima. Zgrada sa dva lifta, stanovi sa terasama, garažama (po želji).....

 
 
 
  Stan, UMKA, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 52m2(+3m2 lođa) koji se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade u centru Umke. Stan se nalazi pored autobuske stanice, supermarketa, apoteke, pekare, u blizini obdaništa i osnovne škole. Stan je dvostrano orijentisan sa dosta prirodne svetlosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 189.000 €, 55,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 28, Milutina Milankovica, 2.0, 55 m2, terasa, X od X spratova, cg, telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, delimicno renoviran, uknjizen na 55 m2, podrum, stara gradnja. Odlican dvosoban....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 55.500 €, 55,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ IZUZETAN LOKAL 55m2, ODLIČNA LOKACIJA - VREŽINA PREKO PUTA NASELJA BEVERLI HILS I ŠKOLE MIKA ANTIĆ, IZUZETNA CENA 55.500 EURA, LOKAL IDEALAN ZA RAZNE DELATNOSTI, STOMATOLOŠKE ORDINACIJE, LABORATORIJE, VETERINARSKE ORDINACIJE, KOZMETIČKO-FRIZERSKOG SALONA, MARKETA,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

kontakt agenta 06377910 95 Prikaži broj Prostran, renoviran, namešten, sa velikim svetlim sobama, u centralnom delu Požeške ulice. Ulazi se iz hodnika u sve prostorije, kuhinju sa trpezarijom, dnevnu i spavaću sobu i kupatilo. Stan je kompletno renoviran, elekro i vodovodna instalacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 55m2 (lođa 5m2), 5/11, dva lifta, CG, topla voda, interfon, telefon, ktv, adaptibilan Naselje Braće Jerković predstavlja jedno od najvećih naselja na opštini Voždovac, a i u celom Beogradu. Ulica Braće Jerković je jedna od centralnih ulica ovog naselja. Kompletna infrastruktura,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je retka i zanimljiva nekretnina sa velikim potencijalom da se vrednost poveća i dobije prioritet na lokaciji. U ulici Rajka od Rasine, tik iznad Požeške ulice na Banovom brdu. Na prvom spratu je 2.0 stan od 55 m2. Dvostrano orijentisan, dve terase. Rajka od Rasine, Beograd,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 90.730 €, 55,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata. Odlična investicija za izdavanje i porodični život. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature 55m2, nalazi se na poslednjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 207.000 €, 55,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Zgrada je pozicionirana na jednoj od najboljih lokacija za taj deo grada. U blizini zgrade se nalaze svi infrastrukturni objekti: škola, vrtić, prevoz, veliki marketi kao i tržni centar i Beo Shopping Center. Lepo koncipiran dvosoban, dvostrano orijentisan stan koji se može vrlo uspešno....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 67.000 €, 55,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – Dvosoban stan kod nadvožnjaka površine 55m2 + terasa i lođa. Na petom od devet spratova zgrade s liftom. CG, interfon. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Centralno grejanje.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 82.500 €, 55,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2022.,

www.indomio.rs

Odličan lokal u naselju Levač, sa izlazom na glavnu ulice *Mokri čvor *Izlog *Prilaz sa ulice *Granitne pločice .

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 65.000 €, 55,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2022.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Padinska Skela -Tovilište.Po strukturi 2.0 HITNA PRODAJA .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 65.000 €, 55,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan lepog rasporeda u naselju Mali Radanovac. Sastoji se od većeg hodnika u kom je smeštena i trpezarija, kuhinje sa izlazom na terasu, dve sobe i kupatila. Nalazi se na drugom spratu i ima pripadajuću podrumsku prostoriju. Ispred zgrade je parking. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 219.440 €, 55,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji na Zvezdari, u mirnom delu grada u blizini Zvezdarske šume. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 139.975 €, 55,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vuka Karadžića, Novi Sad, 139975€, 55m², Jednosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Vuka Karadžića, Novi Sad Vuka Karadžića.

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 102.350 € na 102.900 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 102.900 €, 55,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 99.580 €
22.04.2026 - 102.350 €
10.05.2026 - 102.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 55.32 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Savršen stan sa tri spavaće sobe. Okrenut je na dvorište, tako da je totalni mir i tišina. Izuzetno je svetao i u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Zgrada je nova, tipa urbane vile sa samo 4 stana. U ceni je uračunato parking mesto i klima, ostatak nameštaja po dogovoru. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 55,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2025.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 55m2, vpr/2, CG(gas), interfon, internet, ktv, video nadzor, parking mesto po dodatnoj ceni Višnjička banja je urbano naselje na istoku Beograda, smešteno između Karaburme, reke Dunav, Višnjice i Lešća. Jedinstvena lokacija za stanovanje i jedno bližih naselja centru grada.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 193.800 €, 55,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 55m² u atraktivnom delu Bloka 70. Stan je odlično organizovan i sastoji se od prostrane dnevne sobe, komforne spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, kupatila i terase koja pruža dodatni prostor za uživanje. Nekretnina se nalazi....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 122.452 € na 133.584 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 133.584 €, 55,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 122.452 €
05.05.2026 - 133.584 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Pravosnažna građevinska dozvola. - Kompletna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. . - Renomiran i pouzdan investitor. - Izuzetna novogradnja! . - Investitor je pravno lice u sistemu PDV-a. - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena po kvadratu....

 
 
 
  Stan, VRŠAC, 45.000 €, 55,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvorišni stan u mirnom delu Vršca, stan se nalazi u prizemnoj zgradi. Veličina stana je 55kvm, stan poseduje odvojenu kuhinju od trpezarije, dve sobe, hodnik i wc. Pre dve godine je renoviran , uradjeno novo kupatilo sa kanalizacijom i vodom, postavljena pvc stolarija i uradjena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 179.000 €, 55,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 55m2, PR/8, grejanje na struju (inverter klime), KTV, internet, interfon, mogućnost parkinga u dvorištu Stan se nalazi u Ruzveltovoj ulici, kod tržnog centra i hotela Zira. Ova lokacija je infrastrukturno odlično razvijena u svim aspektima. Sve što je potrebno za život je na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.850 €, 55,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto, uz doplatu. Izražene cene su bez uračunatog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 90.640 €, 55,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na Limanu 3, u neposrednoj blizini Limanske pijace, Merkatora, Promenade, Limanskog parka.. Odlično pozicioniran za Vaš novi porodičan život, kao što je i sjajna investicija, naročito zbog blizine fakulteta. Stan je u izvornom stanju, sasvim dobro održavan, zdravih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, jednu spavaću sobu na prvom i jednu spavaću sobu na drugom nivou, kao i dva kupatila. Uz stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 125.000 €, 55,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050013…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, SREMSKA KAMENICA, TATARSKO BRDO, EKSKLUZIVNO, DVOIPOSOBAN STAN, 55m2…MOPGUĆ DOGOVOR OKO CENE Kupite odlično projektovan dvoiposoban stan površine 55m2 u zgradi novijeg datuma na Tatarskom brdu. Pozicioniran na visokom prizemlju (visina prvog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 110.140 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Bajkoviti predeli u kombinaciji sa atraktivnim sadržajem doprineće vašem odmoru pravi smisao. Nekretnina se nalazi u mirnom delu Zlatibora, 900m od samog centra i na 970m nadmorske visine.U neposrednoj blizini nalazi početna stanica gondole. U ponudi imamo više apartmana na različitim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.5 Železnik-Sedam stražara 55m2+T(13m2), vpr/2, stara gradnja, parking, klima, podrum. Stan je na odličnoj lokaciji u samom centru Železnika, u prelepom okruženju sa dosta zelenila i parkova. Blizina prevoza, škole, vrtića, Doma zdravlja , više marketa, restorana i ostalih sadržaja....

 
 
 
  Kuća, TRSTENIK, 120.000 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Ugljarevu na placu od 12 ari koja ima 55m2. U sklopu kuće nalazi se i 2 pomoćne zgrade. Domaćinstvo je kompletno opremljeno, za ljubitelje života na selu ovo predstavlja idealnu investiciju, ukoliko volite životinje, voćnjak i bavljenje poljoprivredom imate sve na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 219.000 €, 55,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se 2.5, kompletno renoviran , južno orijentisan, osunčan tokom celog dana. Nalazi se na 1. spratu. Stan ima 55 m² uknjižene površine, mereno 61m2, zajedno sa lođom.Uređena ostava sa policama. Dva izlaza na terasu (iz dnevne i jedne spavaće sobe) Moderna kuhinja od medijapana....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 150.000 € na 147.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 147.000 €, 55,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 150.000 €
20.03.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvosoban stan od 56 m² na Karaburmi, u prizemlju zgrade. Stan je konforan i prostran, funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični život. Stan se sastoji od: *velikog hodnika, *kuhinje sa trpezarijom, *prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu koja je ograđena,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 178.195 €, 55,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi stan po strukturi dvosoban ukupne površine 55,30 m2. novogradnja, lamela 1, u naselju Zemun. Novi stambeni kompleks u jednoj od lepših i elitnijih ulica nadomak Dunava, Pregrevica, zgrada je spratnosti Po+P+2. Materijali i oprema su visokog kvaliteta u nameri da se dobije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 55,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na najtraženoj lokaciji. Stan je sastoji od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila, hodnika. Uknjižen 1/1, bez tereta. U okolini su škole, marketi, apoteke, pekare, vrtići, park za decu. Idelna lokacija za život, a tako i za izdavanje. Centar nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.000 €, 55,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Cetinjska, Novi Sad, 123000€, 55m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Cetinjska, Novi Sad Cetinjska.

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 53.000 €, 55,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2023.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE POTPUNO RENOVIRANI DVOSOBAN STAN U RADNIČKOM NASELJU. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 123.610 €, 55,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 63.300 €, 55,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41061, 063 555 832 Zoran, Noviji stan, dvorišno orijentisan, u sređenoj ulici na granici Telepa i Adica. Ima sopstveno etažno grejanje sa gasnim kotlom, koje je vrlo ekonomično. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 466)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>