• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji parking useljiv 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura što jeftiniji parking useljiv 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji parking useljiv 60 m2

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji parking useljiv 60 m2" pronađeno 225 nekretnina - prosečna cena 2.238 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 17048, VIII/XII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, parking, ostava, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan preko puta TC Piramida(ugao Gandijeve i Jurija Gagarina).Useljiv. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 Izdaje se renoviran stan – Grbavica 🔹 📍 Lokacija: Alekse Šantića, Grbavica 🏢 Površina: 55m², dvoiposoban stan 🏠 Sprat: 1. sprat 🏡 Opis stana: ✅ Renoviran i opremljen novim uređajima ✅ Struktura: Dnevna soba 🛋️ Spavaća soba 🛏️ Dečija soba 👶 Kuhinja 🍳 Ostava 🏡 Kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep, dvosoban stan na Podbari, uknjižene površine 55 m², dok u stvarnosti raspolaže sa čak 70 m² prostora. Nalazi se na drugom spratu u urednoj zgradi sa liftom, u mirnoj ulici nadomak centra grada, svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone. Stan je kompletno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura što jeftiniji parking useljiv 60 m2'
88.600 €
106.520 €
28.000 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov,još neuseljavan stan,kompletno opremljen,podno grejanje,mali troškovi,parking ispred zgrade,lep raspored,hodnik,dnevni boravak sa kuhinjom,soba,kupatilo,terasa,mirna ulica,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 17 juna,cena 500 e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji na Crvenom Pevcu. Ukupna površina stana je 56m2 , nalazi se na II spratu nove stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Druga spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 29.000 €, 58,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan,ulično orijentisan.Zgrada uvučena sa Bul.Oslobodjenja, ima parking .Stan je kompletno renoviran.U sklopu stana je i podrumska ostava. Za više informacija pozovite nas 0668443377. Useljiv od 01.08.2025. godine. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV DVOSOBAN STAN SA PARKINGOM, PETROVARADIN---Agencijska šifra 9100128. Kompletno namešten i opremljen novim stvarima pod garancijom, dvosoban stan koji se nalazi u suterenu novije zgrade na lepoj lokaciji u Preradovićevoj ulici u blizini crkve, radnji, i odmah je useljiv. Ima dovoljno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv moderan i kompletno namesten dupleks Nova Detelinara,Hadzi Ruvimova. Poseduje dnevnu sobu,terasu,odvojenu kompletno namestenu kuhinju,toalet za goste,ostavu,spavacu sobu,kupatilo sa kadom i manju sobu sa plakarima u koju moze stati i mala fotelja na razvlacenje. Parking,klime,lift,video....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran i prazan stan u Mirijevu 4, u ulici Ljubiše Miodragović. Trenutno je prazan ali po potrebi može biti u potpunosti opremljen nameštajem. Stan je okrenut od ulice, na prizemlju, po strukturi je dvoiposoban. Poseduje kuhinjske elemente. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Visinski je pozicioniran na nivou prvog sprata. Po strukturi je dvoiposoban. Izdaje se kompletno namešten. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9108141. Izdaje se lepo namešten dvoiposoban stan na prvom spratu zgrade sa liftom na Grbavici. Parking mesto obezbeđeno. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 30.500 €, 61,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u Podgoričkoj ulici, iza NIS-ove zgrade. Blizina Promenade, Merkatora, Limanske pijace, fakulteta, centra kao i svega potrebnog za život. Stan se izdaje kompletno namešten. Useljiv od oktobra. Za više informacija pozvati. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan – Južni Telep, Jerneja Kopitara ✨ 📍 Lokacija Ulica Jerneja Kopitara, Južni Telep, Novi Sad Mirno i atraktivno okruženje u blizini Dunava Iza zgrade dečije igralište 👶 Odlična povezanost – autobuska linija 12 🚍 📐 Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 34.200 €, 57,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan, veoma ukusno i u potpunosti opremljen stan u ulici Dragana Rakića u Zemunu, naselje Sava Kovačević. Koncept zatvorenog naselja sa ulaznom rampom za automobile sa šifrom, čime dobija na privatnosti. Naselje novije gradnje, iz 2014. godine. Stan se sastoji se od prijemnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX TROSOBAN NOV STAN U NOVOJ ZGRADI BLIZU VELIKOG MARKETA LIDL I GRAS - a NA POČETKU SUVOBORSKE ULICE, SA GREJANJEM NA GAS I MALIM KOMUNALNIM TROŠKOVIMA U STANU JE SVE NOVO I MALI SU TROŠKOVI A SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, DNEVNE SOBE SA IZLASKOM NA TERASU KOJA POSEDUJE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Grčkoškolska. Kompletno renoviran i namešten, dvosoban salonski stan nadomak pešačke zone. Ovaj lep i svetao stambeni prostor sa visinom plafona preko 3,5m čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, ulazni hodnik i kupatilo sa tuš....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Perfektan položaj stana i uređenost. Prilagodljiv sa većom i manjom spavaćom sobom ili spavaćom i radnom. Prostrana lođa zbog orijentacije stana, veći deo godine korisna. Troškovi su mali, stan je useljiv, potpuno namešten. Garažno mesto je dostupno za 100 eur. PROSTORIJE: hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u bloku 70,useljiv od 1.10.Moguća manja korekcija cene. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE KOMPLETNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN – GRBAVICA, 55m² 🏡✨ U ponudi je potpuno nov, luksuzno renoviran trosoban stan u mirnom dvorišnom delu na odličnoj lokaciji – Bulevar Cara Lazara , Grbavica. Budite prvi stanari u stanu koji nikada nije bio useljavan! 👌 🔹 Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo moderan 2.0 stan u tek useljenoj zgradi u ulici Mirijevski bulevar u blizini TC Karaburma. Strukturu stana čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Izdaje se potpuno namešten i opremljen svom potrebnom kućnom tehnikom. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan za izdavanje kompletno renoviran, namešten i odmah useljiv koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. U blizini stana nalaze se sve potrebne infrastrukture za život. Stan je idealan za one koji žele komforan prostor bez dodatnih ulaganja. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan,komforan trosoban stan površine 65m2 u Tolstojevoj ulici, u srcu Grbavice, opremljen za funkcionalno stanovanje. U blizini stana je sve potrebno za život i funkcionisanje. Stan se sastoji od dnevne sobe u čijem sastavu čini kuhinja sa tepezarijom i izlaz na lepu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sam, Grbavica, ulica Tolstojeva. Namešten dvoiposoban stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom i velika terasa. I sprat u stambenoj zgradi novije gradnje. Cena zakupa sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvodoban namešten stan useljiv odmah, kompletno opremljen, osim posteljine i pribora za jelo. Stan je renoviran prošle godine što se može videti sa slika. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvoiposoban stan – Centar grada, 60m² 🏙️✨ U ponudi je kompletno namešten dvoiposoban stan površine 60m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade u samom centru Novog Sada. Stan je prostran, svetao i funkcionalan, idealan za one koji žele udoban dom u samom srcu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan 2.5 stan u ulici Stjepana Filipovića, Savski Venac. Stan je okružen drvećem, parkovima..predivno okruženje za miran i obezbeđen život. Renoviran je i odmah useljiv. Parking se vrlo lako pronalazi oko zgrade. Blizina železničke stanice, autobuska stajališta za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111101. Izdaje se odličan, luksuzno opremljen dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade u Centru, u blizini Futoške pijace. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan poseduje parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen, luksuzan dvoiposoban stan površine 60m², u samom centru Novog Sada, u mirnoj ulici Augusta Cesarca. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade sa ukupno 5 spratova i poseduje sopstveno parking mesto. Struktura stana: Prostran dnevni boravak Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Nov, kompletno namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a nedaleko od pešačke zone. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ulazni....

 
 
 
  Stan, NOVI BEČEJ, 45.000 €, 64,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Novog Bečeja, prodaje se komforan dvosoban stan površine 64 m 2 na tećem spratu stambene zgrade. Stan je u dobrom je stanju i udmah useljiv. Tip grejanja u stanu je centralno grejanje na gas. Ovaj dobro osvetljen stan poseduje i terasu. Imate priliku da postanete vlasnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ATRAKTIVNA LOKACIJA zgrada " PETICA"! Cena: 800€ Kontakt: +381668091211 Lokacija:Novi Beograd, Blok 63 Površina: 60m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: - ulaznog hodnika, - dnevnog boravka, - trpezarije, - kuhinje, - spavaće sobe, - kupatila i - terase. OPIS: Iz ponude....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 48.000 €, 64,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan u lux stambenom objektu Zen Hill u Zemunu. Dvosoban stan, smešten u mirnom kraju, površine 64m2 . Objekat je izgrađen u novom modernom stambenom bloku i zadovoljava najviše lokacijske kriterijume savremenog života. Neposredna blizina Gardoš kule,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 48.750 €, 65,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111374, I/IV, klima, lift, terasa, renoviran, ulaz mermerni, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je renoviran stan u mirnom, elitnom porodičnom kraju. Nalazi se u održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom i interfonom. Stan je šarmantnog enterijera, po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 50.400 €, 56,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118882, III/VI, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Svetao i kompletno opremljen stan od 56m² na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici na Vračaru. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom u open space konceptu, spavaće sobe sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan, moderno dizajniran i kvalitetno namešten dvoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu. Nadomak Novosadskog sajma, Kliničkog centra, Futoškog parka, restorana, teretane Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 IZDAJE SE NOV, IZUZETAN TROSOBAN STAN – TEMERINSKA 📍 Odlična lokacija, stan je okrenut prema dvorištu, nema buke 🔹 Osnovne karakteristike: 🆕 Nov stan u potpuno novoj zgradi, 2.sprat 📐 Površina: 65m², Dve spavaće sobe, Dva kupatila, Terasa 🅿️ Parking mesto u dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 52.700 €, 62,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan, trosoban stan na izuzetnoj lokaciji u jednoj od najpoznatijih ulica u blizini centra grada. Na samo nekoliko minuta hoda od pešačke zone, ovaj stan nudi savršen spoj komfora, kvaliteta i praktičnosti. Prostire se na 62 m2 i sastoji se od dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 54.900 €, 61,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno nov, namešten stan, do sada nije useljavan. Odlična pozicija stana, blizina Šumadijskog trga i Ada mola. Dve spavaće sobe, dva mokra čvora, podno grejanje. U cenu uračunato korišćenje parking mesta od 12.5m2 koje se nalazi u garaži zgrade. Odmah useljiv. Obavezan depozit u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 57.000 €, 60,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban komforan stan u BW Vista,18.sprat,useljiv odmah.Cena je sa garažnim mestom. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 58.000 €, 62,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kog se ulazi zasebno u: kuninju, dnevni broravak sa terasom, spavaću sobu sa terasom, kupatilo renovirano, podrumska prostorija. Stolarija aluminijumska, podovi parket. Besplatni parking. Stan se prodaje polunamešten odmah useljiv.. Stan je uknjižen,....

 
 
 
  Stan, KANJIŽA, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA STANOVA (43, 65 i 71m2) 900 eur/m2; PRODAJA GARAŽA (5000 eur); SVE U IZGRADNJI U KANJIŽI, USELJIVO ZA 1 MESEC OD KUPOVINE OSIM ZA STAN OD 43m2KOJI JE ODMAH USELJIV. MOGUC IZBOR PLOCICA I LAMINATA. BANJA KANJIŽA - BLIZINA MADJARSKE I JEZERA PALIĆ INFORMACIJE: 064 133 25 94....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 59.000 €, 59,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran, kompletno namešten, 3.0 stan. Komforan, ugradni plakari, lođa, panoramski pogled. Useljiv od 1. Jula. Uredna zgrada. Dva lifta, cg. Slobodan parking oko zgrade. Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija za zakupca 50% Broj agencije u Registru....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 222)

<< <1 2 3 4 5 6> >>