• GoHome Professional
do 200 m2 namešten 2.sprat do 52000 eura što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200 m2 namešten 2.sprat do 52000 eura što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 namešten 2.sprat do 52000 eura što manji

  • Za upit "do 200 m2 namešten 2.sprat do 52000 eura što manji" pronađeno 54 nekretnina - prosečna cena 642 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 49000 eura (malo jeftiniji)
    • 54000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110017.Izdaje se prelep porodičan, dvoiposoban namešten stan (60 m2) na drugom spratu zgrade sa liftom na Bulevaru Oslobođenja. Stan je useljiv od 01.11.2025.. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109883.Izdaje se trosoban namešten stan (60m2) na 2. spratu stambene zgrade u blizini Futoške pijace. Useljiv od 01.08.2025. Potreban depozit u visini pola mesečne zakupnine prvi mesec, druga polovina se plaća drugi mesec. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111132. Izdaje se kompletno namešten trosoban stan, na 2. spratu nove zgarde sa liftom, na Telepu nadomak Limana. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je useljiv odmah.Potreban depozit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 56.700 €, 63,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR EVROPE, 63m2, TROSOBAN Izdaje se potpuno namešten stan na Bulevaru Evrope sa garažnim mestom. Stan se nalazi na drugom spratu sa liftom. Stan je potpuno namešten, ima sve kuhinjske elemente, mašinu za sudova, frižider, zamrzivač takođe i mašinu za veš. Stan se sastoji od dnenevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 41.600 €, 64,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lepo namešten dvoiposoban stan u samom centru Novog Sada. Nalazi se na drugom spratu zgrade. Useljiv od 01.10.2025. godine Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 40.200 €, 67,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110530.Izdaje se delimično namešten trosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom na Limanu 2. Jedna spavaća soba je prazna, a moguć je dogovor i oko ostalog nameštaja u stanu. Useljiv je od 1.10.2025. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 40.800 €, 68,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * - Izdajemo 68 m2 BULEVAR OSLOBODJENJA ul. Ćirpanova, namešten trosoban stan, 2 sprat od 5, lift, cg, vm, ktv, tv, klima. USELJIV CENA mesečno 600 Evra + 600 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 39.600 €, 72,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, namešten, trosoban stan, 72m2, na 2.spratu u zgradi sa liftom, na Bulevaru kralja Petra I, u blizini Bulevara oslobdjenja. Stan se sastoji od dnevne sobe, trpezarije, kuhunje, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i dve terase, Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 36.000 €, 72,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 IZDAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN TROSOBAN STAN 📍 Lokacija: Kod Lutrije, Bulevar kralja Petra I 📐 Površina: 72 m² 🛗 Sprat: II sprat ✨ Karakteristike stana: 🌞 Svetao i dvostrano orijentisan 🛏️ 2 spavaće sobe 🍽️ Trpezarija 🍳 Kuhinja 🛁 Kupatilo 🛋️ Dnevni boravak 🌿 2 terase 🔑....

 
 
 
  Stan, APATIN, 52.000 €, 73,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju komforan trosoban stan, površine 73m2 u centru Apatina. Stan se nalazi na drugom spratu i sastoji se od dve spavaće sobe, svetlog dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i predsoblja. Dvostrano orjentisan, grejanje putem TA peći. Stan se prodaje namešten i spreman je za useljenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 48.750 €, 75,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Hadži Ruvimova. Namešten, komforan trosoban stan u blizini Novosadskog sajma i Bulevara Evrope. Ovaj funkcionalan stambeni prostor ( u sve prostorije se ulazi iz hodnika) čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 47.400 €, 79,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten 3.0 stan na Novom naselju u ulici Dušana Danilovića. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stan je odličnog rasporeda, poseduje komfornu dnevnu sobu sa terasom, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, dodatan toalet kao i dve spavaće sobe od kojih je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-54 (od ukupno 56)

<< <1 2> >>