• GoHome Professional
do 200 m2 klima što manji lift do 80000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 200 m2 klima što manji lift do 80000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima što manji lift do 80000 eura

  • Za upit "do 200 m2 klima što manji lift do 80000 eura" pronađeno 1 936 nekretnina - prosečna cena 1.441 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 76000 eura (malo jeftiniji)
    • 84000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 77.250 €, 25,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru na Novoj Detelinari. Stan se prodaje kompletno namešten. PVC stolarija, hrastov parket, odlična keramika, bez ulaganja. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. 064 8222 148 552961 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.250 €, 25,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nova, neuseljevana garsonjera na vrlo atraktivnoj lokaciji. Blizina fakulteta, škola, marketa, autobuskih stajališta. Grejanje po utrošku. Idealno za život, dnevno iznjamljivanje, studente. Čekamo vaš poziv. Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.250 €, 25,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan jednosoban stan na Adamovićevom naselju u blizini svih gradskih sadržaja.Stan se nalazi u zgradi relativno novije gradnje u prizemlju i sastoji se od hodnika,odvijene kuhinje,dnevnog boravka i kupatila.Grejanje je centralno,stan se prodaje opremljen.U....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju nameštene garsonjere na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Površine 25m2. Poseduje francuski balkon. Na drugom spratu zgrade sa liftom. Odličan stan za život ili investiciju. Uknjižen i bez tereta. Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 78.280 €, 25,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

545929 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Terasa, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 2, 75.000 €, 25,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

1.0, 25m2, EG, lift, PR/IV, telefon, interfo. Legalizacija. Potpuno renovirana i moderno uređena garsonjera • Zaseban ulaz za potpunu privatnost • Kompletno opremljena: kuhinja, frižider, šporet, veš mašina, TV, klima • Udoban krevet i sav nameštaj za prijatan boravak 📍 Lokacija:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 25,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renovirana garsonjera na Bulevaru oslobođenja u Novom Sadu, površine 25m². Stan je moderno opremljen i prodaje se sa svim stvarima u njemu, što ga čini idealnim za useljenje ili kao investicija. Trenutno, u stanu se nalazi podstanar koji plaća 350 evra, te postoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 71.064 €, 25,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.800e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.040 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP PONUDA! Idealan stan za izdavanje, život. Stan kompletno opremljen, prodaje se svim stvarima. Funkcioniše kao stan na dan. Prelep komplex sa svojim bazenom, saunom, đakuzijom. Uknjižen na vlasnika. Naša preporuka. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 56.000 €, 25,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Reg. broj posrednika: 1850 🏞️ Na prodaju apartman na Zlatiboru – Naselje Breza | 25 m² 📍 Lokacija: Naselje Breza, Zlatibor 📐 Površina: 25 m² 🛋️ Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, terasa 🏷️ Status: Uknjižen 1/1 🔥 Grejanje: Etažno na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 52.000 €, 25,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična garsonjera kod parka Svetog Save i pijace Boško Buha. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji za porodično stanovanje i izdavanje. Uknjižena je na 25m2, izuzetno funkcionalna . Nalazi se na devetom spratu (nije zadnji) u kvalitetnoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam svetlu i funkcionalnu garsonjeru na 9. spratu zgrade sa liftom (nije poslednji sprat), idealnu za život ili kao investiciju za izdavanje. Osnovne karakteristike stana: Površina: 25 m² Sastav: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, hodnik i terasa Svetao....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 46.750 €, 25,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je luksuzna garsonjera u potpuno novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je puno tokom cele godine! Bilo da tražite sigurnu investiciju, nekretninu za dnevni najam ili svoje mesto za odmor – ova garsonjera nudi sve što vam treba: Lokacija:....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 43.750 €, 25,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118509, VI/III, klima, lift, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, mogućnost proširenja, stambena zgrada. ---APARTMAN SE NALAZI NA 4. NIVOU OD UKUPNIH 6 ( IZUZETNA SPRATNOST ZA PLANINU ) ---KOMPLEKS RESIDENCE HILL ZAVRŠEN 2025 GOD ---50....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 87.550 €, 25,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nameštena garsonjera na odličnoj lokaciji na Novoj detelinari. Zgrada novogradnje, održavana je i poseduje biciklanu. U okolini svi neophodni sadržaji za svakodnevnicu. Stan je delimično renoviran - hoblovan parket, okrečen i opremljen kompletno novim stvarima. Ulične je....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. U pitanju je stan na Novoj Detelinari kompletno renoviran i namešten. Nekretnina ima 25m2 poseduje veoma komforan dnevni boravak sa kuhinjom, lep hodnik u koji može da stane cipelarnik, moderno opremljeno kupatilo i komfornu terasu na....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je potpuno renovirana i moderno nameštena garsonjera, smeštena na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje sa liftom, video–nadzorom i prostorijom za bicikle, što dodatno doprinosi komforu i sigurnosti.Zahvaljujući svojoj....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam fantastičnu odmah useljivu garsonjeru na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. U pitanju je stan na Novoj Detelinari kompletno namešten. Nekretnina ima 25m2 poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik, opremljeno kupatilo i komfornu terasu na kojoj možete da uživate.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 87.550 €, 25,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova nekretnina, smeštena je na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno renoviran – urađene su nove instalacije, podovi, stolarija i kupatilo, tako da je useljiv bez ikakvih ulaganja. Zahvaljujući svojoj poziciji , budući vlasnik dobija odličnu povezanost sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 87.780 €, 25,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi objekat u izgradnji na lokaciji bez buke i saobraćaja sa drvoredom u celoj ulici, sa svim potrebnim funkcionalnim sadržajima u neposrednoj blizini (veliki broj najbitnijih gradskih administrativnih i uslužnih objekata). Rok izgradnje: Avgust 2026. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 15.000 €, 25,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 22460, I/VI, lift, stambena zgrada. Izdajem garsonjeru 25m2 u blizini Vukovog spomenika i TC Zira,poseduje hodnik, kupatilo i sobu sa kuhinjom, lepo nameštena sa dizajnerskim kožnim krevetom prečnika 2,10 m, koji se sklapa u trosed., klima, wifi, ktv, kamin. Visoko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 79.830 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je odlična garsonjera na potezu Nove Detelinare. Nekretnina ima 26m2, nalazi se na 5. spratu od 6, u zgradi koja poseduje lift. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i terase! Blizina svih neophodnih sadržaja za život Za gledanje ove nekretnine i više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.825 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam funkcionalnu garsonjeru na odličnoj lokaciji, na Bulevaru Evrope kod Zoneda. Stan ima 26 kvadrata i uknjižen je 1/1 na vlasnika. Prodaje se kompletno namešten, idealan za izdavanje ili kao investicija. U dvorištu zgrade postoji zajednički privatni parking za sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 78.600 €, 26,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan se nalazi u poslovno stambenom objektu. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbeđen parking kao i garaže u suterenu zgrade. Investitor je poznata Novosadska firma koja iza....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 78.000 €, 26,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cukaricka padina, Radnicka, 1.5 (izvorno 1.0), 26 m2, bez terase, VPR od VPR, eg (na cvrsto gorivo), bez lifta, ktv, internet, klima, uknjizen na 26 m2, starogradnja iz 1898. godine. Stan u staroj kuci sa samo 2 mala stana, na dobroj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 78.000 €, 26,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na Novoj Detelinari u ulici Janka Čmelika, nalazi se na trećem spratu. Prodaje se namešten, poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, terasu i ostavu na terasi. Agencijska provizija od 3% nije uračunata u navedenu cenu. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 80.340 €, 26,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam garsonjeru na Podbari. Odlična garosonjera bez ulaganja. U blizini nekretnine nalazi se marketi, apoteke, škola, vrtići Za više informacija pozovite našu agenciju.064/8222-116 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 77.250 €, 26,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam fenomenalnu garosonjeru na Bulevaru Evrope, u svojih 26m2 ima sve što vam je potrebno, dosta prostora za odlaganje, ugradni plakari koji su već u stanu, prodaje se kompletno nameštena, ima prelep pogled sa terase. Nalazi se na prvom spratu, zgrada poseduje lift, održavana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 76.700 €, 26,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera 26m Detelinara u izgradnji Lokacija: Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Detelinara Sobnost: Garsonjera Kvadratura: 26m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: Prizemlje Dodatne informacije Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 76.700 €, 26,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju garsonjere 26m u izgradnji u Novom Sadu na Detelinari. Ovaj novi moderani stambeni objekat biće smešten u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici, na samom početku Detelinare. Lokacija koja savršeno kombinuje tišinu i privatnost sa blizinom svih važnih sadržaja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 75.000 €, 26,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem garsonjeru na Bulevaru Evrope Novi Sad, kod Zoneda. Gradnja zgrade 2009. godina. Stan ima 26 kvadrata, uknjizen 1/1 na vlasnika, bez ikakve vrste tereta i zabelezbi na stanu. Stan prodajem kompletno namesten kao sto vidite na slikama, odlicnog rasporeda i jako funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 75.000 €, 26,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR EVROPE, 26m2, GARSONJERA Gradnja zgrade 2009. godina. Stan ima 26 kvadrata, uknjizen 1/1 na vlasnika, bez tereta. Stan se prodaje kompletno namesten kao na slikama, odlicnog rasporeda i jako funkcionalan sa terasom koja gleda na ulicu, polu odvojenom kuhinjom i prostranim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 71.880 €, 26,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 81.400 €, 26,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera od 26m² na odličnoj lokaciji – Nova Detelinara , idealna za izdavanje ili miran gradski život . Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ima lift , što ga čini pristupačnim i komfornim. Karakteristike: Površina: 26m² Sprat: 3 Lift: Da Terasa: Da....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 67.054 €, 26,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izuzetan kompleks apartmana u samom centru Divčibara. Kompleks poseduje 67 apartmana, na 7 nivoa. Dostupni su različiti tipovi apartmana jednosobni od 26do 39m2, dvosobni od 39do 54m2, dupleksi od 42m2 i studio od 24 do 35m2. Kompleks poseduje recepciju,video nadzor,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 66.710 €, 26,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena ponuda na tržištu. Direktno od investitora, bez agencijske provizije. PDV za kupce I stana. Prodaje se stan u jednoj od najkvalitetnijih novogradnji u Novom Sadu. Svi materijali i oprema na zgradi su prvoklasni. Svi zidovi i spoljnji i pregradni se zidaju Klima Blokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 82.400 €, 26,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je fantastična nekretnina na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Zbog same lokacije gde se nalazi nekretnina - predstavlja odličnu investiciju kako za život tako i za izdavanje. Stan je dvorišno orijentisan što pruža potpuni mir tišinu,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 65.000 €, 26,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je luksuzno opremljen apartman u okviru kompleksa Harmonia Palace 5. Apartman se nalazi u tek završenom objektu(Blok A) Harmonia Palace 5.Sastoji se od sobe sa kuhinjom predsoblja i kupatila.Potpuno je opremljen novim stvarima.Apartman ima izlaz na terasu.Ispod apartmana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 61.800 €, 26,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jednoiposoban stan na top lokaciji. Odlična prilika za investiciju. Uknjižen 1/1 kao stambena jedinica. Mogućnost dogovora oko cene. Za više informacija pozovite 0668443377. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 61.800 €, 26,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan jednoiposoban suterenski stan u ulici Đurđa Brankovića na svega nekoliko minuta hoda do centra grada, Bulevara Oslobodjenja i svih drugih vaznih gradskih sadržaja. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila.Zbog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan u suterenu novije zgrade. Perfektna lokacija, udaljena par minuta hoda do pešačke zone. Prodaje se kompletno namešten. Odlično za iznajmljivanje. Uknjižena nekretnina 1/1 na vlasnika. Moguće je razgledanje tokom celog dana. Naša preporuka. Za više informacija pozovite....