• GoHome Professional
do 200 m2 klima što manji lift do 100000 eura - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • do 200 m2 klima što manji lift do 100000 eura - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima što manji lift do 100000 eura

  • Za upit "do 200 m2 klima što manji lift do 100000 eura" pronađeno 3 087 nekretnina - prosečna cena 1.738 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.200 €, 34,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan se nalazi u poslovno stambenom objektu. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbeđen parking kao i garaže u suterenu zgrade. Investitor je poznata Novosadska firma koja iza....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 96.870 €, 34,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. U ponudi stanovi vrhunskog kvaliteta, sa PVC stolarijom, italijanskom keramikom prve klase, moderno opremljeni. Mogućnost kupovine putem kredita i povraćaja PDV-a. Za više informacija pozovite 0621048521 Agencijska šifra: 550409....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 96.240 €, 34,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju objekta u ulici Stevana Doronjskog koja se nalazi u naselju Banatić jednom od najlepših i najtraženijih delova za život u Novom Sadu. Objekat je odlično pozicioniran sve je na 5 minuta udaljenosti Železnički park, Novosadski Sajam, Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 94.760 €, 34,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je jednosoban stan od 34m2, na Grbavici, u ulici Danila Kiša. Uknjižen 1/1. Sastoji se od: hodnika, kupatila, ostave, kuhinje, dnevnog boravka i terase. Nalazi se na IV spratu od ukupno 6 spratova u objektu. Stan je dvorišno orjentisan, sa centralnim grejanjem. Postoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 92.700 €, 34,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju sređena i potpuno nameštena komforna garsonjera, u Prezident zgradi. Trenutno izdata po ceni 350 eura. Mali mesečni troškovi, grejanje na gas, plaća se po utrošku u grejnoj sezoni (oko 3000 rsd). Idealna za život kao i za investiciju, dalje rentiranje. Uknjižena 1/1 na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 92.700 €, 34,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 34 m² na odličnoj lokaciji – Bulevar Patrijarha Pavla. Stan je kompletno opremljen i namešten, trenutno izdat za 350 € mesečno, što ga čini izuzetnom prilikom za investiciju! Osnovne informacije: • Površina: 34 m² • Struktura: Jednosoban stan sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 91.050 €, 34,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo garsonjeru na Grbavici Novi Sad. Komotna garsonjera uknjižene površine od 34m2 sa terasom. Zgrada sa liftom. Odlična za život ili u pogledu investicije za izdavanje. Za više informacija pozovite: 0668442299. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 86.450 €, 34,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 501 U srcu prirorde, na nepunih 45 minuta od Beograda! Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Kosmaj Residence donosi savremeno stanovanje....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 79.850 €, 34,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.500 €, 34,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru na sjajnoj lokaciji. Stan se nalazi na 800 m hoda od jezera i centra, pritom je pozicioniram u neposrednoj blizini prirode. Stan se nalazi na trećem spratu i prodaje se u potpunosti opremljen, sa svim stvarima koje se vide na fotografijama.....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 73.110 €, 34,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajemsauna, fitnes, restoranai, parking Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art. nsgroup@gmail.....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 73.110 €, 34,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. kontakt: 060/ 30 73 71 5 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 105.500 €, 34,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

508477 Stana od 34m2 prodaje se zajedno sa susednim stanom od 100m2 (ag.šifra 508479), koji funkcionišu kao jedna celina od 134 m2, funkcionalnog rasporeda na atraktivnoj lokaciji. Oba stana su uknjižena na iste vlasnike, a ukupna cena je 331.250 eura. Stan ima prelepu dnevnu sobu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 66.300 €, 34,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Zgrada u izgradnji po sistemu ključ u ruke sa 25 apartmansko-stambenih jedinica u stambenom kompleksu koji se nalazi u blizini glavnog šetališta i Vrnjačke reke u Vrnjačkoj banji. U neposrednom okruženju nalaze se mineralni izvori Jezero i Snežnik, gradski olimpijski bazen, Japanski....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 64.600 €, 34,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kopaonik – Apartman površine 34m2 sa odvojenom spavaćom sobom i prostranom terasom sa ukusom je opremljen. Grejanje je putem norveških radijatora. Objekat u Vikend naselju na oko 4km od centra Kopaonika I 1.8km od žičare izgrađen je u autentičnom planinskom stilu i opremljen po svetskim....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 60.600 €, 34,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja sa liftom, odmah useljiv stan, u neposrednoj blizini parka Banjica kao i centralne setacke zone. U ponudi stan kvadrature od 36,73 m2, sa odvojenom spavacom sobom. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Na podu je visokokvalitetni hrastov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 107.150 €, 34,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Idealna prilika! Kompletno namešten jednoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla – bez dodatnih ulaganja! Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje! Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 107.280 €, 34,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina u izgradnji! Investitor pouzdan i jedan od najkvalitetnijih investitora u Srbiji. Zgrada se radi po najvišim standardima. Za više informacija pozovite Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 55.130 €, 34,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam apartman u izgradnji na Kopaoniku sa rokom, april 2026. Apartman je pažljivo osmišljen i projektovan kako bi zadovoljio najviše standarde udobnosti i estetike. Osim spektakularnog pogleda, apartmani se nalaze u neposrednoj blizini pešačkih staza, biciklističkih ruta....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 116.000 € na 108.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Socijalno, 108.000 €, 34,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 116.000 €
01.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131038, III/IV, terasa, uknjizen. Prodaje se stan u besprekornom stanju kod Socijalnog (Slovacka ulica). Uknjizen, moze kupovina preko kredita za mlade. Zgrada je novije gradnje (2010), a stan je sveze okrecen pre 3 meseca i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja. Po papirima....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 116.000 € na 108.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 108.000 €, 34,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 116.000 €
01.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131038, III/IV, terasa, uknjižen. Prodaje se stan u besprekornom stanju kod Socijalnog (Slovačka ulica). Uknjižen, može kupovina preko kredita za mlade. Zgrada je novije gradnje (2010), a stan je sveže okrečen pre 3 meseca i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja. Po papirima....

 
 
 
  Apartman, VELIKO GRADIŠTE, 50.000 €, 34,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman "Todor" – Srebrno jezero Prodaje se kompletno opremljen apartman od 35m² na jednoj od najtraženijih lokacija na Srebrnom jezeru – svega nekoliko minuta hoda od šetališta i plaže. Detalji: Površina: 34m² Apartman se prodaje potpuno namešten – sve stvari su nove....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.900 €, 34,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, direktna prodaja stanova od investitora, kompleks zgrada zatvorenog tipa sa liftom, u mirnom delu soko banje nedaleko od Soko Terme. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Svaki stan kao i objekat je vrlo funkcionalan i moderan,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 49.000 €, 34,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, IV sprat. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa.Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 22.100 €, 34,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan kod Kvantaške pijace, na svega par minuta hoda do Centra grada. Stan je potpuno nov i kompletno opremljen. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je centralno, podno. Cena je 500€ + depozit od 250€ Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan jednoiposoban stan na traženoj i atraktivnoj lokaciji. Stan je renoviran, svetao i nalazi se u mirnoj ulici u blizini Vukovog spomenika. Zgrada je sa interfonom, dva lifta i uredno održavanim ulazom. Izdaje se na duži period. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 98.000 €, 35,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODMAH USELJIV JEDNOIPOSOBAN STAN,PREKO PUTA MAŠINSKE ŠKOLE U BUL.K.PETRA I STAN SA POGLEDOM NA DVORIŠTE KUHINJA SA PRIRODNOM VENTILACIJOM TERASA,LIFT UKNJIŽEN STAN Za više informacije pozovite, KONTAKT: Neškovic MIROSLAV, br. licence 4477, Tel. 065 4722 408 NACIONAL nekretnine, Novi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 97.850 €, 35,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

541966-Komforan jednoiposoban stan od 35m2 na Novom naselju, odlična nekretnina za život. Blizina autobuskog stajališta, prodavnica, apoteke i svega što je neophodno za svakodnevnicu. Zgrada odlično održavana, miran i veoma poželjan deo grada za kupovinu nekretnine. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 93.750 €, 35,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican manji jednoiposoban stan u blizini Limana 4 na pocetku Telepa. Novogradnja od renomiranog investitora. Niski racuni,grejanje na gas. Visok nivo opreme u stanovima i kvalitet gradnje samog objekta. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a! Obezbedjena parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 93.750 €, 35,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji od renomiranog investitora sa dugogodisnjim iskustvom u gradnji stambenih zgrada. Visok nivo opreme i materijala koji se koriste za izgradnju. Uredna dokumentacija. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a. Parking i garazna mesta u ponudi. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 93.360 €, 35,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je 1/1 uknjižen jednoiposoban stan u ulici Olge Petrov. Zgrada je odlično pozicionirana, sklonjena od gradske gužve i buke, a okružena svim sadržajima potrebnim za modernu svakodnevnicu. Stan se prodaje potpuno namešten, kao na fotografijama. Važno je napomenuti....