• GoHome Professional
do 200 m2 klima do 47000 eura što manji podno grej - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima do 47000 eura što manji podno grej - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima do 47000 eura što manji podno grejanje

  • Za upit "do 200 m2 klima do 47000 eura što manji podno grejanje" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 1.312 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 44000 eura (malo jeftiniji)
    • 49000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 51.500 €, 22,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garaža - garsonjera 22 m2 u prizemlju manje zgrade, okrenuta ka dvorištu, sa svojim parking mestom. Novogradnja, mirna ulica, početak Veternika, bliže Novom Sadu. Ugrađena klima. Vodi se kao garaža. Ulaz u stan iz zgrade , a može i iz dvorišta ima redovna vrata i ugrađenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 51.500 €, 25,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Klima blok Zorka Šabac plus 10cm stiropor. Nemačka 6komorna spoljna stolarija- spolja aluminijum.. Ugradni vodokotlić, uvozne sanitarije i keramika. Podno grejanje na gas sa kalorimetrima, izuzetna ušteda. Useljenje jun....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.380 €, 26,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna garsonjera useljiva za 2 meseca u najboljem delu Adica! Stan se nalazi na prizemlju sa gratis terasom i dvorištem od cca 15m2 koju budući klijent može da ogradi po svojoj želji. Stan poseduje predsoblje gde je mesto za plakar,kupatilo sa tuš kabinom i svim sanitarijama,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 klima do 47000 eura što manji podno grejanje'
47.310 €
46.750 €
46.350 €
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.350 €, 27,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544475- Fenomenalna, na pola gotova izgradnja! U mirnoj ulici bez imalo prometa, a pak na odličnoj lokaciji, nalazi se ova urbana vila sa svega nekoliko stanova. U kvalitet gradnje se možete uveriti i lično, a da navedemo samo nekoliko od karakteristika ove izgradnje: podno grejanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 49.440 €, 27,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna, na pola gotova izgradnja! U mirnoj ulici bez imalo prometa, a pak na odličnoj lokaciji, nalazi se ova urbana vila sa svega nekoliko stanova. U kvalitet gradnje se možete uveriti i lično, a da navedemo samo nekoliko od karakteristika ove izgradnje: podno grejanje, italijanska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 49.440 €, 28,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 51.552 €, 29,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u Vrnjačkoj Banji, u neposrednoj blizini Akva parka Raj. Ovaj stan je izuzetno funkcionalan i sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, kupatila i terase. Osnovne karakteristike: Grejanje: Etažno podno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 49.440 €, 30,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544477- Fenomenalna, na pola gotova izgradnja! U mirnoj ulici bez imalo prometa, a pak na odličnoj lokaciji, nalazi se ova urbana vila sa svega nekoliko stanova. U kvalitet gradnje se možete uveriti i lično, a da navedemo samo nekoliko od karakteristika ove izgradnje: podno grejanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 24.000 €, 30,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan od 30m2 sa malom odvojenom sobom, savršen je za sve koji traže komfor u urbanom delu grada. Smešten je na odličnoj lokaciji u ulici Cara Dušana, što omogućava brz pristup svim ključnim sadržajima i prevoznoj infrastrukturi. Stan je luksuzno opremljen, rađena je izolacija,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 31.000 €, 31,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Kafić na 1. spratu zgrade u centru grada, pešačka zona. Sastoji se od jedne prostorije sa galerijom i toaleta. Dva ulaza, trofazna struja, podno grejanje na struju, klima. Uknjižen kao dvosoban stan. Pogodno i za kancelariju. Agencijska provizija: 2% Broj u Registru posrednika: 1378....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 31.000 €, 31,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 50.500 €, 34,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garaza - stan, naselje Veternik, ul. Leptirova. Nekretnina ima svoje brojilo za struju, podno grejanje, kvalitetnu keramiku, svoj kotao za grejanje. Ulaz iz zgrade, pozicioniran na cosku, sto daje prednost veoma velike osvetljenosti. Uz nekretninu dobijate jedno parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šabačka, malo iznad Đeram pijace, lux namesten stan od 35,5m2, sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojena spavaca soba i kupatilo, zgrada je useljena pre godinu dana, sve u stanu je novo, ugaona, francuski lezaj, bela tehnika,plakari, masina za pranje i susenje, inverter klima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno i luxuzno opremljen NOV neuseljavan dvosoban stan površine 40m2. Stan ima odvojenu kuhinju (u potpunosti opremljenu novom belom tehnikom) i spavaću sobu (nov ležaj) kao i dnevni boravak sa trpezarijom i terasu. Podno grejanje na gas u svim prostorijama sa kalorimetrima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 24.600 €, 41,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov neuseljavan veoma lepo sređen stan. Stan je potpuno opremljen sa novim uređajima. Podno grejanje na gas sa kalorimetrima, troslojna stolarija sa roletnama na elektro pogon. Inverter klima u obe prostorije. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period. ************ Ukoliko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan na najlepšem mestu u Učiteljskom naselju, u neposrednoj blizini Beo Shopping mall-a i Aviva, sve u stanu novo, kvalitetno i najvaźnije, izabrano s merom i ukusom, ukoliko zaista želite da se brzo uselite bez ikakvih dodatnih briga. Zgrada izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115636, I/I, klima, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking. Stan za rentu u Zemunu 47m2. Može i kao poslovni prostor. Totalno prazan. 1 soba, dnevni boravak (sa kuhinjom) i kupatilo. Podno grejanje. Hlađenje(fenkojleri). Depozit u ceni jedne kirije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Banatić, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se moderan dvosoban stan – Banatić, Bačka ulica 🏡 U ponudi je potpuno nov, moderno opremljen dvosoban stan, smešten u mirnoj ulici. Lokacija pruža savršen spoj tišine i odlične povezanosti – sve što vam je potrebno nalazi se na samo nekoliko minuta hoda. ✨ Karakteristike....

 
 
 
  Poslovni prostor, BATAJNICA, 30.800 €, 56,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo potpuno renoviran lokal u zoni šetališta Batajnice. Prostire se na 56m2, sa izlogom i sa mogućnošću korišćenja bašte. Idealno za otvaranje kafića, restorana, kancelarijskog prostora, butika, prodavnice obuće. Grejanje u lokalu je na inverter klima uređaju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Izvidnička. Neuseljavan kompletno namešten jednosoban stan u neposrednoj blizini vrtića, škola, Bulevar patrijarha PavlaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, odvojen spavaći blok, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Ovaj stambeni prostor koristi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov,još neuseljavan stan,kompletno opremljen,podno grejanje,mali troškovi,parking ispred zgrade,lep raspored,hodnik,dnevni boravak sa kuhinjom,soba,kupatilo,terasa,mirna ulica,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 17 juna,cena 500 e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, potpuno renoviran i namešten trosoban stan, smešten u visokom prizemlju zgrade sa urednim ulazom, u mirnom i porodičnom delu naselja Braće Jerković, u neposrednoj blizini TC Stadion, predškolske ustanove "Čika Jova Zmaj", osnovne škole "Zmaj Jova Jovanović" i prelepog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 21)

<< <1> >>