• GoHome Professional
do 200 m2 do 55000 eura što manji do 882 eura/m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 200 m2 do 55000 eura što manji do 882 eura/m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 do 55000 eura što manji do 882 eura/m2

  • Za upit "do 200 m2 do 55000 eura što manji do 882 eura/m2" pronađeno 5 493 nekretnina - prosečna cena 534 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 38000 eura
    • do 48000 eura (prosečna cena)
    • do 57000 eura
    • do 483 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • podrum
    • uknjižen
    • 3.sprat
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 23.000 €, 33,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K743 Na prodaju kuća od 33 m² koja se nalazi u centru Mladenovca. Objekat se vodi kao stan, a nalazi se na državnom zemljištu. Lokacija omogućava brz pristup svim gradskim sadržajima – prodavnicama, školama, prevozu i ustanovama. Ukoliko želite više informacija, pozovite broj:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 19.800 €, 33,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 18.030 €, 33,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u samom centru Beočina. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 18.150 €, 33,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 16.500 €, 33,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban namešten stan u ulici 27. marta. Odmah je useljiv. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 16.500 €, 33,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban namešten stan u novoj zgradi južno orjentisan prema dvorištu sa terasom i klima uređajem.Grejanje je centralno , gradsko sa posebnim kalorimetrima.Instalacija za internet i kablovsku televiziju. Blizina linija gradskog prevoza u ul. Dimitrija Tucovica i Veljka Dugoševića....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 16.500 €, 33,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal na Panteleju. Površine je 33m2, nalazi se u prizemlju. Grejanje je na struju. U dobrom je stanju, ne zahteva dodatna ulaganja. Sastoji se iz jedne prostorije i toaleta. Zbog svoje lokacije pogodan je za manju trgovinu ili kancelariju. Agencijska usluga za iznajmljivanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman IV, 16.500 €, 33,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109741.Izdaje se prazan ulični lokal (33m2) na Limanu 4. Lokal se sastoji od dve prostorije, toaleta, wc-a i kuhinjice. Pogodan je za neku tihu delatnost poput kancelarije, ordinacije, Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Poslovni prostor, KIKINDA, 29.000 €, 34,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Kralja Petra I, u blizini kružnog toka, prodaje se poslovni prostor korisne površine 34m2. Poslovni prostor pogodan je za obavljanje kancelarijske delatnosti, frizersko/kozmetičkog salona ili ordinacije. Shodno visini tavanice, u poslovnom prostoru je postavljena galerija....

 
 
 
  Poslovni prostor, POŽAREVAC, 30.600 €, 34,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

POZAREVAC LOKAL GRADISTANSKI PUT 34 m2 Prizemlje' Lokal u stambenoj zgradi, potrebno unutrasnje renoviranje -gletovanje i krecenje .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Denkova Bašta, 23.800 €, 34,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Križanićeva, 34m2, lokal u pripremi, delimično renoviran može se prilagoditi za različite delatnosti. 700e mesečno + depozit. agencijska provizija 50% Križanićeva, Prizemlje, Nenamešten.

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 22.100 €, 34,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novo u ponudi! Izgradnja i opremanje montažnih kuća po Vašoj želji u najkraćem mogućem roku. Izaberite vašu savršenu kuću! U ponudi su kuće različitih površina, dimenzija i rasporeda prostorija. Cena gradnje tipskih objekata je 450 evra/m2 za sivu fazu gradnje i 650 evra/m2 za sistem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 22.100 €, 34,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 20.400 €, 34,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo renoviran 1.5 stan u lepo održavanoj zgradi u ulici Vojislava Ilića na opštini Vračar. Sastoji se iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Izdaje se na duži vremenski period. Agent zadužen za izdavanje Biljana Rajović 0604398011 - broj licence....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 32.000 €, 34,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2025.,

www.heroldo.com

Ovaj stan je idealan kako za život tako i za izdavanje. Stan se nalazi na korak od Učiteljskog fakulteta a na samo 5 minuta od svih bitnih institucija. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe i velike terase sa prelepim pogledom. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan kod Kvantaške pijace, na svega par minuta hoda do Centra grada. Stan je potpuno nov i kompletno opremljen. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je centralno, podno. Cena je 500€ + depozit od 250€ Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo top stan na odlicnoj lokaciji u blizini Bulevara Revolucije i ul.Voislava Ilica.Namesten sa odlicnmi rasporedom,ulazni hodnik,garderober,kuhinja sa dnevnim boravkom,kupatilo,spavaca soba.Bracni krevet u spavacoj sobi na zahtev moze biti promenjen sa nekom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan jednoiposoban stan na traženoj i atraktivnoj lokaciji. Stan je renoviran, svetao i nalazi se u mirnoj ulici u blizini Vukovog spomenika. Zgrada je sa interfonom, dva lifta i uredno održavanim ulazom. Izdaje se na duži period. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 30.500 €, 35,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.finanekretnine.com

Odlična lokacija. U prilici smo ponuditi jednosoban stan površine 35 m2 koji se nalazi se u Prijepolju, ul.Stara Centrala br.24, na prvom spratu. Na odličnoj lokaciji, u centru Prijepolja, neposrednoj blizini:Doma kulture,O.Š."Vladimir Perić-Valter", OTP banke, Opštine Stan je....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 30.000 €, 35,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vikendica 35m Srpski Elemir- Mali Babatov blizu Tise Lokacija: Elemir (Srbija, Zrenjanin) Kvadratura: 35m2 Površina zemljišta: 735m2 Ulica i broj: Mali Babatov Broj soba: 2 sobe Spratnost: Prizemna Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Na struju Tekst oglasa Specijalna ponuda....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 29.800 €, 35,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.finanekretnine.com

Odlična lokacija. U prilici smo ponuditi na PRODAJU jednosoban STAN, na atraktivnoj lokaciji, površine 35 m2, koji se nalazi u Prijepolju, ul.Polimska, Podvaroš, drugi sprat. Sprat ima 2 stana, a ovaj deo zgrade 4 stana. Ima sledeće prostorije:predsoblje, velika soba, kuhinja sa izlazom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 27.500 €, 35,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lokal sa poslovnim prostorom u prizemlju od 21m2 sa magacinskim prostorom u podrumu od 14m2 , mokri čvor. Ispred lokala je parking prostor. Pogodan je za tihe delatnosti, zanatsku radnju, mini market. Poslovni prostor / Lokal, Sombor | Prodaja · 35m² · 27.500€.

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 27.000 €, 35,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se vikendica površine 35m2, na placu 54 ari, od čega je 40 ari placa pod sadnicama sipurka, koji aktivno radja i bere se svake godine, a na ostalih 14 ari je vikendica sa sadnicama oraha. Vikendica se nalazi u selu Bobovište, pored same asfaltirane ulice. Nema priključak struje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 31.500 €, 35,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 26.250 €, 35,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 25.000 €, 35,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižena prizemna kuća u Čukojevcu, 14 km udaljena od Kraljeva. Kuća je površine 35 m², delimično opremljena i spremna za useljenje. Nekretnina se nalazi na placu površine 5,06 a. Karakteristike kuće: Cena: 25.000 EUR Lokacija: Čukojevac, kuća je udaljena 14m od Kraljeva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 24.500 €, 35,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na Dorćolu, u strogom centru grada, na par minuta hoda od pešačke zone u Knez Mihailovoj ulici, tvrđave Kalemegdan, zoološkog vrta, Skadarlije, u neposrednoj blizini škola i vrtića. U potpunosti je renoviran i namešten, ima 35 m2 i nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 23.000 €, 35,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

DVORIŠNI STAN! Manji objekat, zaseban,od cvrste gradnje,više je kao manja kucica koja se koristi u povrsini od 42m2,od čega je stan 35m2,uknjiženo.U objektu se ne živi neki duži period te je potrebno sveobuhvatno osvežiti ga.Voda struja,sve u kući,pored asfalta,na parceli koja se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.750 €, 35,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen neuseljavan stan na Salajci. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe i hodnika. Poseduje sopstveno dvorište. Grejanje je na gas, stan ima svoj kotao i termostat. Pet friendly. Odmah useljivo. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 22.750 €, 35,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan nadomak Trošarine, opština Voždovac. Stan je novije gradnje sa liftom i površine 35m2. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 22.750 €, 35,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BOLJEVAC, 22.000 €, 35,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u naselju Rtanj, KO Ilino, opština Boljevac, u podnožju planine Rtanj, u prizemnoj stambenoj zgradi sa tri stana. izgrađeno između dva svetska rata, od cigle i betona. Sastoji se od: predsoblja iz koga se ulazi u dve manje prostorije (ostave i budućeg kupatila) i u kuhinju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šabačka, malo iznad Đeram pijace, lux namesten stan od 35,5m2, sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojena spavaca soba i kupatilo, zgrada je useljena pre godinu dana, sve u stanu je novo, ugaona, francuski lezaj, bela tehnika,plakari, masina za pranje i susenje, inverter klima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122695, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova. Prvo izdavanje! U ponudi je potpuno nov, luksuzno opremljen jednosoban stan modernog enterijera u mirnom delu Vračara. Stan poseduje kuhinju sa ostrvom, ugradne elemente, veliki plakar do plafona,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem potpuno renoviran i kompletno namesten stan,odmah useljiv .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104695, IV/VII, klima, lift. Lep stan, svetao kompletno namešten novim stvarima, nalazi se na super lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 19.250 €, 35,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan, idealan za život ili kao investicija. Nalazi se u mirnoj ulici u srcu Zemuna, na top lokaciji uz kej. U cenu uračunati svi troškovi (struja, voda, internet i tv) Minimum zakup: 6 meseci Funkcionalan raspored Blizina svih sadržaja Useljiv odmah –....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 18.900 €, 35,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov 1.5 stan na samom početku Telepa kod Lidl marketa. Stan je opremljen novom belom tehnikom, nameštajem i ostalim uredjajima. Stan je dvorišno orijentisan pa pruža dodatni mir. Za više informacija, možete nas kontaktirati na 066/8292-900 ili 065/8292-500, agencija za nekretnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao renoviran jednoiposoban stan od 35m² u ulici Mitropolita Stratimirovića na Autokomandi. Stan se nalazi na prvom spratu trospratne zgrade. Stan je kompletno namešten i opremljen - TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom, šporetom i....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Neimaru se iznajmljuje poslovni prostor od 35 m², koji je idealan za razne vrste delatnosti. Ovaj lokal nije direktno na ulici, što ga čini savršenim za delatnosti koje ne zavise od izloga i prolazne publike. U prostoru se nalazi potpuno opremljena kuhinja i kupatilo, što omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov namešten stan u Dositejevoj ulici, 5min od centra i Bulevara Oslobođenja. Nalazi se u novoj zgradi, na visokom prizemlju. Stan je dvorišno orijentisan Grejanje je na gas, po potrošnji. Dostupan od 01.02 Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 648)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>