• GoHome Professional
do 200 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 pogodan

  • Za upit "do 200 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 pogodan" pronađeno 202 nekretnina - prosečna cena 556 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 44000 eura
    • do 55000 eura (prosečna cena)
    • do 66000 eura
    • do 550 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • lift
    • podrum
    • uknjižen
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PARAĆIN, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u Paraćinu, pogodan kako za porodičan život, tako i kao investicija. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi ka svim prostorijama, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, svetle spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 47.000 €, 55,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokala u Kragujevcu - naselje Centar Sastoji se iz dva nivoa, donji je oko 35 m2 i gornji oko 20 m2. Pogodan za sve vrste delatnosti. .

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 50.920 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u samom centru Despotovca, na izuzetnoj lokaciji sa velikim potencijalom za izdavanje na kratkoročno i dugoročno. Blizina svih gradskih sadržaja, kao i manastira Manasije i turističkih atrakcija, čini ovu nekretninu idealnom za ulaganje. Prednosti stana: • Podno grejanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 pogodan'
39.000 €
39.000 €
27.000 €
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 22.000 €, 25,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovni prostor u centru, nalazi se u sastavu Tržnog centra na drugom spratu, površine 25m2.Sastoji se od prostorije za obavljanje delatnosti i toaleta.Ulaz u poslovni prostor je iz zajedničkog hodnika a ima i izlaz na veliku zajedničku terasu.Po podovima su keramičke pločice, stolarija....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 46.500 €, 53,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

* Na prodaju dvoiposoban stan u CENTRU grada. - Površina stana je 53 m2, stan se nalazi na 1. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Stan obuhvata hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom. - Stolarija PVC, nova trofazna struja. - Grejanje je....

 
 
 
  Poslovni prostor, KIKINDA, 29.000 €, 34,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Kralja Petra I, u blizini kružnog toka, prodaje se poslovni prostor korisne površine 34m2. Poslovni prostor pogodan je za obavljanje kancelarijske delatnosti, frizersko/kozmetičkog salona ili ordinacije. Shodno visini tavanice, u poslovnom prostoru je postavljena galerija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 59.500 €, 70,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118830, II/, terasa, pogodan za pp. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Makenzijeva, Sprat, Namešten.

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEPOLJE, 28.000 €, 33,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.finanekretnine.com

Na prodaju lokal u Prijepolja – 33 m² U prilici smo da Vam ponudimo lokal površine 33 m² , koji se nalazi u Aranđelovačkoj ulici , Prijepolje , u neposrednoj blizini Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srbije (MUP) i Republičkog geodetskog zavoda ( Služba za Katastar nepokretnosti).....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 40.000 €, 48,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je odmah useljiv dvosoban stan u odličnom stanju, bez dodatnih ulaganja. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, funkcionalne kuhinje sa trpezarijom, dve komforne sobe, kupatila i terase koja pruža dodatni prostor za odmor. Nekretnini pripada i podrum, što dodatno doprinosi praktičnosti.....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 48.000 €, 58,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.heroldo.com

Lep komforan lokal u sklopu zgrade u centru grada, pogodan za kozmetički salon ili kancelarije i slično. Klima, kamere. Prodaje se bez inventara. 58 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 51.000 €, 62,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU DVOSOBAN STAN U STROGOM CENTRU GRADA. NISKA SPRATNOST, POGODAN ZA POSLOVNI PROSTOR. TOPLA PREPORUKA! .

 
 
 
  Poslovni prostor, KOVIN, 25.000 €, 31,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal u staroj autobuskoj stanici , u potkrovlju, preko puta osnovne škole, u blizini pijace. Pogodan za adaptaciju u stan. For more information: Nebojša Pantelić Email: tutig@cat.rs ID NEKRETNINE: PP1 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2023.,

www.codex.co.rs

Predstavljamo ovaj izuzetan lokal u novoj zgradi, smešten na jednoj od veoma prometnoj lokaciji i pruža beskrajne mogućnosti za različite poslovne delatnosti. Lokal se nalazi u potpunoj novogradnji. Veliki i dobro osvetljeni prostor, idealan za izložbu proizvoda ili usluge. Prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji u WestTower zgradi u kondominijumu West u 65,izdaje se nov ,luksuzan kompletno namesten stan .Jugozapadno orijentisan svetao ,obasjan suncem i sa prelepim panoramskim pogledom.Ceo profil stana je u staklu sa elektronskim podizacima roletni .Stan ima izdvojeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru grada pa je ovo odlična prilika za sve kojima je lokacija presudna za obavljanje delatnosti. Prostor je površine 60m2, nalazi se na I spratu. Prostor je nov i dolazi sa kompletnom kancelarijskom opremom, što može biti velika prednost za potencijalne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 60.000 €, 75,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu, izdaje se komforan opremljen stan površine 75 m², na poslednjem spratu zgrade. Stan poseduje dve spavaće sobe, svetlu i prostranu dnevnu sobu sa izlazom na veliku terasu koja pruža prelep pogled i idealna je za uživanje i odmor. Lokacija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan za izdavanje na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Nemačke ambasade u ulici Kneza Miloša. Stan je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor namenjen tihoj delatnosti (kozmetički salon, agencija, advokatska kancelarija i sl.). Stan gleda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 27.500 €, 35,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lokal sa poslovnim prostorom u prizemlju od 21m2 sa magacinskim prostorom u podrumu od 14m2 , mokri čvor. Ispred lokala je parking prostor. Pogodan je za tihe delatnosti, zanatsku radnju, mini market. Poslovni prostor / Lokal, Sombor | Prodaja · 35m² · 27.500€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 46.748 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ IZDAVANJE – Luksuzan dvosoban stan 52m² – BW Metropolitan, Beograd na vodi Izdaje se moderno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 52m², u zgradi BW Metropolitan, u okviru prestižnog kompleksa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SVRLJIG, 25.200 €, 28,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan lokal poslovni prostor, u centru Svrljiga, unutar Tržnog centra, pogodan za razne delatnosti, trgovinsku, administrativnu, zdravstveno uslužnu, magacin. Uknjižene površine 28 m2, sa velikim staklenim portalima. Pored lokala, u prizemlju, nalazi se zajednički toalet....

 
 
 
  Stan, SVRLJIG, 34.000 €, 44,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u samom centru Svrljiga, sa pogledom na ulicu. Stan je u visokom prizemlju, pogodan je za stanovanje, ali i za poslovni prostor. Uz stan sleduju i podrumske prostorije i garažno mesto u dvorištu zgrade. Stan se prodaje bez stvari. Grejanje je ta. Površina stana je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 59.290 €, 77,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110520.Izdaje se polunamešten poslovni prostor ( 77 m2) na visokom prizemlju u Centru. Sastoji se od 4 prostorije i 2 sanitarna čvora. Grejanje je na tempomat i plaća se po potrošnji u sezoni. Pogodan je za ordinaciju, kozmetički salon, kancelarije i druge tihe....

 
 
 
  Stan, ODŽACI, 59.900 €, 78,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostran i funkcionalan stan u Odžacima, ukupne površine 78 m² plus terasa, smešten na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je dobro organizovan i pogodan za porodično stanovanje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari Košutnjak, nova VIP zgrada, četvorosoban stan .. / luksuzna zgrada, uredan ulaz, lift, termo fasada, funkcionalan svetao prostor pogodan i za pp, video interfon, elektro roletne, alu stolarija, viši plafoni, toplotne pumpe (grejanje i hlađenje), vpr/3, dvostran, hrast tarket,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari Košutnjak, prostor pogodan za kancelarije u novoj VIP zgradi .. / luksuzna zgrada, uredan ulaz, termo fasada, lift, funkcionalan svetao prostor pogodan za pp, video interfon, elektro roletne, alu stolarija, viši plafoni, toplotne pumpe (grejanje i hlađenje), vpr/3, dvostran,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal u centru Niša, u Tržno Poslovnom Centru Kalča, u prizemlju u blizini centralnog šetačkog dela Kalče, ukupne korisne površine 40m2, uknjižene 29m2 ( galerija oko 11m2). Pogodan za raznorazne uslužne delatnosti, advokatske kancelarije, predstavništva, kozmetičke salone....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komplet renoviran namešten trosoban stan opremljen novijim stvarima na na odličnoj lokaciji na Limanu III u blizini limanske ambulante,izdaje se za ne pušače,bez kućnih ljubimaca,pogodno za porodice i studente,useljivo odmah. Cena 750 evra,plus depozit. Vesna 0643281911....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 42.000 €, 56,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Konjarnik. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade u novogradnji sa liftom. Površine je 56m2 i nov je i neuseljavan stan, izuzetno pogodan i kao kancelarijski prostor. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAČAK, 57.500 €, 78,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal na odličnoj lokaciji u centru Čačka, 500 metara od pošte. Pogodan za razne delatnosti (advokatske kancelarije, ordinacije, agencije). Poseduje izlog. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 50.000 €, 55,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderno uređen stan površine 55 m² u Resavici, smešten u prizemlju stambene zgrade. Stan je funkcionalno i savremeno koncipiran, a sastoji se od: dnevnog boravka kuhinje sa trpezarijom jedne komforne spavaće sobe kupatila Enterijer je urađen u modernom stilu, sa pažljivo....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Golf Naselje, 39.000 €, 55,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Magacinski prostor u Zrmanjskoj ulici - centru Banovog brda U mirnom delu Banovog Brda izdaje se suterenski prostor od 55 m², funkcionalan i prilagodljiv različitim namenama. Struktura Predsoblje Velika glavna prostorija Pomoćna prostorija Mogućnost izvođenja mokrog čvora (toaleta)....

 
 
 
  Poslovni prostor, RUMA, 41.000 €, 45,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal od 45m2 u Železničkoj ulici, u blizini pijace. Sam centar, pogodno za salone, kancelarije, lokale Ima dva nivoa - prvi je u prizemlju, gde se nalazi i toalet, a drugi u suterenu zgrade - koristio se kao magacin. Grejanje centralno. Okrečen, bez ulaganja, spreman....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 43.000 €, 61,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju u Milatovcu, u blizini manastira Grnčarice i sale Balkan, kuća prizemlje i potkrovlje, površine 61 m2, na placu površine 1087 m2. Kuća je smeštena u mirnom delu naselja, na placu je i pomoćni objekat, i zasađeno je voće. Pogodno za svakodnevni život, za odmor, može se koristiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 23.100 €, 33,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:8081335 NOVI SAD, LOKAL, 33m2, BULEVAR. Izdaje se ulični prostor na odličnoj lokaciji blizu Bulevara oslobođenja. Prostor je pogodan za različite delatnosti, uključujući agencije za nekretnine, kancelariju, salon ili uslužne delatnosti. Lokal se nalazi na frekventnoj lokaciji....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 41.300 €, 59,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo BULEVAR PATRIJARH PAVLA - LOKAL ULIČNI 59 m2 , izlog, pogodan za razne delatnosti, gas, ODMAH USELJIV CENA mesečno 700 Evra + 700 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA – ULIČNI LOKAL 59 m2 - 700 Evra IZ 48127....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana 28m2+5m2(lođa) .. 28m2+5m2, 1.0, 3/4, klima, podno, ostava, lođa, interfon, renoviran. Izdaje se kompletno renoviran stan u srcu istorijskog....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 56.000 €, 80,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ukoliko ste u potrazi za komfornim poslovnim prostorom za Vašu delatnost, ovo je možda prava ponuda za Vas. Izdaje se poslovni prostor u kući u Durlanu. Površine je 80m2, sastoji se iz tri prostorije, kupatila, velike terase. Grejanje je putem inverter klime. Prostor je veoma funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 56.000 €, 80,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Od 01.09. izdaje se trosoban stan,od 80m2 ,pogodan za advokatske kancelarije ,knjigovodstvene agencije i druge delatnosti.Stan ima tri zasebne prostorije ,odvojenu kuhinu sa trpezarijom, kupatilo i tri terase.Stan se izdaje sa nameštenom kuhinjom.Potreban depozit i agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan, renoviran, stan u samom centru grada, na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom i interfonom. Stan se izdaje prazan sa opremljenom kuhinjom i kupatilom ali postoji mogućnost dogovora i opremanja sa drugim nameštajem. Prostorije: predsoblje, tri odvojene sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan ulični lokal površine 66m2. Pogodan za razne vrste delatnosti. Ispred lokala se nalazi prostran parking. Dobro osvetljen, vidljiv sa mogućnošću postavljanja velike reklame, ceo prednji deo lokala u portalima. Lokal poseduje 2 kupatila. Centralno grejanje. Po potrebi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Zemunu sa 2 spavaće sobe, u ulici Jovana Ljubinkovića Pube, blizu Novogradske, sa velikim dnevnim boravkom i zastakljenom terasom. Prethodno živeli samo vlasnici stana, stan u odličnom stanju. Na 10 minuta pešaka od centra Zemuna i keja. U blizini autobuskih stanica, Idee i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 198)

<< <1 2 3 4 5> >>