• GoHome Professional
do 190000 eura što manji opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 190000 eura što manji opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura što manji opremljen

  • Za upit "do 190000 eura što manji opremljen" pronađeno 8 627 nekretnina - prosečna cena 2.264 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • za studente
    • 1.sprat
    • 4.sprat
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RAŠKA, 51.000 €, 28,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan, kompletno opremljen studio površine 28 m², koji se nalazi na Kopaoniku, u Vikend naselju, u kompleksu Milmari. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, kupatila I terase. Studio je moderno opremljen sa kvalitetnim nameštajem i tehnikom.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 51.000 €, 28,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan, moderno opremljen apartman u jednom od najlepših hotela na Kopaoniku, nadomak svih važnih sadržaja. Hotel ima četiri zvezdice, zatvoreni bazen, spa i wellnes centar, igralište za decu i restoran koji nudi jela lokalne kuhinje. Apartman se nalazi....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 50.500 €, 28,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je garsonjera površine 28m2, smeštena na visokom prizemlju zgrade, udaljena svega 800m od šetališta. Ova kompletno opremljena garsonjera sastoji se iz: komforne dnevne sobe, kuhinje, kupatilo, hodnik i terasa. Garsonjera poseduje i podrumski prostor, idealan za dodatno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 50.000 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Otvoren za ponude, sa ili bez posrednika! Prodajem uknjižen stan (garsonjeru) u širem centru Novog Sada (socijalno), 28m2 (27,79), suteren, delimično opremljen - vidi slike, na bukvalno 1000 koraka od Miletićevog spomenika (gradsko jezgro). Pogodno za učenike, studente, kancelariju,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 44.560 €, 28,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Odlična garsonjera na atraktivnoj lokaciji na Zlatiboru. Nalazi se odmah preko puta Zlatiborskih konaka. Garsonjera se prodaje potpuno opremljena i pogodna je kako za boravak tako i za izdavanje. U sklopu kompleksa se nalazi parking, bazen, teretana i sauna koje vlasnici stanova imaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se studio – Beograd na vodi, zgrada Metropolitan Površina: 28m² | 4. sprat Mogucnost izdavanja garaznog mesta po ceni od 100eur. Moderan i funkcionalan studio apartman u luksuznoj zgradi Metropolitan, u okviru kompleksa Beograd na vodi. Stan se nalazi na četvrtom spratu, potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 15.400 €, 28,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan mali stan, na fantastičnoj lokaciji, nudi savršen raspored koji uključuje ulazni hodnik sa prostorom za jakne i obuću, veoma komforno kupatilo sa tuš kabinom i veš mašinom, odvojenu kuhinju, dnevnu sobu pristojne veličine sa trpezarijskim delom i manju spavaču....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 14.000 €, 28,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimao jednosoban stan u strogom centru grada, u Makedonskoj ulici u neposrednoj blizini Doma omladine. Stan je kompletno renoviran i moderno opremljen. Dvorišno je orijentisan tako da je izolovan od buke. Svetao sunčan. Stan je dobro koncipiran bez gubitka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 154.500 €, 29,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzno opremljenu garsonjeru na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan je u odličnom stanju, bez ikakvog ulaganja, lux opremljen i prodaje se kompletno namešten sa tehnikom kao na fotografijama. Idealnan za izdavanje ili stan na dan. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 154.500 €, 29,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Uknjižena, luksuzno opremljena, komforna garsonjera nadomak pešačke zone i Pupinove palate. Atraktivna lokacija. Stan se prodaje sa kompletnim enterijerom sa fotografija. Nalazi se na III spratu četvorospratne zgrade sa liftom. Klima, alar, tv,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.888 € na 144.888 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 144.888 €, 29,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 149.888 €
10.05.2026 - 144.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Prve pruge, u kraju poznatom kao Retenzija, na samoj granici Opština Novi Beograd i Zemun, MAGNAT prodaje LUX opremljen jednosoban stan od 29m2, na I spratu (od ukupno 6 spr.), u zgradi iz osamdesetih godina izgradnje, sa 2 Lifta. PROSTORIJE: Antre,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 133.900 €, 29,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzno opremljenu garsonjeru na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan je u odličnom stanju, bez ikakvog ulaganja, lux opremljen i prodaje se kompletno namešten sa tehnikom kao na fotografijama. Idealnan za izdavanje ili stan na dan. Lift, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 118.450 €, 29,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan u prizemlju, na Novom Naselju, koji je uknjižen kao garsonjera, ali poseduje dograđenu spavaću sobu, koja je trenutno u procesu uknjižbe. Stan se nalazi u mirnoj ulici, punoj zelenila, parkinga i u neposrednoj blizini autobuskih stanica gradskih linija i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 116.400 €, 29,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam fenomenalnu garsonjeru na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan je u odličnom stanju, bez ikakvog ulaganja, lux opremljen i prodaje se kompletno namešten sa tehnikom kao na fotografijama. Idealnan za izdavanje ili stan na dan. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 116.400 €, 29,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

NAŠA PREPORUKA!!! Nudimo Vam na prodaju fantastičan i luksuzno opremljen stan u centru grada, gde Vam je sve na par stotina koraka. U cenu je uračunat kompletan nameštaj sa tehnikom, tako da trebate uneti samo lične stvari i uživati u ovoj nekretnini. Pozovite nas i zakažite gledanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 111.240 €, 29,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno opremljena garsonjera, sa korišćenjem parking prostor+++Agencijska oznaka stana 1064100. Odlična lokacija stana, idealna za izdavanje zbog svoje lokacije i blizine centra grada. Garsonjera se prodaje komplet opremljena. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Kontakt:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 108.150 €, 29,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je moderna i funkcionalna garsonjera površine 29 m², smeštena u strogom centru Novog Sada, u kvalitetnoj i održavanoj novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu i orijentisan je ka mirnoj strani, što ga čini svetlim i prijatnim za boravak. Zahvaljujući lokaciji i strukturi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 106.430 €, 29,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Opremljena garsonjera 29m2, BULEVAR EVROPE+++ Agencijska oznaka 1063488 Na prodaju garsonjera u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 105.000 €, 29,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100948. CENA stana 105 000e + 3% agencijske provizije. Kompletno opremljena garsonjera, sa korišćenjem parking prostor. Odlična lokacija stana, idealna za izdavanje zbog svoje lokacije i blizine centra grada. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Kontakt:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 104.545 €, 29,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderno opremljena i potpuno nameštena garsonjera na jednoj od najtraženijih gradskih lokaciji na Podbari. Stan se nalazi na svega nekoliko minuta hoda od centra grada, Dunavskog parka, reke Dunav i svih važnih sadržaja koje Novi Sad nudi. Garsonjera se nalazi na drugom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 103.000 €, 29,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se renovirana garsonjera – Zvezdara, Kladovska ulica Na prodaju kompletno renovirana garsonjera od 29 m², smeštena u zgradi novije gradnje u Kladovskoj ulici, na odličnoj lokaciji – u neposrednoj blizini Gradske bolnice na Zvezdari. Stan je u odličnom stanju i ne zahteva dodatna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 99.000 €, 29,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dobar 1.5 soban stan u novijoj, odlično održavanoj zgradi iz 2018. Ima svoje parking mesto i pripadajući podrum. Miran kraj, zgrada sa malo stanova i svojim parkingom. Stan je uknjižen na 29m2 a u podu ima 44m2 zbog kosina koje se nalaze u svim prostorijama, veoma svetao, dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 98.880 €, 29,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je moderno opremljena i potpuno nameštena garsonjera na jednoj od najtraženijih gradskih lokaciji na Podbari.Stan se nalazi na svega nekoliko minuta hoda od centra grada, Dunavskog parka, reke Dunav i svih važnih sadržaja koje Novi Sad nudi.Garsonjera se nalazi na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 95.700 €, 29,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan 29m2 na Ribljoj pijaci, prodaje se namešten i opremljen stvarima i tehnikom. U dvorištu zgrade postoji parking za stanare. Stan je iznajmljivan kao Stan na dan i uspešno poslovao nekoliko godina te se taj posao može nastaviti ili stan koristiti za lične potrebe.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 95.000 €, 29,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

KOPAONIK, STARA PLANINA, apartman, 38m2 (29m2). Prodajemo izuzetan, kompletno namešten i moderno opremljen stan apartmanskog tipa, površine 38 m² (uknjžen na 29m2), smeštajnog kapaciteta za 4 odrasle osobe, koji se nalazi na trećem spratu u sklopu novog apartmanskog kompleksa “Srebrna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 93.730 €, 29,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1100545 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju garsonjera u Sremskoj Kamenici u neposrednoj blizini O.Š."Jovan Jovanović Zmaj". KOMPLETNO OPREMLJENA, sa svim stvarima u ceni. Uz stan ide i PARKING MESTO u dvorištu zgrade, sa nadstrešnicom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 89.700 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1054380 NOVI SAD, NOVO NASELJE - ŠONSI , GARSONJERA STAN, 29 m² Iz ponude izdvajamo odličnu garsonjeru stan od 29 m² na lokaciji Novo Naselje - ŠONSI. Nekretnina je u kvalitetno građenoj zgradi, odličan raspored stana. Soba je vrlo prostrana, veće kvadrature, pravilnog oblika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 89.600 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Strogi Centar grada, blizina pešačke zone. +++Agencijska oznaka stana 1061790. Komplet opremljena garsonjera, na drugom spratu. Manji stambeni objekat. Nekretnina odlična za izdavanje. Uknjžba u idealnom delu trenutno, podnet zahtev za prenamenu uknjizbe 1/1. Kontakt 061/31-95-394,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 88.400 €, 29,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102593, cena nekretnine je 88.400e sa uključenom agencisjkom provizijom, Novi Sad, Centar, 29 m2, jednosoban, četvrti sprat od pet u zgradi sa liftom. Ekskluzivna prodaja naše agencije. Ulica mala i ušuškana a stan dodatno pozicioniran ka dvorištu. Ulica Aleksandra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 87.550 €, 29,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetnu priliku – fenomenalno skladno ukomponovan jednoiposoban stan od 29 m² grejne površine (31 m² sa terasom), smešten u novoizgrađenoj zgradi sa sopstvenim parking mestom. Ovaj stan je savršen spoj funkcionalnosti, modernog dizajna i komfora, idealan kako za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 87.550 €, 29,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan i potpuno nov stan u mirnoj ulici na Adicama, u zgradi završene 2025. godine. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi i poseduje sopstveni parking mesto u dvorištu. Stan je kompletno opremljen nameštajem i tehnikom, sve novo i nekorišćeno – kupac odmah dobija....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 29,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju opremljena garsonjera u blizini centra, osnovne škole, i svih ostalih sadržaja. Odlična lokacija za izdavanje, dobra investicija. Nalazi se na drugom spratu od tri, ima lift. 0628966003 Veljko .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 83.640 €, 29,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan jednosoban stan u najlepšem delu Nove Detelinare. Zgrada je prelepe arhitekture, kvalitetno građena. Stan je funkcionalnog rasporeda, lepo enterijerski urađen, toplih boja, čist i svetao, opremljen sa kvalitetnim nameštajem i uređajima, tako da nakon isplate....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 83.430 €, 29,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastičan jednosoban stan u srcu Sremske Kamenice! Stan se nalazi u novogradnji, moderno je opremljen, svetao, funkcionalan i spreman za useljenje. Idealna prilika za one koji traže kvalitet, mirno okruženje i udoban životni prostor. Za više informacija pozovite naše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 83.000 €, 29,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lepa i prostrana garsonjera na dobroj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, Poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, a takodje ima i lepu terasu. Uz stan se dobija i parking mesto u dvoristu zgrade. Stan se nalazi u novijoj zgradi, grejanje je na kalorimetre,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 81.000 €, 29,00 m2 cca 2790 €/m2