• GoHome Professional
do 190000 eura što manji do 70 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 190000 eura što manji do 70 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura što manji do 70 m2

  • Za upit "do 190000 eura što manji do 70 m2" pronađeno 66 164 nekretnina - prosečna cena 2.360 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, BELI POTOK, 19.000 €, 14,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 105905. Autolift, klackalica. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena niža od 35.000€ posrednička provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Centar, 24.000 €, 14,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:9000454....Prodaja garažnih mesta Novi Sad, Valentina Vodnika. Na prodaju garažna mesta u suterenu zgrade. Za više informacija nazovite naznačen kontakt. Valentina Vodnika.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Lion, 17.000 €, 14,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Parking mesto u podzemnoj garaži, u podrumu nove zgrade sa ukupno pet spratova. Autolift, parking mesto na klackalici dole. Oglašena cena je sa uračunatim Pdv-om. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Voždovac, 22.000 €, 14,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se parking mesto od 14m2 u garaži u Ibarskoj ulici na Voždovcu. Ulazak u garažu je pristupačan i širok. Parking mesto je obeleženo plavom bojom. Visina kada se podigne klackalica je 165cm. Garažno mesto je u ekskluzivnom oglašavanju i može kupiti jedino posredovanjem putem....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 28.000 €, 14,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude izuzetno komforno garažno mesto u novogradnji New Minel na Novom Beogradu, na Tošinom bunaru. Nalazi se na -2 nivou. Postoji mogućnost kupovine više garažnih mesta. Agencijska provizija 750e. Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 18.000 €, 14,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Sva parking mesta su na nivou -1 Pristupa se rampom sa rolo vratima Kvalitetna novogradnja sa video nadzorom U ponudi je 5 garažnih mesta sa rasponom cene od 18.000 do 25.000eura. Agencijska nadoknada iznosi 1.000e . .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 40.000 €, 14,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garažno mesto na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, na opštini Vračar. Zahvaljujući atraktivnoj poziciji i velikoj potražnji za parkingom u ovom delu grada, predstavlja idealno rešenje za stanare, ali i odličnu investiciju za izdavanje. Garažno mesto se nalazi na -2 nivou podzemne....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 35.000 €, 14,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo odličan lokal u blizini Trošarine i Vojvode Stepe. Prostor idealan za otvaranje kancelarije, kozmetičkog ili frizerskog salona i raznih drugih namena. Prostire se na 14 m², i deo je unutrašnjeg kompleksa zgrade, što pruža dodatnu sigurnost i mir. Smešten....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Spens, 26.530 €, 14,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Tel: 021/662-0001 .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 26.000 € na 23.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Vračar, 23.000 €, 14,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 26.000 €
17.04.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto, tipa klackalica, donja pozicija u zgradi novijeg datuma uknjiženo na vlasnika bez tereta. Kontakt: Miloš Lukovac, 060/4490 -080 ... Prikaži broj . Agencijska provizija 2% Garaza, Beograd - Južni Bulevar | Prodaja · 14m² · 23.000€.

 
 
 
  Garaža, SUBOTICA, 5.000 €, 14,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se parkig mesto u dvorištu novosagrađene zgrade nedaleko od centra grada. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 17.300 €, 14,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2022.,

www.indomio.rs

Garažno mesto u suterenu zgrade .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Podbara, 23.000 €, 14,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo suterensku garazu na Podbari, u Almaškom kraju. Garaža je u suterenu zgrade, površine je 14m2. Papirološki uredna, vlasnik 1/1. Pogodna je za manji auto ili magacin zbog prilaza. Dimenzije su sledeće : dubina 4,38 , širina 3 i visina 2m, s tim što je ulaz širine 2,40m. Agencijska....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 25.500 €, 14,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garažno mesto površine 14m2 na savremenoj polu-automatskoj platformi. Nije klackalica već savremeni sistem (kombi lift) za parkiranje vozila sa 11 garažnih mesta. Pozivom broja mesta vam dolazi vaše mesto sa autom. U garažu se ulazi preko rampe (nije auto lift) sa daljinskim za otvaranje....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 26.000 € na 23.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 23.000 €, 14,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 26.000 €
17.04.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto, tipa klackalica, donja pozicija u zgradi novijeg datuma uknjiženo na vlasnika bez tereta. Kontakt: Miloš Lukovac, 060/4490-080. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 47.380 €, 14,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam garsonjeru od 14m2. Odlična kao investicija, trenutno je izdata za 230e. Kompletno renovirana od poda do plafona. U okolini se nalaze škole, vrtići, sve što je neophodno za život. Autobuska stanica je 2 min laganog hoda od stana. Za više informacija kontakitrajte....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 36.000 €, 14,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Garaža na I sptaru u zgradi sa garažama. 14 m2 ... Za perezentaciju iste pozovite: 065/3858-888 Dančo lic, 322 ili na www.status-nekretnine.com A57-22365 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 39.000 €, 14,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102505. Cena stana 39.000eu +3% agencijske provizije. Garsonjera uknjižene površine 14m2, tri kvadrata pridodata stanu. Prizemlje u manjem stambenom objektu. Gasno grejanje. Ukniženo bez tereta. Kontakt 064/823-6 6-05 Prikaži broj , 427-088 Garsonjera,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 37.000 € na 34.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 34.000 €, 14,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 37.000 €
06.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižena garsonjera površine 14m2 u ulici Braće Jovanović u Pančevu. Garsonjera se sastoji od ulazne zone, kupatila i kuhinje sa dnevnim broravkom. U zgradi postoji centralno grejanje. Garosnjeru je moguće proširiti za 20m2. Pored garsonjere se nalazi prostorija koja se....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Rotkvarija, 26.000 €, 14,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garaža u dvorištu zgrade u blizini Socijalnog i Bulevara oslobođenja, ulica Slovačka, površine 14m2. U cenu uračunata agencijska provizija. Uknjiženo, 1/1 bez tereta. Registar posrednika 1500, br. licence 2158 A-NEKRETNINE Kontakt broj 061/61-40-565 i 069/640-221 .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 35.000 €, 14,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo garazno mesto u novoj zgradi na Vracaru kod Kalenic pijace. Nalazi se na -2 nivou, na donjoj klackalici. Uknjizena je na 14,5 m2˛ a ulazak u garazu omogucen je direktno iz lifta. Visina donje klackalice iznosi 1,65 m, duzina 5 m, dok je sirina, bez spoljnih retrovizora,....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 26.000 €, 14,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto površine 14 m² na Adamovićevom naselju. Garaža se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, sa lakim pristupom i dovoljno prostora za parkiranje većih vozila. Ulaz je obezbeđen, što pruža dodatnu sigurnost za vaše vozilo. Lokacija je izuzetno pogodna – miran kraj....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 21.000 €, 14,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Razradjen lokal, po povoljnoj ceni, može se koristiti za više različitih delatnosti. U neposrednoj blizini Opšte bolnice u Jagodini. Tržni centar Most. Može i zamena za stambeni prostor, dolazi u obzir i izdavanje lokala. Uknjižen, privatna svojina 1/1. Preporuka agencije. Poslovni....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno pozicionirano i komforno parking mesto u podzemnoj garaži kompleksa New Minel, na Novom Beogradu (Tošin bunar). Lako pristupačno i pogodno za svakodnevnu upotrebu. Postoji mogućnost kupovine više parking mesta. Jedinstvena prilika za kupovinu parking mesta na izuzetno traženoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 25.000 €, 14,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parking mesto u garazi na opstini Zvezdara, u ulici Cvetanova cuprija. Nalazi se u novoj zgradi, ima struju, video nadzor. Daljinsko je otvaranje. Uknjizeno. Informacija o agencijskoj proviziji se nalazi na sajtu Favorita. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 27.500 €, 14,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u TC Mondo na prvom spratu od dva. Pogodan za izdavanje. Video nadzor, obezbeđenje. Lokal se sastoji iz jednog odeljenja, dok su toaleti raspoređeni po svakoj etaži. Agencijska provizija 2%. Za više informacija kontakt telefon 063/384-428 Vladimir .

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 36.000 €, 14,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi adaptirana garaža u naselju Borča ukupne površine 22 m2.Odlična lokacija, centar 2 u blizini pijace i doma zdravlja. Renovirana,prodaje se nameštena. .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Betanija, 24.200 €, 14,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto površine 14,37 m² u suterenu nove zgrade, u blizini Kliničkog centra, u naselju Jodna Banja, Novi Sad. Garažno mesto je uknjiženo 1/1, što obezbeđuje sigurnu i urednu kupovinu. Za više informacija pozovite: 065 385 88 81, Irena www.status-nekretnine.com A57-22489....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 63, 25.000 €, 14,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u novogradnji. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25545. Garaza, Beograd - Blok 63 | Prodaja · 14m² · 25.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 24.300 €, 14,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128817, struja, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Poslovni prostor / Lokal, Novi Sad - Grbavica | Prodaja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 23.000 €, 14,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U novijoj zgradi, nivo -2, garazno mesto, klackalica. Visina 1,5m, sirina 2,8m, duzina 5m. Informacija o agencijskoj proviziji se nalazi na sajtu Favorita. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Sajam, 18.800 €, 14,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Parking mesto u dvorištu Sajam kompleksa veličine 14m2. Pozicioniran u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Sajma, više trgovinskih i ugostiteljskih objekata. Uknjiženo. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085) Garaza, Novi Sad....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Karaburma, 23.000 €, 14,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompletno renovirana garaža sa segmentim vratima. Mirijevski bulevar odmah posle TC Karaburma. Uz garažu se dobija i parking mesto ispred garaže. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja Agent: Milena Kalezić br. licence 1993 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg.....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 25.000 €, 14,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se u Zemunskim kapijama, garaža-parking mesto, 14m2, -2 nivo, odlična pozicija. Uknjiženo. Minimalna agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja Agent: Aleksandar Ocokoljić br. licence 2029 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br. 339. 011/26-20-734 . .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 49.000 €, 14,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125931, PR/, izlog, klima, lokal. Lokal unutar Cvetkove pijace. 14 kvm, mokri cbor. Ima veliki izlog. Sredjen. Izadje se za 550 eur sada. Dobar kao investicija I za biznis. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 30.900 €, 14,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan višenamenski lokal. Nalazi se u centru grada. Uknjižen 1/1. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Lekino Brdo, 21.500 €, 14,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto u stambenoj zgradi u ulici Braće Kovač, na odličnoj i traženoj lokaciji. Garažno mesto se nalazi u podzemnoj garazi (donja klackalica), sa lakim i komfornim prilazom. Pogodno za parkiranje svih tipova vozila, uključujući i veće automobile. Prostor je obeležen....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 25.000 €, 14,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gara��no mesto u novogradnji. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARA��A, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25545. .

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 28.000 € na 34.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, BEOGRAD, Terazije, 34.000 €, 14,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 28.000 €
10.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeno-poslovni kompleks The One pruža novu generaciju poslovnih i životnih iskustava koja podržavaju luksuzan, aktivan i udoban životni stil i brinu o udobnosti svojih stanovnika. U okviru kompleksa, izdvaja se veći broj lamela što omogućava mali broj stanova po jednoj lameli.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Detelinara, kompletno renovirana garsonjera na Detelinari kod Pilota, bez ulaganja ! Agencijska oznaka stana 1101056 , Novi Sad, Detelinara. Stan je kompletno renoviran, bez ulaganja, trenutno pod zakupom od 230e. Odlična investicija ! Nalazi se na IV spratu, centralno grejanje ,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 52.200 €, 14,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi! Garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija, na samo 5 minuta hoda do centra grada! Ova nekretnina predstavlja odličnu investiciju, idealnu kako za život tako i za izdavanje! Uknjižena je 1/1 na vlasnika, a moguća je kupovina putem kredita. Za više informacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 58.350 €, 14,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u Zmaj Jovinoj! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 417)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>