• GoHome Professional
do 190000 eura što manji barem 70 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 190000 eura što manji barem 70 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura što manji barem 70 m2

  • Za upit "do 190000 eura što manji barem 70 m2" pronađeno 48 000 nekretnina - prosečna cena 1.181 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 739 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SURČIN, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivna prodaja 2,5 stana u kući u Surčinu, od 63m2, na samom ulazu u Surčin, blizu glavne ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, iznad je tavanski prostor. Do stana se dolazi metalnim stepenicama, na terasu sa tremom. Stan je vrlo ukusno namešten, čist i uredan. Sastoji se iz....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Želite luskuz a da ne budete u stanu ili apartmanu kada dođete na odmor, volite mir i tišinu, prirodu i zelenilo? Tvrdimo da u ponudi imamo ono što Vam treba. Predstavljamo Vam “DAVID RESIDENCE VILLAS”. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.000 €, 63,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan renoviran trosoban stan! U neposrednoj blizini autobuske stanice, pijace, marketa,Sajma. Nekretnina poseduje 2 terase, 2 kupatila - u oba kupatila tuš kabina. Bez dinara ulaganja! Mogućnost iznajmljivanja garaže u sklopu zgrade. Za više informacija, pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 77.710 €, 63,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposoban stan u izgradnji, sa povratom PDV-a za kupce prve nekretnine. U novoj zgradi, sa manjim brojem stanova, na lokaciji koja pruža maksimalnu udobnost i praktičnost života, pažljivo odabranoj da zadovolji potrebe svakog kupca. Visok kvalitet gradnje i opreme, najfinija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.000 €, 63,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban lepo sređen ,polunamešten stan u Rumenačkoj ulici,pored Sajma. Sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,otvorenog tipa.Kuhinjski elementi od medijapana sa ugrađenim kuhinjskim aparatima.Zatvorena terasa,spavaća soba sa francuskim balkonom,ostava,kupatilo.Dodatno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 95.000 €, 63,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1048721…PETROVARADIN, DVOSOBAN, 63M2. Na prodaju NOV HITNA PRODAJA Oglašavamo prodaju dvosoban stana u Petrovaradinu, u poznatom, mirnom i lepom kraju punom zelenila. Stan se nalazi na petom spratu, u zgradi sa novim liftom koji ide do četvrtog sprata. Iz ove ulice ste autobuskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 168.800 €, 63,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U širem centru Novog Sada prodajemo stan u izgradnji,rok završetka leto 2025. godine.Standardni paket opreme,centralno grejanje na kalorimetre,kupci prve nekretnine imaju pravo na povrat PDV-a. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 203.790 €, 63,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054011.....Prodaja trosobnih stanova Novi Sad, Kej-centar 63 m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 157.500 €, 63,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Bulevaru Patrijarha Pavla, Novi Sad. Stan je u izgradnji. Rok početak 2028. godine. Slobodni stanovi su vam na raspolaganju na spratovima: 2. i 4. Grejanje će biti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 138.800 €, 63,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vojvode Mišića, Medijana, 138800€, 63m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Vojvode Mišića, Medijana Vojvode Mišića.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 160.000 €, 63,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Poslovni prostor, Jovana Subotića, Novi Sad, 160000€, 63m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Poslovni prostor, Jovana Subotića, Novi Sad....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 116.800 €, 63,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivno vam predstavljamo dvosoban,potpuno renoviran stan u krugu Kliničkog centra,Novosadskog sajma.Odlična lokaciji,u blizini su Bulevar ,Centar grada. Dobra povezanost autobuskim linijama sa ostalim delovima grada. Odličan raspored prostorija.Nova pvc stolarija,sigurnosna vrata,novo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 190.000 €, 63,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlican stan na Kanarevom Brdu, u neposrednoj blizini Borske ulice na Miljakovcu. Dvostrano orjentisan stan, kompletno renoviran, izutno iskoriscen prostor, pravougaono predsoblje, antre, iz kojeg se ide u sve prostorije. Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, dnevne sobe, kuhinje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 8081255. NOVI SAD, BULEVAR, LOKAL, 63m2. Oglašavamo prodaju uličnog lokala u dva nivoa površine 33m2 u donjoj etaži, i 30m2 na galeriji koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji - u blizini Futoške pijace. Lokal je ulični i ima izlog. Kuhinja i kupatilo su potpuno opremljeni. Prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 125.250 €, 63,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetno komforan, stan sa fantastičnim rasporedom, u novijoj kvalitetno građenoj zgradi. Prodaje se kompletno namešten sa izuzetno lepim nameštajem. Uz stan se može kupiti i garažno mesto od 15m2 u suterenu zgrade po ceni od 15.500e. Uknjižen! Odmah useljiv po isplati. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.600 €, 63,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam fenomenalan dvosoban na Novom Naselju, u prelepom mirnom kraju, na potezu Bistrica. Nekretnina je kompletno renovirana i odmah useljiva. Prednost je komunikacija iz hodnika u sve prostorije, komforan dnevni boravak (trpezarija) sa predivnom terasom. Kuhinja fizički....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 134.320 €, 63,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 91.670 €, 63,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan 63m2, kompletno namesten sa idealnim rasporedom. Stan se nalazi na I spratu sa pogledom na novi park i Bul. Evrope, (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052608 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 177.436 €, 63,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130777, III/III, lift. *NOVA DETELINARA LUX* 4,0-ban stan 63,37 m2. BEZ TERASE. IZUZETNO MODERAN. Svaki metar stana max.iskorišćen! Privatni ulaz do stana. Parketirano stepenište! Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan, dnevni boravak 13,10 m2, 3 spavaće sobe, 11,77 m2,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 195.000 €, 63,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Neznanog junaka, Savski venac, 195000€, 63m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Neznanog junaka, Savski venac Neznanog junaka.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.000 €, 63,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Blagoja Parovića, Medijana, 155000€, 63m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Blagoja Parovića, Medijana Blagoja Parovića.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 137.000 €, 63,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi sa dva lifta na desetom spratu (nije poslednji), uknjižene površine 52m2 + lođa. Po strukturi je dvosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa izlazom na lođu, odvojene kuhinje, odvojene trpezarije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 173.250 €, 63,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u staroj gradnji na petom spratu sa liftom.Veliki dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba sa direktim izlazom na terasu koja pruža predivan pogled. Stan je kompletno renoviran. Useljiv odmah.U centru grada na samo par minuta hoda od parka Kalemegdan, Knez Mihailove,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 151.200 €, 63,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je odličan dvoiposoban stan površine 63 m2, u novogradnji na odličnoj lokaciji na Ledinama, u neposrednoj blizini Pečenjare Ledine. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom ( open-space koncept), dve spavaće sobe, kupatila, terase. Stan je uknjižen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 108.150 €, 63,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Fantastičan komforan dvosoban stan na Keju. Stan je odlične strukture, iz hodnika u sve prostorije, sa kuhinjom koja je fizički odvojena sa prirodnom ventilacijom. Stan je u izvornom stanju i useljiv je odmah po isplati. U cenu stana ulazi i garaža od 18m2. Za više informacija pozovite.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Nov, uredan stan, na početku Boleča. Svetao, topao, hrastov parket, alu stolarija. Grejanje na norveške radijatore u sobama, plus klima u trpezariji. Uknjižen na 49m2, mereno sa terasom i ostavom 63m2. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 165.000 €, 63,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126741, II/IV, lift, terasa, uknjižen, parking. Na prodaju odličan namešten trosoban stan na Telepu u Prešernovoj ulici na drugom spratu sa liftom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila,, terase sa ostavom, zaseban toalet i hodnik.....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 116.500 €, 63,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1050661Prodaja apartmana Vrdnik, centar, trosoban 63m2. Predvidjen rok završetka je februar-mart sledeće godine. Prestižan stambeni kompleks zatvorenog tipa u centru i neposrednoj blizini banje sa nadaleko poznatim termalnim izvorima. Sam kompleks će svojim budućim stanarima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 152.500 €, 63,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Gold nekretnine predstavlja trosoban stan na prodaju na Telepu, u Novom Sadu, udaljen svega tri minuta hoda od Bulevara patrijarha Pavla. Stan se nalazi na prvo spratu. Projektovana površina iznosi 63 m². Objekat je izgrađen prema savremenim građevinskim standardima, dok....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 111.355 €, 63,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo elitni stambeno poslovni objekat,koji se nalazi u samom centru Inđije na šetalištu. Savršeno mesto za život u blizini pošte,škole,vrtića,velikih marketa i Doma Zdravlja,mesto na kom ćete osetiti privilegiju savremenog života,koji podrazumeva pametnu zgradu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.000 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen. Dodatno sređivan stan. Prazan, odmah useljiv svetao na extra lokaciji. Zgrada uvučena od buke, puno zelenila. Stan je odmah useljiv po isplati, u ceni su uračunati kuhinja sa tehnikom i plakar u hodniku. Mogućnost kupovine na kredit. Pozovite nas za više informacija. https://spens-nekretnine.rs/prodaja-stan/novi_sad-telep/509917....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 185.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 160.000 €, 63,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 185.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan, šarmantan stan na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici! U ponudi je funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju, smešten na četvrtom spratu novije, uredne i održavane zgrade sa liftom, na jednoj od najatraktivnijih lokacija ovog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 93.730 €, 63,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan u dobro održavanoj zgradi. Ima mogućnost preuređivanja u dvoiposoban stan. U blizini: škola, vrtići. MEGA-marketi, pošta, banke. Odlična povezanost gradskim prevozom sa svim delovima grada. Uknjižena nekretnina 1/1 na vlasnika pa je moguća kupovina i putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 69.000 €, 63,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE DVOIPOSOBAN STAN POVRŠINE 63M2 NA STAROJ DETELINARI. SASTOJI SE OD DNEVNOG BORAVKA, DVE SPAVAĆE SOBE, ODVOJENE KUHINJE, KUPATILA, OSTAVE I TERASE. U SVE PROSTORIJE SE ULAZI IZ PREDSOBLJA. STAN JE DVOSTRANO ORJENTISAN A ULICA NA KOJU GLEDA JE VEOMA TIHA SA PUNO ZELENILA.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 145.940 €, 63,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Tražite stan u izgradnji koji će Vas oduševiti? Na pravom ste mestu, predstavljamo Vam odličnu izgradnju sa rokom završetka, leto 2025. godine. Fantastičan kvalitet gradnje tako i opreme stana i same zgrade. Odlično strukturno raspoređeni stanovi i savršena idejna rešenja svakog stana.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 171.000 € na 164.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 164.000 €, 63,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 171.000 €
20.03.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

PRODAJA STANA – RAKOVICA – SNEŽANE HREPEVNIK – 63m²-164.000.00 eur Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran stan površine 63m², smešten u ulici Snežane Hrepevnik, opština Rakovica. Uz stan se može kupiti poslovni prostor koji je u zgradi preko puta ovog stana, površine 9m2 po ceni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 161.490 €, 63,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi komplex na atraktivonoj lokaciji. Rok izgradnje je septembar 2025. godine. Mogućnost refundacije PDV-a! Premium kvalitet gradnje i opreme: - Fasada: Demit fasada u debljini od 15 cm! Blok Klimablok Aku 25cm testiran i do 54 dB zvučne izolacija, sa preko 100 termokomora. - Keramika:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.790 €, 63,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Strukturno odličan trosoban stan! Preporuka! .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 106.000 €, 63,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan u Sremskoj Kamenici. Nekretnina se nalazi u mirnom i porodičnom okruženju, idealna za život ili kao investicija za izdavanje. Stan je kompletno renoviran modernim materijalima i opremom, bez potrebe za dodatnim radovima. Grejanje je etažno na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 111.895 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 111.000 €, 63,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoba stan u Durlanu kod Slatke kućeStan se nalazi u stambenoj zgradi na III-spratu bez lifta, povrsine od 63m2 sa grejanjem na struju. Stolarija je drvena, na podu je parket.Stan je u izvornom stanju, održavan.Prodaje se sa stvarima.Sastoji se od dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 152.304 €, 63,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2023.,

www.indomio.rs

Novogradnja u Zemunu ,blizina Cara Dušana , stanovi modernog dizajna i enterijera,biće na raspolaganju lokali ,garaže ,poslovni prostor za restorane ili supermarkete. Sve ono što čini lagodan život nalaziće se u ovom kompleksu sa dve lamele ,dva nivoa podzemnih garaža. Stolarija je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 439)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>