• GoHome Professional
do 190000 eura što manji 80 m2 parking - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 190000 eura što manji 80 m2 parking - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura što manji 80 m2 parking

  • Za upit "do 190000 eura što manji 80 m2 parking" pronađeno 2 831 nekretnina - prosečna cena 1.869 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • kablovska
    • lođa
    • lift
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 134.890 €, 74,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.850 €, 74,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban duplex od 74m2 na lokaciji Podbara, sa mnogobrojnim potencijalima. Idealno za Mini Hostel, izdavanje na dan ili apartmane, kao i za višečlanu porodicu Urađeno u "California" stilu. Poseduje na obe etaže dva u mermeru uradjena kupatila. Zgrada poseduje lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.960 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Stan je ulično orijentisan i nalazi se na 2. spratu, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 170.000 €, 74,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2025 - 210.000 €
02.03.2025 - 199.800 €
07.04.2025 - 195.000 €
22.03.2026 - 180.000 €
19.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban dupleks stan 74m2, na 4.spratu u zgradi sa liftom izgrađenoj 2019.godine, u Temerinskoj ulici, ( u neposrednoj blizini Gundulićeve ulice ). Stan je dvorišno orijentisan. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene kuhinje, kupatila i terase na donjoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.350 €, 74,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se moderni stanovi u atraktivnom naselju Adice, Novi Sad! U ponudi su stanovi različitih kvadratura, idealni za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike stanova: Kvadrature od 25m² do 74m² Funkcionalan raspored prostorija Kvalitetna gradnja i vrhunski materijali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 190.000 €, 74,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencija Lider prodaje prvoklasan trosoban stan 74m2, koji se nalazi na I spratu, u manjoj, kvalitetno građenoj, zgradi sa četiri stana, ulica: Milene Dravić, Telepska Dolina, Kamenjar, kod "Petlovog salaša". Ulica je asfaltirana, stanari imaju dovoljno parking mesta ispred....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 138.730 €, 74,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.600 €, 74,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 202.000 €, 74,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan od stan 74m2 na Podbari, u mirnoj ulici, a ipak na 10 min laganog hoda do strogog centra grada, Dunavske I Zmaj Jovine. Zgrada useljena 2015 godine.Stan je dvostrano orijentisan te je jedan od retkih koji nudi pogled na Gundulićevu i pogled na park iza zgrade. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 150.000 €, 74,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Karaburma, opština Palilula. Stan je površine 74m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrad od šest spratova sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 59.200 €, 74,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Odličan, veoma komforan troiposoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone, Spensa, fakulteta, Osnovnog suda Ovaj lep stambeni prostor funkcionalnog rasporeda - u sve prostorije se ulazi iz hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 132.630 €, 74,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za porodičnim domom u mirnoj ulici, a u blizini centra grada? Nudimo Vam stan od 74m2 . Stan se sastoji od 3 odvojene spavaće sobe, 2 mokra čvora, prostranom dnevnom sobom iz koje imate izlaz na sopstveno dvorište površine 60m2. Grejanje je podno na gas. Gasni kotao,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 152.400 €, 74,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, svetao, trosoban stan 74m2, na 7.spratu, u kvalitetnoj zgradi sa liftom, na Novoj Detelinari kod Sajma. Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuihinje, posebno je i trpezarija sa velikim trpezarijskim stolom i klupama, dve spavaće sobe, kupatila,, hodnika, i velike nadkrivene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.300 €, 74,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju novog trosobnog stana na odličnoj lokaciji za porodičan život. Stan se nalazi u urbanoj vili sa ukupno 5 stanova. Idealan za udoban i kvalitetan život. Trostrano orjentisan, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Prostran i svetao dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 199.800 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 250 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! Stan površine 74 m2 nalazi se na trećem spratu nove zgrade i nudi udoban i funkcionalan raspored prostorija. Sastoji se od: • 3 svetle i prostrane spavaće sobe • Modernog kupatila sa visokokvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 132.880 €, 74,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan stambeni objekat spratnosti Po+P+7 koji se nalazi na veoma lepoj lokaciji na Panteleju. Zgrada će biti građena po visokim standardima, u skladu sa zahtevima savremene infrastrukture i energetske efikasnosti. Fasadni zidovi će biti od višeslojnih giter blokova debljine....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 149.350 €, 74,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se prelepo renoviran, u modernom stilu trosoban stan u urbanoj vili u lepom delu Peterovaradina. Stan je dvostrano orijentisan i prepun svetlosti. Stan ima dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i iz svih soba se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 206.000 €, 74,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063129. Odličan četvorosoban stan u novijoj urbanoj vili na Telepu u blizini škole,vrtića,doma zdravlja,brojnih marketa i restorana.Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od hodnika,dnevnog boravka sa kuhinjom,kupatila,toaleta,terase i tri spavaće sobe.Opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.800 €, 74,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Južni Telep - Novi Sad prodaja 4,0 stana od 74m2. Stan se nalazi na prvom spratu troetažne zgrade izgrađene 2018. godine. Prostor ima idealan raspored sa četiri sobe, kupatilom, dva toaleta i terasom. Stan je nov i polunameštеn sa kuhinjskim elementima, plakarima i internet priključkom.....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 61.800 €, 74,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižena starija kuća, BEOČIN,74 m2,plus nusprostorije.Ispod kuće postoji vinski podrum u kome sada gaje šampinjone. Struja, gradska voda i bunar,pored kuće gas na asfaltiranoj ulici. Veliki plac na kome se kuća nalazi je pored potoka koji je zgodan za navodnjavanje bašte,plastenika.Potrebna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 202.000 €, 74,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan 74m2 na Podbari, u mirnoj ulici, a ipak na 10 min laganog hoda do strogog centra grada, Dunavske I Zmaj Jovine.Stan je dvostrano orijentisan. Sastoji se od : dnevne sobe sa terasom, 2 spavaće sobe od kojih je jedna sa terasom, kupatila, kuhinje sa prozorom i špajzom.Prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 129.500 €, 74,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 574 Stan se nalazi u mirnom delu Zemuna, sa velikim brojem parking mesta oko zgrade. U neposrednoj blizini su svi važni sadržaji, što čini ovu lokaciju praktičnom i prijatnom za svakodnevni život. Osnovne karakteristike stana: • Tip: Duplex (dvospratni stan) sa dve terase • Stanje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 139.000 €, 74,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u blizini Košutnjaka, u mirnom delu ulice. Trosoban, održavan. Poseduje deo dvorišta, garažu. Uknjižen..... Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. agencijska provizija 2% 2% Terasa, Parking, garaža, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 201.983 €, 74,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007202.Prodaje se lep, kompletno namešten trosoban stan (74m2) koji se nalazi na petom spratu stambene zgrade koja je locirana na Podbari. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa špajzom, dve spavaće sobe, dve terase, kupatila i hodnika. Stan je renoviran i okrečen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 96.200 €, 74,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121496, V/VI, klima, lift, terasa(2), nov luks, garaza. U ponudi ekskluzivan trosoban stan u jednoj od najtraženijih ulica, u neposrednoj blizini Đeram pijace, škole, vrtića, gradskog prevoza i svih sadržaja potrebnih za lagodan gradski život. Stan se nalazi u kvalitetnijoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.300 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan je na šestom spratu nije poslednji, zgrada je u tihoj ulici i okružena zelenilom, klupama i igralištima za decu i ima parkinga oko zgrade. Klasičnog je rasporeda, u sve prostorije se ide iz predsoblja i čine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.850 €, 74,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara. 74m2, stan na dve etaže i parking mesto u dvorištu zgrade. Stan u dobrom stanju, dnevna soba zajeno sa kuhinjom a na spratu spavaći deo. Dva kupatila. Lep pogled, terasa. Podna kvadratura 88m2. 069/383-1007. Terasa, Lift.

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 175.100 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu prizemnu kuću u centru Rakovca, na samo 500m od glavnog puta NS-Beočin. Kuća je prizemna, sendvič zid i još rađena izolacija. Kuća je veoma dobro održavana, ne zahteva ulaganja i odmah je useljiva. Kuća poseduje dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.000 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prodaju veoma svetlog, dvostrano orijentisanog trosobnog stana koji se nalazi na popularnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja potrebnih za život. Raspored je funkcionalan, odvojen spavaći deo od dnevnog boravka. Struktura stana: Dnevna soba sa trpezarijom Odvojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 102.650 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra ponuda! ! Izgradnja u Veterniku na izuzetnoj lokaciji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Pozovite 063/1836-766 NIKOLA. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 74,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar Oslobođenja, 74m2, stan sa tri terase, u kvalitetnoj, starijoj zgradi sa liftom, na izuzetnoj lokaciji! +++ Agencijska oznaka 1064056 Oglašavamo na prodaju komforan, četvorosoban stan, u izvornom stanju, na Bulevaru Oslobođenja. Orijentisan je ulično, veoma svetao i dobro....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 89.900 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stara pazova, Centar, Karađorđeva; 74m2, 3.0, II/5, podno grejanje-gas, lift, parking i garažno mesto; U ponudi je sjajna novogradnja u centru Stare Pazove a u neposrednoj blizini svih infrastrukturnih sadržaja neophodnih za udoban i kvalitetan život i poslovanje: -šestokomorna PVC....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 110.000 €, 74,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića na sedmom spratu sa dva lifta. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi. Stan ima ulazni hodnik, levo je ulaz u dnevnu sobu koja je drvenom pregradom pregrađena od kuhinje, trpezariju i izlaz na veću terasu. Levo iz hodnika je spavaći blok....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 66.600 €, 74,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9108897.Izdaje se kompletno namešten trosoban stan na Novoj Detelinari, uz koji ide i parking mesto. Stan je useljiv od 1. oktobra. Potreban depozit u visini jedne mesečne kirije, ukoliko dovodite ljubimca, depozit je veći. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 40.000 €, 74,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikend-kuća u prirodnom okruženju na planini Seličevica (dva kilometara od Gornjeg Barbeša). Idealna prilika za one koji žele, mir, čist vazduh, prirodu Kuća se nalazi na placu od 32 ara, sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila u prizemlju i dve sobe na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Gradnja 2019, Duplex sa pogledom na zgradu Osnovne Skole Ivan Gundulic, Centar Grada (Katedrala I Gradska Kuca) kao I pogled na Frusku Goru i Televizijski Toranj Crveni Cot. Duplex koji je orijentisan ka istoku. U Zgradi na raskrsnici Temerinska ulice i Gunduliceve/Jovana Cvijica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika. Ne pušači. Ne životinje. Za one koji vole komfor i urednost. Nov nameštaj. Renovirano. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 74,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100904 Oglašavamo na prodaju komforan, četvorosoban stan, u izvornom stanju, na Bulevaru Oslobođenja. Orijentisan je ulično, veoma svetao i dobro zvučno izolovan od buke. U sve prostorije se ulazi iz hodnika, a čine ih prostran dnevni boravak, spavaća soba, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 203.450 €, 74,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

508218 Izuzetno komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji Savina na Novom Naselju. Kvalitetna zgrada od žute fasadne cigle, održavan ulaz sa video nadzorom i biciklanom. Na svakom spratu ima samo 3 stana, uz svaki ide i ostava. U okolini uvek ima slobodnog parkinga. Uknjižen stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kupac ne plaća proviziju. Nedaleko od Olimpa i Bulevara kralja Aleksandra u ponudi stanovi u novogradnji.Mogućnost kupovine na kredit. Zgrada sa liftom Pr. +2+Pk. Termo blok, 10.-ka izolacija, silikat fasada, pvc stolarija spolja crne boje, termička i zvučna izolacija, blindirana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan dvoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji! Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom, poseduje dve dvorišno orijentisane terase od kojih je jedna u potpunosti zastakljena. Prostire se na površini od 74m2, sjajnog je rasporeda. Opremljen je lepim i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 201.980 €, 74,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u Novom Sadu, PODBARA, površine 74 m², Stan se nalazi u blizini svih potrebnih sadržaja za život, škola, vrtić, megamarketi kao i ostali sadržaji. Ostaje ugradbeni nameštaj. Mogučnost kupovine i parking mesta. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 483)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>