• GoHome Professional
do 190000 eura što manji 50 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 190000 eura što manji 50 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura što manji 50 m2

  • Za upit "do 190000 eura što manji 50 m2" pronađeno 12 711 nekretnina - prosečna cena 2.330 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 167.850 €, 46,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 89.160 €, 46,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan kvalitet gradnje, cena sa PDV-om. Odlično pozicionirana zgrada, gradski prevoz udaljen manje od 200m, u blizini pijaca, škola, dom zdravlja, vrtić, marketi i prodavnice. Uz stan postoji mogućnost kupovine i garažnog ili parking mesta. Preporuka! Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.820 €, 46,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan na Novoj Detelinari.Stan je uknjižen.U blizini stana svega neophodnog za svakodnevne životne aktivnosti.U ceni stana je i parking mesto u dvorištu stambene zgrade.Stan je bez ulaganja i useljiv po isplati.Grejanje i topla protočna voda je iz gradske toplane.Pozovite....

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 75.000 €, 46,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednosoban stan 46m2, na lepoj, mirnoj lokaciji na Bubnju, na 300m od Apelacionog suda. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne starogradnje, bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog boravka sa izlaskom na veliku terasu, trpezarije, kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 110.616 €, 46,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja, terasa, podno grejanje, klima, parking, useljivo u julu 2026. Oglašavamo prodaju stana u novogradnji, u manjoj stambenoj zgradi spratnosti PR+1 sa samo 4 stana, na odličnoj lokaciji u Surčinu, 2km od Bežanijske Kose i 4km od centra Novog Beograda, čije je useljenje planirano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 46,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo uknjižen, dvosoban stan u ulici Milenka Grčića na Detelinari. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa izlazom na terasu, odvojene spavaće sobe i jednog sanitarnog čvora. Uknjiženo 1/1 mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Za više informacija kontaktirajte....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 118.450 €, 46,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ulični lokal u veoma kvalitetnoj zgradi, dodatno rađen počev od wc sanitarija, do granit keramike vrhunskog kvaliteta. Halogena rasveta, video nadzor. Svaki milimetar prostora je fantastično iskorišćen. Pogodan za višenamena. Perfektan u svakom pogledu. NAŠA PREPORUKA! POZOVITE NAS....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 118.450 €, 46,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dvosoban stan fantastičnog rasporeda, odlično održavan. Nalazi se u najlepšem delu Novog Naselja - Bistrici. U blizini se nalazi sve neophodno za život, manji i veći marketi, autobuske stanice, vrtić, škola, park, dovoljno parking mesta. Stan se nalazi u zgradi sa....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 98.000 €, 46,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Vrnjačka Banja, moderan jednoiposoban stan površine 46m² u naselju. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade novije gradnje iz 2020. godine sa podrumom i obezbeđenim parking mestom u dvorištu. Stan je svetao, funkcionalan i luksuzno opremljen, bez potrebe....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 39.000 €, 46,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan površine 46m², u novijoj zgradi, na 2. spratu, u mirnoj i traženoj lokaciji, na samo 5 minuta hoda od centra grada. Stan je pogodan za stanovanje ili kao investicija za izdavanje. Karakteristike stana: Površina: 46m² Sprat: 2 -Novogradnja -Klima uređaj -Kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 108.235 €, 46,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se sjajan i lepo projektovan dvoiposoban stan, na dobroj i mirnoj lokaciji. Stan je izgradjen od najkvalitetnijih materijala, projektovan tako da svaki kvadrat bude maksimalno iskoriscen. Stan se sastoji od dnevne sobe, dve spavace sobe, kuhinje, kupatila, kao i terase. Stan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 129.999 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju Lux apartman na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj banji. Miraval Residences je moderan stambeno apartmanski kompleks u izgradnji koji predstavlja idealnu priliku za sve koji traže idealno mesto za investiranje.Miraval je podeljen na hotelski i rezidencijalni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 110958 -CENA 138.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se odličan, potpuno namešten dvosoban stan kod Socijalnog . Stan se nalazi na visokom prizemlju, grejanje na gas, niski troškovi. Stan ima poseban ulaz pa je pogodan i za druge delatnosti. Odličan kako za život....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 136.000 € na 151.338 € dana 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 151.338 €, 46,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 136.000 €
16.03.2026 - 151.338 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130321, I/III, lift. GRBAVICA LUX NOVI 45,86 m2, SA PDV Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan, dnevni boravak 20,16 m2, spavaća soba 10,83 m2. Kupatilo 5,00 m2. Blizina škola, fakulteta, TC Promenada, mnoštva marketa, restorana, kafea, limanske pijace. Odlična investicija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 69.780 €, 46,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 46,52 m2, sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na trećem (poslednjem)....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 39.000 € na 40.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 40.000 €, 46,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 39.000 €
29.03.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan i lepo održavan jednosoban stan, smešten u širem centru Ćuprije, na drugom spratu stambene zgrade. Stan poseduje ulazni hodnik, dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Prostor je uredan, svetao i redovno održavan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 170.000 €, 46,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Na prodaju dvosoban stan 46 m² – Ljube Nedića, Voždovac (merene površine oko 49m2) Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 46 m², smešten u mirnoj ulici na Voždovcu. Stan se nalazi u održavanoj zgradi sa urednim ulazom. 📍 Lokacija: - Blizina....

 
 
 
  Kuća, Stari Slankamen, 54.590 €, 46,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na potezu Starog Slankamena. Stambeni objekat se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila i spavaće sobe iz koje se izlazi u dvorište, u sklopu kuće je i podrum. Dvorište predstavlja malu idilu u kojem se nalazi roštilj i letnjikovac,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 129.530 €, 46,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 79.815 €, 46,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 46.95m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 113.300 €, 46,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 46m2. Stan se nalazi u novogradnji renomiranog investitora. Dvorišno je orijentisan i sklonjen je od buke i saobraćaja. Ostaje ugradna kuhinja i plakari a ostali nameštaj je predmet dogovora. Visoko prizemlje. Svi potrebni....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 78.100 €, 46,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Vrnjačke Banje, u naselju Raj, u blizini akva parka, nalazi se stan u izgradnji površine 45,92 m². Stan je odlično iskorišćenog prostora, sa strukturom 2.5 i nalazi se na prvom spratu zgrade koja ima ukupno tri sprata. U okviru kompleksa planiran je i bazen koji će biti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 122.000 €, 46,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dvosoban stan od 46m2, na samo 1min.od MASTER CENTRA, BUL.EVROPE I NOVOG NASELJA.. Dvosoban stan sa terasom, dvorišno orjentisan sa parking mestom u dvorištu zgrade (samo za stanare). Stan se prodaje potpuno namešten. Nije se izdavao tako da je nameštaj očuvan. Raspored....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 28.000 €, 46,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Evo predloga za oglas: **Vikend kuća na Moravi – idealna za odmor i ribolov** Prodaje se **legalizovana vikend kuća** smeštena **direktno pored reke Morave**, sa prelepim pogledom i idealnom pozicijom za odmor, vikend uživanje ili porodični beg iz grada. **Glavni objekat:** * Prizemlje:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 83.000 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je dvosoban stan u centru Niša, savršen za život ili investiciju. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih gradskih sadržaja – prodavnica, škola, fakulteta, javnog prevoza i kulturnih ustanova. Struktura stana: Prostrana dnevna soba Spavaća....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 103.750 €, 46,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 stan u SREMSKOJ KAMENICI površine 46m2. Stan je u izgradnji. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Cena stana sa pdv. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 66.000 €, 46,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 84508, PR/, izlog, klima, uknjižen, novogradnja, lokal. Širi centar, blizina ambulante, studentske poliklinike. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.300 €, 46,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, bez ulaganja, Bulevar Patrijarha Pavla, 46m2+++Agencijska oznaka stana 1063151, Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla, dvosoban, 46m2, visoko prizemlje. Odličan stan, bez ulaganja, u novijoj zgradi. Mogućnost kupovine sa nameštajem i tehnikom, koje je kupljeno prosle godine....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 64.000 €, 46,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju apartamana na Zlataru na prelepom mestu. Prava destinacija da se odmorite, nadišete svežeg vazduha i napunite baterije. Stan se prodaje komplet opremljen sa svim stvarima i tehnikom, zgrada je nova i kvalitetno zidana.. Pozovite za više informacija. Agencijska oznaka....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 154.500 € na 142.140 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 142.140 €, 46,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 154.500 €
08.05.2026 - 142.140 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo manji dvoiposoban stan od 46m2 koji se nalazi u novogradnji kod Merkura, ulica Stevana Doronjskog . Nekretnina je uknjižena 1/1 i papirološki čista, može na kredit. Stan je na odličnoj lokaciji, blizu Lidla , železničke stanice, detelinarske pijaceOdlična povezanost gradskog....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 108.150 €, 46,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.0 stan u SREMSKOJ KAMENICI na TATARSKOM BRDU površine 46m2. Stan se nalazi u novijem objektu i ima obezbeđen parking. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama kao i sa gradom. Poseduje prelepu i komotnu terasu sa otvorenim pogledom na mir i zelenilo. Stan zavređuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 101.302 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u izgradnji, smešten u prizemlju moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-494 (od ukupno 495)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>