• GoHome Professional
do 190000 eura što jeftiniji 60 m2 kablovska - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 190000 eura što jeftiniji 60 m2 kablovska - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura što jeftiniji 60 m2 kablovska

  • Za upit "do 190000 eura što jeftiniji 60 m2 kablovska" pronađeno 1 877 nekretnina - prosečna cena 2.214 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • klima
    • opremljen
    • prizemlje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Apartman, DIVČIBARE, 87.000 €, 58,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartmane na Divcibarama (28 i 56m2). Apartman od 28m2 se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i francuskog balkona. Apartman od 56m2 se nalazi u suterenu zgrade, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, velika prizemna....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 87.000 €, 57,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, a svaki je deo arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke standarde....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 87.000 €, 55,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan po strukturi dvosoban ukupne površine 55,72 m2 u naselju Borča,odlična lokacija. U procesu legalizacije. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 87.550 €, 62,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo renoviran dvoiposoban stan. Na 5 spratu u zgradi koja poseduje lift. U prelepom delu Petrovaradina. Za više informacija pozovite. 0631231262 Agencijska šifra: 522663 Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 88.000 €, 60,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izvanredan dvosoban stan smešten u srcu Sremske Mitrovice. Stan je površine 60m2 i po strukturi je dvosoban. Ova nekretnina se nalazi na šestom spratu stambene zgrade koja ima ukupno sedam spratova, pružajući izuzetan nivo privatnosti i udobnosti. Prostor je odlično....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 88.000 €, 55,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČNA LOKACIJA - U prilici smo da vam ponudimo stan u centru Vrnjacke banje! U blizini opštine, crkve, mosta ljubavi i mnogih drugih turističkih i ugostiteljskih objekata Ovaj jednoiposoban stan sa dobrim rasporedom prostorija odise toplinom Struktura stana - dnevna soba, trepezarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 88.200 €, 63,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se kompletno renoviran, luksuzno opremljen stan, funkcionalan, dve spavaće sobe, sam centar grada. Internet Kablovska Lift Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 88.725 €, 59,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 59.15 m2, Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom dve spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Ovakva struktura je dostupna na prvom, drugom....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, 89.000 €, 61,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Arandjelovca Gornja jadranska Prizemlje(nema pentranja uz stepenice : ) ), ima dva ulaza, sa spoljne strane, kroz zatvorenu terasu, koja je pretvorena u hodnik(8kv nije uknjizeno , kupcu dodje gratis). Kao i iz unutrasnjosti zgrade Stan ima 61kv +8kv. Pregradjen i napravljeno....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.finanekretnine.com

Odličan. U prilici smo ponuditi luksuzan stan površine 60 m2 koji se nalazi se u centru Prijepolja u stambenoj zgradi, pored starog Vračara, ulica Sandžačkih brigada broj 49 sa prelepim pogledom na reku Lim. Kupovinom stana dobijate modernu ugradnu kuhinju, sa masivnim hrastovim stolom....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 90.000 €, 61,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.finanekretnine.com

Jedinstvena prilika. U prilici smo ponuditi odličan dvosoban stan površine 61 m2 koji se nalazi u Prijepolja u stambenoj zgradi Blok Stadion ulica Veljka Vlahovića , prvi sprat, sa pogledom na Mileševku. Kupovinom stana dobijate ugradnu kuhinju koja je povezana sa dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 90.000 €, 58,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kontaktirajte nas: 064/803-33-23 021/230-00-31 art.nsgroup@gmail.com www.art-nekretnine.rs Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 90.000 €, 62,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 74m2, privatna je svojina 1/1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska i ogradjenim pripadajućim dvorištem. Kuća je starije gradnje sa tavanom od karatavana, ima visoke plafone i dva ulaza. Promenjena je stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 90.000 €, 58,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča ukupne površine 58,43 m2 Odlična lokacija. Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 90.000 €, 58,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan za ulaganje na Petrovaradinu. Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 90.000 €, 63,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo vrlo lep 3.0 stan, ukupne površine 63m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na Petlovom brdu, u blizini svih neophodnih infraktustrurnih sadržaja. PROSTORIJE: ulazni hodnik, open space koncipiran prostor (dnevna soba, trpezarija i kuhinja, dve spavaće....

 
 
 
  Apartman, NIŠ, Medijana, 90.000 €, 64,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u neposrednoj blizini tc Roda. Stan se nalazi na idealnoj lokaciji za miran porodičan zivot. Nalazi se na petom spratu u starijoj zgradi kvilitetne gradnje bez lifta. Uknjižena površina stana je 48m2 i po strukturi je jednioposoban, a iznad trećine stana....

 
 
 
  Stan, BANJA, 90.000 €, 56,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se salonski dvosoban stan u centru Niške Banje nadomak šetališta, na prvom spratu u kući, uknjižene površine 56m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, koji vodi do kuhinje sa trpezarijom, prostrane dnevne sobe koja vodi u spavaću sobu sa francuskim ležajem, iz spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 90.000 €, 64,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Jabučkoj ulici. Na prodaju lep, renoviran stan, ukupne povrsine 40 m2 sa pripadajucom terasom od 30m2. Zgrada je uknjizena stan je iz otkupa. Stan je svetao, topao, prostoran, sastoji se od kuhinje, kupatila, hodnika, dnevne sobe kao i 2 spavace sobe od kojih je jedna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 90.640 €, 63,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Telepu. Za vise informacija pozovite nase agente prodaje! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group. rs Agencijski ID: 549409 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 90.750 €, 64,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 91.000 €, 56,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kupite sebi savrsen kutak za odmor u srcu prirode! Iz apartmana se pruza prelep pogled. Savrsen za uzivanje u miru i tisini planinskog okruzenja. Opremljen je modernim i udobnim namestajem, idealan za parove ili porodice. Prostrani dnevni boravak sa velikim portalima kroz koje se....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 91.160 €, 59,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, nikada useljavan, sa odličnom opremom. Niski računi, na odličnoj lokaciji. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 91.160 €, 59,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

536181-Nov, nikada useljavan, sa odličnom opremom. Niski računi, na odličnoj lokaciji. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.064/215-02-36** Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 91.840 €, 55,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 55,66 m2. Nalazi se na prizemlju u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 92.000 €, 62,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan na Telepu. Stan se nalazi na prizemlju i poseduje prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom i kupatilo. U kvadraturu nije ušla zastakljena terasa od cca 15m2, a takođe postoji i mogućnost kupovine garaže u....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 92.000 €, 63,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan u Novim Banovcima, površine 63m2. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od tri sprata sa liftom. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarija, kupatilo, toalet. Velika prednost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 92.700 €, 60,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam modernu stambenu zgradu u izgradnji, koja se nalazi u jednom od najperspektivnijih delova Novog Sada – naselju Adice. Planirani završetak radova je oktobar 2026. godine. Zgrada se gradi uz primenu vrhunskih građevinskih materijala i savremenih standarda, uz poseban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 92.700 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo renoviran dvoiposoban stan. U prelepom delu Petrovaradina. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećna kupovina! 064/215-02-36** Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 93.000 €, 57,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan na Zlatiboru u naselju Gajevi Mirno i tiho naselje, ispod poznatog spomenika, jedno od zelenih oaza Zlatibora, okruženo jelama i borovima Stan ima 57m2 Nalazi se na visokom prizemlju dvospratne, višeporodicne vile Stan je po strukturi dvosoban,....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 93.500 €, 55,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam mogućnost da postanete vlasnici stambene jedinice u novogradnji na odličnoj lokaciji na Divčibarama u blizini ski staze. Moguća je kupovina apartmana različitih kvadratura i struktura. Ovaj poslovni apartman se nalazi na prizemlju i koncipiran jej tako da se sastoji od....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 93.540 €, 62,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 62,36 m2, sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom dve spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase, nalazi se na prvom spratu. Zgrada ispunjava....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 93.600 €, 62,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, Mala Vaga (P+G+5). Trosoban stan - na prvom, četvrtom i petom spratu. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, predsoblja, kupatila i dve lođe. Kuhinja i kupatilo imaju prozore. Vrata medijapan, zaključavanje 5 brava. Stanovi su projektovani....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 94.000 €, 62,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan u Banji Vrdnik,Železnička ulica,dvorišno orijentisan,visoko prizemlje. Stan je KOMPLETNO renoviran,bez ikakvih ulaganja. Stanu pripada ostava u podrumu zgrade koja ne ulazi u kvadraturu stana. Uknjižen, vlasnik. Moguća zamena za kuću ili vikendicu na Fruškoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 95.000 €, 60,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novoj zgradi na Paliluli. Stan ima 60m2 (53m2 korisne, uknjižene površine). Nalazi se u potkrovlju manje trospratne zgrade bez lifta. Po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa delom za kuhinju, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase.....

 
 
 
  Kuća, MAČVANSKI PRIČINOVIĆ, 95.000 €, 59,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude izvanrednu priliku: Renovirana kuća na obali Save, samo 50 minuta od Sava Centra! Zamislite svoj novi dom na ekskluzivnoj ograđenoj parceli od 14 ara sa privatnim izlazom na reku Savu. Ova nekretnina nudi spektakularan pogled na reku s visinske razlike....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 95.000 €, 63,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban namešten stan 63m2, kod Sportskog centra Pinki u Sremskoj Mitrovici. Stan se nalazi na prvom spratu, renoviran je 2014.godine, sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, dve spavaće sobe i terase. Grejanje je gradsko-toplifikacija.....

 
 
 
  Stan, BANJA, 95.000 €, 57,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju se nudi stan u izuzetnoj lokaciji, u samom centru Niške Banje, u blizini pešačke zone. Idealna nekretnina za sve koji žele miran život u blizini svih važnih sadržaja, sa neposrednom dostupnošću prodavnica, restorana i javnog prevoza. Karakteristike stana: Površina: 57 m²....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 95.000 €, 57,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvosoban ukupne površine 57 m2. Odlična lokacija.Uknjižen. Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 95.480 €, 55,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan stan na traženoj lokaciji u gradu, na bulevaru a opet zavučen. Stan uknjižen na 29m2 u prirodi ima 55m2 galeriju dodatno. Stan se prodaje namešten, ostavlja odličan utisak, vredi videti! Dvorišno orijentisan. Za više informacija i zakazivanje gledanja kontaktirajte naše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 96.310 €, 55,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban komforan stan na samom početku Adica, u blizini Bulevara patrijarha Pavla. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, komotne spavaće sobe, odvojene kuhinje sa ostavom, kupatila, hodnika i 2 terase. Grejanje je na gas, veoma povoljno, sami regulišete potrošnju. Oko zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 96.900 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Borča, opština Palilula. Stan je površine 57m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade. Zgrada je kvalitetne gradnje iz 2015e godine. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 569)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>