• GoHome Professional
do 190000 eura novogradnja barem 100 m2 do 1300 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura novogradnja barem 100 m2 do 1300 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura novogradnja barem 100 m2 do 1300 eura/m2 pala cena

  • Za upit "do 190000 eura novogradnja barem 100 m2 do 1300 eura/m2 pala cena" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 884 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 80000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 200.000 €, 200,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 210.000 €
22.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelepa kuća u najlepšem delu Meljaka. Kuća ima odličan raspored, novogradnja je, okrečena i odmah useljiva. Radjena je najkvalitetnijim materijalima, na podu je postavljen tarket parket. Paseduje dva kupatila. Stan je kaskadni - na prvoj kaskadi nalazi se kuhinja, dnevna....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 120.000 € na 100.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KORAĆICA, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 120.000 €
17.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129778, 14a, prizemna, pr, struja, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, cela. Nudimo vam kuću u opštini Mladenovac,Vlaška,na oko 2 km od Valtera u Vlaškom polju.Na 14 ari placa je nova kuća, nova iz temelja ,započeta 2023, završena prošle....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 147.420 € na 130.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SMEDEREVO, 130.000 €, 117,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.10.2025 - 147.420 €
01.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja iznad sportskog centra. Nov, nekorišćen, trosoban stan u suterenu sa oko 40m2 terase. Lift, kvalitetna gradnja, centralno grejanje sa kalorimetrom. Moguća kupovina na kredit. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura novogradnja barem 100 m2 do 1300 eura/m2 pala cena'
139.000 €
139.000 €
106.000 €
 
-5%

Promena cene sa 170.000 € na 162.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 162.000 €, 115,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 170.000 €
08.03.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju ekskluzivan penthouse u Mirijevu, površine 115m², po strukturi troiposoban, smešten u kvalitetnoj novogradnji u okviru privatne zgrade sa svega 4 stana. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za one koji žele mir, privatnost i komfor, bez gužve karakteristične za velike....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 170.000 € na 162.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 162.000 €, 115,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 170.000 €
08.03.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125381, II/II, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaje se nedovršen stan u kom kupac po želji može da formira strukturu i raspored,u prelepoj zgradi sa samo četiri stana. Stan je izuzetno prostran i svetao, sa divnim pogledom. U okviru potpuno ograđenog i obezbeđenog....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 100.000 € na 85.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, Centar, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.12.2025 - 120.000 €
18.01.2026 - 100.000 €
06.03.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2025.,

www.agencijapragma.com

Centar – kuća za rušenje površine 150m2 na placu površine 9 ara. Monofazna struja, voda, kanalizacija. Uknjižena 1/1. Odlična lokacija! Moguća zamena za stanove u novogradnji ili starogradnji i za poljoprivredno zemljište, uz našu ili Vašu doplatu. Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 100.000 € na 85.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ZRENJANIN, 85.000 €, 898,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 120.000 €
21.01.2026 - 100.000 €
08.03.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 4)

<< <1> >>