• GoHome Professional
do 190000 eura kablovska što manji 2.sprat - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 190000 eura kablovska što manji 2.sprat - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura kablovska što manji 2.sprat

  • Za upit "do 190000 eura kablovska što manji 2.sprat" pronađeno 373 nekretnina - prosečna cena 1.906 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Centar, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep, opremljen i renoviran stan, u blizini reke i centra Zemuna. Na drugom spratu, sa velikom terasom sa pogledom na park. Centralno grejanje, klima, alarm. Mesečni troškovi oko 100e. Sbb kablovska. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Dva lifta. Slobodan parking ispred zgrade. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 46,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Grbavica, idealan za život ili izdavanje. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta i uknjižen je 1/1, što omogućava brzu i jednostavnu kupovinu. Stan je svetao, ulično orijentisan, sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 146.260 €, 46,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi nekretnina na izuzetnoj lokaciji, kod Futoške pijace na Bulevaru oslobođenja. Dvosoban stan, dvorišno orijentisan, ušuškan od buke, na 2 minuta od svih neophodnih sadržaja. Udaljenost od strogog centra grada je 5 minuta laganog hoda. Stan je na drugom spratu novije zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 129.440 €, 46,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na ulično u pitanju je drugi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 120.510 €, 46,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan za renoviranje na Limanu III. Nalazi se na drugom spratu zgrade koja ima dva lifta. Postoji mogućnost adaptacije u jednoiposoban. Za više informacija pozovite 0668442288. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan površine 46m2. Nalazi se na drugom spratu, u moderno projektovanom stambeno poslovnom kompleksu, na odličnoj lokaciji u blizini fakulteta, bolnice, palate pravdeProdaje se komplet namešten, sve u stanu je novo i nekorišćeno. ..Od prostorija ima zasebnu spavaću sobu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 108.150 €, 46,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam jednoiposoban stan na Adicama. Stan se nalazi na drugom spratu, održavane zgrade. Lep, miran kraj, odličan za porodicu. Za više informacija kontaktirajte naše agente! Kontakt telefon: 0612440951 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 98.850 €, 46,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TERASA.DRUGI SPRAT.LIFT.KOMPLETNA INFRASTRUKTURA.USELJIV 2025.GODINE. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.164 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je jednoiposoban, projektovane površine 46,52m2, sa funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 80.710 €, 46,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi dvoiposoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.152 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71 m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 73.951 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalaze se na....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 195.000 €, 47,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Početkom 2022. godine Zlatibor je dobio nov, najsavremeniji objekat – hotel Zlatibor Mountain Resort & Spa. Savršenom kombinacijom savremenog dizajna i rustičnih elemenata, svojstvenih podnevju na kom se nalazi, stvoreno je novo omiljeno mesto za idealan planinski odmor u samom srcu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 141.000 €, 47,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan 2.0-soban stan na drugom spratu u zgradi sa liftom izuzetno blizu ulice Bulevar kralja Aleksandra kod Kluza (gradskog prevoza, marketa, skola, vrtica, itd.). Visok nivo kvaliteta gradnje: garaža, lift, aluminijumska stolarija, toplotne pumpe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 140.640 €, 47,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na izuzetnoj lokaciji, Kluz, Zvezdara. Stan je površine 48,30m2 i po strukturi je jednoiposoban stan. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 128.750 €, 47,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlican dvosoban stan od 47m2. Stan se nalazi na 2. spratu u zgradi koja nema lift. Kompletno je renoviran i u ceni je kompletan namestaj. Za ostale detalje pozovite Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 47,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lep dvosoban stan, klasičnog rasporeda . Stan je veoma dobro očuvan a postavljena je i nova pvc stolarija. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, terasom, kupatila i predsoblja. Lep porodični stan ,....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 65.800 €, 47,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana je 47m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stolarija je pvc, na podu je laminat I klase, grejanje je na stuju. Odlična investicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.700 €, 47,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo retku priliku, renoviran stan u Dobračinoj ulici u centru grada, nadomak Trga Republike. Nalazi se na 2. spratu/3 u salonskoj zgradi. Ima odličan raspored prostorija,dnevni boravak, kuhinju, komfornu spavaću sobu, kupatilo i ostavu. Stan se izdaje sa namešten. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam funkcionalan dvosoban (47 m2), kompletno namesten stan na 2. spratu , u centru Novog Sada, na 3min od Miletićeve i Zmaj Jovine ulice. Lep, sunčan, topao, mirna lokacija bez buke, tearsa. Zgrada poseduje parking u dvorištu, koji možete koristiti uz daljinski za kapiju.....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 123.990 €, 48,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban apartman u izgradnji na top lokaciji u neposrednoj blizini banje Termal u Vrdniku. Pouzdan investitor sa odličnom opremom: antracit pvc-stolarija sa kliznim vratima i velikim portalima, španska keramika, ulazna sigurnosna vrata, medijapan stolarija, kvalitetna toplotna....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 107.500 €, 48,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u samom srcu Zlatibora Na izvanrednoj poziciji na samo 200m od jezera i trga, u neposrednoj blizini početne stanice Gondole, Avantura parka, skijališta Obudojevica i niza drugih sadržaja u ponudi Zlatibora Lokacija stana predstavlja dodatnu prednost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 98.660 €, 48,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dvosoban stan na Satelitu. Stan se nalazi na 2. spratu. Kompletno renoviran. Za sve informacije pozovite naše agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 79.600 €, 48,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dvosoban stan na Satelitu. U pitanju je nekretina koja se nalazi na drugom spratu. U potpunosti je u izvorom stanju, budući kupac ima mogućnost da je renovira po svojoj želji. Stan se nalazi u blizini Satelitske pijace, brojnih prodavnica i autobuskih stajališta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 – MAXIS GROUP 💸 Na izdavanje: 700 € mesečno (stan + garaža) + depozit Agencijska provizija: 50% od ugovorene cene zakupa od prve kirije. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan je idealan. 🔑 EKSKLUZIVNA PONUDA – Luksuzan stan u Zemunu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.700 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Skoro pa nikad u ponudi, dvosoban LUX stan, direktno od vlasnika BEZ AGENCIJA - NEMATE PROVIZIJU! Stan je uknjižen, bez tereta , sa lux opremom u ceni, odmah spreman za overu kupoprodajnog ugovora, rentiranje ili udoban život i boravak. Od opreme izdvajamo BOSAL LUX model sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 126.660 €, 49,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Stan je ulično orijentisan i nalazi se na 2. spratu, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 49,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, odmah useljiv, dvosoban stan, površine 49m2, na 2.spratu u manjoj stambenoj zgradi bez lifta, sa TA grejanjem, na odličnoj lokaciji u Nišu, u Knjaževačkoj ulici, preko puta osnovne škole Mika Antić, u blizini DIS-a, Lidl-a, crkve Svetog Vasilija Ostroškog, keja na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo davanje u zakup uknjiženog, dvosobnog stana u delu grada koji je još uvek, koliko je to moguće, sačuvao duh starog Novog Sada. Nalazi se u mirnoj ulici punoj zelenila, u zgradi novije gradnje, koja je u odličnom stanju. Stan je klasične strukture i sastoji se od: dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem funkcionalan dvosoban (49 m2),kompletno namesten stan na 2 spratu , u centru Novog Sada,na 3min od Mileticeve,Zmaj Jovine ul .Useljiv 1 oktobra,. lep,suncan,topao, mirna lokacija (bez buke),balkon, zgrada posjeduje parking u dvoristu, koji mozete koristiti uz daljinski za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 195.000 €, 50,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Sanja Miloševski (licenca br. 2939) 060/88-00-171 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Komforan i svetao, trostrano orijentisan, uknjižen dvosoban stan na drugom spratu kvalitetne gradjene, uredne zgrade sa liftom, iz 2022. godine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 154.500 €, 50,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dvosoban stan na potezu Železničke stanice. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade od 6 spratova. Zgrada je održavana,stanari vode računa o održavanju zgrade. Nalazi se na odličnoj lokaciji,nadomak Bulevara Oslobođenja,na minut od Zmaj Ognjena Vuka i svega par minuta....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.050 €, 50,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj divni dvosoban stan od 50 kvadratnih metara u Sremskoj Kamenici je savršen izbor za one koji traže moderan i komforan dom. Nalazi se u novoj zgradi na drugom spratu i poseduje sve što vam je potrebno za ugodan život. Stan je veoma svetao i prozračan, što stvara osećaj prostranosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 199.999 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Centar Novi Sad, Vase Pelagića Dvosoban 50m PRODAJE SE , uknjizen Cena: 199.999,00 EUR Lokacija: Centar (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Vase Pelagića Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 50m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 128.750 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.000 €, 50,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan na drugom spratu novoizgrađene zgrade na Zlatiboru. U neposrednoj blizini Titove vile na par koraka od marketa, Maxi prodavnice i mesare. Stan je potpuno opremljen i uredno održavan, bez dodatnih ulaganja. Daljinsko grejanje na struju, alu drvo stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 78.200 €, 50,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan (50,34m2) , ulično orijentisan (zapad), sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, jednom dvokrevetnom spavaćom sobom, kupatilom, terasom i ostavom. Stan se nalazi na 2. spratu (formalno potkrovlje) bez kosina, puna visina - redovan sprat, iznad....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdajemo lep, svetao, dvostrano orjentisan, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi na 2.spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, zatim kupatila i kuhinje sa trpezarijom, dve terase. Stan je kompletno namešten,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 190.000 €, 51,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan koji se nalazi u staroj, predratnoj zgradi sa svega tri sprata, u Dositejevoj ulici. Lokacija govori sama za sebe – tik uz Narodno pozorište i Trg Republike, ali ono što ovaj stan izdvaja jeste činjenica da je smešten ka unutrašnjem delu bloka, daleko od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 163.968 €, 51,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Autokomande. Površine je 51,24 i nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.200 €, 51,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivne stanove u moderno dizajniranoj urbanoj vili, smestenoj u srcu jedne od najpozeljnijih delova Novog Sada - Telep. Ova vila kombinuje savremenu arhitekturu, visokokvalitetnu gradnju i funkcionalne rasporede, pruzajuci udoban i sofisticiran zivotni prostor.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 52,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je stan od 52m² smešten na drugom spratu održavane stambene zgrade sa dva lifta, idealan za parove, porodice ili investiciju za izdavanje. Raspored stana: Ulazni hodnik Dnevni boravak sa trpezarijom Kuhinja Dve spavaće sobe Kupatilo + dodatni toalet Ostava Pripadajuća podrumska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 374)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>