• GoHome Professional
do 190000 eura dvorište 1.sprat - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 190000 eura dvorište 1.sprat - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura dvorište 1.sprat

  • Za upit "do 190000 eura dvorište 1.sprat" pronađeno 272 nekretnina - prosečna cena 1.566 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking. *CELAREVO NOVI - LUX** + GARAZA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvoriste. Odlican. Uknjizen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Kuća, ČENTA, 59.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Samostalna kuća (godina izgradnje 2002) Broj etaža: 2 Površina: 200 m² Površina placa: 30a (3008 m²) Grejanje na struju Uobičajeno stanje Dodatne prostorije: kupatilo, kuhinja, terasa Opremljenost: Namešteno Pogled na: ulicu, dvorište Materijal gradnje: cigla Uknjiženo Materijal gradnje:....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 57.800 €, 34,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova u izgradnji u VRNJAČKOJ BANJI ( u blizini Vrnjačkih termi ),a reč je o takozvanim "pametnim zgradama ". Biće izgrađene četiri zgrade ( prizemlje, I sprat, II sprat i povučeni sprat ). Kvadrature stanova će biti od 34 kvm do 60 kvm, sa MULTI SPLIT SISTEMOM....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 60.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2022.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem stan [telefon] m [telefon] u mirnom i lepom delu Zlatibora - Čolovića brdo. [telefon] m od jezera. U zgradi ima ukupno [telefon] stambenih jedinica, a stan se nalazi na praktično prvom spratu, bez nekih većih kosina i sa zidanom pločom, a ne rigipsom na plafonu. Poseduje....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 90,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2022.,

www.indomio.rs

Poslovno-stambeni objekat na odličnoj lokaciji u selu Čenta, na Zrenjaninsko-Beogradskom Putu, sa izuzetno prostranim dvorištem. Na osnovu informacije o lokaciji dozvoljena je gradnja, jer je u zoni Porodične Gradnje. Prizemlje od 80 m2, je organizovano kao poslovni Prostor, koji....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 48.000 € na 51.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVAČICA, 51.000 €, 110,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 48.000 €
08.05.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Debeljači,selu na oko 40 kilometara od Beograda, na prodaju kuća novije gradnje sa 7 ari placa. Kuća ima prizemlje i sprat, prizemlje useljeno i u funkciji, sprat sređen i uz manja ulaganja /krečenje i sl./ i on useljiv. U Prizemlju dve spavaće sobe,veliki dnevni boravak,kupatilo,hodnik,kuhinja....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA! Prodaje se trosoban stan od 56m² – idealni deo kuće, prvi sprat, centar Pančeva. Stan ima poseban ulaz, dvorište, parking i tavan. Postoji mogućnost adaptacije po želji. Odlična lokacija u mirnoj ulici, na korak od svih sadržaja. Izuzetna prilika za stanovanje ili investiciju!....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 50.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2024.,

www.klikdooglasa.com

U Krčedinu, opština Inđija prodaje se stan površine 62m2, na prvom spratu. Stan se sastoji od dve sobe, hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, ostavom, terasom na koju se izlazi iz hodnika. Stan je renoviran, PVC stolarija.Uz stan se prodaje dupla garaža, podrum, bašta.Zgrada....

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 45.000 €, 42,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuca, zasebna, useljiva, sa dvoristem 5,48 ari, trofazna struja, voda, septicka jama, asfalt, bus 551. U osnovi 42m2, prizemlje i sprat, spoljne stepenice vode na sprat. Na spratu su dve prostorije. Informacija o agencijskoj proviziji se nalazi na sajtu Favorita. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 38.000 €, 44,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan na prvom spratu površine 26 m2, od ukupno 4 stana u manjoj zgradi koja se nalazi kod Veterinarskog instituta. Dvorište je zajedničko. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila. Grejanje je na inverter klimu, dovoljno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, salonac, ušuškan u mirnom delu, u neposrednoj blizini crkve Svetog Marka, u samom krugu dvojke. Stan se izdaje namešten, većinski sa novim nameštajem, na prvom spratu sa pogledom na zajedničko dvorište u kojem ima par klupica koje su idealne za uživanje. Stan se nalazi....

 
 
 
  Kuća, JAGNJILO, 29.000 €, 54,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na samom ulazu u urbano selo Jagnjilo, udaljenom 10km od Mladenovca, prodaje se kuća od 54m2 sa pomoćnim objektima, na imanju površine 12 ari. Na placu je bunar sa hidroforom, koji snabdeva vodom čitavo domaćinstvo. Kuća je građena 60-ih godina, veoma lepog i funkcionalnog rasporeda.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 46m2, DVOSOBAN Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan na samo nekoliko minuta hoda od centra grada, poslovno sportskog centra SPENS, šoping centra Promenade. Stan je dvorišno orijentisan, bezbedan, udoban, tih. Nalazi se na prvom spratu zgrade novije gradnje. Sadrži sve....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 29.000 € na 27.500 € dana 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BOR, 27.500 €, 58,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 29.000 €
26.02.2026 - 27.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se stan u Boru na samo 10 minuta hoda od centra grada. Nekretnina se sastoji iz dve stambene jedinice: -Prvi sprat – potrebno renoviranje, odličan potencijal za prilagođavanje sopstvenim potrebama. -Podrumski deo -Stan poseduje i sopstveno dvorište koje može da se koristi....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 30.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2020.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem dvosoban stan blizu centra Batajnice, skole i vrtica. Uknjizen. Moze na kredit. Prvi sprat dvospratne zgrade. Dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, predsoblje, terasa. PVC stolarija,sigurnosna ulazna vrata, klima, grejanje etazno na gas. Hrastov parket. Renoviran. Dvostrano....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELA PALANKA, 25.000 €, 126,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
03.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana je ka obroncima Svrljiških planina i ka Nišavi. Nišava je udaljena 70-ak metara od kuće. Vikendica poseduje 3 etaže, po 40-ak kvadrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP,38m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se fantastičan, potpuno namešten stan, u novoj zgradi na prvom spratu (od ukupno 4). Površina stana je 38m2, funkcionalnog rasporeda idealan za jednu osobu ili par. Stan se nalazi u mirnom delu sa pogledom na dvorište, poseduje svoj parking koji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao renoviran jednoiposoban stan od 35m² u ulici Mitropolita Stratimirovića na Autokomandi. Stan se nalazi na prvom spratu trospratne zgrade. Stan je kompletno namešten i opremljen - TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom, šporetom i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na sedmom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina stana je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-272 (od ukupno 272)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>