• GoHome Professional
do 190000 eura do 70 m2 što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 190000 eura do 70 m2 što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura do 70 m2 što manji

  • Za upit "do 190000 eura do 70 m2 što manji" pronađeno 66 164 nekretnina - prosečna cena 2.360 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • podrum
    • lift
    • novogradnja
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, BEOGRAD, Borča, 35.000 €, 14,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi adaptirana garaža u stan ukupne površine 14,48 m2. Odlična lokacija, centar 2 u Borči,blizina pijace. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 57.680 €, 14,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal u samom centru grada. Može biti višenamenski. Za više informacija pozovite naše agente prodaje!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 55.900 €, 14,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

SAMO KOD NAS U PONUDI! Garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija,na svega 5 minuta hoda do centra grada ! Odlična investicija,pogodan kako za život tako i za izdavanje ! Uknjižena 1/1 na vlasnika,moguća kupovina putem kredita. Za više informacija o nekretnini kao i razgledanju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 47.380 €, 14,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Detelinara, kompletno renovirana garsonjera na Detelinari kod Pilota, bez ulaganja ! +++ Agencijska oynaka stana 1064208, Novi Sad, Detelinara. Stan je kompletno renoviran, bez ulaganja, trenutno pod zakupom od 250e. Odlična investicija ! Nalazi se na IV spratu, centralno grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 49.440 €, 14,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlicna garsonjerica na Detelinari,idealna za izdavanje.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 28.850 €, 14,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor od 14m2, uknjižen 1/1. Nalazi se na drugom spratu poslovno stambene zgrade u centru grada. Za više informacija pozovite naše agent .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 49.500 €, 14,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 46.350 €, 14,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna garsonjera na Futoskom putu. Garsonjera se nalazi na 4.spratu bez lifta nije poslednji sprat u zgradi Garsonjera je potpuno renovirana, poseduje hodnik, kupatilo, sobu i kuhinju. Uknjizena je na 14m2. U prirodi ima 17m2. Garsonjera ne zahteva nikakva ulaganja. Ugradjena PVC....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam garsonjeru od 14m2. Odlična kao investicija, trenutno je izdata za 230e. Kompletno renovirana od poda do plafona. U okolini se nalaze škole, vrtići, sve što je neophodno za život. Autobuska stanica je 2 min laganog hoda od stana. Za više informacija kontakitrajte....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 30.000 €, 14,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorisna garsonjera 14m2 na sjajnoj lokaciji, pozovite za vise informacija. Nisam zainteresovana za prodaju preko agencije, ne zovite i ne gubite vase i moje vreme. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 30.900 €, 14,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan višenamenski lokal. Nalazi se u centru grada. Uknjižen 1/1. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 439399 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 31.500 €, 14,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Lokal na prodaju***Oglasavamo prodaju visenamenskog lokala,poslovnog prostora na Novom Naselju.Odvojen sanitarni cvor,centralno grejanje,dvorisno orijentisan, u kvalitetnoj zgradi.Agencijska oznaka:8000169Kontakt:(Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 28.840 €, 14,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor od 14m2, uknjižen 1/1. Nalazi se na drugom spratu poslovno stambene zgrade u centru grada. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 63, 25.000 €, 14,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Garažno mesto u novogradnji. Struktura Garaža Kvadratura 14m2 Nameštenost Prazan Spratnost Suteren Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 22.000 €, 15,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan lokal u centru grada.Agencijska šifra: 8000167Kontakt: (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Petrovaradin, 7.000 €, 15,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 900044, PETROVARADIN, PAKING MESTO 15M2 Prodaje se parking mesto u Petrovaradinu u dvorišnom delu zgrade. Okrugićeva.

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 17.410 €, 15,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi! Odlična investicija! Uknjižena garaža u dvorištu zgrade na Grbavici. Odličan prilaz do garaže, kvalitetna gradnja, na koti terena, pogodna i za veća vozila. Ispred garaže se može parkirati još jedno vozilo. Ne propustite priliku i pozovite nas za više informacija,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 15,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Uknjižen je na 15m2 i sastoji se od jedne prostorije , mokrog čvora i manjeg prostora koji može da se iskoristi kao magacin . Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 21.600 €, 15,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se garažno mesto u novoizgrađenoj zgradi, na samo par koraka od Bulevara Kralja Aleksandra, Sportskog centra Olimp, Aviva Parka, Učiteljskog naselja. Zgrada je u postupku dobijanja upotrebne dozvole, a izražena cena je sa pdv-om. Za sve detalje, samo pozovite i zakažite gledanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 37.000 €, 15,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Garaža adaptirana u garsonjeru, u prizemlju zgrade. Ne gleda prema ulici, u neposrednoj blizini stanice 43 i Maksija. Agencijska provizija 1000e. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Autokomanda, 20.000 €, 15,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1191 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742 Prodajemo parking mesto na odličnoj lokaciji u Beogradu na Autokomandi. Karakteristike: Parking mesto broj PM 7, površine 14.4m2 koje se nalazi u okviru parking sistema 02, parking platforme PM 7-9 u....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000423, PETROVARADIN, PAKING MESTO 15M2 Prodaje se parking mesto u Petrovaradinu u dvorišnom delu zgrade. U pitanju je parking mesto na privatnom parkingu novogradnje . Okrugićeva.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 48.000 €, 15,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Metohijska lokal, 15m2, prizemlje, klima Prodaje se lokal na Vračaru i prizemlju stambene zgrade. Lokal ima dosta prirodne svetlosti od ulaznog dela koji je većinski u staklu, kao izlog. Sastoji se od prijemnog dela, male čajne kuhinje i toaleta. Renoviran je,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 30.000 €, 15,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja garaze u neposrednoj blizini Pozeske ulice. U pitanju je klasicna garaza sa sopstvenim vratima u sklopu jos nekoliko garaza sa zajenicnim ulaznim vratima, sto pruza dodatnu zastitu. U garazi Ima struje. Nalazi se na prizemlju. Sirine 3.01m duzie 4.9m U sastavu zajednickog....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 52.900 €, 15,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NOVI PODZEMNI 15mkv 52.900 Prodaje se lokal za maloprodaju na dobrom mestu u Novom podzemnom prolazu od 15mkv. Nije zavucen i nije u zadnjem delu podzemnog prolaza. Jedan od lokala u nizu. Ima instalaciju za umivaonik. Trenutno je izdat. Dokumentacija je pregledana i cista. Uknjizeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 21.000 €, 15,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.heroldo.com

Razrađen lokal, po povoljnoj ceni, može se koristiti za više različitih delatnosti. U neposrednoj blizini Opšte bolnice u Jagodini. Tržni centar Most. Može i zamena za stambeni prostor, dolazi u obzir i izdavanje lokala. Uknjižen, privatna svojina 1/1. Preporuka agencije. 15 m 2 1....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Lekino Brdo, 32.000 €, 15,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Garažno mesto u stambenoj zgradi. Agencijska provizija 750 evra, Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2,4% .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 66.300 €, 15,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u Obrenovićevoj ulici u novom podzemnom prolazu, ispod nivoa tržnog centra Forum, na prometnom mestu. Odličan za izdavanje, bez ulaganja, višenamenski. Uknjižen je na 15m2. Sastoji se od jedne prostorije. Portali su aluminijumski sa kliznim....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Podbara, 16.500 €, 15,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000440. NOVI SAD, PODBARA, GARAŽA, 15m2. Oglašavamo prodaju garažnog mesta u podzemnoj garaži u naselju Podbara u Novom Sadu. Vlasnička dokumentacija uredna. Patrijarha Čarnojevića.

 
 
 
  Garaža, SOMBOR, Centar, 13.500 €, 15,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se garaža od 15m2 u novijoj zgradi. U potkrovlju je napravljen prostor za odlaganje stvari. Uknjižena 1/1. Garaza, Sombor | Prodaja · 15m² · 13.500€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 29, 27.000 €, 15,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju garaža – 15 m² Prodaje se zidana, zatvorena garaža površine 15 m², u sklopu stambene zgrade. Garaža poseduje sopstvenu struju i pogodna je za parkiranje automobila ili kao magacinski prostor. Mirna lokacija, lak pristup, uredna dokumentacija Bulevar Arsenija Čarnojevića....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novi Bulevar, 45.000 €, 15,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Lokal na prodaju-centar, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja lokal na prodaju u centru, Novi Sad. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442277 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 53.000 €, 15,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garsonjera na Senjaku, zaseban ulaz, odlična lokacija. Garsonjera je uknjižena na 10m2, a ukupna površina je mereno - 15m2. Sastoji se od sobe sa kuhinjom i trpezarijom, predsoblja i kupatila sa prirodnom ventilacijom. Kao investiciono ulaganje, zbog blizine svih sadržaja....

 
 
 
  Garaža, SMEDEREVO, 14.900 €, 15,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Garaža u Karađorđevoj, zidana, novoizgrađena pre 15 godina, nekorišćena. Uknjižena 15 kvadrata, merenjem ima 16,5 kvadrata. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Primenjuje se minimalna agencijska provizija koja uključuje: istraživanje neophodno....

 
 
 
  Garaža, KRNJAČA, 26.500 €, 15,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.indomio.rs

Garaža površine 15 m2.Mogućnost proširenja i adaptacije u stan.Struja,voda.Odlična lokacija,naselje Kotež,blizina prevoza ,Osnovne Škole,Doma Zdravlja,.. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LESKOVAC, 21.000 €, 15,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2023.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE POSLOVNI PROSTOR - KANCELARIJA POVRŠINE 15m2 U STROGOM CENTRU GRADA. .

 
 
 
  Garaža, RAŠKA, 10.500 €, 15,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se više garažnih mesta, površine 12 - 19m², u podzemnoj garaži zgrade novije gradnje. Karakteristike: • Cena : 10.500 EUR • Površina: 12-19 m² • Lokacija: Kraljevo, neposredna blizina Zdravstvenog centra • Auto lift: Ugrađen auto lift koji omogućava lakše parkiranje i optimizaciju....

 
 
 
  Garaža, ZRENJANIN, 15.000 €, 15,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto u suterenu stambene zgrade površine 15m2. U garažu se ulazi otvaranjem vrata nadaljinski. Zgrada ima lift koji ide od same garaže, suterena, do svih spratova. Garažno mesto je uknjiženo, bez tereta, vlasnik 1/1. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 15,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Suva, suterenska garaža, početak Puškinove ulice, sa strujom i dve utičnice. Agencija A-NEKRETNINE, Novi Sad, reg. psrednika br. 1500, licenca 1944, Tel. 0637259453 i 069640221 .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 32.500 € na 29.990 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NIŠ, 29.990 €, 15,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 32.500 €
15.05.2026 - 29.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal na Bulevaru, Zona 1. Lokal ima 15m2, praovugaonog obilka, nalazi se na prvom spratu. Sastoji se od višenamske prostorije, poseduje i sanitarni čvor. Kompletno renoviran, bez ulaganja. Kvalitetna keramika na podu, portali su aluminijumski Uknjižen, vlasništvo 1/1.....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 18.000 €, 15,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

U ponudi je funkcionalna garaža površine 15 m², smeštena u stambenoj zgradi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, između centra grada i Akva parka. Garaža se nalazi u okviru zgrade, što pruža dodatnu sigurnost i zaštitu od vremenskih uslova. Opremljena je rolo vratima, koja omogućavaju....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 20.000 €, 15,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja parking mesta u garaži,Voždovac,Lekino brdo 20000 +PDV 20% U ponudi su na prodaju više parking mesta u garaži na Dušanovcu-Lekino brdo. . Agencijska provizija 2% .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 417)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>