• GoHome Professional
do 190000 eura do 70 m2 što jeftiniji - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • do 190000 eura do 70 m2 što jeftiniji - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura do 70 m2 što jeftiniji

  • Za upit "do 190000 eura do 70 m2 što jeftiniji" pronađeno 66 013 nekretnina - prosečna cena 2.361 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • useljiv
    • 2.sprat
    • lift
    • klima
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 45m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se LUX stan, I sprat, lift, kablovska, interfon, sigurnosna kamera. Nov nameštaj, nova bela tehnika, na duži vremenski period, ozbiljnim zakupcima. Stan ima: dnevni boravak, LCD TV, kuhinja: ugradni frizider, sudomašina. U kupatilu nova veš mašina.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 2.0 stan na Vračaru, kod Južnog bulevara. Prizemlje sa izlazom na dvorište, kompletno namešten, etažno grejanje. Dnevna i spavaća soba. Mogućnost zakupa parking mesta uz doplatu 100 €.. Agencijska provizija se placa u skladu sa opstim uslovima poslovanja. , Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan stan, miran kraj. Lako do bilo koje tačke BG. Lokacija-sve je blizu Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Laze Kostića. Nov, kompletno namšten jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Blizina strogog centra grada, Bulevara oslobođenja i Futoške oijace. Ovaj lep i svetao stambeni prostor modernog dizajna čine dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan salonski stan u mirnom okruženju bez buke. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji između Slavije i hrama Svetog Save u neposrednoj blizini centra grada. Stan se izdaje namešten na duži vremenski period. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9109897.Izdaje se potpuno nov, kompletno namešten dvosoban stan na 1. spratu tek useljene zgrade, koja se nalazi na Južnom Telepu, u blizini Bulevara patrijarha Pavla. Stan je useljiv odmah i izdaje se sa savremenim nameštajem i novim uređajima, spreman za komforan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, potpuno opremljen stan na mirnoj lokaciji pored Dunava. Stan ima 45m2, odvojenu sobu, garazu i svu potrebnu belu tehniku. Troskovi su veoma niski. Za vise informacija pozovite 0693724261 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Hadžipopovac, ulica Zdravka Čelara. Odličan dvosoban stan površine 45m² na prvom spratu. Etažno grejanje, klima, nov nameštaj, internet, velika terasa. U cenu stana su uračunate komunalije infostana, struja se plaća po utrošku. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se manji 2.0 stan na Zvezdari, Mirijevo. Odmah useljiv, namešten.. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 14,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000446.. TELEP - JUŽNI, GARAŽNO MESTO 14M2.. Na prodaju uknjiženo garažno mesto u suterenu nove zgrade na Telepu. Za više informacija pozovite KONTAKT: Marina Filagić, direktor prodaje, licenca broj: 4289,tel: +381641369092 (Solis nekretnine, Novi Sad, upisan u Registar....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 22.550 €, 41,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.626 €, 19,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.626 €, 18,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 22.630 €, 31,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednosoban stan sa predivnom terasom u Knez Mihajlovoj ulici. Stan je kompletno namesten novim i modernim namestajem i opremom. Odmah useljiv. Za vise informacija pozvati 066040337 .

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.638 €, 19,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.638 €, 18,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 22.750 €, 35,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan nadomak Trošarine, opština Voždovac. Stan je novije gradnje sa liftom i površine 35m2. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.750 €, 35,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen neuseljavan stan na Salajci. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe i hodnika. Poseduje sopstveno dvorište. Grejanje je na gas, stan ima svoj kotao i termostat. Pet friendly. Odmah useljivo. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 22.750 €, 35,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.810 €, 19,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.810 €, 18,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 22.900 €, 12,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U novijoj zgradi u centru grada u neposrednoj blizini Ekonomskog fakulteta se nalaze ova 4 (četiri) parking mesta. Svako parking mesto je površine 12 m2, visine 1.5 m, dubine 5.0 m i širine 2,2 m tako da su idealna za putničke automobile Parking mesta se nalaze na liftu, nije klackalica.....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 22.900 €, 12,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto površine 12 m² u novijoj stambenoj zgradi (2019. godina), na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu – Sajam. Garažno mesto se nalazi u suterenu zgrade, što omogućava dodatnu sigurnost i zaštitu vozila. Pristup garaži obezbeđen je putem kapije i rampe sa daljinskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 22.950 €, 27,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 23.000 €, 64,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Vikendica u vikend naselju Marjanov brod, veoma blizu reke, vikendica zidana od čvrstog materijala, od prostorija sadrži: veća natkrivena terasa, kombinovana soba, garaža pod istim krovom, dobar deo krova nov, stolarija drvena, podovi keramičke pločice. U vikendici ima struje, voda....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 23.000 €, 58,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se porodična stara kuća od 58m2, na parceli – građevinsko zemljište 34 ara i 88m2, na početku sela Mali Izvor, orjentacija ka severu, istoku i zapadu. Mali izvor.

 
 
 
  Stan, KOVIN, 23.000 €, 58,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Pločici, u prizemlju zgrade u centru sela, u blizini ambulante, prodavnice, parka. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 23.000 €, 47,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVOSOBAN STAN U RADNIČKOM NASELJU. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep, tek opremljen stan u Square Garden komplexu. GARAŽNO MESTO u sklopu cene. Grejanje se plaća po utrošku. Lav 2020 nekretnine Agencijska provizija: 50% od prve zakupnine, jednokratno Reg. broj posrednika: 1187 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban lep stan na Novoj Detelinari+++Agencijska oznaka 9116468 Oglašavamo izdavanje potpuno opremljenog, lepo nameštenog stana od 46m2 u ulici Janka Čmelika. Na III spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Dvorišno orjentisan. Stan je useljiv od 01.01.2025. Za više informacija pozvati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, jednoiposoban stan na Telepu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Na prvom spratu zgrade sa liftom. Grejanje je na gas. Dvorišno orjentisan. Stan poseduje svoje parking mesto koje uključeno u cenu zakupa. Odmah useljiv. Potreban depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111981, I/I, video nadzor, nov, novogradnja, fasada dobra, parking, lokal. Izuzetna lokacija, dobra prilika za vise delatnosti. Kancelarija, ordinacija, prodajni objekat/lokal. Nalazi se u blizini Vidikovacke pijace, zato je izuzetno primamljiva lokacija. Moguc zakup....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavica, u neposrednoj blizini TC Promenada, Limanske pijace, Doma zdravlja i svih neophodnih sadržaja, izdajemo kompletno opremljen dvosoban stan. Lokacija: Grbavica Sprat: 1/5 (zgrada poseduje lift i prilaz za invalide) Struktura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan i svetao dvosoban stan – Žarkovo, ul. Siniše Stankovića Izdaje se lepo uređen dvosoban stan od 46 m², na drugom spratu zgrade u mirnom delu Žarkova, u ulici Siniše Stankovića 19. ✅ Struktura: 2.0 adaptiran u 2.5 , ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, adaptiran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan sa pogledom na tvrdjavu u samom centru Novog Sada. Opremljen je sa svom belom tehnikom, hidromasazna kada, aparat za kafu, usisivac, mikrotalasna, masina za pranje i susenje vesa, masina za pranje sudova, frizider sa zamrzivacem, unutrasnje i spoljasnje roletne,....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 23.000 €, 45,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU DVOSOBAN STAN U RADNIČKOM NASELJU. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 505-541 (od ukupno 542)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>