• GoHome Professional
do 190000 eura do 70 m2 uknjižen što manji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 190000 eura do 70 m2 uknjižen što manji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura do 70 m2 uknjižen što manji

  • Za upit "do 190000 eura do 70 m2 uknjižen što manji" pronađeno 13 671 nekretnina - prosečna cena 2.555 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 95.000 €, 25,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132122, I/, francuski balkon, uknjizen, novogradnja. Na prodaju kompletno namesten jednosoban stan u Marka Miljanova ulici na prvom spratu. Stan je odlican kako za zivot tako i za izdavanje. Za par minuta hoda ste u Centru i na Keju. Agent Dragan. Vise informacija na:....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Centar, 94.500 €, 25,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127280, PR/, izlog, uknjizen, lokal. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Poslovni prostor / Lokal, Beograd - Kneza....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kalvarija, 99.000 €, 25,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123493, 0.5a, prizemna, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, cela. Garsonjera nova bez ulaganja sa dvoristem.Moze i kao lokal. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 25,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garsonjera u novoizgrađenoj stambenoj zgradi na Novom Naselju, useljenoj 2026. godine. Stan je potpuno nov – niko se do sada nije useljavao, što ga čini idealnim izborom za one koji žele nekretninu bez ikakvih ulaganja. Godina izgradnje: 2026 Topao i energetski efikasan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 126.000 €, 25,00 m2 cca 5040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nameštena garsonjera na 5. spratu, kod Aviv parka, u novoizgrađenom kompleksu,"ALPHA city", sa odličnim pogledom ka centru Beograda. Stan je uknjižen na 25 m2 (korisne površine) + 10 m2 terasa koja nije uknjižena. Sastoji se od predsoblja, kupatila i dnevne sobe sa kuhinjom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novi Bulevar, 85.490 €, 25,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude odličan višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lokal čini jedna prostorija, ostava i toalet. Grejanje centralno. Klimatizovan. Visina plafona 3m. Lokal je trenutno u zakupu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 25,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119517, I/, lokal. Prodaje se uknjizen poslovni prostor na prvom spratu novije zgrade u pesackoj zoni u centru grada. Pogodan je za kancelariju ili salon lepote. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 35.000 €, 25,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan smešten na odličnoj lokaciji u blizini svih neophodnih sadržaja, kompletno opremljen na prvom spratu, Nekretnina je veoma funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Prostor je pažljivo organizovan kako....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 65.000 €, 25,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV UKNJIZEN LOKAL ULICNI LOKAL FREKVENTNA LOKACIJA MOGUCNOST OTVARANJA BASTE IDEALNO ZA UGOSTITELJSKU DELATNOST-brza hrana uradjena kompletna ventilacija na krov zgrade USELJIVO PO DOGOVORU KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 UPIS U REGISTAR POSREDNIKA 187 KISACKA, Novogradnja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 68.000 €, 25,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV UKNJIZEN LOKAL ULICNI LOKAL FREKVENTNA LOKACIJA MOGUCNOST OTVARANJA BASTE IDEALNO ZA UGOSTITELJSKU DELATNOST-brza hrana uradjena kompletna ventilacija na krov ygrade USELJIVO PO DOGOVORU KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 UPIS U REGISTAR POSREDNIKA 187 Novogradnja, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam predstavi izuzetan stan na atraktivnoj lokaciji Voždovac – Šumice. Stan se nalazi u veoma kvalitetnoj i odlično održavanoj zgradi sa liftom, u mirnom delu naselja okruženom zelenilom, sa direktnim pogledom na park Šumice, što pruža prijatan....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 48.500 €, 25,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Studio apartman se nalazi unutar kompleksa Zlatiborski konaci. Stolarija: Al-drvo. Studio je kategorisan. Opremljen i namesten za 2 odrasle osobe i 2 dece. Sprat: I sprat (pogled I sprat), a ulaz iz prizemlja. Studio apartman ima svoje stalne goste koji se uvek rado vracaju. Gostima....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 40.500 € na 35.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 35.000 €, 25,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.10.2025 - 38.000 €
02.11.2025 - 40.500 €
01.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u centru naselja. Kompletna infrastruktura, škola, obdanište, pijaca, maxi i gradski prevoz. Na 100m od stana. Ispred zgrade parking. Vredi pogledati. Uknjižen 1/1. Prostorije: predsoblje, kuhinja, dnevna soba, trpezarija, kupatilo. Posrednička....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U tihom kraju sa pogledom na park nalazi se garsonjera od 25m2. Odlicna lokacija sa svim sadrzajima neophodnim za zivot - prodavnice, dom zdravlja, gradski prevoz. Uknjizen. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. Ag provizija 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.490 €, 25,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRELEPA, KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 1007064.Prodaje se kompletno nameštena garsonjera koja se nalazi  3.spratu zgrade sa liftom, na Novoj Detelinari u blizini Bulevara Evrope. Stan je dvorišno orijentisan, prodaje se potpuno opremljen,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 125.000 €, 25,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo garsonjeru, u predratnoj zgradi sa lepim mermernim ulazom, koja se nalazi na odličnoj lokaciji na Obilićevom vencu. Stan se nalazi na visokom prizemlju, sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje i kupatila. U stanu su zamenjene vodovodne instalacije, a ono sto ga cini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 90.000 €, 25,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem izuzetno dobru garsonjeru na novoj Detelinari, ulica Hadži Ruvimova broj 42, površine 25m2. Ima odvojenu kuhinju od sobe i zastakljenu terasu sa pvc-om kao i kupatilo, centralno gradsko grejanje kao i protočna vruća voda-bez bojlera, lift. Poseduje optički internet i televiziju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.000 €, 25,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132122, I/, francuski balkon, uknjižen, novogradnja. Na prodaju kompletno namešten jednosoban stan u Marka Miljanova ulici na prvom spratu. Stan je odličan kako za život tako i za izdavanje. Za par minuta hoda ste u Centru i na Keju. Agent Dragan. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.040 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

TOP PONUDA! Idealan stan za izdavanje, život. Stan kompletno opremljen, prodaje se svim stvarima. Funkcioniše kao stan na dan. Prelep komplex sa svojim bazenom, saunom, đakuzijom. Uknjižen na vlasnika. Naša preporuka. šifra:535798 b122 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 66.950 €, 25,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Ž.stanice. Stan je uknjižen i renoviran i ne zahteva dodatna ulaganja. Naša preeporuka! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Retka ponuda – struktura koja je uvek tražena na odličnoj lokaciji. U ponudi je svetla i funkcionalna garsonjera iz koje se pruža otvoren pogled na park Šumice. Nalazi se na idealnom drugom spratu u održavanoj zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Prostorije u stanu: prostran dnevno-trpezarijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 86.000 €, 25,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo, garsonjeru u Zemunu, naselje Sava Kovačević Stan je površine 25m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade od pet spratova Po strukturi se sastoji od sobe, kuhinje i kupatila Sjajno iskorišćen prostor sa maksimalnom upotrebom kvadrata Grejanje....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 43.750 €, 25,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118509, VI/III, klima, lift, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, mogućnost proširenja, stambena zgrada. ---APARTMAN SE NALAZI NA 4. NIVOU OD UKUPNIH 6 ( IZUZETNA SPRATNOST ZA PLANINU ) ---KOMPLEKS RESIDENCE HILL ZAVRŠEN 2025 GOD ---50....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 53.560 €, 25,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lični lokal, višenamenski. U radu. Uknjižen. šifra:445832 b122 Novogradnja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 85.000 €, 25,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118672, II/, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Na prodaju izuzetno lepa garsonjera u Centru grada na par minuta hoda od Keja. Prodaje se polunameštena i bez ulaganja je. Oprema u stanu je visokog kvaliteta. Oko zgrade ima puno zelenila i parkinga. Garsonjera....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 87.550 €, 25,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007587. Lepa, kompletno nameštena garsonjera površine 25m2, koja se nalazi na 4. spratu stambene zgrade locirane u Hadži Ruvimovoj ulici. Odlična prilika kako za život, tako i za izdavanje. Stan je uknjižen 1/1. Za više informacija i prezentaciju stana uživo, pozovite....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 57.000 €, 25,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartman u novom delu Milmari Resorta na Kopaoniku. Studio apartman površine 25m² nalazi se na prvom spratu N bloka, potpuno je uknjižen i spreman za izdavanje. Prodaja se vrši direktno od vlasnika, bez posrednika . Apartman je moderno opremljen i prodaje se namešten, sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 46.350 €, 25,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratni lokal u tržnom centru u pešačkoj zoni+++Agencijska oznaka lokala je 8089755 , Novi Sad, Centar-pešačka zona , 25 m2 , pešačka zona, lokal na spratu tržnog centra , klimatizovan , centralno grejanje, poseduje sanitarni čvor i pravo na korišćenje zajedničkog toaleta. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 75.000 €, 25,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ADAMOVIĆEVO NASELJE, 25m2, GARSONJERA Stan se nalazi u jednoj od lepših ulica Adamovićevog naselja u zgradi useljenjoj 2009. godine. Zgrada ima svoj parking za stanare sa rampom. Stan je na idealnom prvom spratu, okrenutom ka dvorištu i u odličnom je stanju. Prodaje se namešten i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 89.000 €, 25,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007587. Kompletno nameštena garsonjera površine 25m2, koja se nalazi na 2. spratu stambene zgrade locirane u jednoj od najtraženijih ulica u Novom Sadu - Branka Bajića. Odlična prilika kako za život, tako i za izdavanje. Stan je uknjižen 1/1. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 66.000 €, 25,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120365, klima, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Odlična garsonjera na Bulevaru Patrijarha Pavla 25m2! Dvorištan stan sa niskim mesečnim režijama. Grejanje na toplotne pumpe po potrošnji se placa. Nova zgrada , dobro uradjena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-409 (od ukupno 410)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>