• GoHome Professional
do 190000 eura do 70 m2 parking što skuplji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 190000 eura do 70 m2 parking što skuplji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura do 70 m2 parking što skuplji

  • Za upit "do 190000 eura do 70 m2 parking što skuplji" pronađeno 19 872 nekretnina - prosečna cena 2.285 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Spens, 190.960 €, 54,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam trosoban stan na veoma atraktivnoj lokaciji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve komforne spavaće sobe, kupatila i dve terase, a stan u prirodi ima oko 60m2. Stan je dvostrano orijentisan i veoma je svetao, a uz ulaganja može biti odlična prilika za život,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.960 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Stan je ulično orijentisan i nalazi se na 2. spratu, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 190.904 €, 48,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 2 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2026 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 190.904 €, 48,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2. 0, 48m2 (terasa 5m2), 2/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura (od dvosobnih do petosobnih) u modernom stambeno-poslovnom objektu u blizini Autokomande. Zgrada se nalazi na jednoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 190.830 €, 67,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na trećem spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 190.830 €, 66,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, 190.820 €, 67,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na drugom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 190.820 €, 66,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 190.720 €, 65,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepših objekata i simbola grada. Ovaj nesvakidašnji stambeni kompleks biće vidljiv iz svakog dela grada, a njegovi stanari će, zahvaljujući položaju kompleksa, imati veličanstven panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 190.590 €, 64,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Atraktivna lokacija, cena sa PDV-om. Mogućnost kupovine parking ili garažnog mesta. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.575 €, 63,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

BULEVAR, 63m2, TROSOBNI Predstavljamo Vam prodaju trosobnih stanova u izgradnji sa rokom završetka kraj decembra 2024. godine. Zgrada je lokacijski odlično pozicionirana u blizini Sajma i Bulevara oslobođenja. Svi stanovi su identične strukture i rasporeda po vertikali. Prostorije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 66,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam odličnu nekretninu u kvalitetno rađeboj zgradi na Novoj Detelinari. Veoma komforan i funkcionalan, idealnog rasporeda. Kuhinja i kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Stan je bez ikakvog ulaganja. U neposrednoj blizini se nalaze marketi, škola, vrtići kao i igralište....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.550 €, 63,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan troiposoban stan /3 spavace sobe + dnevna/ trpezarija/kuhinja + kupatilo+wc/ . Stan je na mirnoj lokaciji u srcu Telepa i nalazi se na 1.spratu dvospratne zgrade, bez lifta, građenoj 2022.god., u mirnoj ulici sa svim potrebnim sadržajima u neposrednoj blizini-idealno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.550 €, 63,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan dvoiposoban stan bez ulaganja. Uz stan je uključena privatna ostava u suterenu kao i pravo korišćenja zatvorenog dvorišta za parking. Zgrada je kvalitetno građena 2010. godine ali je stan renoviran pre 3-4 godine. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.550 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan stan na Salajci. Trosoban,komforan stan sa odličnim rasporedom. Uz stan se prodaje i garažno mesto od 16m2, u suterenu zgrade, odličan prilaz. Pozovite za više informacija. Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 190.550 €, 55,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban dupleks od 79 m² (uknjižen na 55 m², u postupku uknjižbe na 79 m²), smešten na poslednjem, šestom spratu održavane zgrade sa video nadzorom i interfonom. Stan je renoviran, sa blagom kosinom, a krov je uređen pre dve godine i pod garancijom. Zgrada je uredna, ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 190.550 €, 73,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u novoj kvalitetnoj zgradi,uknjizen i bez ulaganja. Stan se nalazi u potkrovlju,a krovni prozori ne remete funkcionalnost prostora,već ga osvetljavaju i čine prijatnim za boravak.Prodaje se kompletno namešten,što ga čini idealnim za useljenjem bez dodatnih troškova.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 190.550 €, 46,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi naše agencije izdvajamo ekskluzivnu kuću sa bazenom u Sremskoj Kamenici, jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u neposrednoj blizini Novog Sada. Idealna nekretnina za one koji žele mir, privatnost i prirodu, bez odricanja od gradske dostupnosti. Na samo 15 minuta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.550 €, 75,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1093690 Uknjižen dvoiposoban stan na Salajci, u blizini Partizanske ulice i Sentandrejskog puta. U cenu je uračunata i garaža. Grejanje na gas, mali računi. Treći sprat, terasa, nema lift. Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Poslovni prostor, POPOVAC, 190.540 €, 52,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 96968, PR/VPR, video nadzor, izlog, klima, telefon, uknjižen, luks renoviran, novogradnja, fasada nova, parking. U ponudi poslovni prostor u centru grada kod Tvrdjavske pijace na dva nivoa. Aluminijumska stolarija. Poseduje 4 mokra čvora,dva na gornjem nivou i dva u....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 190.540 €, 52,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 96968, PR/VPR, video nadzor, izlog, klima, telefon, uknjizen, luks renoviran, novogradnja, fasada nova, parking. U ponudi poslovni prostor u centru grada kod Tvrdjavske pijace na dva nivoa. Aluminijumska stolarija. Poseduje 4 mokra cvora,dva na gornjem nivou i dva u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.360 €, 65,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, TELEP, TROSOBAN STAN, 65 m2 - nudimo vam odličnu nekretninu kod sigurnog investitoora koji sa svakom novom zgradom ide korak dalje po pitanju kvaliteta gradnje, opreme i čitavog koncepta stanovanja. U sklopu sjajno osmišljenog kompleksa, nalaziće se park površine 1100 m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.357 €, 65,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stanovi se mogu kupiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 190.357 €, 64,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 183.000 € na 190.350 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 190.350 €, 65,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.09.2025 - 183.000 €
27.03.2026 - 190.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.220 €, 60,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, komforan trosoban stan u novoizgrađenom modernom stambeno-poslovnom objektu. Lokacija: Salajka, između Kisačke i Temerinske ulice, nedaleko od Podbare i centra grada. Ova lokacija je idealna za moderan život sa svim neophodnim sadržajima u blizini. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.200 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju moderanog stambeno-poslovnogi kompleksa, prvoklasnog kvaliteta. Enterijeri će biti opremljeni premium materijalima, a sama zgrada će biti izgradđena prema najvišim standardima, pružajući udobnost i sigurnost stanovanja. Stanovi su opremljeni prvoklasnim materijalima-....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.150 €, 71,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se u neposrednoj blizini Futoške pijace,samog Bulevara Oslobodjenja, osnovne škole,kao i svih sadržaja potrebnih za udoban život. Sam stan je idealnog rasporeda, ima komforan dnevni boravak, kuhinja je fizički odvojena, ali povezana sa dnevnim boravkom. Spavaći deo je odvojen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 190.100 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 190.100 €, 74,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-450 (od ukupno 451)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>